Napsat dotaz

Memoriál Vaška Kovaříka VIII.

Výsledková listina - Tři Studně (29.10.2016 - 30.10.2016)
www stránky závodu: http://www.trnkateam.cz/memorial-vaska-kovarika-viii-2016
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
52
00420-01523 Martin Vrtěl - CARNILOVE TEAM 11
00:09,50
00:09,38
00:19,28
00:00,00
 
2
75
 
Jakub Reguli
SK
00:10,05
00:09,58
00:20,03
00:00,35
 
3
59
 
Miroslav Pažur
SK
00:10,09
00:10,02
00:20,11
00:00,43
 
4
90
00420-01655 Renata Válková 49
00:11,10
00:10,46
00:21,56
00:02,28
 
5
77
00420-01007 Václav Zetek 35
00:11,01
00:10,57
00:21,58
00:02,30
 
6
91
00420-01085 Jiří Trnka ml. 49
00:11,45
00:11,19
00:23,04
00:03,36
 
7
68
00420-01599 Vít Kolátor 25
00:11,42
00:11,35
00:23,17
00:03,49
 
8
99
00420-00011 Helena Levíčková 49
00:11,48
00:11,34
00:23,22
00:03,54
 
9
73
00420-01599 Vít Kolátor 25
00:12,22
00:11,34
00:23,56
00:04,28
 
10
53
00420-01428 Jana Zetková 40
00:12,29
00:11,52
00:24,21
00:04,53
 
11
101
00420-00010 Martin Levíček 49
00:14,38
00:15,00
00:29,38
00:10,10
 
12
100
00420-00011 Helena Levíčková 49
00:16,00
00:15,46
00:31,46
00:12,18
 
13
82
00420-01793 Tomáš Kubín 16
00:18,29
00:20,57
00:39,26
00:19,58
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
94
00420-00443 Štěpán Krkoška 49
00:12,10
00:11,44
00:23,54
00:00,00
 
2
95
00420-00443 Štěpán Krkoška 49
00:12,13
00:12,16
00:24,29
00:00,35
 
3
131
 
Arnold Petutschnig
A
00:12,30
00:12,19
00:24,49
00:00,55
 
4
92
00420-01105 Zdeněk Kůrka 49
00:13,08
00:12,43
00:25,51
00:01,57
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
78
 
Andrej Drabik
SK
00:09,09
00:09,31
00:18,40
00:00,00
 
2
112
00420-01687 Jiří Mencák 20
00:09,41
00:09,19
00:19,00
00:00,20
 
3
105
00420-00593 Dagmar Nešněrová 17
00:09,48
00:09,22
00:19,10
00:00,30
 
4
28
00420-01496 Ivo Vacke 30
00:09,47
00:09,50
00:19,37
00:00,57
 
5
113
00420-01687 Jiří Mencák 20
00:10,57
00:10,39
00:21,36
00:02,56
 
6
63
00420-01613 Martin Urbančík - Město Bohumín 63
00:11,10
00:10,55
00:22,05
00:03,25
 
7
126
 
Erik Copko
SK
00:11,40
00:12,05
00:23,45
00:05,05
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
74
 
Viktor Hájek
SK
00:11,47
00:11,51
00:23,38
00:00,00
 
2
46
00420-01701 Jaroslav Charouz 16
00:12,09
00:12,04
00:24,13
00:00,35
 
3
132
 
Manuela Petutschnig
A
00:12,49
00:11,52
00:24,41
00:01,03
 
4
49
00420-02079 Markéta Tomášková 40
00:13,46
00:13,53
00:27,39
00:04,01
 
5
50
00420-01763 Milan Plšek 16
00:13,25
00:14,14
00:27,39
00:04,01
 
6
45
00420-01699 Adéla Havlíčková 16
00:14,25
00:14,46
00:29,11
00:05,33
 
7
62
00420-00687 Martin Svoboda 16
00:17,41
00:18,15
00:35,56
00:12,18
 
8
51
00420-00835 Jiří Houdek 55
00:18,20
00:18,44
00:37,04
00:13,26
 
9
81
00420-01361 Blanka Svobodová 9
00:19,14
00:19,49
00:39,03
00:15,25
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
35
00420-00542 Ota Janko 25
00:24,38
00:26,07
00:50,45
00:00,00
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
26
00420-01825 Václav Vančura 30
00:09,06
00:09,03
00:18,09
00:00,00
 
2
31
00420-00009 Petr Krupička 49
00:09,18
00:09,17
00:18,35
00:00,26
 
3
84
00420-01880 Martin Hes 58
00:09,40
00:09,28
00:19,08
00:00,59
 
4
111
00420-01687 Jiří Mencák 20
00:09,40
00:09,36
00:19,16
00:01,07
 
5
71
00420-01116 Michal Chovanec 49
00:09,42
00:09,43
00:19,25
00:01,16
 
6
23
 
Jaroslav Bánoci
SK
00:09,44
00:09,44
00:19,28
00:01,19
 
7
85
00420-01880 Martin Hes 58
00:09,58
00:09,51
00:19,49
00:01,40
 
8
86
00420-01817 Pavel Pavlů 58
00:09,56
00:10,04
00:20,00
00:01,51
 
9
117
00420-01497 Šimon Cipro 30
00:10,01
00:10,00
00:20,01
00:01,52
 
10
2
 
Bojan Bogovič
SLO
00:10,22
00:10,12
00:20,34
00:02,25
 
11
110
 
Milan Daško
SK
00:10,32
00:10,15
00:20,47
00:02,38
 
12
87
00420-00581 Petr Elster 58
00:10,53
00:10,56
00:21,49
00:03,40
 
13
18
 
Patrik Lučanský
SK
00:10,44
00:11,16
00:22,00
00:03,51
 
14
72
00420-00913 Jiří Strnad st. 58
00:11,12
00:10,57
00:22,09
00:04,00
 
15
58
00420-00913 Jiří Strnad st. 58
00:11,42
00:10,36
00:22,18
00:04,09
 
16
60
00420-02099 Michal Katzer 30
00:11,33
00:11,23
00:22,56
00:04,47
 
17
29
00420-01979 Ota Prokůpek 56
00:12,10
00:11,56
00:24,06
00:05,57
 
18
37
00420-01970 David Urbančík - Město Bohumín 63
00:13,19
00:13,09
00:26,28
00:08,19
 
19
108
 
Tomáš Hockicko
SK
00:12,58
00:14,12
00:27,10
00:09,01
 
20
80
00420-00417 Jiří Svoboda 56
00:14,27
00:14,48
00:29,15
00:11,06
 
21
134
 
Arnold Petutschnig
A
00:14,13
00:15,27
00:29,40
00:11,31
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
12
00420-00674 Linda Suchá 58
00:09,41
00:09,42
00:19,23
00:00,00
 
2
9
00420-02043 Hana Štípalová 58
00:09,52
00:09,44
00:19,36
00:00,13
 
3
89
00420-01655 Renata Válková 49
00:09,55
00:09,52
00:19,47
00:00,24
 
4
83
00420-01767 Lenka Sedlářová Romanovská 58
00:09,59
00:09,54
00:19,53
00:00,30
 
5
10
 
Dana Halásová
SK
00:10,09
00:10,03
00:20,12
00:00,49
 
6
135
 
Mühlehner Tamara
A
00:10,17
00:10,20
00:20,37
00:01,14
 
7
64
00420-01461 Nicole Marešová 58
00:10,22
00:10,16
00:20,38
00:01,15
 
8
14
00420-00466 Ilona Erlebachová 30
00:10,33
00:10,22
00:20,55
00:01,32
 
9
4
 
Dana Halásová
SK
00:11,04
00:10,04
00:21,08
00:01,45
 
10
114
 
Katarína Vigodová
SK
00:11,16
00:11,14
00:22,30
00:03,07
 
11
42
00420-01514 Alena Smolíková 20
00:12,20
00:12,09
00:24,29
00:05,06
 
12
43
00420-01514 Alena Smolíková 20
00:14,40
00:14,14
00:28,54
00:09,31
 
13
70
00420-02118 Kateřina Benešová 58
00:15,06
00:15,30
00:30,36
00:11,13
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
40
00420-00207 Michal Tobiášek - CalibraNonstop Team 30
00:09,35
00:09,25
00:19,00
00:00,00
 
2
61
00420-01461 Nicole Marešová 58
00:09,39
00:09,30
00:19,09
00:00,09
 
3
107
00420-01904 Gabriela Milatová 63
00:09,35
00:09,35
00:19,10
00:00,10
 
4
16
00420-01602 Veronika Navrátilová 30
00:09,50
00:09,31
00:19,21
00:00,21
 
5
118
00420-01497 Šimon Cipro 30
00:09,45
00:09,52
00:19,37
00:00,37
 
6
7
00420-00215 Jiří Suchý 58
00:09,48
00:09,55
00:19,43
00:00,43
 
7
25
 
Jaroslav Bánoci
SK
00:10,01
00:10,04
00:20,05
00:01,05
 
8
119
00420-01931 Dominika Tomanová 58
00:10,10
00:09,59
00:20,09
00:01,09
 
9
125
00420-01151 Michal Ženíšek 58
00:10,06
00:10,15
00:20,21
00:01,21
 
10
11
00420-01339 Vlastimil Keltner 58
00:10,42
00:10,38
00:21,20
00:02,20
 
11
128
00420-01600 Markéta Pospíšilová 17
00:11,26
00:10,53
00:22,19
00:03,19
 
12
129
00420-01601 Petr Pospíšil 17
00:11,04
00:11,15
00:22,19
00:03,19
 
13
39
00420-01973 Petr Pupík 16
00:12,42
00:13,57
00:26,39
00:07,39
 
14
127
 
Petra Horňáková
SK
00:14,22
00:14,13
00:28,35
00:09,35
 
15
133
 
Alina Petutschnig
A
00:15,47
00:16,03
00:31,50
00:12,50
 
16
48
00420-02092 Lucie Schönová 16
00:17,48
00:17,42
00:35,30
00:16,30
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
124
00420-01151 Michal Ženíšek 58
00:09,50
00:09,47
00:19,37
00:00,00
 
2
33
00420-01139 Martina Štěpánková 62
00:09,50
00:09,51
00:19,41
00:00,04
 
3
57
00420-01693 Jana Draslarová 58
00:10,29
00:10,23
00:20,52
00:01,15
 
4
55
00420-01606 Václava Kuříková 58
00:10,42
00:10,41
00:21,23
00:01,46
 
5
76
00420-01382 Jana Tomášková 62
00:10,55
00:11,10
00:22,05
00:02,28
 
6
116
00420-01449 Petr Růžička 58
00:11,34
00:11,18
00:22,52
00:03,15
 
7
115
 
Katarína Vigodová
SK
00:11,33
00:11,23
00:22,56
00:03,19
 
8
136
 
Mühlehner Tamara
A
00:12,07
00:12,07
00:24,14
00:04,37
 
9
1
00420-01883 Veronika Vančurová 30
00:12,12
00:12,21
00:24,33
00:04,56
 
10
130
00420-01600 Markéta Pospíšilová 17
00:12,29
00:12,32
00:25,01
00:05,24
 
11
47
00420-02092 Lucie Schönová 16
00:12,54
00:12,37
00:25,31
00:05,54
 
12
79
00420-00212 Pavel Šarkovský 59
00:12,53
00:12,50
00:25,43
00:06,06
 
13
13
00420-02040 Lea Mánková 30
00:13,18
00:13,37
00:26,55
00:07,18
 
14
41
00420-01923 Adéla Havelková
 
00:14,09
00:14,17
00:28,26
00:08,49
 
15
19
00420-02001 Radek Kubeš 16
00:14,35
00:15,24
00:29,59
00:10,22
 
16
20
00420-01855 Natálie Cihlářová 63
00:15,00
00:16,33
00:31,33
00:11,56
 
999
56
00420-00449 Lukáš Dostál - DNS 63
00:12,06
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
22
00420-01938 Pavel Červenka 30
00:13,51
00:13,48
00:27,39
00:00,00
 
2
93
00420-01444 Dušan Erbs 62
00:14,03
00:14,06
00:28,09
00:00,30
 
3
3
00420-01480 Petr Fochler 62
00:14,28
00:14,22
00:28,50
00:01,11
 
4
66
00420-01656 Tomáš Halada
 
00:16,03
00:15,56
00:31,59
00:04,20
 
5
103
00420-01791 Milan Sudek 20
00:16,06
00:16,00
00:32,06
00:04,27
 
6
120
 
Milan Daško
SK
00:16,17
00:15,56
00:32,13
00:04,34
 
7
15
00420-02026 Jan Hladký 64
00:16,49
00:17,02
00:33,51
00:06,12
 
8
96
00420-01960 Michal Poledník 63
00:17,24
00:16,59
00:34,23
00:06,44
 
9
44
00420-01742 Bronislav Frydrych 20
00:17,36
00:18,16
00:35,52
00:08,13
 
10
67
00420-02137 Petr Pflug 64
00:18,06
00:18,19
00:36,25
00:08,46
 
11
121
 
Micha³ Bieda
PL
00:19,25
00:20,11
00:39,36
00:11,57
 
12
21
00420-01816 Tomáš Eckschlager 30
00:28,45
00:28,43
00:57,28
00:29,49
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
32
00420-01139 Martina Štěpánková 62
00:14,56
00:14,42
00:29,38
00:00,00
 
2
65
00420-01069 Soňa Klikarová 30
00:15,28
00:15,13
00:30,41
00:01,03
 
3
123
00420-02151 Martina Wallcon 64
00:17,49
00:18,06
00:35,55
00:06,17
 
4
34
00420-01902 Petra Křížková 62
00:18,19
00:18,41
00:37,00
00:07,22
 
5
6
 
Petra Bergauer
A
00:18,41
00:18,54
00:37,35
00:07,57
 
6
24
 
Petra Bergauer
A
00:19,06
00:21,01
00:40,07
00:10,29
 
7
122
 
Joanna Nosal
PL
00:21,44
00:19,49
00:41,33
00:11,55
 
8
69
00420-02124 Simona Fabiánková 64
00:21,43
00:21,37
00:43,20
00:13,42
 
9
102
00420-01749 Jana Páslerová 20
00:22,36
00:23,08
00:45,44
00:16,06
 
10
106
 
Eva Čurlejová
SK
00:24,42
00:25,14
00:49,56
00:20,18
 
                   
Třída: CCJ - Canicross s jedním psem - junioři
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
88
00420-01720 Zuzana Jílková 62
00:07,16
00:07,07
00:14,23
00:00,00
 
2
97
00420-01968 Anežka Štihlová 63
00:07,39
00:07,30
00:15,09
00:00,46
 
3
98
00420-01962 Barbora Pyšková 63
00:07,43
00:07,37
00:15,20
00:00,57
 
4
5
00420-02157 Kateřina Veselá 64
00:08,19
00:08,29
00:16,48
00:02,25
 
5
109
00420-02105 Kristýna Bečvářová 58
00:09,34
00:10,09
00:19,43
00:05,20
 
                   
Třída: SC11 - Scooter s jedním psem uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
36
00420-01761 Jan Kopecký 45
00:13,38
00:13,52
00:27,30
00:00,00
 
2
54
00420-01656 Tomáš Halada
 
00:15,08
00:15,07
00:30,15
00:02,45
 
3
30
 
Lenka Bičkošová
SK
00:17,02
00:15,44
00:32,46
00:05,16
 
4
17
00420-02085 Ivana Prokešová 63
00:15,19
00:18,17
00:33,36
00:06,06
 
5
104
00420-02052 Petra Svobodová 30
00:24,56
00:24,17
00:49,13
00:21,43