Napsat dotaz

PŘEHLED ZÁVODŮ

Filtrace Druh a typ závodu Sezóna závodu
Datum Typ Stav závodu Místo konání Název závodu Pořadatel Uzávěrka
09.09.2023 - 10.09.2023 schválen Hradec Králové, rekr.areál Biřička III. liga ManMat Canicross Okolohradce, 16.ročník Dušan Erbs 2023-09-09  
16.09.2023 - 17.09.2023 schválen Louka u Olešnice III. liga JEŽDĚNÍ NA VALŠE 2023 Michal Chovanec 2023-09-13
23.09.2023 - 24.09.2023 schválen Kemp Křivonoska MR CC Jihočeský canicross VII. MR CC 2023 Jan Hladký 2023-09-15
30.09.2023 - 01.10.2023 schválen Hrob u Teplic II. liga Hrobská jízda Dagmar Šindelářová 2023-09-27
07.10.2023 - 08.10.2023 schválen Abertamy areál Technických služeb MR Memoriál J.Svobody Dagmar Šindelářová 2023-10-04
14.10.2023 - 15.10.2023 schválen Kemp Brodský - Červený Kostelec II. liga Fitmin 2023 Jaromír Hanuš 2023-10-08
21.10.2023 - 22.10.2023 schválen TZ Littner, Bzenec III. liga TLAPKROS 2023 Dominika Potměšilová 2023-10-15
28.10.2023 - 29.10.2023 schválen Moravský Beroun -areál Rio Star II. liga Mushing lávovou stezkou Renáta Macková 2023-10-25
04.11.2023 - 05.11.2023 schválen Břežany u Horažďovic II. liga Břežanská stopa 2023 Jana Králová 2023-11-01
04.11.2023 - 05.11.2023 schválen Červenovodské sedlo II. liga Lady Brighit Magadan Martin Souček 2023-10-31  
09.11.2023 - 12.11.2023 schválen Abertamy - Větrov MS MS FISTC sprint mid ABERTAMY Roman Habásko 2023-10-24  
18.11.2023 - 19.11.2023 schválen Běleč nad Orlicí II. liga Fitmin Hradecký sprint 2023 Jaromír Hanuš 2023-11-12
25.11.2023 - 26.11.2023 schválen Zaječov II. liga Zaječov Jiří Stejskal 2023-11-23
16.03.2024 - 17.03.2024 zrušen Moravský Beroun -areál Rio Star II. liga Jarní mushing lávovou stezkou-NÁHRADNÍ TERMÍN Renáta Macková 2024-03-14  
23.03.2024 - 24.03.2024 schválen Jedomělice u Slaného, okres Kladno, Středočeský kraj III. liga Libová jízda Renáta Macková 2024-03-20  
29.03.2024 - 30.03.2024 schválen Moravský Beroun -areál Rio Star II. liga Jarní mushing lávovou stezkou Renáta Macková 2024-03-26  
20.04.2024 - 21.04.2024 schválen Stříbro II. liga Stříbrský sprint Rostislav Job 2024-04-17  
28.10.2023 - 29.10.2023 schválen Moravský Beroun -areál Rio Star II. liga Mushing lávovou stezkou Renáta Macková 2023-10-25
04.11.2023 - 05.11.2023 schválen Břežany u Horažďovic II. liga Břežanská stopa 2023 Jana Králová 2023-11-01
04.11.2023 - 05.11.2023 schválen Červenovodské sedlo II. liga Lady Brighit Magadan Martin Souček 2023-11-02  
18.11.2023 - 19.11.2023 schválen Běleč nad Orlicí MR Fitmin Hradecký mid 2023 Jaromír Hanuš 2023-11-12
25.11.2023 - 26.11.2023 schválen Zaječov II. liga Zaječov Jiří Stejskal 2023-11-23
09.03.2024 - 10.03.2024 zrušen Moravský Beroun -areál Rio Star II. liga Jarní mushing lávovou stezkou-NÁHRADNÍ TERMÍN Renáta Macková 2024-03-07  
29.03.2024 - 30.03.2024 schválen Moravský Beroun -areál Rio Star II. liga Jarní mushing lávovou stezkou Renáta Macková 2024-03-14  
13.01.2024 - 14.01.2024 zrušen Abertamy areál Technických služeb MR Eduardův sprint Dagmar Šindelářová 2024-01-10  
20.01.2024 - 20.01.2024 zrušen Běžecký areál Vejsplachy II. liga Fitmin WinterRide Vrchlabí Veronika Navrátilová 2024-01-17  
10.02.2024 - 11.02.2024 schválen Churáňov (Zadov) I. liga ŠUMAVA - TRAIL Jana Králová 2024-02-07  
17.02.2024 - 18.02.2024 zrušen Zásada I. liga Zásada 2024 Aleš Pícl 2024-02-15  
24.02.2024 - 25.02.2024 schválen Abertamy areál Technických služeb MR Eduardův sprint-náhradní termín Dagmar Šindelářová 2024-02-21  
13.01.2024 - 14.01.2024 zrušen Abertamy areál Technických služeb MR Eduardův mid Dagmar Šindelářová 2024-01-10  
20.01.2024 - 21.01.2024 schválen Janovičky u Broumova I. liga Fitmin Janovičky 2024 Jaromír Hanuš 2024-01-14
09.02.2024 - 11.02.2024 schválen Churáňov (Zadov) I. liga ŠUMAVA - TRAIL Jana Králová 2024-02-07  
24.02.2024 - 25.02.2024 zrušen Abertamy areál Technických služeb MR Eduardův mid-náhradní termín Dagmar Šindelářová 2024-02-21  
23.01.2024 - 27.01.2024 schválen Deštné v Orlických horách MČR long Šediváčkův long 300 Pavel Kučera 2004-01-07  
24.01.2024 - 27.01.2024 schválen Deštné v Orlických horách MČR long Šediváčkův long 200 Pavel Kučera 2024-01-07  
24.02.2024 - 26.02.2024 zrušen Pec pod Sněžkou/Krkonoše II. liga 30. ročník LEDOVÁ JÍZDA - MEMORIÁL DR.VÁCLAVA VOJTĚCHA Aleš Pícl 2024-02-23