Napsat dotaz

PŘEHLED ZÁVODŮ

Filtrace Typ závodu Sezóna závodu
Datum Typ Stav závodu Místo konání Název závodu Pořadatel Uzávěrka
31.08.2019 - 01.09.2019 schválen Lesná v Krušných horách Fitmin Lesná 2019 - off snow, individuálové Marie Ševelová 2031-08-20  
14.09.2019 - 15.09.2019 schválen Hradec Králové - Biřička ManMat CANICROSS OKOLOHRADCE Dušan Erbs 2019-09-14  
21.09.2019 - 22.09.2019 schválen Louka u Olešnice Ježdění na Valše 2019 Martin Levíček 2019-09-19
05.10.2019 - 06.10.2019 schválen Hrob u Teplic Hrobská jízda 2019 Jana Hellerová 2019-10-03
12.10.2019 - 13.10.2019 schválen Abertamy, Karlovarský kraj MR Abertamský sprint Roman Habásko 2019-10-11
19.10.2019 - 20.10.2019 schválen Kemp Brodský - Červený Kostelec Fitmin 2019 Jaromír Hanuš 2019-10-16
23.10.2019 - 27.10.2019 schválen Nybro - Švédsko MS IFSS MS IFFS  
26.10.2019 - 27.10.2019 schválen Radíkov u Olomouce Mushing pod věží-Radíkovský cross Renáta Macková
02.11.2019 - 03.11.2019 schválen Břežany u Horažďovic Břežanská stopa Martin Kotiš 2019-10-30
07.11.2019 - 10.11.2019 schválen Magyarpolany Hungary ME FISTC ME FISTC Magyarpolany Roman Habásko 2019-10-13  
09.11.2019 - 10.11.2019 schválen Červenovodské sedlo -Čenkovice Lady Brighit Magadan Martin Souček 2019-11-05  
16.11.2019 - 17.11.2019 schválen Stochov U Vodojemu Stochov Jiří Stejskal 2019-11-13  
23.11.2019 - 24.11.2019 schválen Běleč nad Orlicí Hradecký sprint Jaromír Hanuš 2019-10-16  
25.04.2020 - 26.04.2020 schválen Křivonoska Hluboká nad Vltavou Jihočeský canicross V. Lenka Klímová  
26.10.2019 - 27.10.2019 schválen Radíkov u Olomouce Mushing pod věží-Radíkovský cross Renáta Macková
02.11.2019 - 03.11.2019 schválen Břežany u Horažďovic Břežanská stopa Martin Kotiš 2019-10-30
09.11.2019 - 10.11.2019 schválen Červenovodské sedlo -Čenkovice Lady Brighit Magadan Martin Souček 2019-11-05  
16.11.2019 - 17.11.2019 schválen Stochov U Vodojemu MR Stochov Jiří Stejskal 2019-11-13  
23.11.2019 - 24.11.2019 schválen Běleč nad Orlicí Hradecký mid Jaromír Hanuš 2019-11-20  
11.01.2020 - 12.01.2020 schválen Abertamy, Karlovarský kraj Eduardův Sprint Roman Habásko 2020-01-08  
18.01.2020 - 19.01.2020 schválen Lesná v Krušných horách Fitmin Lesná 2020 Marie Ševelová  
25.01.2020 - 26.01.2020 schválen Tři Studně MR Tři Studně - Horník Jiří Trnka 2020-01-22  
01.02.2020 - 02.02.2020 schválen Horní Mísečky - Krkonoše Horní Mísečky Michal Ženíšek  
15.02.2020 - 16.02.2020 schválen Zásada MR náhradní termín Zásadský sprint 2020 Aleš Pícl  
20.02.2020 - 23.02.2020 schválen Falun - Švédsko ME IFSS ME IFSS on-snow Kryštof Spilka  
11.01.2020 - 12.01.2020 schválen Abertamy, Karlovarský kraj MR Eduardův MID Roman Habásko 2020-01-08  
18.01.2020 - 19.01.2020 schválen Janovičky u Broumova MR náhradní termín Janovičky Jaromír Hanuš 2020-01-15  
25.01.2020 - 26.01.2020 schválen Tři Studně Tři Studně - Horník Jiří Trnka 2020-01-22  
01.02.2020 - 02.02.2020 schválen Rajchéřov - Staré město p. Landštejnem Českou Kanadou - Memoriál Bohumíra Kremličky Martin Řehout 2020-01-30  
15.02.2020 - 16.02.2020 schválen Zásada MR náhradní termín Zásadský MID 2020 Aleš Pícl  
21.01.2020 - 25.01.2020 schválen Deštné v Orlických horách MR LTO, LU 7+ Šediváčkův long 300 Pavel Kučera 2020-01-01  
22.01.2020 - 25.01.2020 schválen Deštné v Orlických horách MR LT1, LT2, LSKJ, LU 6- Šediváčkův long 200 Pavel Kučera 2020-01-01  
08.02.2020 - 10.02.2020 schválen Pec pod Sněžkou Ledová jízda 2020 - memoriál Dr.Václava Vojtěcha Aleš Pícl