Napsat dotaz

REALIZAČNÍ TÝM

 

Jiří Nešněra  - předseda svazu, statutární orgán, jedná jménem ČASS ve všech věcech
email: nesnera@mushing.cz

 

 

Roman Habásko – předseda zástupců čistokrevných plemen organizovaných pod Českomoravským sportovním klubem severských psů, z.s.
email: habasko@mushing.cz, tel.: 607 807 564

Tato organizace má právoplatný hlas při rozhodování o pravidlech soutěžního a sportovního řádu, kterým se řídí všechny kluby organizovanými pod ČASS. Komunikace s FISTC (Mezinárodní federace sportu psích spřežení čistokrevných plemen)

 

 

neobsazeno – generální sekretář
email: , tel.: 

Vyřizuje administrativní agendu ČASS tzn. Každoroční statistické údaje od členů ČASS a s tím související komunikace s ČOV či ČUS. Přijímání a vyřizování dotazů směřující převážně ze strany členů ČASS, vyřizuje základní právní záležitosti týkající se ČASS či jednotlivých členů, účast na jednání sekretářů České unie sportu, informuje o důležitých záležitostech či změnách v oblasti mushingu, spolkového práva, legislativy apod., problematika směrnic a závodních řádů ČASS. 

 

Aleš Pícl – ekonom
email: picl@mushing.cz, tel.: 602 111 670

Vedení účetnictví ČASS, problematika financování ČASS, grantová a dotační politika ČASS, webové stránky ČASS, komunikace s ČUS či ČOV převážně v oblasti finanční politiky. Komunikace s IFSS (Mezinárodní federací sportu psích spřežení)

 

 

Markéta Pospíšilová – administrátor členské databáze a evidence licencí sportovců                                    
email: pospisilova@mushing.cz, tel.: 731 501 618

 

 

Zdeněk Pospíšil – správa databáze výsledků závodů                         
email: pospisil@mushing.cz, tel.: 724 542 332

 

Kryštof Spilka - manažer reprezentace
e-mail: spilka@mushing.cz, tel.: 776 165 338