Napsat dotaz

Hradecký sprint 2015

Výsledková listina - Běleč n/O (21.11.2015 - 22.11.2015)
www stránky závodu: http://metuje.mushing.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
205
 
Pazur Miroslav
SK
12:07,00
12:06,00
24:13,00
00:00,00
30.72
 
2
219
 
Reguli Jakub
SK
12:07,00
12:10,00
24:17,00
00:04,00
30.64
 
3
204
 
Strapec Lubo
SK
13:33,00
13:53,00
27:26,00
03:13,00
27.12
 
4
190
00420-01538 Hrubý David 20
13:45,00
13:59,00
27:44,00
03:31,00
26.83
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
84
00420-00843 Kubelka Jiří 59
18:54,00
16:52,00
35:46,00
00:00,00
20.8
 
2
111
00420-01534 Zasadil Roman 20
18:15,00
17:39,00
35:54,00
00:08,00
20.72
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
4
00420-00008 Krupička Petr 49
11:18,00
11:12,00
22:30,00
00:00,00
33.07
 
2
50
00420-00215 Suchý Jiří 58
11:33,00
11:42,00
23:15,00
00:45,00
32
 
3
26
00420-01116 Chovanec Michael 49
11:51,00
11:30,00
23:21,00
00:51,00
31.86
 
4
93
00420-02017 Němec Michal 58
12:23,00
11:44,00
24:07,00
01:37,00
30.85
 
5
13
00420-01779 Kdýr Marian 58
12:11,00
11:58,00
24:09,00
01:39,00
30.81
 
6
113
00420-01733 Spilka Kryštof 58
12:29,00
12:20,00
24:49,00
02:19,00
29.98
 
7
158
00420-01979 Prokůpek Otakar 56
14:02,00
13:36,00
27:38,00
05:08,00
26.92
 
8
6
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
14:44,00
15:04,00
29:48,00
07:18,00
24.97
 
9
22
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
15:53,00
15:46,00
31:39,00
09:09,00
23.51
 
10
173
00420-00835 Houdek Jiří 55
28:53,00
23:17,00
52:10,00
29:40,00
14.26
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
18
00420-00674 Suchá Linda 58
11:40,00
11:46,00
23:26,00
00:00,00
31.75
 
2
105
00420-01693 Draslarová Jana 58
11:57,00
11:37,00
23:34,00
00:08,00
31.57
 
3
112
00420-00587 Pekárková Vendula 30
12:03,00
12:19,00
24:22,00
00:56,00
30.53
 
4
136
00420-01823 Děrglová Eliška 30
12:26,00
12:17,00
24:43,00
01:17,00
30.1
 
5
19
00420-00675 Heroudková Jiřka 58
12:20,00
12:31,00
24:51,00
01:25,00
29.94
 
6
125
 
Mikušková Jana
 
12:31,00
12:29,00
25:00,00
01:34,00
29.76
 
7
177
 
Halásová Dana
SK
13:00,00
12:27,00
25:27,00
02:01,00
29.23
 
8
25
00420-02018 Kučerová Hana 58
13:43,00
12:50,00
26:33,00
03:07,00
28.02
 
9
156
 
Halásová Dana
 
14:27,00
13:54,00
28:21,00
04:55,00
26.24
 
10
103
00420-01919 Grexová Petra 58
14:40,00
15:16,00
29:56,00
06:30,00
24.86
 
11
128
 
Hejnyšová Martina
 
15:17,00
15:18,00
30:35,00
07:09,00
24.33
 
12
49
 
Schönová Lucie
 
17:23,00
16:40,00
34:03,00
10:37,00
21.85
 
13
179
00420-01936 Dvořáková Karolína 35
20:28,00
21:06,00
41:34,00
18:08,00
17.9
 
14
106
 
Gregorová Monika
 
19:52,00
28:42,00
48:34,00
25:08,00
15.32
 
15
11
 
Čontošová Lenka
 
23:52,00
25:42,00
49:34,00
26:08,00
15.01
 
16
83
00420-00424 Brzková Evženie 35
29:30,00
28:57,00
58:27,00
35:01,00
12.73
 
998
137
00420-01823 Děrglová Eliška 30
13:21,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
999
119
00420-00587 Pekárková Vendula 30
13:45,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
234
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
11:59,00
12:02,00
24:01,00
00:00,00
30.98
 
2
192
00420-01687 Mencák Jiří 20
12:21,00
12:34,00
24:55,00
00:54,00
29.86
 
3
211
 
Bánoci Jaroslav
SK
12:58,00
12:54,00
25:52,00
01:51,00
28.76
 
4
114
00420-00760 Pavlík Slavomír 49
15:17,00
15:26,00
30:43,00
06:42,00
24.22
 
5
188
00420-01006 Kužela Miroslav 16
15:42,00
17:06,00
32:48,00
08:47,00
22.68
 
6
89
00420-00004 Mazánek Pavel 20
17:13,00
17:33,00
34:46,00
10:45,00
21.4
 
7
94
00420-01793 Kubín Tomáš 16
21:58,00
22:25,00
44:23,00
20:22,00
16.76
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
197
 
Hájek Viktor
 
15:25,00
14:28,00
29:53,00
00:00,00
24.9
 
2
193
00420-01699 Havlíčková Adéla 16
19:03,00
16:13,00
35:16,00
05:23,00
21.1
 
3
203
00420-01896 Hrabal David 3
18:47,00
18:11,00
36:58,00
07:05,00
20.13
 
4
199
00420-01837 Kulhánková Kateřina 35
18:21,00
19:10,00
37:31,00
07:38,00
19.83
 
5
134
00420-01223 Kronus Roman 55
18:53,00
19:01,00
37:54,00
08:01,00
19.63
 
6
224
00420-00378 Vodák Milan 56
22:42,00
23:11,00
45:53,00
16:00,00
16.22
 
7
228
00420-01033 Šoupal Pavel 35
22:46,00
23:14,00
46:00,00
16:07,00
16.17
 
8
200
00420-01164 Wegnerová Lucie 35
22:02,00
24:00,00
46:02,00
16:09,00
16.16
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
187
00420-01664 Daňsová Zuzana 20
24:37,00
23:57,00
48:34,00
00:00,00
15.32
 
2
217
00420-01109 Pešková Alena 20
24:48,00
25:11,00
49:59,00
01:25,00
14.88
 
3
226
00420-01736 Kamešová Marcela 35
25:29,00
24:46,00
50:15,00
01:41,00
14.81
 
999
230
00420-00423 Hurych Jaromír 20
24:12,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCJ - CaniCross junioři (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
147
00420-02012 Žitná Tereza
 
08:00,00
07:45,00
15:45,00
00:00,00
16.76
 
2
145
00420-01846 Suchánková Kristýna 20
08:01,00
07:45,00
15:46,00
00:01,00
16.74
 
3
121
 
Daneš Karel
 
08:03,00
07:46,00
15:49,00
00:04,00
16.69
 
4
120
 
Beňa Ondřej
 
08:07,00
08:02,00
16:09,00
00:24,00
16.35
 
5
142
00420-02006 Lehká Zorka 30
08:11,00
08:15,00
16:26,00
00:41,00
16.06
 
6
7
 
Merhautová Lucie
 
08:53,00
08:57,00
17:50,00
02:05,00
14.8
 
7
44
00420-02007 Mojžíšková Klára 20
08:39,00
09:33,00
18:12,00
02:27,00
14.51
 
8
153
 
Luptovská Viktorie
 
08:53,00
09:57,00
18:50,00
03:05,00
14.02
 
9
175
00420-02008 Chadimová Karolína 20
10:25,00
10:14,00
20:39,00
04:54,00
12.78
 
10
37
 
Šmahel Tadeáš
 
10:54,00
10:39,00
21:33,00
05:48,00
12.25
 
11
110
 
Zasadilová Tereza
 
13:46,00
14:37,00
28:23,00
12:38,00
9.3
 
999
42
 
Kejřová Anna
 
10:14,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
108
00420-01444 Erbs Dušan 62
18:39,00
17:53,00
36:32,00
00:00,00
20.36
 
2
155
 
Dučák Marcel
SK
20:44,00
20:54,00
41:38,00
05:06,00
17.87
 
3
86
 
Vlček Milan
 
21:55,00
21:37,00
43:32,00
07:00,00
17.09
 
4
27
00420-01742 Frydrych Broňa 20
24:50,00
24:44,00
49:34,00
13:02,00
15.01
 
5
178
 
Šroler Ivo
 
25:52,00
25:30,00
51:22,00
14:50,00
14.48
 
6
129
 
Veselý Lukáš
 
27:47,00
29:10,00
56:57,00
20:25,00
13.06
 
997
159
 
Hušek Martin
 
27:43,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
998
98
00420-02019 Sovák Libor 58
20:44,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
999
88
 
Krejčí Petr
 
35:58,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
107
00420-00209 Halířová Jarmila 17
20:05,00
20:38,00
40:43,00
00:00,00
18.27
 
2
32
00420-01902 Křížková Petra 62
23:16,00
23:35,00
46:51,00
06:08,00
15.88
 
3
91
 
Horňáková Petra
SK
24:47,00
25:16,00
50:03,00
09:20,00
14.87
 
4
123
 
Fikejzová Kristýna
 
24:32,00
25:40,00
50:12,00
09:29,00
14.82
 
5
146
00420-01940 Lamačová Veronika 30
26:21,00
25:43,00
52:04,00
11:21,00
14.29
 
6
104
 
Šrolerová Kamila
 
25:56,00
28:05,00
54:01,00
13:18,00
13.77
 
7
17
00420-01609 Kocvrlichová Hana 66
34:08,00
35:10,00
01:09:18,00
28:35,00
10.74
 
8
161
 
Kopská Tereza
 
46:27,00
44:21,00
01:30:48,00
50:05,00
8.19
 
999
132
 
Prokešová Ivana
 
24:32,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
00420-01139 Štěpánková Martina 62
11:50,00
11:56,00
23:46,00
00:00,00
31.3
 
2
138
00420-01829 Srchová Michaela 58
12:15,00
12:17,00
24:32,00
00:46,00
30.33
 
3
78
00420-01606 Kuříková Václava 58
13:07,00
12:52,00
25:59,00
02:13,00
28.63
 
4
167
00420-01939 Klár Martin 30
13:04,00
13:30,00
26:34,00
02:48,00
28.01
 
5
16
00420-01382 Tomášková Jana 62
13:51,00
13:25,00
27:16,00
03:30,00
27.29
 
6
169
00420-01818 Hložková Veronika 64
13:50,00
13:49,00
27:39,00
03:53,00
26.91
 
7
154
 
Vigodová Katarína
SK
14:05,00
13:54,00
27:59,00
04:13,00
26.59
 
8
150
00420-01601 Pospíšil Petr 17
14:40,00
14:35,00
29:15,00
05:29,00
25.44
 
9
48
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17
15:18,00
15:20,00
30:38,00
06:52,00
24.29
 
10
171
00420-01911 Zbořil Jan
 
15:39,00
15:11,00
30:50,00
07:04,00
24.13
 
11
3
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
15:56,00
16:07,00
32:03,00
08:17,00
23.21
 
12
97
00420-01734 Rožňová Anna 16
17:54,00
19:49,00
37:43,00
13:57,00
19.73
 
13
12
 
Rousek Miloslav
 
20:32,00
20:41,00
41:13,00
17:27,00
18.05
 
14
176
00420-00936 Hubený Martin 20
23:51,00
23:18,00
47:09,00
23:23,00
15.78
 
999
33
00420-00263 Bahník Roman
 
25:18,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
139
00420-01763 Plšek Milan 16
16:28,00
16:52,00
33:20,00
00:00,00
22.32
 
2
95
00420-01754 Ducháč Martin 20
17:32,00
16:22,00
33:54,00
00:34,00
21.95
 
3
143
00420-01690 Valko Juraj 30
18:11,00
17:13,00
35:24,00
02:04,00
21.02
 
4
76
00420-01763 Plšek Milan 16
18:22,00
17:48,00
36:10,00
02:50,00
20.57
 
5
163
00420-01535 Rezová Lenka 20
18:21,00
18:27,00
36:48,00
03:28,00
20.22
 
6
170
00420-01935 Dvořák Jiří 35
18:53,00
18:04,00
36:57,00
03:37,00
20.14
 
7
30
 
Polishchuk Oleksiy
 
19:34,00
17:28,00
37:02,00
03:42,00
20.09
 
8
90
00420-01774 Toman Tomáš 35
21:19,00
18:28,00
39:47,00
06:27,00
18.7
 
9
116
 
Prokopová Marie
 
20:04,00
20:40,00
40:44,00
07:24,00
18.27
 
10
34
 
Nedvědová Anežka
 
20:58,00
19:53,00
40:51,00
07:31,00
18.21
 
11
164
00420-01759 Vodák David 56
20:05,00
20:49,00
40:54,00
07:34,00
18.19
 
12
43
00420-02009 Adámková Bára 20
21:25,00
21:50,00
43:15,00
09:55,00
17.2
 
13
152
00420-02014 Mašková Věra 20
20:25,00
23:22,00
43:47,00
10:27,00
16.99
 
14
74
00420-02053 Boháč Tomáš 35
21:30,00
22:29,00
43:59,00
10:39,00
16.92
 
15
127
00420-01882 Pechánková Dita 30
22:09,00
22:31,00
44:40,00
11:20,00
16.66
 
16
166
 
Vejtasová Ilona
 
26:19,00
26:04,00
52:23,00
19:03,00
14.2
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
00420-00267 Ševelová Marie 58
11:15,00
11:31,00
22:46,00
00:00,00
32.68
 
2
133
00420-01151 Ženíšek Michal 58
12:09,00
12:09,00
24:18,00
01:32,00
30.62
 
3
101
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
12:43,00
12:53,00
25:36,00
02:50,00
29.06
 
4
23
00420-01339 Keltner Vlasta 58
12:56,00
13:01,00
25:57,00
03:11,00
28.67
 
5
21
00420-01789 Čuřík Michal 63
13:27,00
13:47,00
27:14,00
04:28,00
27.32
 
6
149
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17
13:53,00
13:57,00
27:50,00
05:04,00
26.73
 
7
46
 
Wimmer Elisabeth
A
14:20,00
14:09,00
28:29,00
05:43,00
26.12
 
8
45
00420-02002 Pešek Tomáš 17
14:14,00
14:16,00
28:30,00
05:44,00
26.11
 
9
117
 
Copko Erik
SK
15:36,00
16:14,00
31:50,00
09:04,00
23.37
 
10
124
 
Horňáková Petra
SK
16:43,00
15:55,00
32:38,00
09:52,00
22.8
 
11
162
00420-01536 Rez Martin 20
16:44,00
16:10,00
32:54,00
10:08,00
22.61
 
12
9
 
Dornerová Mária
SK
17:29,00
17:20,00
34:49,00
12:03,00
21.37
 
13
24
 
Schönová Lucie
 
19:09,00
18:01,00
37:10,00
14:24,00
20.02
 
14
141
00420-01361 Svobodová Blanka 9
17:41,00
19:32,00
37:13,00
14:27,00
19.99
 
15
102
00420-00162 Valtrová Iva 35
19:27,00
21:46,00
41:13,00
18:27,00
18.05
 
16
96
00420-01752 Vítková Marie 20
20:00,00
22:41,00
42:41,00
19:55,00
17.43
 
17
79
 
Kulda Jan
 
21:38,00
23:26,00
45:04,00
22:18,00
16.51
 
18
126
00420-01775 Koňáková Dana 35
25:19,00
25:33,00
50:52,00
28:06,00
14.63
 
19
29
00420-01589 Boudová Žaneta
 
23:50,00
36:53,00
01:00:43,00
37:57,00
12.25