Napsat dotaz

Brodský 2015

Výsledková listina - Červený Kostelec (17.10.2015 - 18.10.2015)
www stránky závodu: http://metuje.mushing.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
101
00420-01052 Sochor Jiří 25
12:30,00
11:55,00
24:25,00
00:00,00
26.15
 
2
56
00420-01007 Zetek Václav 35
12:34,00
12:11,00
24:45,00
00:20,00
25.79
 
3
32
00420-01538 Hrubý David 20
12:58,00
13:37,00
26:35,00
02:10,00
24.02
 
4
71
00420-01747 Lovette Rodney 20
15:20,00
14:28,00
29:48,00
05:23,00
21.42
 
5
66
00420-01428 Zetková Jana 35
15:11,00
15:46,00
30:57,00
06:32,00
20.63
 
6
63
00420-00398 Hanuš Michal 20
21:32,00
22:45,00
44:17,00
19:52,00
14.42
 
7
34
00420-01807 Beran Ondřej 20
20:32,00
23:56,00
44:28,00
20:03,00
14.36
 
8
35
00420-01564 Fendrych Jiří 20
23:12,00
21:58,00
45:10,00
20:45,00
14.13
 
9
33
00420-01642 Svobodová Lenka
 
28:12,00
29:37,00
57:49,00
33:24,00
11.04
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
68
00420-01014 Habásko Roman 9
13:31,00
13:16,00
26:47,00
00:00,00
23.84
 
2
51
00420-01499 Guregová Romana 9
14:35,00
14:21,00
28:56,00
02:09,00
22.06
 
3
40
00420-01534 Zasadil Roman 20
15:35,00
15:41,00
31:16,00
04:29,00
20.42
 
4
99
00420-00843 Kubelka Jiří 59
16:13,00
16:22,00
32:35,00
05:48,00
19.59
 
5
97
00420-01705 Paclt Zdeněk 20
15:15,00
17:24,00
32:39,00
05:52,00
19.55
 
6
15
00420-01846 Suchánková Kristýna 20
16:44,00
16:28,00
33:12,00
06:25,00
19.23
 
7
16
00420-01847 Žitná Tereza 20
18:17,00
16:17,00
34:34,00
07:47,00
18.47
 
8
46
00420-01695 Twardek Tomáš 63
17:21,00
18:10,00
35:31,00
08:44,00
17.97
 
9
103
00420-00567 Čurda Milan 59
19:29,00
18:52,00
38:21,00
11:34,00
16.65
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
49
00420-00423 Hurych Jaromír 20
22:38,00
20:58,00
43:36,00
00:00,00
14.64
 
2
50
00420-00542 Janko Ota 25
33:30,00
29:38,00
01:03:08,00
19:32,00
10.11
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
82
00420-01779 Kdýr Marian 58
11:07,00
11:00,00
22:07,00
00:00,00
28.87
 
2
61
00420-01575 Hanuš Tomáš 20
12:12,00
12:41,00
24:53,00
02:46,00
25.66
 
3
28
00420-01779 Prokůpek Otakar 58
12:55,00
13:37,00
26:32,00
04:25,00
24.06
 
4
112
00420-01449 Růžička Petr 58
14:38,00
13:07,00
27:45,00
05:38,00
23.01
 
5
57
00420-01608 David Miloš 58
13:29,00
14:21,00
27:50,00
05:43,00
22.94
 
6
11
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
13:51,00
14:07,00
27:58,00
05:51,00
22.83
 
7
12
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
14:15,00
14:37,00
28:52,00
06:45,00
22.12
 
8
4
 
Kasnar Jan
 
14:46,00
14:38,00
29:24,00
07:17,00
21.71
 
9
72
00420-01750 Středa David
 
15:28,00
17:39,00
33:07,00
11:00,00
19.28
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-00587 Pekárková Vendula 30
11:23,00
11:29,00
22:52,00
00:00,00
27.92
 
2
37
00420-00587 Pekárková Vendula 30
11:37,00
11:42,00
23:19,00
00:27,00
27.38
 
3
83
00420-02018 Kučerová Hana 58
13:01,00
12:15,00
25:16,00
02:24,00
25.27
 
4
77
 
Kaněrová Michaela
 
13:06,00
13:02,00
26:08,00
03:16,00
24.43
 
5
80
00420-01840 Staňková Eva 16
16:41,00
16:37,00
33:18,00
10:26,00
19.17
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
107
00420-01687 Mencák Jiří 20
12:21,00
11:59,00
24:20,00
00:00,00
26.24
 
2
47
00420-01745 Kovařík Petr 20
13:54,00
14:10,00
28:04,00
03:44,00
22.75
 
3
29
00420-00988 Petrus Zdeněk 20
17:08,00
17:00,00
34:08,00
09:48,00
18.7
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
44
00420-01762 Brůna Zdenek 16
13:39,00
13:35,00
27:14,00
00:00,00
23.44
 
2
55
00420-01796 Klíma Lukáš 35
13:56,00
14:22,00
28:18,00
01:04,00
22.56
 
3
42
00420-01701 Charouz Jaroslav 16
15:29,00
14:02,00
29:31,00
02:17,00
21.63
 
4
102
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
16:36,00
16:23,00
32:59,00
05:45,00
19.36
 
5
87
00420-01223 Kronus Roman 55
16:42,00
17:21,00
34:03,00
06:49,00
18.75
 
6
52
00420-00406 Šplouchal Pavel 20
16:37,00
17:50,00
34:27,00
07:13,00
18.53
 
7
45
00420-00035 Stejskal Jiří 35
18:22,00
19:50,00
38:12,00
10:58,00
16.71
 
8
26
00420-00378 Vodák Milan 56
21:37,00
21:20,00
42:57,00
15:43,00
14.86
 
9
106
00420-00687 Svoboda Martin 16
20:32,00
22:38,00
43:10,00
15:56,00
14.79
 
10
30
00420-00351 Kmochová Vanda 17
21:19,00
23:11,00
44:30,00
17:16,00
14.35
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
98
00420-01275 Vraštil Vladimír, st. 59
20:23,00
20:33,00
40:56,00
00:00,00
15.6
 
2
60
00420-01598 Piskač Zdeněk 55
19:41,00
21:24,00
41:05,00
00:09,00
15.54
 
3
69
00420-01664 Daňsová Zuzana 20
23:21,00
22:57,00
46:18,00
05:22,00
13.79
 
4
43
00420-01736 Kamešová Marcela 35
24:25,00
25:38,00
50:03,00
09:07,00
12.76
 
                           
Kategorie: CCJ - CaniCross junioři (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
18
00420-01847 Žitná Tereza 20
14:56,00
14:20,00
29:16,00
00:00,00
14.6
 
2
13
 
Lehká Zora
 
15:07,00
15:05,00
30:12,00
00:56,00
14.15
 
3
31
00420-01846 Suchánková Kristýna 20
15:13,00
15:28,00
30:41,00
01:25,00
13.92
 
4
5
 
Kovářová Anna
 
15:36,00
15:29,00
31:05,00
01:49,00
13.74
 
5
7
 
Barková Denisa
 
15:22,00
15:46,00
31:08,00
01:52,00
13.72
 
6
14
00420-02008 Chadimová Karolína 20
17:56,00
17:49,00
35:45,00
06:29,00
11.95
 
7
6
 
Stříbrná Nikola
 
18:42,00
18:22,00
37:04,00
07:48,00
11.53
 
8
21
 
Kejřová Anna
 
20:28,00
18:40,00
39:08,00
09:52,00
10.92
 
9
25
 
Luptovská Viktorie
 
20:23,00
22:01,00
42:24,00
13:08,00
10.08
 
10
41
 
Zasadilová Tereza
 
24:28,00
23:23,00
47:51,00
18:35,00
8.93
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
53
00420-01444 Erbs Dušan 62
15:41,00
15:35,00
31:16,00
00:00,00
20.42
 
2
1
00420-01038 Merta Tomáš 58
16:52,00
17:22,00
34:14,00
02:58,00
18.65
 
3
93
00420-02019 Sovák Libor 58
17:35,00
18:26,00
36:01,00
04:45,00
17.73
 
4
3
 
Vlček Milan
 
18:47,00
18:26,00
37:13,00
05:57,00
17.15
 
5
58
00420-01608 David Miloš 58
21:23,00
21:08,00
42:31,00
11:15,00
15.02
 
6
86
00420-01742 Frydrych Broňa 20
21:34,00
23:06,00
44:40,00
13:24,00
14.29
 
7
75
00420-01791 Sudek Milan 20
22:55,00
23:21,00
46:16,00
15:00,00
13.8
 
8
89
00420-01925 Urbánek Jiří 20
24:58,00
24:54,00
49:52,00
18:36,00
12.8
 
9
64
00420-00396 Kostelecký Vladimír 20
26:10,00
24:50,00
51:00,00
19:44,00
12.52
 
10
54
 
Kostelecký Martin
 
28:05,00
28:54,00
56:59,00
25:43,00
11.2
 
11
81
 
Plšek Martin
 
29:14,00
31:48,00
01:01:02,00
29:46,00
10.46
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
96
00420-01818 Hložková Veronika 64
18:29,00
19:04,00
37:33,00
00:00,00
17
 
2
110
00420-01829 Srchová Michaela 58
19:25,00
19:41,00
39:06,00
01:33,00
16.33
 
3
91
00420-01606 Kuříková Václava 58
21:11,00
21:00,00
42:11,00
04:38,00
15.13
 
4
24
00420-00502 Dušková Zdeňka 35
22:40,00
23:02,00
45:42,00
08:09,00
13.97
 
5
67
 
Borůvková Veronika
 
25:30,00
25:44,00
51:14,00
13:41,00
12.46
 
6
74
00420-01749 Páslerová Jana 20
25:02,00
26:26,00
51:28,00
13:55,00
12.4
 
7
79
 
Pattermanová Jana
 
27:50,00
26:50,00
54:40,00
17:07,00
11.68
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
108
00420-01151 Ženíšek Michal 58
10:52,00
11:01,00
21:53,00
00:00,00
29.17
 
2
111
00420-01829 Srchová Michaela 58
12:47,00
12:59,00
25:46,00
03:53,00
24.78
 
3
92
00420-01606 Kuříková Václava 58
13:20,00
13:19,00
26:39,00
04:46,00
23.95
 
4
100
00420-01940 Lamačová Veronika 30
13:30,00
13:46,00
27:16,00
05:23,00
23.41
 
5
78
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
14:53,00
14:36,00
29:29,00
07:36,00
21.65
 
6
10
 
Gottliebová Ivana
 
16:24,00
16:33,00
32:57,00
11:04,00
19.37
 
7
2
 
Rousek Miloslav
 
18:45,00
18:29,00
37:14,00
15:21,00
17.15
 
8
38
00420-00263 Bahník Roman
 
23:34,00
23:36,00
47:10,00
25:17,00
13.53
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
8
00420-01927 Urban Jakub 20
14:48,00
14:19,00
29:07,00
00:00,00
21.93
 
2
85
00420-01763 Plšek Milan 16
15:19,00
15:01,00
30:20,00
01:13,00
21.05
 
3
76
00420-01761 Kopecký Jan 45
15:25,00
15:54,00
31:19,00
02:12,00
20.39
 
4
22
 
Polishchuk Oleksiy
 
15:59,00
17:27,00
33:26,00
04:19,00
19.09
 
5
65
00420-01808 Klímová Veronika 35
16:49,00
17:08,00
33:57,00
04:50,00
18.8
 
6
84
00420-01763 Plšek Milan 16
16:49,00
19:05,00
35:54,00
06:47,00
17.78
 
7
73
00420-00821 Petruželka Milan 20
17:27,00
18:32,00
35:59,00
06:52,00
17.74
 
8
9
00420-01927 Urban Jakub 20
18:18,00
19:20,00
37:38,00
08:31,00
16.96
 
9
27
00420-01759 Vodák David 56
20:54,00
20:30,00
41:24,00
12:17,00
15.42
 
10
23
00420-01780 Garwoodová Kristýna 20
22:39,00
18:59,00
41:38,00
12:31,00
15.33
 
11
19
00420-02009 Adámková Bára 20
22:18,00
22:03,00
44:21,00
15:14,00
14.39
 
12
20
00420-02014 Mašková Věra 20
24:17,00
24:14,00
48:31,00
19:24,00
13.16
 
13
59
00420-01598 Piskač Zdeněk 55
25:15,00
28:03,00
53:18,00
24:11,00
11.98
 
99
17
00420-02005 Suchardová Adéla 20
24:17,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
109
00420-01151 Ženíšek Michal 58
10:57,00
10:54,00
21:51,00
00:00,00
29.22
 
2
48
00420-01746 Kovaříková Jana 20
13:50,00
14:33,00
28:23,00
06:32,00
22.49
 
3
94
00420-01815 Tuháčková Alena 30
16:00,00
15:22,00
31:22,00
09:31,00
20.35
 
4
88
00420-01236 Kronusová Eva 55
16:36,00
16:21,00
32:57,00
11:06,00
19.37
 
5
90
00420-01907 Adamová Pavlína 20
16:37,00
16:21,00
32:58,00
11:07,00
19.37
 
6
62
00420-01576 Hanušová Tereza 20
17:02,00
18:46,00
35:48,00
13:57,00
17.83
 
7
39
00420-01771 Stareček Jiří 3
21:36,00
25:18,00
46:54,00
25:03,00
13.61
 
8
70
 
Gottwald Petr
 
30:33,00
35:16,00
01:05:49,00
43:58,00
9.7
 
99
95
00420-01815 Tuháčková Alena 30
26:41,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0