Napsat dotaz

ALAVIS Canicross Okolohradce 2015

Výsledková listina - Hradec Králové-Biřička (12.09.2015 - 13.09.2015)
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
26
00420-00009 Krupička Petr 49
08:13,86
08:05,29
16:19,15
00:00,00
33.83
 
2
178
00420-01817 Pavlů Pavel 58
08:24,10
08:23,77
16:47,87
00:28,72
32.86
 
3
93
00420-01538 Hrubý David 20
09:31,14
09:44,57
19:15,71
02:56,56
28.66
 
4
75
00420-01789 Čuřík Michal 63
10:12,98
10:06,10
20:19,08
04:59,93
27.17
 
5
58
00420-01973 Pupík Petr 16
11:48,92
12:14,64
24:03,56
07:44,41
22.94
 
6
44
00420-01728 Weigert Miloš 9
13:32,29
15:51,16
29:23,45
13:04,30
18.78
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
197
00420-00674 Suchá Linda 58
08:32,36
08:44,86
17:17,22
00:00,00
31.93
 
2
66
00420-00587 Pekárková Vendula 30
08:38,86
08:58,86
17:37,72
00:20,50
31.31
 
3
100
00420-00675 Heroudková Jiřina 58
09:20,07
09:06,61
18:26,68
01:09,46
29.93
 
4
85
00420-01382 Tomášková Jana 62
09:51,61
09:25,67
19:17,28
02:00,06
28.62
 
5
165
00420-01931 Tomanová Dominika 58
10:10,51
10:12,11
20:22,62
03:05,40
27.09
 
6
55
00420-01428 Zetková Jana 35
12:03,73
12:28,46
24:32,19
07:14,97
22.5
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
78
00420-01866 Tassler Lukáš 30
12:19,33
12:23,51
24:42,84
00:00,00
22.34
 
2
91
00420-01480 Fochler Petr 62
12:27,99
12:24,67
24:52,66
00:09,82
22.19
 
3
101
00420-01938 Červenka Pavel 30
12:40,89
13:17,32
25:58,21
01:15,37
21.26
 
4
72
00420-00807 Burian Jan ml. 58
13:17,95
13:16,92
26:34,87
01:52,03
20.77
 
5
184
00420-01151 Ženíšek Michal 58
13:28,70
13:53,51
27:22,21
02:39,37
20.17
 
6
31
 
Sovák Libor
 
13:51,54
13:51,11
27:42,65
03:59,81
19.92
 
7
8
 
Jindra Aleš
 
13:52,80
13:51,73
27:44,53
03:01,69
19.9
 
8
53
00420-01880 Hes Martin 58
13:58,86
13:51,42
27:50,28
03:07,44
19.83
 
9
107
00420-01038 Merta Tomáš 58
14:09,39
14:14,92
28:24,31
03:41,47
19.43
 
10
21
00420-01656 Halada Tomáš 36
15:11,42
15:33,95
30:45,37
06:02,53
17.95
 
11
19
00420-01791 Sudek Milan 20
17:55,76
18:19,28
36:15,04
11:32,20
15.23
 
99
34
 
Skopový Štěpán - DNF
 
16:04,67
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
76
00420-01818 Hložková Veronika 64
15:19,67
14:59,09
30:18,76
00:00,00
18.21
 
2
97
00420-01902 Křížková Petra 62
16:08,01
16:23,95
32:31,96
02:13,20
16.97
 
3
183
00420-01606 Kuříková Václava 58
16:05,92
16:31,26
32:37,18
02:18,42
16.92
 
4
50
00420-01720 Jílková Zuzana 62
17:28,76
16:15,45
33:44,21
03:25,45
16.36
 
5
25
00420-01996 Křížová Anna 58
17:26,80
18:05,36
35:32,16
05:13,40
15.53
 
6
77
00420-00267 Ševelová Marie 58
18:01,41
18:34,80
36:36,21
06:17,45
15.08
 
7
16
00420-01576 Hanušová Tereza 20
18:56,70
19:17,77
38:14,47
07:55,71
14.43
 
8
193
00420-01940 Lamačová Veronika 30
20:54,10
20:48,39
41:42,49
11:23,73
13.23
 
9
99
00420-01749 Páslerová Jana 20
20:53,13
21:34,29
42:27,42
12:08,66
13
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
00420-01151 Ženíšek Michal 58
08:31,70
08:45,54
17:17,24
00:00,00
31.93
 
2
13
00420-01139 Štěpánková Martina 62
08:36,07
08:42,95
17:19,02
00:01,78
31.88
 
3
138
00420-00215 Suchý Jirka 58
08:37,29
08:42,37
17:19,66
00:02,42
31.86
 
4
81
00420-01817 Pavlů Pavel 58
09:23,89
09:22,77
18:46,66
01:29,42
29.4
 
5
15
00420-01733 Spilka Kryštof 58
10:03,70
10:35,30
20:39,00
03:21,76
26.73
 
6
42
00420-01606 Kuříková Václava 58
10:23,64
10:27,28
20:50,92
03:33,68
26.48
 
7
4
00420-01940 Lamačová Veronika 30
11:01,26
10:50,72
21:51,98
04:34,74
25.24
 
8
92
 
Gottliebová Ivana
 
12:23,61
13:11,02
25:34,63
08:17,39
21.58
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
6
00420-01761 Kopecký Jan 45
13:06,82
12:02,51
25:09,33
00:00,00
21.94
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
60
00420-00267 Ševelová Marie 58
08:28,13
08:38,95
17:07,08
00:00,00
32.25
 
2
104
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
09:07,64
09:59,69
18:07,33
01:00,25
30.46
 
3
73
00420-01613 Urbančík Martin - Město Bohumín 63
09:08,73
09:02,81
18:11,54
01:04,46
30.34
 
4
70
00420-01339 Keltner Vlasta 58
09:20,12
09:18,27
18:38,39
01:31,31
29.61
 
5
33
 
Rataj Martin
 
10:15,20
10:47,63
21:02,83
03:55,75
26.23
 
6
186
00420-01185 Burian Jan st. 58
11:02,41
11:29,13
22:31,54
05:24,46
24.51
 
7
38
00420-01007 Zetek Venca 35
10:53,07
11:39,88
22:32,95
05:25,87
24.48
 
8
63
00420-01428 Zetková Jana 35
15:43,20
12:43,57
28:26,77
11:19,69
19.41