Napsat dotaz

Horník - MR sprint, Memoriál Vaška Kováříka VII.

Výsledková listina - Horník (31.10.2015 - 01.11.2015)
www stránky závodu: http://www.trnkateam.cz/mcr-off-snow
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
94
00420-01523 Vrtěl Martin - CARNILOVE TEAM 49
11:33,20
11:28,42
23:01,62
00:00,00
31.27
 
2
89
00420-01085 Trnka Jiří jun. 49
12:52,52
11:37,59
24:30,11
01:28,49
29.39
 
3
92
 
Reguli Jakub
SK
12:37,52
11:55,13
24:32,65
01:31,03
29.33
 
4
91
 
Pažur Miroslav
SK
12:26,75
12:31,86
24:58,61
01:56,99
28.83
 
5
95
00420-01007 Zetek Václav 35
13:03,85
12:53,45
25:57,30
02:55,68
27.74
 
6
97
00420-00015 Trnka Jiří sen. 49
12:43,38
13:17,60
26:00,98
02:59,36
27.67
 
7
96
 
Strapec Lubo
SK
15:16,22
13:27,61
28:43,83
05:42,21
25.06
 
8
98
00420-00760 Pavlík Slavomír 49
14:34,10
14:30,23
29:04,33
06:02,71
24.77
 
9
99
00420-01428 Zetková Jana 35
17:17,88
14:51,41
32:09,29
09:07,67
22.39
 
10
100
00420-00011 Levíčková Hela 49
17:01,30
15:37,15
32:38,45
09:36,83
22.06
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
103
00420-01014 Habásko Roman 9
13:35,35
13:23,50
26:58,85
00:00,00
26.69
 
2
105
00420-00443 Krkoška Štěpán 49
15:19,66
14:14,10
29:33,76
02:34,91
24.36
 
3
104
00420-01105 Kůrka Zdeněk 49
15:15,86
14:31,32
29:47,18
02:48,33
24.17
 
4
108
00420-00443 Krkoška Štěpán 49
15:40,55
15:19,08
30:59,63
04:00,78
23.23
 
5
106
00420-01945 Bebr Patrik 35
20:03,36
20:12,79
40:16,15
13:17,30
17.88
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
00420-00009 Krupička Petr 49
10:45,12
10:49,18
21:34,30
00:00,00
33.38
 
2
4
00420-01116 Chovanec Michael 49
11:12,66
11:10,51
22:23,17
00:48,87
32.16
 
3
23
00420-01817 Pavlů Pavel 58
11:23,09
11:09,32
22:32,41
00:58,11
31.94
 
4
2
 
Schumet Edvard
SLO
11:14,14
11:25,18
22:39,32
01:05,02
31.78
 
5
11
00420-01824 Děrgel Pavel 30
11:19,71
11:25,45
22:45,16
01:10,86
31.64
 
6
15
00420-01658 Krátký Adam
 
11:29,04
11:32,48
23:01,52
01:27,22
31.27
 
7
14
00420-01779 Kdýr Marian 58
11:31,73
11:31,58
23:03,31
01:29,01
31.23
 
8
6
00420-02017 Němec Michal 58
11:26,20
11:40,95
23:07,15
01:32,85
31.14
 
9
10
00420-00906 Brázda Petr 3
12:03,29
11:58,70
24:01,99
02:27,69
29.96
 
10
19
 
Szendi Thom
A
12:38,78
12:03,03
24:41,81
03:07,51
29.15
 
11
7
 
Bogovič Bojan
SLO
12:35,88
12:18,46
24:54,34
03:20,04
28.91
 
12
22
00420-00913 Strnad Jiří st. 58
12:45,62
12:26,24
25:11,86
03:37,56
28.57
 
13
13
 
Halás Ivan
SK
12:35,30
13:09,70
25:45,00
04:10,70
27.96
 
14
24
00420-00913 Strnad Jiří st. 58
13:04,43
13:06,53
26:10,96
04:36,66
27.5
 
15
17
00420-01449 Růžička Petr 58
13:30,41
12:56,05
26:26,46
04:52,16
27.23
 
16
16
00420-01979 Prokůpek Ota 56
13:55,00
14:26,12
28:21,12
06:46,82
25.4
 
17
9
00420-00793 Bohatý Michal
 
14:12,54
14:28,88
28:41,42
07:07,12
25.1
 
18
21
00420-01750 Středa David
 
15:05,33
16:22,95
31:28,28
09:53,98
22.88
 
19
12
 
Grenzner Branislav
SK
18:07,93
17:03,52
35:11,45
13:37,15
20.46
 
20
20
00420-01728 Weigert Miloš 9
22:37,20
25:22,05
47:59,25
26:24,95
15
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
00420-00674 Suchá Linda 58
11:01,23
11:17,24
22:18,47
00:00,00
32.28
 
2
31
 
Rychwalska Agnieszka
PL
11:18,30
11:12,06
22:30,36
00:11,89
31.99
 
3
28
00420-01655 Válková Renata 49
11:30,20
11:24,54
22:54,74
00:36,27
31.42
 
4
43
00420-01461 Marešová Nicole 58
11:46,47
11:39,51
23:25,98
01:07,51
30.73
 
5
26
00420-01280 Lišková Kamila 30
11:39,05
11:56,66
23:35,71
01:17,24
30.51
 
6
30
00420-01693 Draslarová Jana 58
11:43,17
11:57,76
23:40,93
01:22,46
30.4
 
7
40
 
Mühlehner Tamara
A
11:57,56
12:01,28
23:58,84
01:40,37
30.02
 
8
25
00420-01461 Marešová Nicole 58
11:57,81
12:07,20
24:05,01
01:46,54
29.9
 
9
41
 
Szendi Birgit
A
12:31,70
12:12,17
24:43,87
02:25,40
29.11
 
10
33
00420-01823 Děrglová Eliška 30
12:16,55
12:28,41
24:44,96
02:26,49
29.09
 
11
37
00420-00675 Heroudková Jiřina 58
12:26,80
12:18,93
24:45,73
02:27,26
29.08
 
12
39
00420-01865 Levová Veronika 58
12:31,52
12:15,20
24:46,72
02:28,25
29.06
 
13
44
 
Mühlehner Tamara
A
12:34,86
12:39,30
25:14,16
02:55,69
28.53
 
14
29
00420-00587 Pekárková Vendula 30
12:14,57
13:04,08
25:18,65
03:00,18
28.45
 
15
35
 
Halásová Dana
SK
12:20,41
13:00,42
25:20,83
03:02,36
28.41
 
16
38
00420-02018 Kučerová Hana 58
12:46,04
12:49,80
25:35,84
03:17,37
28.13
 
17
34
00420-01868 Dvořáčková Tereza 30
12:58,59
12:41,63
25:40,22
03:21,75
28.05
 
18
36
00420-01932 Hašová Petra 58
13:51,98
14:48,98
28:40,96
06:22,49
25.1
 
19
45
 
Szendi Birgit
A
14:21,33
14:37,54
28:58,87
06:40,40
24.84
 
20
32
 
Bajer Anna
PL
15:37,97
15:50,84
31:28,81
09:10,34
22.87
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
111
00420-01496 Vacke Ivo 30
11:49,52
11:15,87
23:05,39
00:00,00
31.18
 
2
113
 
Drabik Andrej
SK
11:32,77
11:37,96
23:10,73
00:05,34
31.06
 
3
109
00420-01687 Mencák Jiří 20
11:49,61
11:56,96
23:46,57
00:41,18
30.28
 
4
112
 
Bajer Anna
PL
12:26,20
12:24,18
24:50,38
01:44,99
28.99
 
5
110
00420-00593 Nešněrová Dáša 17
12:21,14
12:38,52
24:59,66
01:54,27
28.81
 
6
115
 
Rychwalska Agnieszka
PL
12:54,78
13:03,77
25:58,55
02:53,16
27.72
 
99
116
00420-00593 Nešněrová Dáša - DQ 17
12:57,80
15:43,05
00:00,00
00:00,00
25.1
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
117
00420-01762 Brůna Zdeněk 16
13:59,16
14:27,40
28:26,56
00:00,00
25.31
 
2
126
 
Hájek Viktor
SK
14:44,87
14:40,78
29:25,65
00:59,09
24.47
 
3
119
00420-01701 Charouz Jaroslav 16
14:41,69
14:45,73
29:27,42
01:00,86
24.44
 
4
121
00420-01775 Koňáková Dana 35
15:21,91
15:40,13
31:02,04
02:35,48
23.2
 
5
120
00420-01796 Klíma Lukáš 35
15:51,59
15:48,41
31:40,00
03:13,44
22.74
 
6
127
00420-01702 Heczko Zbigniew 17
16:00,48
16:23,27
32:23,75
03:57,19
22.23
 
7
122
00420-01223 Kronus Roman 55
17:30,10
18:03,96
35:34,06
07:07,50
20.24
 
8
118
00420-01896 Hrabal David 3
17:35,12
19:03,91
36:39,03
08:12,47
19.65
 
9
124
00420-00687 Svoboda Martin 16
20:54,52
20:40,20
41:34,72
13:08,16
17.32
 
10
123
00420-00035 Stejskal Jiří 35
23:09,14
20:38,60
43:47,74
15:21,18
16.44
 
11
125
00420-01033 Šoupal Pavel 35
22:27,05
24:26,84
46:53,89
18:27,33
15.35
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
133
00420-01702 Heczko Zbigniew 17
18:37,71
18:48,90
37:26,61
00:00,00
19.23
 
2
132
00420-01598 Piskač Zdeněk 55
22:19,02
22:59,98
45:19,00
07:52,39
15.89
 
3
131
00420-01736 Kamešová Marcela 35
25:16,99
26:39,91
51:56,90
14:30,29
13.86
 
4
129
00420-01664 Daňsová Zuzana 20
26:36,05
25:40,23
52:16,28
14:49,67
13.77
 
5
130
00420-00542 Janko Ota 25
32:19,84
35:01,27
01:07:21,11
29:54,50
10.69
 
                           
Kategorie: CCJ - CaniCross junioři (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
230
00420-00807 Burian Jan ml. 58
11:51,82
12:01,17
23:52,99
00:00,00
18.09
 
2
236
00420-01968 Štíhlová Anežka 63
14:03,64
12:53,63
26:57,27
03:04,28
16.03
 
3
229
00420-01720 Jílková Zuzka 62
13:51,27
13:16,87
27:08,14
03:15,15
15.92
 
4
232
00420-01997 Kaucký Pavel 58
13:43,45
13:29,64
27:13,09
03:20,10
15.87
 
5
233
00420-02048 Procházková Adéla 58
14:08,52
13:18,51
27:27,03
03:34,04
15.74
 
6
237
00420-01954 Lacinová Kateřina 63
14:14,32
14:08,12
28:22,44
04:29,45
15.23
 
7
235
00420-01962 Pyšková Barbora 63
15:13,85
13:27,76
28:41,61
04:48,62
15.06
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
136
00420-01444 Erbs Dušan 62
16:47,23
16:38,08
33:25,31
00:00,00
21.54
 
2
142
00420-01866 Tassler Lukáš 30
16:50,98
16:38,05
33:29,03
00:03,72
21.5
 
3
137
00420-01480 Fochler Petr 62
17:13,91
16:58,77
34:12,68
00:47,37
21.05
 
4
139
00420-02019 Sovák Libor 58
18:46,13
19:00,22
37:46,35
04:21,04
19.06
 
5
144
 
Daško Milan
SK
19:36,82
18:40,34
38:17,16
04:51,85
18.81
 
6
141
00420-00604 Šáfr Vladimír 58
19:43,03
19:47,26
39:30,29
06:04,98
18.23
 
7
145
00420-01880 Hes Martin 58
19:47,56
19:52,64
39:40,20
06:14,89
18.15
 
8
146
00420-02026 Hladký Jan 64
20:44,66
20:06,63
40:51,29
07:25,98
17.62
 
9
149
 
Dučák Marcel
SK
20:55,47
20:49,15
41:44,62
08:19,31
17.25
 
10
148
 
Zupanič Patrik
SLO
21:26,28
21:55,16
43:21,44
09:56,13
16.61
 
11
138
00420-01150 Smrčka Petr 58
21:23,60
22:42,02
44:05,62
10:40,31
16.33
 
12
147
 
Perko Mirko
SK
22:22,82
23:29,87
45:52,69
12:27,38
15.69
 
13
134
00420-01185 Burian Jan 58
23:47,91
24:19,75
48:07,66
14:42,35
14.96
 
14
140
00420-01735 Stehlík Bronislav 16
29:05,99
29:28,55
58:34,54
25:09,23
12.29
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
201
00420-01729 Bluchová Kateřina 58
19:45,03
19:51,74
39:36,77
00:00,00
18.18
 
2
204
00420-01818 Hložková Veronika 64
19:52,24
19:56,16
39:48,40
00:11,63
18.09
 
3
205
00420-01069 Klikarová Soňa 30
20:18,34
19:55,73
40:14,07
00:37,30
17.9
 
4
209
00420-01902 Křížková Petra 62
22:15,85
22:16,04
44:31,89
04:55,12
16.17
 
5
208
 
Bergauer Petra
A
22:47,23
22:34,92
45:22,15
05:45,38
15.87
 
6
202
00420-01693 Draslarová Jana 58
23:46,80
23:54,96
47:41,76
08:04,99
15.1
 
7
206
00420-01940 Lamačová Veronika 30
25:07,18
25:01,60
50:08,78
10:32,01
14.36
 
8
207
00420-01855 Cihlářová Natalie 63
28:08,28
28:09,27
56:17,55
16:40,78
12.79
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
64
00420-01139 Štěpánková Martina 62
11:11,03
11:14,47
22:25,50
00:00,00
32.11
 
2
62
00420-01825 Vančura Václav 30
11:24,56
11:20,78
22:45,34
00:19,84
31.64
 
3
63
00420-01151 Ženíšek Michal 58
11:37,51
11:27,38
23:04,89
00:39,39
31.19
 
4
65
00420-00215 Suchý Jiří 58
11:46,05
11:52,18
23:38,23
01:12,73
30.46
 
5
72
 
Œmia³kowski Rafa³
PL
12:48,48
12:27,53
25:16,01
02:50,51
28.5
 
6
67
00420-01606 Kuříková Václava-1 58
12:51,23
12:32,84
25:24,07
02:58,57
28.35
 
7
66
00420-01382 Tomášková Jana 62
12:38,20
12:47,02
25:25,22
02:59,72
28.32
 
8
79
00420-01904 Milatová Gabriela 63
12:59,07
13:00,88
25:59,95
03:34,45
27.69
 
9
74
 
Štípalová Hana
 
12:55,47
13:18,50
26:13,97
03:48,47
27.45
 
10
78
 
Vigodová Katarína
SK
13:18,91
13:45,09
27:04,00
04:38,50
26.6
 
11
73
00420-01733 Spilka Kryštof 58
13:35,33
13:52,95
27:28,28
05:02,78
26.21
 
12
69
00420-01601 Pospíšil Petr 17
13:58,74
13:50,73
27:49,47
05:23,97
25.88
 
13
75
00420-01613 Urbančík Martin - Město Bohumín 63
13:38,88
15:03,36
28:42,24
06:16,74
25.08
 
14
77
00420-01883 Vančurová Veronika 30
14:18,61
14:44,34
29:02,95
06:37,45
24.79
 
15
70
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17
14:24,66
14:41,83
29:06,49
06:40,99
24.74
 
16
71
00420-01734 Rožňová Anna 16
18:46,30
20:23,69
39:09,99
16:44,49
18.38
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
82
00420-01761 Kopecký Jan 45
16:50,19
17:06,01
33:56,20
00:00,00
21.22
 
2
84
00420-01763 Plšek Milan 16
17:21,75
16:34,90
33:56,65
00:00,45
21.21
 
3
81
00420-01656 Halada Tomáš 36
17:54,63
18:39,76
36:34,39
02:38,19
19.69
 
4
87
00420-01763 Plšek Milan 16
20:01,47
19:38,37
39:39,84
05:43,64
18.15
 
5
88
00420-01361 Svobodová Blanka 9
20:55,05
23:39,14
44:34,19
10:37,99
16.15
 
6
85
00420-01361 Svobodová Blanka 9
21:43,00
23:24,33
45:07,33
11:11,13
15.96
 
7
83
00420-01103 Novotná Radka 57
23:29,36
22:40,66
46:10,02
12:13,82
15.6
 
8
86
00420-02052 Svobodová Petra 30
28:02,19
30:03,20
58:05,39
24:09,19
12.39
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
51
00420-00267 Ševelová Marie 58
10:41,68
10:43,20
21:24,88
00:00,00
33.62
 
2
46
00420-00207 Tobiášek Michal - CalibraNonstop Team 30
10:57,98
11:10,20
22:08,18
00:43,30
32.53
 
3
50
00420-01829 Srchová Michaela 58
11:14,89
11:16,64
22:31,53
01:06,65
31.96
 
4
47
 
Rychwalska Agnieszka
PL
11:49,81
11:45,18
23:34,99
02:10,11
30.53
 
5
49
00420-01655 Válková Renata 49
11:47,38
11:50,24
23:37,62
02:12,74
30.47
 
6
48
00420-01497 Cipro Šimon 30
12:03,08
12:08,84
24:11,92
02:47,04
29.75
 
7
60
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
12:06,46
12:22,25
24:28,71
03:03,83
29.41
 
8
58
 
Schumet Edvard
SLO
12:15,55
12:34,34
24:49,89
03:25,01
29
 
9
54
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
12:23,48
12:32,40
24:55,88
03:31,00
28.88
 
10
52
 
Bánoci Jaroslav
SK
13:21,27
13:09,12
26:30,39
05:05,51
27.16
 
11
57
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17
13:19,27
13:21,10
26:40,37
05:15,49
26.99
 
12
53
00420-01789 Čuřík Michal 63
13:27,35
13:36,63
27:03,98
05:39,10
26.6
 
13
56
00420-02002 Pešek Tomáš 17
14:20,32
13:21,87
27:42,19
06:17,31
25.99
 
14
59
 
Wimmer Elisabeth
A
14:01,19
14:22,48
28:23,67
06:58,79
25.36