Napsat dotaz

Hill´s Canicross Okolohradce

Výsledková listina - Hradec Králové-Biřička (13.09.2014 - 14.09.2014)
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
00420-01817 Pavlů Pavel 58
09:08,60
09:14,60
18:23,20
00:00,00
30.02
 
2
31
00420-00207 Tobiášek Michal - CalibraNonstop Team 30
09:27,40
08:59,30
18:26,70
00:03,50
29.93
 
3
101
 
David Miloš
 
09:38,60
09:08,10
18:46,70
00:23,50
29.4
 
4
174
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
09:29,00
09:47,70
19:16,70
00:53,50
28.63
 
5
103
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
09:32,30
09:58,20
19:30,50
01:07,30
28.3
 
6
192
00420-01445 Klikar Richard 30 150111
09:40,80
10:00,60
19:41,40
01:18,20
28.03
 
7
23
 
Středa David
 
10:17,40
10:22,30
20:39,70
02:16,50
26.72
 
8
42
00420-01538 Hrubý David 20
10:49,10
10:44,40
21:33,50
03:10,30
25.6
 
9
198
 
Smialkowski Rafal
PL
11:37,60
10:33,80
22:11,40
03:48,20
24.88
 
10
5
00420-01761 Kopecký Jan 45
12:47,10
12:09,10
24:56,20
06:33,00
22.14
 
11
178
 
Pupík Petr
 
12:30,30
12:59,30
25:29,60
07:06,40
21.65
 
12
27
00420-01728 Weigert Miloš 9
14:38,30
14:29,70
29:08,00
10:44,80
18.95
 
13
163
 
Urbančík David jr. - Město Bohumín
 
11:37,40
17:51,00
29:28,40
11:05,20
18.73
 
14
164
00420-01761 Kopecký Jan 45
13:23,90
16:37,20
30:01,10
11:37,90
18.39
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
104
00420-00674 Suchá Linda 58
09:17,10
10:16,00
19:33,10
00:00,00
28.23
 
2
60
 
Vigodová Katarína
SK
11:00,70
11:18,70
22:19,40
02:46,30
24.73
 
3
177
00420-01428 Zetková Jana 40 150105
14:23,30
14:47,40
29:10,70
09:37,60
18.92
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
47
00420-01480 Fochler Petr 62
12:09,30
12:09,10
24:18,40
00:00,00
22.71
 
2
179
00420-01151 Ženíšek Michal 58
13:07,00
13:26,80
26:33,80
02:15,40
20.78
 
3
51
00420-00215 Suchý Jirka 58
13:43,00
14:05,60
27:48,60
03:30,20
19.85
 
4
25
00420-01656 Halada Tomáš 36
14:41,10
14:53,00
29:34,10
05:15,70
18.67
 
5
165
 
Zeman Lukáš
 
17:28,16
16:43,10
34:11,26
09:52,86
16.15
 
6
50
00420-01185 Burian Jan 58
17:04,70
17:53,10
34:57,80
10:39,40
15.79
 
7
170
 
Smialkowski Rafal
PL
21:39,90
17:43,20
39:23,10
15:04,70
14.02
 
8
8
00420-00414 Zima Jan 58
19:36,90
20:13,10
39:50,00
15:31,60
13.86
 
99
188
00420-01817 Pavlů Pavel 58
15:33,10
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
167
00420-01608 David Miloš 58
16:31,50
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCMJ - CaniCross Muži junioři - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
61
 
Tassler Lukáš
 
14:43,80
14:42,40
29:26,20
00:00,00
18.75
 
2
24
 
Dučák Marcel
SK
14:44,10
15:07,60
29:51,70
00:25,50
18.49
 
3
48
00420-00807 Burian Jan ml. 58 150203
14:48,50
15:27,00
30:15,50
00:49,30
18.24
 
99
13
 
Sudek Milan
 
18:11,70
16:05,80
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
183
00420-01139 Štěpánková Martina 62 150172
13:06,10
12:56,40
26:02,50
00:00,00
21.2
 
2
53
00420-01382 Tomášková Jana 62
15:38,70
16:01,80
31:40,50
05:38,00
17.43
 
3
182
 
Honsová Veronika
 
19:18,20
17:47,40
37:05,60
11:03,10
14.88
 
4
195
 
Křížková Petra
 
19:39,20
18:54,90
38:34,10
12:31,60
14.31
 
5
33
 
Šírová Šárka
 
19:33,10
19:34,60
39:07,70
13:05,20
14.11
 
6
44
00420-01828 Riegerová Eliška 30
19:23,30
20:40,50
40:03,80
14:01,30
13.78
 
7
28
 
Šmídová Ludmila
 
24:52,40
26:20,30
51:12,70
25:10,20
10.78
 
99
39
 
Honsová Hana
 
00:00,00
17:27,20
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCWJ - CaniCross Ženy juniorky - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
187
00420-01729 Bluchová Kateřina 58
14:10,60
14:09,20
28:19,80
00:00,00
19.48
 
2
171
00420-00209 Halířová Jarmila 17
14:36,60
14:54,30
29:30,90
01:11,10
18.7
 
3
186
00420-01818 Hložková Veronika 64
16:28,00
16:44,50
33:12,50
04:52,70
16.62
 
4
40
 
Jílková Zuzana
 
17:27,50
17:27,60
34:55,10
06:35,30
15.81
 
5
54
00420-01576 Hanušová Tereza 20
18:51,20
19:00,30
37:51,50
09:31,70
14.58
 
6
108
 
Horynová Jana
 
19:26,80
19:27,80
38:54,60
10:34,80
14.19
 
7
185
 
Horňáková Eva
 
19:12,40
20:29,30
39:41,70
11:21,90
13.91
 
8
196
 
Lamačová Veronika
 
19:04,90
21:01,00
40:05,90
11:46,10
13.77
 
9
11
00420-01749 Páslerová Jana 20
20:15,60
20:44,70
41:00,30
12:40,50
13.46
 
99
169
 
Slováčková Barbora
 
25:30,80
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
2
00420-01825 Vančura Václav 30
08:57,10
09:11,10
18:08,20
00:00,00
30.44
 
2
70
00420-01733 Spilka Kryštof 58
10:01,60
10:05,30
20:06,90
01:58,70
27.44
 
3
46
00420-01382 Tomášková Jana 62
10:02,10
10:06,40
20:08,50
02:00,30
27.41
 
4
37
 
Paczyñski £ukasz
PL
10:43,60
11:12,10
21:55,70
03:47,50
25.17
 
5
55
00420-01786 Blucha Jan 63
10:47,80
11:09,60
21:57,40
03:49,20
25.14
 
99
38
 
Složil Radek
 
14:12,60
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
43
00420-00215 Suchý Jirka 58
08:37,20
08:50,20
17:27,40
00:00,00
31.62
 
2
36
00420-01151 Ženíšek Michal 58
08:55,40
08:35,60
17:31,00
00:03,60
31.51
 
3
173
00420-00207 Tobiášek Michal - CalibraNonstop Team 30
08:59,30
08:38,80
17:38,10
00:10,70
31.3
 
4
35
 
Navrátilová Veronika
 
08:56,20
08:44,50
17:40,70
00:13,30
31.22
 
5
110
 
Čechura Lukáš
 
09:29,50
09:09,90
18:39,40
01:12,00
29.59
 
6
106
00420-01613 Urbančík Martin - Město Bohumín 63
09:27,80
09:30,60
18:58,40
01:31,00
29.09
 
7
59
00420-01496 Vacke Ivo 30
09:36,90
09:23,60
19:00,50
01:33,10
29.04
 
8
180
 
Paczyñski £ukasz
PL
09:24,90
09:41,70
19:06,60
01:39,20
28.89
 
9
168
00420-01339 Keltner Vlasta 58
09:46,50
09:49,50
19:36,00
02:08,60
28.16
 
10
102
 
Paczyñski £ukasz
PL
10:11,70
10:01,30
20:13,00
02:45,60
27.3
 
11
52
00420-01007 Zetek Venca 35 150094
11:16,20
11:00,50
22:16,70
04:49,30
24.78
 
12
197
 
Rataj Martin
 
13:16,29
11:55,60
25:11,89
07:44,49
21.91
 
13
172
00420-01428 Zetková Jana 40 150110
14:24,10
13:51,50
28:15,60
10:48,20
19.53
 
14
161
 
Urban Jakub
 
13:51,30
16:16,30
30:07,60
12:40,20
18.32