Napsat dotaz

Memoriál Vaška Kovaříka I.ročník

Výsledková listina - Horník (25.10.2008 - 26.10.2008)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
41
00420-01085 Trnka Jiří, ml. - 2 49
09:59,00
09:59,00
19:58,00
00:00,00
 
2
44
00420-00052 Böhm Zdeněk - 2
 
10:44,00
10:11,00
20:55,00
00:57,00
 
3
43
00420-00992 Zvolský Pavel - 1 25
10:32,00
10:48,00
21:20,00
01:22,00
 
4
45
00420-01018 Hübner Tomáš - 1 17
10:37,00
10:44,00
21:21,00
01:23,00
 
5
42
00420-01087 Trnková Gabriela - 3 49
11:02,00
10:46,00
21:48,00
01:50,00
 
6
40
00420-00001 Krejčí Jiří, Ing. -
 
11:15,00
10:39,00
21:54,00
01:56,00
 
7
47
 
Pažur Miro
SK
11:09,00
10:46,00
21:55,00
01:57,00
 
8
46
00420-00009 Krupička Petr, ml. - 49
11:03,00
10:54,00
21:57,00
01:59,00
 
9
48
00420-00015 Trnka Jiří, st. - 2 49
11:32,00
11:40,00
23:12,00
03:14,00
 
10
39
00420-00011 Levíčková Helena, In 49
11:57,00
11:30,00
23:27,00
03:29,00
 
11
49
00420-00008 Krupička Petr, st. - 49
12:13,00
11:56,00
24:09,00
04:11,00
 
12
50
00420-00010 Levíček Martin, st. 49
12:05,00
12:12,00
24:17,00
04:19,00
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
55
00420-00593 Nešněrová Dagmar - 1 17
10:19,00
09:51,00
20:10,00
00:00,00
 
2
53
00420-00011 Levíčková Helena, In 49
10:15,00
10:15,00
20:30,00
00:20,00
 
3
52
 
Marcin Peter
SK
11:07,00
10:45,00
21:52,00
01:42,00
 
4
54
00420-00760 Pavlík Slavomír - 1 49
11:04,00
10:50,00
21:54,00
01:44,00
 
5
51
00420-00793 Bohatý Michal - 2
 
12:04,00
10:14,00
22:18,00
02:08,00
 
6
56
00420-00754 Levíčková Barbora - 49
16:31,00
15:48,00
32:19,00
12:09,00
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
57
 
Marcin Peter
SK
13:24,00
13:56,00
27:20,00
00:00,00
 
2
58
 
Stawowczyk Waldemar
PL
16:45,00
15:56,00
32:41,00
05:21,00
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
7
00420-01259 Blažo Lukáš - 1 49
09:52,00
09:56,00
19:48,00
00:00,00
 
2
3
00420-00207 Tobiášek Michal - 2 30
09:58,00
10:04,00
20:02,00
00:14,00
 
3
1
 
Swiderski Michal
PL
10:01,00
10:08,00
20:09,00
00:21,00
 
4
4
00420-00496 Smejkal Ondřej - 4
 
10:10,00
10:11,00
20:21,00
00:33,00
 
5
2
00420-00440 Volf Miloš - 3
 
10:12,00
10:17,00
20:29,00
00:41,00
 
6
6
 
Liskzka Gregorz
PL
10:54,00
10:55,00
21:49,00
02:01,00
 
7
9
 
Lichtenberg Jaroslav
 
11:35,00
11:14,00
22:49,00
03:01,00
 
8
8
00420-01593 Vosmanský Pavel - 1 49
11:40,00
11:25,00
23:05,00
03:17,00
 
9
73
00420-01599 Kolátor Vít 25
15:12,00
13:44,00
28:56,00
09:08,00
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
17
00420-00469 Kromíchalová Kateřin
 
10:02,00
09:54,00
19:56,00
00:00,00
 
2
16
00420-01280 Lišková Kamila - 1
 
10:03,00
09:57,00
20:00,00
00:04,00
 
3
13
00420-00466 Erlebachová Ilona - 30
10:19,00
10:00,00
20:19,00
00:23,00
 
4
15
00420-01069 Klikarová Soňa - 5 30
10:02,00
10:26,00
20:28,00
00:32,00
 
5
10
00420-01382 Tomášková Jana - 1 62
11:10,00
10:46,00
21:56,00
02:00,00
 
6
11
00420-01411 Hladíková Andrea - 1
 
11:25,00
11:00,00
22:25,00
02:29,00
 
7
19
00420-00796 Perůtková Ivana - 2
 
11:35,00
11:27,00
23:02,00
03:06,00
 
8
14
 
Jarecká Anieszka
PL
11:02,00
12:50,00
23:52,00
03:56,00
 
9
18
 
Rodo Anna
PL
13:13,00
12:24,00
25:37,00
05:41,00
 
10
12
 
Bajer Anna
PL
13:05,00
13:25,00
26:30,00
06:34,00
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
25
00420-01496 Vacke Ivo - 3 30
10:08,00
10:01,00
20:09,00
00:00,00
 
2
20
00420-00013 Šabaka Jan, st. - 2
 
10:33,00
10:26,00
20:59,00
00:50,00
 
3
27
00420-01146 Vosmanská Dita - 6 49
10:40,00
10:37,00
21:17,00
01:08,00
 
4
21
 
Swiderski Michal
PL
10:43,00
10:36,00
21:19,00
01:10,00
 
5
24
00420-00003 Stejskal Tomáš - 5 58
11:00,00
11:13,00
22:13,00
02:04,00
 
6
28
00420-00259 Laurencová Kateřina
 
11:08,00
11:14,00
22:22,00
02:13,00
 
7
22
00420-00041 Seidl Luboš - 2
 
11:20,00
11:22,00
22:42,00
02:33,00
 
8
23
00420-00795 Valentová Eva - 4 64
12:09,00
12:31,00
24:40,00
04:31,00
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
32
00420-01146 Vosmanská Dita - 5 49
10:58,00
10:58,00
21:56,00
00:00,00
 
2
26
00420-01139 Štěpánková Martina - 62
11:12,00
11:04,00
22:16,00
00:20,00
 
3
34
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
11:35,00
11:18,00
22:53,00
00:57,00
 
4
37
00420-01496 Vacke Ivo - 2 30
11:34,00
11:25,00
22:59,00
01:03,00
 
5
29
00420-01382 Tomášková Jana - 2 62
11:46,00
11:32,00
23:18,00
01:22,00
 
6
35
00420-00200 Porubská Jana - 3
 
12:21,00
12:14,00
24:35,00
02:39,00
 
7
30
00420-00041 Seidl Luboš - 3
 
12:30,00
12:27,00
24:57,00
03:01,00
 
8
33
 
Šefrna Michal
 
12:34,00
12:30,00
25:04,00
03:08,00
 
9
31
00420-00886 Stejskalová Monika -
 
12:24,00
14:34,00
26:58,00
05:02,00
 
10
36
00420-00754 Levíčková Barbora - 49
15:15,00
14:53,00
30:08,00
08:12,00
 
11
70
00420-00754 Levíčková Barbora - 49
15:05,00
15:57,00
31:02,00
09:06,00
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
61
00420-01444 Erbs Dušan, Mgr. - 2 62
15:52,00
16:34,00
32:26,00
00:00,00
 
2
63
 
Mrózek Robert
PL
17:05,00
17:48,00
34:53,00
02:27,00
 
3
62
00420-01116 Chovanec Michal 49
18:37,00
19:02,00
37:39,00
05:13,00
 
4
64
 
Valenta Jiří
 
20:18,00
19:47,00
40:05,00
07:39,00
 
5
59
 
Urbančík Martin
 
20:42,00
20:05,00
40:47,00
08:21,00
 
6
65
00420-01479 Šmotek Jiří - 1
 
20:20,00
21:13,00
41:33,00
09:07,00
 
7
60
 
Liszka Gregorz
PL
20:49,00
22:22,00
43:11,00
10:45,00
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
66
00420-01069 Klikarová Soňa - 4 30
16:48,00
16:40,00
33:28,00
00:00,00
 
2
68
00420-01139 Štěpánková Martina - 62
17:00,00
16:37,00
33:37,00
00:09,00
 
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
101
 
Trýzna Daniel
 
18:05,00
16:02,00
34:07,00
00:00,00
 
2
102
 
Lichtenberg Jaroslav
 
20:26,00
19:58,00
40:24,00
06:17,00