Napsat dotaz

Trnavský sprint 2008 - ESDRA CUP - MČR

Výsledková listina - Trnávka (01.11.2008 - 02.11.2008)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
36
00420-01034 Merhaut Michal - 1 20
08:45,21
11:25,60
20:10,81
00:00,00
 
2
39
00420-00001 Krejčí Jiří, Ing. -
 
08:44,19
11:59,83
20:44,02
00:33,21
 
3
37
00420-01018 Hübner Tomáš - 1 17
08:52,08
11:54,53
20:46,61
00:35,80
 
4
35
00420-00052 Böhm Zdeněk - 2
 
08:59,62
11:57,67
20:57,29
00:46,48
 
5
41
00420-00011 Levíčková Helena, In 49
09:36,98
12:21,24
21:58,22
01:47,41
 
6
40
00420-00992 Zvolský Pavel - 1 25
09:14,71
14:02,36
23:17,07
03:06,26
 
7
3
00420-01035 Merhautová Pavla - 3 20
10:42,04
13:14,62
23:56,66
03:45,85
 
8
2
00420-00010 Levíček Martin, st. 49
10:28,83
13:28,76
23:57,59
03:46,78
 
9
38
00420-01006 Kužela Miroslav - 1 16
11:49,77
17:19,21
29:08,98
08:58,17
 
10
42
00420-01523 Vrtěl Martin - 1 58
16:44,42
25:34,15
42:18,57
22:07,76
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
57
00420-01138 Brož Ondřej - 1 63
10:14,12
13:10,98
23:25,10
00:00,00
 
2
56
00420-00443 Krkoska Stěpán m. 49
10:25,77
13:04,43
23:30,20
00:05,10
 
3
58
 
Zemčáková Jana
SK
12:02,64
16:21,81
28:24,45
04:59,35
 
4
59
00420-00351 Kmochová Vanda - 1 17
13:12,03
20:11,90
33:23,93
09:58,83
 
                   
Třída: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
61
00420-01330 Navrátil Dan - 2 3
16:45,70
22:47,98
39:33,68
00:00,00
 
2
60
00420-00045 Souček Martin - 4 45
18:33,63
22:38,69
41:12,32
01:38,64
 
3
62
 
Siewiorek Marzena
PL
17:43,53
25:06,84
42:50,37
03:16,69
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
82
 
Tracz Igor
PL
08:14,44
10:40,98
18:55,42
00:00,00
 
2
80
00420-00593 Nešněrová Dagmar - 1 17
08:10,61
11:06,37
19:16,98
00:21,56
 
3
79
00420-00011 Levíčková Helena, In 49
08:32,92
11:23,19
19:56,11
01:00,69
 
4
78
00420-00793 Bohatý Michal - 2
 
08:45,94
11:32,07
20:18,01
01:22,59
 
5
83
00420-00760 Pavlík Slavomír - 1 49
09:16,88
12:34,93
21:51,81
02:56,39
 
6
86
 
Biernacka Agnieszka
PL
09:29,91
12:57,99
22:27,90
03:32,48
 
7
84
00420-01018 Hübner Tomáš - 2 17
09:56,03
14:22,71
24:18,74
05:23,32
 
8
85
00420-01132 Bajgarová Eva - 1 16
11:42,18
15:48,23
27:30,41
08:34,99
 
9
87
 
Jasiczak Kajetan
PL
18:54,63
13:25,72
32:20,35
13:24,93
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
89
00420-01105 Kůrka Zdeněk - 8 49
10:44,37
10:18,39
21:02,76
00:00,00
 
2
88
 
Paczynski Lukasz
PL
11:11,17
11:19,36
22:30,53
01:27,77
 
3
90
00420-00683 Procházka Antonín
 
13:47,39
11:53,62
25:41,01
04:38,25
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
93
 
Stawowczyk Waldemar
PL
12:48,76
13:51,85
26:40,61
00:00,00
 
2
94
 
Banoci Jaroslav
SK
14:11,11
14:22,07
28:33,18
01:52,57
 
3
92
 
Blach Agnieszka
PL
13:51,42
15:26,66
29:18,08
02:37,47
 
4
91
 
Patrzalek Beata
PL
21:38,38
21:48,48
43:26,86
16:46,25
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
30
 
Jasiczak Kajetan
PL
07:55,26
10:36,57
18:31,83
00:00,00
 
2
20
 
Swiderski Michal
PL
08:17,91
10:52,04
19:09,95
00:38,12
 
3
32
 
Dlugolecki Marek
PL
08:23,42
10:56,16
19:19,58
00:47,75
 
4
21
00420-00207 Tobiášek Michal - 2 30
08:29,01
10:52,42
19:21,43
00:49,60
 
5
24
00420-00496 Smejkal Ondřej - 4
 
08:43,19
12:05,17
20:48,36
02:16,53
 
6
22
00420-01259 Blažo Lukáš - 1 49
08:32,07
12:43,89
21:15,96
02:44,13
 
7
6
00420-01597 Paulů Petr
 
09:01,01
12:16,91
21:17,92
02:46,09
 
8
26
 
Liszka Grzegorz
PL
09:10,76
12:07,85
21:18,61
02:46,78
 
9
19
00420-01497 Cipro Simon 30
09:15,91
12:16,01
21:31,92
03:00,09
 
10
33
00420-01433 Zrna Marek - 2
 
09:22,23
12:37,11
21:59,34
03:27,51
 
11
31
00420-00437 Krkoška Jiljí, Ing.
 
09:28,80
12:44,91
22:13,71
03:41,88
 
12
28
00420-00442 Krkoska Stěpán s.
 
10:37,64
17:05,02
27:42,66
09:10,83
 
13
34
00420-01599 Kolátor Vít 25
11:53,53
17:15,14
29:08,67
10:36,84
 
14
29
00420-00250 Janků Stanislav - 1
 
11:29,04
17:41,31
29:10,35
10:38,52
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
8
00420-01461 Marešová Nicole - 2 58
08:18,71
10:52,96
19:11,67
00:00,00
 
2
11
00420-01069 Klikarová Soňa - 5 30
08:36,44
10:40,78
19:17,22
00:05,55
 
3
7
00420-00469 Kromíchalová Kateřin
 
08:33,07
11:08,79
19:41,86
00:30,19
 
4
12
00420-01280 Lišková Kamila - 1
 
08:25,35
11:25,83
19:51,18
00:39,51
 
5
13
00420-00466 Erlebachová Ilona - 30
08:46,38
11:05,03
19:51,41
00:39,74
 
6
14
 
Jerecka Agnieszka
PL
09:12,53
13:17,40
22:29,93
03:18,26
 
7
9
00420-00796 Perůtková Ivana - 2
 
09:41,33
12:48,63
22:29,96
03:18,29
 
8
18
00420-01462 Matrková Lucie - 2
 
09:33,27
13:05,80
22:39,07
03:27,40
 
9
15
00420-01411 Hladíková Andrea - 1
 
10:37,84
14:11,33
24:49,17
05:37,50
 
10
16
00420-01370 Filová Ivana - 1
 
10:49,59
14:00,28
24:49,87
05:38,20
 
11
10
00420-01019 Hübnerová Eva - 1 17
09:30,05
15:21,74
24:51,79
05:40,12
 
12
4
00420-00754 Levíčková Barbora - 49
16:42,21
23:12,42
39:54,63
20:42,96
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
67
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
08:29,51
11:07,60
19:37,11
00:00,00
 
2
69
00420-01496 Vacke Ivo - 3 30
08:20,46
11:18,22
19:38,68
00:01,57
 
3
73
00420-01461 Marešová Nicole - 4 58
08:43,76
11:01,67
19:45,43
00:08,32
 
4
70
00420-00013 Šabaka Jan, st. - 2
 
08:35,09
11:11,62
19:46,71
00:09,60
 
5
64
00420-00674 Keltnerová Linda - 6 58
09:09,63
11:31,03
20:40,66
01:03,55
 
6
74
00420-00267 Ševelová Marie - 2 58
09:19,72
11:56,99
21:16,71
01:39,60
 
7
71
00420-01146 Vosmanská Dita - 6 49
09:27,70
11:49,54
21:17,24
01:40,13
 
8
72
 
Kalat Kazimierz
PL
09:27,52
12:32,80
22:00,32
02:23,21
 
9
66
00420-00210 Javorová Tereza
 
09:34,45
12:57,64
22:32,09
02:54,98
 
10
65
00420-00003 Stejskal Tomáš - 5 58
09:56,25
12:38,18
22:34,43
02:57,32
 
11
68
 
Swiderski Michal
PL
09:40,59
13:47,28
23:27,87
03:50,76
 
12
75
00420-00795 Valentová Eva - 4 64
12:43,60
15:17,34
28:00,94
08:23,83
 
13
77
00420-01601 Pospísil Petr 17
14:12,46
17:25,86
31:38,32
12:01,21
 
14
76
 
Blachová Lenka
 
13:42,13
18:30,63
32:12,76
12:35,65
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
46
00420-01146 Vosmanská Dita - 5 49
08:57,82
12:18,12
21:15,94
00:00,00
 
2
49
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
09:37,03
12:43,98
22:21,01
01:05,07
 
3
51
00420-01382 Tomášková Jana - 2 62
09:51,22
12:55,34
22:46,56
01:30,62
 
4
43
 
Paczynski Lukasz
PL
10:19,60
13:31,72
23:51,32
02:35,38
 
5
48
00420-01339 Keltner Vlastimil - 58
10:26,80
13:25,49
23:52,29
02:36,35
 
6
45
00420-00041 Seidl Luboš - 3
 
10:05,28
13:47,79
23:53,07
02:37,13
 
7
44
00420-00200 Porubská Jana - 5
 
10:42,09
14:04,53
24:46,62
03:30,68
 
8
50
 
Swiderski Michal
PL
11:03,19
15:13,24
26:16,43
05:00,49
 
9
52
00420-00886 Stejskalová Monika -
 
12:12,73
15:06,35
27:19,08
06:03,14
 
10
54
00420-00754 Levíčková Barbora - 49
12:18,64
15:28,82
27:47,46
06:31,52
 
11
53
00420-01478 Šmotková Zuzana - 2
 
14:15,50
18:51,35
33:06,85
11:50,91
 
12
55
00420-01434 Bahulíková Anna
 
19:09,93
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
108
00420-00215 Suchý Jiří - 3 58
12:17,21
15:59,78
28:16,99
00:00,00
 
2
118
 
Gadziomski Bartosz
PL
12:28,33
16:30,36
28:58,69
00:41,70
 
3
111
00420-01450 Straňák Dušan - 1 42
12:46,11
16:42,79
29:28,90
01:11,91
 
4
109
00420-00604 Šáfr Vladimír - 3 58
13:33,68
18:03,48
31:37,16
03:20,17
 
5
110
00420-01038 Merta Tomáš - 1 58
13:53,46
18:34,25
32:27,71
04:10,72
 
6
106
00420-01480 Fochler Petr - 3 62
14:45,85
19:33,37
34:19,22
06:02,23
 
7
115
 
Urbančík Martin
 
16:03,69
20:03,88
36:07,57
07:50,58
 
8
116
 
Mrózek Robert
PL
16:08,69
20:01,90
36:10,59
07:53,60
 
9
113
 
Trýzna Daniel
 
15:49,84
20:36,66
36:26,50
08:09,51
 
10
117
 
Liszka Grzegorz
PL
17:43,79
23:13,02
40:56,81
12:39,82
 
11
114
00420-01479 Smotek Jiří
 
19:13,17
24:28,27
43:41,44
15:24,45
 
12
105
 
Bieryt Zbigniew
PL
20:00,88
27:48,42
47:49,30
19:32,31
 
13
107
 
Ševčík Daniel
 
22:18,34
30:04,42
52:22,76
24:05,77
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
97
00420-01139 Štěpánková Martina - 49
12:24,73
15:52,91
28:17,64
00:00,00
 
2
99
00420-00209 Halířová Jarmila - 1 17
12:36,54
16:19,81
28:56,35
00:38,71
 
3
98
00420-01069 Klikarová Soňa - 4 30
12:53,05
17:13,38
30:06,43
01:48,79
 
4
104
 
Littnerová Radka
 
19:46,68
26:52,04
46:38,72
18:21,08
 
5
101
 
Fochlerová Jitka
 
20:32,75
28:04,24
48:36,99
20:19,35
 
6
102
 
Karlová Eva
 
22:06,59
29:19,77
51:26,36
23:08,72
 
7
103
 
Kocvrlichová Hana
 
25:05,71
33:17,29
58:23,00
30:05,36
 
8
100
00420-01280 Lišková Kamila
 
17:31,89
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: SC11 - Scooter s jedním psem uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
121
00420-00834 Fučík František - 4 16
11:35,08
15:23,40
26:58,48
00:00,00
 
2
125
 
Fučík David
 
12:15,36
14:45,01
27:00,37
00:01,89
 
3
119
00420-00591 Voříšek Tomáš - 4 56
11:30,80
15:32,27
27:03,07
00:04,59
 
4
120
00420-00437 Krkoška Jiljí, Ing.
 
12:34,71
16:45,29
29:20,00
02:21,52
 
5
123
 
Kalat Jolanta
PL
13:24,99
19:55,89
33:20,88
06:22,40
 
6
122
00420-01266 Vojvodík Martin - 1
 
15:05,39
22:22,95
37:28,34
10:29,86
 
7
124
00420-00476 Ondrášková Jana - 4 3
15:43,64
22:42,05
38:25,69
11:27,21