Napsat dotaz

Trnavský sprint 2008 - ESDRA CUP - MČR

Výsledková listina - Trnávka (01.11.2008 - 02.11.2008)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-01034 Merhaut Michal - 1 20 090413
08:45,21
11:25,60
20:10,81
00:00,00
30.33
6066
1
 
2
39
00420-00001 Krejčí Jiří, Ing. -
 
090403
08:44,19
11:59,83
20:44,02
00:33,21
29.52
5904
1
 
3
37
00420-01018 Hübner Tomáš - 1 17 090035
08:52,08
11:54,53
20:46,61
00:35,80
29.46
5892
1
 
4
35
00420-00052 Böhm Zdeněk - 2
 
090688
08:59,62
11:57,67
20:57,29
00:46,48
29.21
5842
1
 
5
41
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 090745
09:36,98
12:21,24
21:58,22
01:47,41
27.86
5572
2
 
6
40
00420-00992 Zvolský Pavel - 1 25 090242
09:14,71
14:02,36
23:17,07
03:06,26
26.28
5256
2
 
7
3
00420-01035 Merhautová Pavla - 3 20 090908
10:42,04
13:14,62
23:56,66
03:45,85
25.56
5112
3
 
8
2
00420-00010 Levíček Martin, st. 49 090779
10:28,83
13:28,76
23:57,59
03:46,78
25.54
5108
3
 
9
38
00420-01006 Kužela Miroslav - 1 16 090826
11:49,77
17:19,21
29:08,98
08:58,17
21
4200
 
10
42
00420-01523 Vrtěl Martin - 1 49 090685
16:44,42
25:34,15
42:18,57
22:07,76
14.46
2892
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
57
00420-01138 Brož Ondřej - 1 63 090893
10:14,12
13:10,98
23:25,10
00:00,00
26.13
5226
E
 
2
56
00420-00443 Krkoska Stěpán m. 49 091042
10:25,77
13:04,43
23:30,20
00:05,10
26.04
5208
E
 
3
58
 
Zemčáková Jana
SK
12:02,64
16:21,81
28:24,45
04:59,35
21.54
 
4
59
00420-00351 Kmochová Vanda - 1 17 090650
13:12,03
20:11,90
33:23,93
09:58,83
18.32
3664
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
61
00420-01330 Navrátil Dan - 2 3 090066
16:45,70
22:47,98
39:33,68
00:00,00
15.47
3094
3
 
2
60
00420-00045 Souček Martin - 4 45 090168
18:33,63
22:38,69
41:12,32
01:38,64
14.85
2970
 
3
62
 
Siewiorek Marzena
PL
17:43,53
25:06,84
42:50,37
03:16,69
14.29
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
30
 
Jasiczak Kajetan
PL
07:55,26
10:36,57
18:31,83
00:00,00
33.03
 
2
20
 
Swiderski Michal
PL
08:17,91
10:52,04
19:09,95
00:38,12
31.93
 
3
32
 
Dlugolecki Marek
PL
08:23,42
10:56,16
19:19,58
00:47,75
31.67
 
4
21
00420-00207 Tobiášek Michal - 2 30 090104
08:29,01
10:52,42
19:21,43
00:49,60
31.62
6324
E
 
5
24
00420-00496 Smejkal Ondřej - 4
 
090598
08:43,19
12:05,17
20:48,36
02:16,53
29.41
5882
1
 
6
22
00420-01259 Blažo Lukáš - 1 49 090614
08:32,07
12:43,89
21:15,96
02:44,13
28.78
5756
1
 
7
6
00420-01597 Paulů Petr
 
090907
09:01,01
12:16,91
21:17,92
02:46,09
28.73
5746
1
 
8
26
 
Liszka Grzegorz
PL
09:10,76
12:07,85
21:18,61
02:46,78
28.72
 
9
19
00420-01497 Cipro Simon 30 090929
09:15,91
12:16,01
21:31,92
03:00,09
28.42
5684
1
 
10
33
00420-01433 Zrna Marek - 2
 
090501
09:22,23
12:37,11
21:59,34
03:27,51
27.83
5566
2
 
11
31
00420-00437 Krkoška Jiljí, Ing.
 
090689
09:28,80
12:44,91
22:13,71
03:41,88
27.53
5506
2
 
12
28
00420-00442 Krkoska Stěpán s.
 
091041
10:37,64
17:05,02
27:42,66
09:10,83
22.09
4418
 
13
34
00420-01599 Kolátor Vít 25 090910
11:53,53
17:15,14
29:08,67
10:36,84
21
4200
 
14
29
00420-00250 Janků Stanislav - 1
 
090897
11:29,04
17:41,31
29:10,35
10:38,52
20.98
4196
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
8
00420-01461 Marešová Nicole - 2 58 090364
08:18,71
10:52,96
19:11,67
00:00,00
31.88
6376
E
 
2
11
00420-01069 Klikarová Soňa - 5 30 090336
08:36,44
10:40,78
19:17,22
00:05,55
31.73
6346
E
 
3
7
00420-00469 Kromíchalová Kateřin
 
090594
08:33,07
11:08,79
19:41,86
00:30,19
31.07
6214
E
 
4
12
00420-01280 Lišková Kamila - 1 30 090280
08:25,35
11:25,83
19:51,18
00:39,51
30.83
6166
E
 
5
13
00420-00466 Erlebachová Ilona - 30 090563
08:46,38
11:05,03
19:51,41
00:39,74
30.82
6164
E
 
6
14
 
Jerecka Agnieszka
PL
09:12,53
13:17,40
22:29,93
03:18,26
27.2
 
7
9
00420-00796 Perůtková Ivana - 2
 
090480
09:41,33
12:48,63
22:29,96
03:18,29
27.2
5440
2
 
8
18
00420-01462 Matrková Lucie - 2
 
090638
09:33,27
13:05,80
22:39,07
03:27,40
27.02
5404
2
 
9
15
00420-01411 Hladíková Andrea - 1
 
090784
10:37,84
14:11,33
24:49,17
05:37,50
24.66
4932
3
 
10
16
00420-01370 Filová Ivana - 1
 
090898
10:49,59
14:00,28
24:49,87
05:38,20
24.65
4930
3
 
11
10
00420-01019 Hübnerová Eva - 1 17 090030
09:30,05
15:21,74
24:51,79
05:40,12
24.61
4922
3
 
12
4
00420-00754 Levíčková Barbora - 49 090681
16:42,21
23:12,42
39:54,63
20:42,96
15.33
3066
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
82
 
Tracz Igor
PL
08:14,44
10:40,98
18:55,42
00:00,00
32.34
 
2
80
00420-00593 Nešněrová Dagmar - 1 17 090578
08:10,61
11:06,37
19:16,98
00:21,56
31.74
6348
E
 
3
79
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 090748
08:32,92
11:23,19
19:56,11
01:00,69
30.7
6140
1
 
4
78
00420-00793 Bohatý Michal - 2
 
090839
08:45,94
11:32,07
20:18,01
01:22,59
30.15
6030
1
 
5
83
00420-00760 Pavlík Slavomír - 1 49 090756
09:16,88
12:34,93
21:51,81
02:56,39
27.99
5598
2
 
6
86
 
Biernacka Agnieszka
PL
09:29,91
12:57,99
22:27,90
03:32,48
27.24
 
7
84
00420-01018 Hübner Tomáš - 2 17 090036
09:56,03
14:22,71
24:18,74
05:23,32
25.17
5034
3
 
8
85
00420-01132 Bajgarová Eva - 1 16 090892
11:42,18
15:48,23
27:30,41
08:34,99
22.25
4450
 
9
87
 
Jasiczak Kajetan
PL
18:54,63
13:25,72
32:20,35
13:24,93
18.92
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
89
00420-01105 Kůrka Zdeněk - 8 49 090540
10:44,37
10:18,39
21:02,76
00:00,00
26.23
5246
E
 
2
88
 
Paczynski Lukasz
PL
11:11,17
11:19,36
22:30,53
01:27,77
24.52
 
3
90
00420-00683 Procházka Antonín
 
091039
13:47,39
11:53,62
25:41,01
04:38,25
21.49
4298
2
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
93
 
Stawowczyk Waldemar
PL
12:48,76
13:51,85
26:40,61
00:00,00
20.69
 
2
94
 
Banoci Jaroslav
SK
14:11,11
14:22,07
28:33,18
01:52,57
19.33
 
3
92
 
Blach Agnieszka
PL
13:51,42
15:26,66
29:18,08
02:37,47
18.84
 
4
91
 
Patrzalek Beata
PL
21:38,38
21:48,48
43:26,86
16:46,25
12.7
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
108
00420-00215 Suchý Jiří - 3 58 090434
12:17,21
15:59,78
28:16,99
00:00,00
21.64
4328
E
 
2
118
 
Gadziomski Bartosz
PL
12:28,33
16:30,36
28:58,69
00:41,70
21.12
 
3
111
00420-01450 Straňák Dušan - 1 42 090083
12:46,11
16:42,79
29:28,90
01:11,91
20.76
4152
E
 
4
109
00420-00604 Šáfr Vladimír - 3 58 090048
13:33,68
18:03,48
31:37,16
03:20,17
19.36
3872
1
 
5
110
00420-01038 Merta Tomáš - 1 58 090815
13:53,46
18:34,25
32:27,71
04:10,72
18.85
3770
1
 
6
106
00420-01480 Fochler Petr - 3 62 090528
14:45,85
19:33,37
34:19,22
06:02,23
17.83
3566
2
 
7
115
 
Urbančík Martin
 
16:03,69
20:03,88
36:07,57
07:50,58
16.94
 
8
116
 
Mrózek Robert
PL
16:08,69
20:01,90
36:10,59
07:53,60
16.92
 
9
113
 
Trýzna Daniel
 
15:49,84
20:36,66
36:26,50
08:09,51
16.79
 
10
117
 
Liszka Grzegorz
PL
17:43,79
23:13,02
40:56,81
12:39,82
14.95
 
11
114
00420-01479 Smotek Jiří
 
090506
19:13,17
24:28,27
43:41,44
15:24,45
14.01
2802
 
12
105
 
Bieryt Zbigniew
PL
20:00,88
27:48,42
47:49,30
19:32,31
12.8
 
13
107
 
Ševčík Daniel
 
22:18,34
30:04,42
52:22,76
24:05,77
11.68
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
97
00420-01139 Štěpánková Martina - 62 090391
12:24,73
15:52,91
28:17,64
00:00,00
21.63
4326
E
 
2
99
00420-00209 Halířová Jarmila - 1 17 090575
12:36,54
16:19,81
28:56,35
00:38,71
21.15
4230
E
 
3
98
00420-01069 Klikarová Soňa - 4 30 090334
12:53,05
17:13,38
30:06,43
01:48,79
20.33
4066
E
 
4
104
 
Littnerová Radka
 
19:46,68
26:52,04
46:38,72
18:21,08
13.12
 
5
101
 
Fochlerová Jitka
 
20:32,75
28:04,24
48:36,99
20:19,35
12.59
 
6
102
 
Karlová Eva
 
22:06,59
29:19,77
51:26,36
23:08,72
11.9
 
7
103
 
Kocvrlichová Hana
 
25:05,71
33:17,29
58:23,00
30:05,36
10.48
 
8
100
00420-01280 Lišková Kamila 30 090279
17:31,89
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
46
00420-01146 Vosmanská Dita - 5 49 090342
08:57,82
12:18,12
21:15,94
00:00,00
28.78
5756
E
 
2
49
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
090100
09:37,03
12:43,98
22:21,01
01:05,07
27.38
5476
E
 
3
51
00420-01382 Tomášková Jana - 2 62 090658
09:51,22
12:55,34
22:46,56
01:30,62
26.87
5374
E
 
4
43
 
Paczynski Lukasz
PL
10:19,60
13:31,72
23:51,32
02:35,38
25.65
 
5
48
00420-01339 Keltner Vlastimil - 58 090453
10:26,80
13:25,49
23:52,29
02:36,35
25.64
5128
1
 
6
45
00420-00041 Seidl Luboš - 3
 
090003
10:05,28
13:47,79
23:53,07
02:37,13
25.62
5124
1
 
7
44
00420-00200 Porubská Jana - 5
 
090093
10:42,09
14:04,53
24:46,62
03:30,68
24.7
4940
1
 
8
50
 
Swiderski Michal
PL
11:03,19
15:13,24
26:16,43
05:00,49
23.29
 
9
52
00420-00886 Stejskalová Monika - 6 090234
12:12,73
15:06,35
27:19,08
06:03,14
22.4
4480
2
 
10
54
00420-00754 Levíčková Barbora - 49 090684
12:18,64
15:28,82
27:47,46
06:31,52
22.02
4404
2
 
11
53
00420-01478 Šmotková Zuzana - 2
 
090509
14:15,50
18:51,35
33:06,85
11:50,91
18.48
3696
 
12
55
00420-01434 Bahulíková Anna
 
090536
19:09,93
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
121
00420-00834 Fučík František - 4 16 090778
11:35,08
15:23,40
26:58,48
00:00,00
22.69
4538
E
 
2
125
 
Fučík David
 
12:15,36
14:45,01
27:00,37
00:01,89
22.66
 
3
119
00420-00591 Voříšek Tomáš - 4 56 090719
11:30,80
15:32,27
27:03,07
00:04,59
22.62
4524
E
 
4
120
00420-00437 Krkoška Jiljí, Ing.
 
090900
12:34,71
16:45,29
29:20,00
02:21,52
20.86
4172
1
 
5
123
 
Kalat Jolanta
PL
13:24,99
19:55,89
33:20,88
06:22,40
18.35
 
6
122
00420-01266 Vojvodík Martin - 1
 
090896
15:05,39
22:22,95
37:28,34
10:29,86
16.33
3266
 
7
124
00420-00476 Ondrášková Jana - 4 3 090884
15:43,64
22:42,05
38:25,69
11:27,21
15.93
3186
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
67
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
090102
08:29,51
11:07,60
19:37,11
00:00,00
31.2
6240
E
 
2
69
00420-01496 Vacke Ivo - 3 30 090617
08:20,46
11:18,22
19:38,68
00:01,57
31.15
6230
E
 
3
73
00420-01461 Marešová Nicole - 4 58 090368
08:43,76
11:01,67
19:45,43
00:08,32
30.98
6196
E
 
4
70
00420-00013 Šabaka Jan, st. - 2 30 090121
08:35,09
11:11,62
19:46,71
00:09,60
30.94
6188
E
 
5
64
00420-00674 Keltnerová Linda - 6 58 090462
09:09,63
11:31,03
20:40,66
01:03,55
29.6
5920
1
 
6
74
00420-00267 Ševelová Marie - 2 58 090574
09:19,72
11:56,99
21:16,71
01:39,60
28.76
5752
1
 
7
71
00420-01146 Vosmanská Dita - 6 49 090341
09:27,70
11:49,54
21:17,24
01:40,13
28.75
5750
1
 
8
72
 
Kalat Kazimierz
PL
09:27,52
12:32,80
22:00,32
02:23,21
27.81
 
9
66
00420-00210 Javorová Tereza
 
091040
09:34,45
12:57,64
22:32,09
02:54,98
27.16
5432
2
 
10
65
00420-00003 Stejskal Tomáš - 5 58 090180
09:56,25
12:38,18
22:34,43
02:57,32
27.11
5422
2
 
11
68
 
Swiderski Michal
PL
09:40,59
13:47,28
23:27,87
03:50,76
26.08
 
12
75
00420-00795 Valentová Eva - 4 16 090495
12:43,60
15:17,34
28:00,94
08:23,83
21.84
4368
 
13
77
00420-01601 Pospísil Petr 17 091003
14:12,46
17:25,86
31:38,32
12:01,21
19.34
3868
 
14
76
 
Blachová Lenka
 
13:42,13
18:30,63
32:12,76
12:35,65
19