Napsat dotaz

sprint na Horníku

Výsledková listina - Horník (03.11.2007 - 04.11.2007)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
2
00420-00992 Zvolský Pavel - 1 25
11:51,00
11:52,00
23:43,00
00:00,00
 
2
1
00420-01085 Trnka Jiří, ml. - 1 49
11:47,00
11:56,00
23:43,00
00:00,00
 
3
3
00420-01018 Hübner Tomáš - 1 17
12:02,00
11:56,00
23:58,00
00:15,00
 
4
5
00420-01087 Trnková Gabriela - 1 49
12:19,00
12:06,00
24:25,00
00:42,00
 
5
8
00420-00015 Trnka Jiří, st. - 1 49
12:22,00
12:11,00
24:33,00
00:50,00
 
6
4
00420-00001 Krejčí Jiří, Ing. -
 
12:14,00
13:35,00
25:49,00
02:06,00
 
7
6
00420-00010 Levíček Martin, st. 49
13:06,00
12:58,00
26:04,00
02:21,00
 
8
9
00420-00011 Levíčková Helena, In 49
15:09,00
13:59,00
29:08,00
05:25,00
 
9
7
00420-00052 Böhm Zdeněk - 1
 
15:01,00
17:02,00
32:03,00
08:20,00
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
10
00420-00683 Procházka Antonín -
 
17:07,00
16:54,00
34:01,00
00:00,00
 
2
11
 
Kallweit Bernd
D
26:38,00
26:43,00
53:21,00
19:20,00
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
28
00420-00593 Nešněrová Dagmar - 3 17
10:24,00
10:23,00
20:47,00
00:00,00
 
2
30
00420-00076 Micha³ Œwiderski
PL
10:46,00
11:02,00
21:48,00
01:01,00
 
3
29
00420-00011 Levíčková Helena, In 49
11:15,00
11:00,00
22:15,00
01:28,00
 
4
27
00420-00007 Váňová Jana - 1
 
11:22,00
11:16,00
22:38,00
01:51,00
 
5
31
00420-00379 Kováříková Blanka -
 
11:57,00
11:46,00
23:43,00
02:56,00
 
6
32
00420-00248 Bürgl Ladislav - 1
 
15:27,00
13:42,00
29:09,00
08:22,00
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
35
00420-00458 Zapletal Martin, Ing
 
16:27,00
16:48,00
33:15,00
00:00,00
 
2
33
00420-01081 Trávníček Petr - 1
 
19:03,00
19:19,00
38:22,00
05:07,00
 
3
63
00420-01109 Pešková Alena - 1 20
21:51,00
19:57,00
41:48,00
08:33,00
 
4
34
00420-01107 Bauer Jaroslav - 1
 
21:45,00
20:58,00
42:43,00
09:28,00
 
5
64
 
Pešková Anna
 
26:56,00
27:42,00
54:38,00
21:23,00
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
17
 
Chovanec Michael
 
12:11,00
12:03,00
24:14,00
00:00,00
 
2
15
00420-00496 Smejkal Ondřej - 5
 
12:06,00
12:15,00
24:21,00
00:07,00
 
3
16
00420-00013 Šabaka Jan, st. - 3
 
12:12,00
12:30,00
24:42,00
00:28,00
 
4
14
 
Lubomír Juklík
 
12:37,00
12:50,00
25:27,00
01:13,00
 
5
13
00420-00076 Micha³ Œwiderski
PL
13:05,00
13:58,00
27:03,00
02:49,00
 
6
12
00420-01490 Weis Michal - 1 35
14:20,00
13:04,00
27:24,00
03:10,00
 
7
18
00420-01497 Cipro Šimon - 1 30
16:25,00
12:45,00
29:10,00
04:56,00
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
25
00420-00469 Kromíchalová Kateřin
 
12:08,00
12:31,00
24:39,00
00:00,00
 
2
23
00420-01069 Klikarová Soňa - 5 30
12:20,00
12:40,00
25:00,00
00:21,00
 
3
22
00420-00259 Laurencová Kateřina
 
12:46,00
12:24,00
25:10,00
00:31,00
 
4
24
00420-01427 Lorenzová Markéta -
 
12:42,00
12:47,00
25:29,00
00:50,00
 
5
19
00420-01461 Marešová Nicole - 1 58
13:09,00
12:41,00
25:50,00
01:11,00
 
6
20
00420-00466 Erlebachová Ilona - 30
13:25,00
13:27,00
26:52,00
02:13,00
 
7
21
00420-01411 Hladíková Andrea - 1
 
14:08,00
13:56,00
28:04,00
03:25,00
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
36
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
10:51,00
10:52,00
21:43,00
00:00,00
 
2
41
00420-01496 Vacke Ivo - 2 30
10:58,00
10:52,00
21:50,00
00:07,00
 
3
38
00420-01146 Podraská Dita - 5 49
11:43,00
11:46,00
23:29,00
01:46,00
 
4
43
00420-00210 Javorová Tereza - 1
 
11:46,00
11:50,00
23:36,00
01:53,00
 
5
37
00420-00013 Šabaka Jan, st. - 2
 
12:03,00
11:37,00
23:40,00
01:57,00
 
6
40
00420-00003 Stejskal Tomáš - 2 58
12:05,00
12:00,00
24:05,00
02:22,00
 
7
42
00420-00041 Seidl Luboš - 2
 
12:15,00
12:38,00
24:53,00
03:10,00
 
8
39
00420-01381 Chlumský Miloslav -
 
13:44,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
48
00420-01146 Podraská Dita - 4 49
11:57,00
11:50,00
23:47,00
00:00,00
 
2
46
00420-00466 Erlebachová Ilona - 30
11:54,00
11:58,00
23:52,00
00:05,00
 
3
45
00420-00207 Tobiášek Michal - 1 30
12:00,00
12:03,00
24:03,00
00:16,00
 
4
55
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
12:35,00
12:47,00
25:22,00
01:35,00
 
5
51
00420-00309 Jerhotová Adéla - 1
 
14:35,00
12:32,00
27:07,00
03:20,00
 
6
53
00420-00886 Stejskalová Monika -
 
14:03,00
13:06,00
27:09,00
03:22,00
 
7
47
00420-00379 Kováříková Blanka -
 
13:58,00
14:03,00
28:01,00
04:14,00
 
8
52
00420-01411 Hladíková Andrea - 2
 
15:05,00
14:21,00
29:26,00
05:39,00
 
9
50
00420-00796 Perůtková Ivana - 3
 
16:15,00
14:28,00
30:43,00
06:56,00
 
10
54
00420-00754 Levíčková Barbora - 49
15:33,00
15:41,00
31:14,00
07:27,00
 
11
49
00420-00795 Valentová Eva - 3 64
17:14,00
18:29,00
35:43,00
11:56,00
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
57
00420-00761 Nehyba Martin - 1
 
16:42,00
16:11,00
32:53,00
00:00,00
 
2
56
 
Chovanec Michael
 
17:50,00
17:52,00
35:42,00
02:49,00
 
3
58
00420-00286 Jerhot Vratislav - 1
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
61
00420-01069 Klikarová Soňa - 4 30
17:01,00
17:00,00
34:01,00
00:00,00
 
2
60
00420-01461 Marešová Nicole - 2 58
18:37,00
19:18,00
37:55,00
03:54,00
 
3
59
 
Slaměníková Markéta
 
19:13,00
19:26,00
38:39,00
04:38,00