Napsat dotaz

sprint na Horníku

Výsledková listina - Horník (03.11.2007 - 04.11.2007)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
2
00420-00992 Zvolský Pavel - 1 25 080334
11:51,00
11:52,00
23:43,00
00:00,00
30.86
3086
1
 
2
1
00420-01085 Trnka Jiří, ml. - 1 49 080831
11:47,00
11:56,00
23:43,00
00:00,00
30.86
3086
1
 
3
3
00420-01018 Hübner Tomáš - 1 17 080056
12:02,00
11:56,00
23:58,00
00:15,00
30.54
3054
1
 
4
5
00420-01087 Trnková Gabriela - 1 49 080832
12:19,00
12:06,00
24:25,00
00:42,00
29.98
2998
1
 
5
8
00420-00015 Trnka Jiří, st. - 1 49 080830
12:22,00
12:11,00
24:33,00
00:50,00
29.82
2982
1
 
6
4
00420-00001 Krejčí Jiří, Ing. -
 
080724
12:14,00
13:35,00
25:49,00
02:06,00
28.35
2835
2
 
7
6
00420-00010 Levíček Martin, st. 49 080718
13:06,00
12:58,00
26:04,00
02:21,00
28.08
2808
2
 
8
9
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 080021
15:09,00
13:59,00
29:08,00
05:25,00
25.13
2513
3
 
9
7
00420-00052 Böhm Zdeněk - 1
 
080835
15:01,00
17:02,00
32:03,00
08:20,00
22.84
2284
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
10
00420-00683 Procházka Antonín -
 
080827
17:07,00
16:54,00
34:01,00
00:00,00
21.52
2152
3
 
2
11
 
Kallweit Bernd
D
26:38,00
26:43,00
53:21,00
19:20,00
13.72
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
 
Chovanec Michael
 
12:11,00
12:03,00
24:14,00
00:00,00
30.21
 
2
15
00420-00496 Smejkal Ondřej - 5
 
080654
12:06,00
12:15,00
24:21,00
00:07,00
30.06
3006
1
 
3
16
00420-00013 Šabaka Jan, st. - 3 30 080044
12:12,00
12:30,00
24:42,00
00:28,00
29.64
2964
2
 
4
14
 
Lubomír Juklík
 
12:37,00
12:50,00
25:27,00
01:13,00
28.76
 
5
13
00420-00076 Micha³ Œwiderski
PL
13:05,00
13:58,00
27:03,00
02:49,00
27.06
 
6
12
00420-01490 Weis Michal - 1 35 080829
14:20,00
13:04,00
27:24,00
03:10,00
26.72
2672
3
 
7
18
00420-01497 Cipro Šimon - 1 30 080583
16:25,00
12:45,00
29:10,00
04:56,00
25.1
2510
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
25
00420-00469 Kromíchalová Kateřin
 
080648
12:08,00
12:31,00
24:39,00
00:00,00
29.7
2970
1
 
2
23
00420-01069 Klikarová Soňa - 5 30 080015
12:20,00
12:40,00
25:00,00
00:21,00
29.28
2928
1
 
3
22
00420-00259 Laurencová Kateřina
 
080274
12:46,00
12:24,00
25:10,00
00:31,00
29.09
2909
2
 
4
24
00420-01427 Lorenzová Markéta -
 
080828
12:42,00
12:47,00
25:29,00
00:50,00
28.72
2872
2
 
5
19
00420-01461 Marešová Nicole - 1 58 080076
13:09,00
12:41,00
25:50,00
01:11,00
28.34
2834
2
 
6
20
00420-00466 Erlebachová Ilona - 30 080499
13:25,00
13:27,00
26:52,00
02:13,00
27.25
2725
2
 
7
21
00420-01411 Hladíková Andrea - 1
 
080736
14:08,00
13:56,00
28:04,00
03:25,00
26.08
2608
3
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
28
00420-00593 Nešněrová Dagmar - 3 17 080188
10:24,00
10:23,00
20:47,00
00:00,00
30.02
3002
1
 
2
30
00420-00076 Micha³ Œwiderski
PL
10:46,00
11:02,00
21:48,00
01:01,00
28.62
 
3
29
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 080020
11:15,00
11:00,00
22:15,00
01:28,00
28.04
2804
2
 
4
27
00420-00007 Váňová Jana - 1
 
080111
11:22,00
11:16,00
22:38,00
01:51,00
27.57
2757
2
 
5
31
00420-00379 Kováříková Blanka -
 
080716
11:57,00
11:46,00
23:43,00
02:56,00
26.31
2631
3
 
6
32
00420-00248 Bürgl Ladislav - 1
 
080607
15:27,00
13:42,00
29:09,00
08:22,00
21.41
2141
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
35
00420-00458 Zapletal Martin, Ing
 
080834
16:27,00
16:48,00
33:15,00
00:00,00
18.77
1877
2
 
2
33
00420-01081 Trávníček Petr - 1
 
080309
19:03,00
19:19,00
38:22,00
05:07,00
16.26
1626
3
 
3
63
00420-01109 Pešková Alena - 1 20 080066
21:51,00
19:57,00
41:48,00
08:33,00
14.93
1493
 
4
34
00420-01107 Bauer Jaroslav - 1
 
080286
21:45,00
20:58,00
42:43,00
09:28,00
14.61
1461
 
5
64
 
Pešková Anna
 
26:56,00
27:42,00
54:38,00
21:23,00
11.42
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
57
00420-00761 Nehyba Martin - 1
 
080833
16:42,00
16:11,00
32:53,00
00:00,00
18.98
1898
2
 
2
56
 
Chovanec Michael
 
17:50,00
17:52,00
35:42,00
02:49,00
17.48
 
3
58
00420-00286 Jerhot Vratislav - 1
 
080824
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
61
00420-01069 Klikarová Soňa - 4 30 080014
17:01,00
17:00,00
34:01,00
00:00,00
18.34
1834
1
 
2
60
00420-01461 Marešová Nicole - 2 58 080077
18:37,00
19:18,00
37:55,00
03:54,00
16.46
1646
3
 
3
59
 
Slaměníková Markéta
 
19:13,00
19:26,00
38:39,00
04:38,00
16.14
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
48
00420-01146 Podraská Dita - 4 49 080071
11:57,00
11:50,00
23:47,00
00:00,00
26.24
2624
1
 
2
46
00420-00466 Erlebachová Ilona - 30 080500
11:54,00
11:58,00
23:52,00
00:05,00
26.15
2615
1
 
3
45
00420-00207 Tobiášek Michal - 1 30 080352
12:00,00
12:03,00
24:03,00
00:16,00
25.95
2595
1
 
4
55
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
080096
12:35,00
12:47,00
25:22,00
01:35,00
24.6
2460
2
 
5
51
00420-00309 Jerhotová Adéla - 1
 
080825
14:35,00
12:32,00
27:07,00
03:20,00
23.01
2301
2
 
6
53
00420-00886 Stejskalová Monika - 6 080391
14:03,00
13:06,00
27:09,00
03:22,00
22.98
2298
2
 
7
47
00420-00379 Kováříková Blanka -
 
080717
13:58,00
14:03,00
28:01,00
04:14,00
22.27
2227
3
 
8
52
00420-01411 Hladíková Andrea - 2
 
080737
15:05,00
14:21,00
29:26,00
05:39,00
21.2
2120
3
 
9
50
00420-00796 Perůtková Ivana - 3
 
080407
16:15,00
14:28,00
30:43,00
06:56,00
20.31
2031
 
10
54
00420-00754 Levíčková Barbora - 49 080532
15:33,00
15:41,00
31:14,00
07:27,00
19.98
1998
 
11
49
00420-00795 Valentová Eva - 3 16 080413
17:14,00
18:29,00
35:43,00
11:56,00
17.47
1747
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
080098
10:51,00
10:52,00
21:43,00
00:00,00
28.73
2873
1
 
2
41
00420-01496 Vacke Ivo - 2 30 080579
10:58,00
10:52,00
21:50,00
00:07,00
28.58
2858
2
 
3
38
00420-01146 Podraská Dita - 5 49 080072
11:43,00
11:46,00
23:29,00
01:46,00
26.57
2657
2
 
4
43
00420-00210 Javorová Tereza - 1
 
080826
11:46,00
11:50,00
23:36,00
01:53,00
26.44
2644
2
 
5
37
00420-00013 Šabaka Jan, st. - 2 30 080043
12:03,00
11:37,00
23:40,00
01:57,00
26.37
2637
2
 
6
40
00420-00003 Stejskal Tomáš - 2 58 080403
12:05,00
12:00,00
24:05,00
02:22,00
25.91
2591
3
 
7
42
00420-00041 Seidl Luboš - 2
 
080002
12:15,00
12:38,00
24:53,00
03:10,00
25.08
2508
3
 
8
39
00420-01381 Chlumský Miloslav -
 
080786
13:44,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0