Napsat dotaz

sprint na Horníku

Výsledková listina - Tři Studně (28.01.2006 - 29.01.2006)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
30
00420-00008 Krupička Petr, st. - 49
25:02,30
24:35,00
49:37,30
00:00,00
30.23
 
                           
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
00420-00009 Krupička Petr, ml. - 49 061013
24:38,50
25:55,10
50:33,60
00:00,00
29.67
2967
1
 
2
29
00420-01085 Trnka Jiří, ml. - 2 49 061012
27:33,90
23:47,00
51:20,90
00:47,30
29.21
2921
2
 
3
26
00420-00992 Zvolský Pavel - 3 25 060317
27:10,70
26:52,00
54:02,70
03:29,10
27.75
2775
2
 
                           
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
41
00420-00696 Rzidky Tomáš - 2
 
060558
34:37,30
35:42,50
01:10:19,80
00:00,00
21.33
2133
3
 
2
1
00420-00567 Čurda Milan - 2 59 060016
40:58,90
42:14,90
01:23:13,80
12:54,00
18.02
1802
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
32
00420-00760 Pavlík Slavomír - 1 49 060730
17:10,00
17:08,70
34:18,70
00:00,00
31.48
3148
1
 
2
24
00420-00006 Váňa Stanislav - 1
 
060717
17:45,80
17:37,40
35:23,20
01:04,50
30.52
3052
1
 
3
23
00420-01087 Trnková Gabriela - 1 49 060745
18:10,90
17:56,60
36:07,50
01:48,80
29.9
2990
1
 
4
42
00420-00379 Kováříková Blanka -
 
060552
18:07,70
18:01,80
36:09,50
01:50,80
29.87
2987
1
 
5
15
00420-00003 Stejskal Tomáš - 1 58 060326
18:40,30
18:25,00
37:05,30
02:46,60
29.12
2912
2
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
34
00420-00368 Škoda Martin - 1 17 060301
21:40,10
21:44,40
43:24,50
00:00,00
24.88
2488
1
 
2
14
00420-00659 Stejskal Ondřej - 1 35 060117
24:34,60
23:14,10
47:48,70
04:24,20
22.59
2259
2
 
3
3
00420-01011 Homolka Miroslav - 1 40 060614
23:57,70
25:14,50
49:12,20
05:47,70
21.95
2195
2
 
4
6
00420-01105 Kůrka Zdeněk - 1 49 060267
24:38,70
24:59,40
49:38,10
06:13,60
21.76
2176
3
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
25
00420-00458 Zapletal Martin, Ing
 
061007
30:42,20
30:07,10
01:00:49,30
00:00,00
17.76
1776
2
 
2
35
00420-00007 Hubka Petr
 
060128
31:49,60
31:58,40
01:03:48,00
02:58,70
16.93
1693
3
 
3
21
00420-01081 Trávníček Petr - 2
 
060249
39:33,90
40:04,60
01:19:38,50
18:49,20
13.56
1356
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 0.9 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
13
00420-00496 Smejkal Ondřej - 5
 
060220
28:34,20
29:24,30
57:58,50
00:00,00
25.87
2328
 
2
16
 
Šrámek Lubo
SK
28:03,90
30:54,80
58:58,70
01:00,20
25.43
 
3
36
00420-01259 Blažo Lukáš - 2 49 060984
28:45,40
30:23,20
59:08,60
01:10,10
25.36
2282
 
4
19
00420-00207 Tobiášek Michal - 2 30 060046
30:53,50
30:27,70
01:01:21,20
03:22,70
24.45
2200
 
5
17
00420-01229 Šrámek Rudolf - 3
 
060097
33:33,50
46:02,40
01:19:35,90
21:37,40
18.84
1696
 
6
18
00420-00592 Šťastný Michal - 3
 
060102
01:02:15,70
59:51,90
02:02:07,60
01:04:09,10
12.28
1105
 
                           
Kategorie: SKJW - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 1 pes (koeficient trati 0.9 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
4
00420-01069 Klikarová Soňa - 7 30 060196
27:02,80
26:27,00
53:29,80
00:00,00
28.04
2524
 
2
33
00420-00466 Erlebachová Ilona - 30 060206
29:53,00
30:49,40
01:00:42,40
07:12,60
24.71
2224
 
3
5
00420-00259 Laurencová Kateřina
 
060971
32:58,50
30:04,40
01:03:02,90
09:33,10
23.79
2141
 
4
27
00420-01146 Podraská Dita - 1 49 060064
37:29,80
36:03,10
01:13:32,90
20:03,10
20.39
1835
 
5
20
00420-01382 Tomášková Jana - 8 62 060972
37:54,80
37:31,30
01:15:26,10
21:56,30
19.88
1789
 
6
37
00420-01302 Reissigová Monika
 
061014
45:32,40
40:18,60
01:25:51,00
32:21,20
17.47
1572
 
7
39
00420-00795 Valentová Eva 64 061015
48:25,20
56:25,70
01:44:50,90
51:21,10
14.31
1288
 
8
40
00420-00796 Perůtková Ivana
 
061016
46:26,10
58:42,70
01:45:08,80
51:39,00
14.27
1284