Napsat dotaz

JEŽDĚNÍ NA VALŠE 2023

Výsledková listina - Louka u Olešnice (16.09.2023 - 17.09.2023)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
163
00420-01687 Mencák Jiří 20
07:02,13
06:30,31
13:32,44
00:00,00
28,36
2
158
00420-00999 Job Rostislav 40
07:41,01
07:24,84
15:05,85
01:33,41
25,43
3
237
 
Pająk Tomasz POL
 
07:41,51
07:28,80
15:10,31
01:37,87
25,31
4
165
 
Kotliński Krystian POL
 
08:35,89
06:45,25
15:21,14
01:48,70
25,01
5
240
00420-02099 Katzer Michal 30
09:04,51
06:39,75
15:44,26
02:11,82
24,40
6
159
 
Copko Erik SVK
 
10:21,48
09:28,57
19:50,05
06:17,61
19,36
7
164
 
Rubin Patricja POL
 
13:00,98
07:58,52
20:59,50
07:27,06
18,29
8
162
00420-00011 Levíčková Helena 49
15:58,07
13:55,12
29:53,19
16:20,75
12,85
9
167
00420-00011 Levíčková Helena-2 49
19:34,80
16:18,27
35:53,07
22:20,63
10,70
9
166
00420-01793 Kubín Tomáš 16
27:10,09
00:00,00
00:00,00
00:00,00
7,07
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
249
00420-02710 Dvořáček Patrik 35
15:50,76
14:12,45
30:03,21
00:00,00
12,78
2
211
00420-01033 Šoupal Pavel 30
18:25,67
14:55,52
33:21,19
03:17,98
11,51
3
169
00420-01703 Netri Tomáš 63
21:18,13
15:39,30
36:57,43
06:54,22
10,39
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
171
00420-02502 Vopat Ladislav 64
09:41,92
07:23,13
17:05,05
00:00,00
22,48
2
173
00420-01428 Králová Jana 40
10:25,06
09:13,02
19:38,08
02:33,03
19,56
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
174
00420-01343 Zetek Zdeněk 16
15:50,82
14:15,84
30:06,66
00:00,00
12,75
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
175
00420-00423 Hurych Jaromír 20
21:11,98
22:22,55
43:34,53
00:00,00
8,81
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
103
 
Jokiel Radosław POL
 
06:04,57
05:59,23
12:03,80
00:00,00
31,83
2
107
 
Jokiel Radosław-2 POL
 
06:19,86
06:17,86
12:37,72
00:33,92
30,41
3
104
 
Zupanič Patrik SLO
 
06:40,98
06:31,32
13:12,30
01:08,50
29,08
4
108
 
Zupanič Patrik-2 SLO
 
06:42,11
06:35,39
13:17,50
01:13,70
28,89
5
101
00420-01687 Mencák Jiří 20
06:43,82
06:40,18
13:24,00
01:20,20
28,66
6
106
 
Schumet Edvard SLO
 
07:18,26
06:50,67
14:08,93
02:05,13
27,14
7
105
 
Mielniczuk Antek POL
 
08:43,30
00:00,00
00:00,00
00:00,00
22,01
7
102
00420-01939 Klár Martin 49
06:52,30
07:45,92
14:38,22
02:34,42
26,23
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
111
 
Frehlich Paulina POL
 
06:26,22
06:14,65
12:40,87
00:00,00
30,28
2
121
 
Frehlich-2 Paulina POL
 
06:27,92
06:24,12
12:52,04
00:11,17
29,84
3
110
 
Jarecka Agnieszka POL
 
06:36,73
06:31,48
13:08,21
00:27,34
29,23
4
112
00420-01943 Klárová Lenka 49
06:52,42
06:48,10
13:40,52
00:59,65
28,08
5
120
00420-01865 Levová Veronika-2 58
06:56,70
06:48,86
13:45,56
01:04,69
27,91
6
113
 
Orság Zuzana SVK
 
07:10,42
07:13,33
14:23,75
01:42,88
26,67
7
115
00420-01865 Levová Veronika 58
07:10,51
07:15,05
14:25,56
01:44,69
26,62
8
118
 
Bergauer Petra AUT
 
07:22,22
07:22,33
14:44,55
02:03,68
26,05
9
119
 
Jarecka Agnieszka-2 POL
 
07:43,17
07:19,00
15:02,17
02:21,30
25,54
10
122
 
Orság Zuzana-2 SVK
 
07:37,45
07:28,23
15:05,68
02:24,81
25,44
11
117
 
Martin Aya SLO
 
08:55,98
08:22,29
17:18,27
04:37,40
22,19
12
116
00420-03132 Javůrková Jana 66
10:12,92
10:06,81
20:19,73
07:38,86
18,89
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
136
 
Pająk Zuzanna-2 POL
 
06:22,45
06:25,21
12:47,66
00:00,00
30,01
2
125
 
Pająk Zuzanna POL
 
06:35,36
06:29,11
13:04,47
00:16,81
29,37
3
129
00420-01840 Staňková Eva 16
06:57,73
06:49,93
13:47,66
01:00,00
27,84
4
130
00420-02852 Šarochová Simona 20
07:07,67
06:52,79
14:00,46
01:12,80
27,41
5
131
00420-02508 Dvořáková Lucie 58
07:05,89
07:03,86
14:09,75
01:22,09
27,11
6
114
 
Szonder Zuzanna POL
 
07:11,64
06:58,88
14:10,52
01:22,86
27,09
7
234
00420-02869 Turzo Pavel 49
08:20,92
07:40,37
16:01,29
03:13,63
23,97
8
126
00420-01726 Kolář Petr 3
08:34,67
09:06,98
17:41,65
04:53,99
21,70
9
128
 
Schumet Edvard SLO
 
08:17,22
10:08,94
18:26,16
05:38,50
20,83
10
133
00420-01428 Králová Jana 40
11:31,73
11:59,46
23:31,19
10:43,53
16,33
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
153
00420-02678 Kozdera Jan 20
09:25,32
08:50,43
18:15,75
00:00,00
21,03
2
132
 
Kotliński Krystia POL
 
09:52,22
09:01,27
18:53,49
00:37,74
20,33
3
156
00420-02862 Zimková Barbora 42
11:15,13
11:43,05
22:58,18
04:42,43
16,72
4
151
00420-02703 Sládková Eva 30
13:13,26
13:23,09
26:36,35
08:20,60
14,43
5
154
00420-01771 Stareček Jiří 3
14:16,13
12:22,05
26:38,18
08:22,43
14,42
6
152
00420-02168 Janovský Lukáš 63
16:24,36
13:01,23
29:25,59
11:09,84
13,05
7
155
00420-02757 Vítková Markéta 42
12:54,51
00:00,00
00:00,00
00:00,00
14,87
7
157
00420-02703 Sládková Eva-2 30
16:34,45
17:06,35
33:40,80
15:25,05
11,40
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
149
00420-02043 Štípalová Hana-2 30
06:49,51
07:07,30
13:56,81
00:00,00
27,53
2
137
00420-02043 Štípalová Hana 30
07:12,39
07:12,69
14:25,08
00:28,27
26,63
3
138
00420-01687 Mencák Jiří 20
07:22,09
07:26,96
14:49,05
00:52,24
25,92
4
139
00420-02040 Mánková Lea 30
08:05,42
08:03,53
16:08,95
02:12,14
23,78
5
140
00420-02706 Kubíková Kristýna 40
08:52,51
08:34,35
17:26,86
03:30,05
22,01
6
141
00420-02865 Matochová Michelle 30
08:41,64
09:32,70
18:14,34
04:17,53
21,05
7
142
00420-03174 Antesová Petra 30
09:30,70
09:25,20
18:55,90
04:59,09
20,28
8
145
00420-01577 Kostelecký Filip 20
09:48,01
09:36,45
19:24,46
05:27,65
19,79
9
144
00420-02322 Odložilík Radim 42
09:43,92
10:13,20
19:57,12
06:00,31
19,25
10
246
00420-02901 Kopecký Radim 66
10:36,57
11:00,09
21:36,66
07:39,85
17,77
11
143
00420-02136 Nehodová Veronika 64
11:06,36
10:32,88
21:39,24
07:42,43
17,73
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
187
00420-02970 Drážďanský Radim Fil 64
09:34,82
09:31,42
19:06,24
00:00,00
20,10
2
186
00420-01480 Fochler Petr 62
09:46,86
09:49,40
19:36,26
00:30,02
19,59
3
189
00420-02895 Lev Pavel 58
11:23,48
11:46,61
23:10,09
04:03,85
16,57
4
188
00420-03045 Kubínek Pavel 63
11:59,42
11:30,21
23:29,63
04:23,39
16,34
5
190
 
Perko Mirko SLO
 
13:22,30
13:06,57
26:28,87
07:22,63
14,50
6
192
 
Copko Erik SVK
 
21:10,22
24:40,29
45:50,51
26:44,27
8,38
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
160
00420-00308 Nováková Barbora
 
11:29,26
11:02,18
22:31,44
00:00,00
17,05
2
176
00420-01916 Kakáčová Jana 63
12:37,67
12:24,17
25:01,84
02:30,40
15,34
3
178
 
Bergauer Petra AUT
 
12:44,51
12:29,80
25:14,31
02:42,87
15,21
4
177
00420-01576 Hanušová Tereza 20
13:53,45
13:23,34
27:16,79
04:45,35
14,08
5
183
00420-02500 Volfová Klára 64
15:00,51
15:18,12
30:18,63
07:47,19
12,67
6
179
00420-02865 Matochová Michelle 30
14:20,09
00:00,00
00:00,00
00:00,00
13,39
6
181
00420-01749 Páslerová Jana 20
16:47,67
19:23,04
36:10,71
13:39,27
10,61
                   
Třída: CCJ - Canicross s jedním psem - junioři
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
194
00420-02910 Janovský Matyáš 63
20:33,89
23:29,57
44:03,46
00:00,00
8,72
2
195
00420-02909 Netri Nikolas 63
21:41,22
24:17,32
45:58,54
01:55,08
8,35