Napsat dotaz

Jihočeský canicross VII. MR CC 2023

Výsledková listina - Kemp Křivonoska (23.09.2023 - 24.09.2023)
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4 km
 2. kolo
 4 km
 Celkem
 8 km
OdstupRychlost
1
32
00420-02651 Ondřej Svěchota 30
09:32,66
09:34,50
19:07,20
00:00,00
23,22
2
46
00420-01960 Michal Poledník 63
09:49,90
09:55,70
19:45,60
00:38,40
22,47
3
64
 
Jozef Pelikán SVK
 
09:59,40
09:49,60
19:49,00
00:03,40
22,41
4
23
 
Géza Szűcs HUN
 
10:10,03
10:02,30
20:12,30
00:23,40
21,97
5
40
00420-00072 Jan Bielik 40
10:12,66
10:03,30
20:16,00
00:03,60
21,91
6
27
00420-03047 Tomáš Pavlíček 58
10:32,19
10:05,10
20:37,30
00:21,30
21,54
7
99
00420-03053 Adam Prášek 30
10:28,20
10:18,60
20:46,80
00:09,50
21,37
8
73
00420-02141 David Šebek 64
10:43,21
10:38,10
21:21,30
00:34,50
20,79
9
104
00420-02239 Sebastián Bohun 58
11:07,58
10:41,70
21:49,30
00:28,00
20,36
10
86
00420-02988 Vojtěch Rozmahel 68
10:57,14
10:52,90
21:50,00
00:00,70
20,34
11
113
00420-03005 Alexandr Nosek 58
11:09,67
11:09,30
22:19,00
00:29,00
19,90
12
78
00420-03090 Radek Bekr 30
11:35,47
10:57,30
22:32,70
00:13,70
19,71
13
24
 
Endre Hámor HUN
 
11:38,96
11:14,80
22:53,80
00:21,10
19,40
14
21
00420-02815 Tomáš Řezáč 30
11:39,45
11:29,40
23:08,90
00:15,10
19,18
15
80
00420-02868 Lukáš Mikulík 42
11:53,64
11:41,40
23:35,10
00:26,20
18,83
16
48
00420-03038 Michal Kabát 63
12:09,19
12:02,80
24:12,00
00:36,90
18,35
17
50
00420-03162 Tomáš Král 68
12:13,23
12:00,40
24:13,70
00:01,70
18,33
18
79
00420-02836 Vojtěch Fryč 68
12:12,14
12:07,90
24:20,00
00:06,30
18,25
19
28
00420-03165 Petr Loprais 66
13:05,68
13:02,30
26:08,00
01:48,00
16,99
20
36
00420-02530 Štěpán Polívka 58
15:41,43
15:40,80
31:22,20
05:14,20
14,16
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4 km
 2. kolo
 4 km
 Celkem
 8 km
OdstupRychlost
1
52
00420-02360 Barbora Zoubková 30
10:15,10
10:23,40
20:38,50
00:00,00
21,51
2
63
 
Lucia Pelikánová SVK
 
10:43,27
10:32,00
21:15,30
00:36,70
20,90
3
62
00420-02438 Leontýna Jurigová 58
10:59,52
10:49,90
21:49,40
00:34,10
20,35
4
45
00420-02971 Veronika Kaldová 63
11:10,62
11:11,80
22:22,40
00:33,00
19,85
5
2
00420-02373 Markéta Cabajová 64
11:32,92
11:28,70
23:01,60
00:39,20
19,28
6
92
00420-02690 Karolína Ulčová 66
11:30,96
11:48,00
23:18,90
00:17,30
19,05
7
43
 
Ivana Babková
 
11:57,92
11:22,70
23:20,60
00:01,70
19,03
8
6
00420-03018 Samira Hyndrák 58
11:59,07
11:59,20
23:58,30
00:37,70
18,52
9
22
00420-02801 Monika Vytinová 58
12:05,42
11:56,80
24:02,30
00:04,00
18,47
10
72
00420-02123 Michaela Dvořáková 58
12:01,89
12:00,50
24:02,40
00:00,20
18,47
11
8
00420-02255 Aneta Erlebachová 30
12:32,34
12:25,00
24:57,30
00:54,90
17,79
12
96
00420-02855 Aneta Kolodějová 63
13:10,04
13:14,50
26:24,50
01:27,20
16,82
13
20
00420-03145 Natálie Hypešová 30
13:45,56
13:31,20
27:16,70
00:52,20
16,28
14
5
00420-02765 Kateřina Janouchová 58
13:52,66
13:33,70
27:26,40
00:09,60
16,19
15
18
00420-03139 Karolína Jahelková 30
14:04,76
13:24,20
27:28,90
00:02,60
16,17
16
65
 
Evelyn Musilová
 
14:06,86
13:43,10
27:58,20
00:29,30
15,96
17
26
00420-02946 Lucie Severová 58
14:15,19
14:07,50
28:14,40
00:16,10
15,65
18
47
00420-01968 Anežka Štihlová 63
14:26,27
14:17,90
28:44,20
00:29,80
15,46
19
56
00420-02660 Františka Lachmanová 66
16:22,62
15:33,60
31:56,20
00:31,20
13,92
20
116
00420-01922 Alena Zbožínková 64
17:30,26
17:10,80
34:41,10
02:44,90
12,80
21
70
00420-03110 Markéta Sauerová 64
18:27,11
17:43,90
36:11,00
01:29,90
12,28
                   
Třída: CCJD - Canicross s jedním psem - dorost
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 3 km
 2. kolo
 3 km
 Celkem
 6 km
OdstupRychlost
1
39
00420-02048 Sára Kdýrová 58
09:39,36
09:29,60
19:09,00
00:00,00
18,49
2
109
00420-02937 Tereza Blahoutová 56
09:45,40
09:36,10
19:21,50
00:12,50
18,29
3
49
00420-03089 Zuzana Kohoutová 30
09:57,87
09:27,30
19:25,20
00:03,70
18,24
4
108
00420-02312 Anna Kučírková 20
10:02,91
09:54,90
19:57,90
00:32,70
17,73
5
42
00420-02981 Diana Cinádrová 64
10:17,27
10:13,60
20:30,90
00:33,10
17,26
6
74
00420-03039 Barbora Kaňová 63
10:32,86
10:27,10
21:00,00
00:29,00
16,86
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 2 km
 2. kolo
 2 km
 Celkem
 4 km
OdstupRychlost
1
115
00420-01806 Sofie Erbsová 62
07:36,69
07:57,70
15:34,40
00:00,00
18,89
2
35
00420-02072 Tereza Zasadilová 20
08:44,68
08:34,90
17:19,60
01:45,10
16,97
3
16
00420-02471 Anežka Suchá 58
09:04,97
08:33,20
17:38,20
00:18,60
16,69
4
112
00420-03180 Petra Buganová 58
09:03,46
08:57,60
18:01,10
00:22,90
16,32
5
41
00420-02964 Julie Kunštová 40
10:27,18
10:20,70
20:47,80
02:46,80
14,14
6
34
00420-02382 Zuzana Zasadilová 20
11:32,84
11:05,30
22:38,10
01:50,30
13,00
7
82
00420-03040 Eliška Pohludková 63
11:36,79
11:24,30
23:01,10
00:22,90
12,78
8
55
00420-02762 Julian Tůma 66
12:37,31
17:36,20
30:13,50
07:12,40
10,00
                   
Třída: CCJM - Canicross s jedním psem - mladší žáci
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 1.1 km
 2. kolo
 1.1 km
 Celkem
 2.2 km
OdstupRychlost
1
59
00420-03103 Patrik Morochovic 35
03:44,03
03:30,00
07:14,00
00:00,00
14,95
2
91
00420-03181 Sára Marešovská 58
03:53,00
03:51,00
07:43,70
00:29,70
13,98
3
4
00420-02252 Magdaléna Klímová 64
04:16,52
04:05,00
08:21,00
00:37,30
12,94
                   
Třída: CCMV - Canicross s jedním psem - muži veteráni
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4 km
 2. kolo
 4 km
 Celkem
 8 km
OdstupRychlost
1
15
00420-02970 Radim Filip Drážďanský 64
10:15,99
10:21,40
20:37,40
00:00,00
21,53
2
44
00420-02301 Michal Kozel 66
10:46,83
10:52,00
21:38,80
01:01,40
20,51
3
120
00420-03138 Michal Vokrouhlík 30
11:04,85
10:37,30
21:42,10
00:03,30
20,47
4
114
00420-01444 Dušan Erbs 62
11:05,22
10:58,50
22:03,70
00:21,60
20,13
5
17
00420-00215 Jiří Suchý 58
11:22,85
11:06,80
22:29,60
00:25,90
19,75
6
77
00420-02019 Libor Sovák 58
11:18,33
11:11,60
22:29,90
00:00,30
19,74
7
53
 
Peter Schindler AUT
 
11:20,17
11:12,70
22:32,80
00:02,90
19,69
8
97
00420-01964 Martin Řezáč 63
11:34,85
11:10,30
22:45,20
00:12,30
19,52
9
29
00420-02204 Aleš Jindra 62
11:19,83
11:25,80
22:45,70
00:00,50
19,51
10
69
00420-03045 Pavel Kubínek 63
11:40,91
11:30,60
23:11,50
00:25,90
19,15
11
93
00420-01267 Milan Dočekal 56
12:22,91
12:08,20
24:31,10
01:19,50
18,11
12
13
00420-02986 Kamil Sobotka 63
12:31,01
12:28,70
24:59,70
00:28,60
17,77
13
111
00420-02863 Jakub Šmerda 58
12:58,80
13:01,00
25:59,80
01:00,00
17,08
                   
Třída: CCWV - Canicross s jedním psem - ženy veteránky (40+)
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4 km
 2. kolo
 4 km
 Celkem
 8 km
OdstupRychlost
1
7
00420-01756 Zuzana Kynclová 58
10:53,63
11:02,40
21:56,00
00:00,00
20,25
2
25
00420-03016 Jaroslava Sedláková 58
11:51,16
11:48,90
23:40,10
00:14,40
18,76
3
89
00420-02159 Jaroslava Marešovská 58
11:56,69
12:22,60
24:19,30
02:23,30
18,27
4
87
 
Monika Polťáková SVK
 
12:27,08
12:26,70
24:53,80
01:13,70
17,84
5
88
 
Alena Paľovová SVK
 
12:58,76
12:31,60
25:38,90
01:19,60
17,41
6
68
00420-02519 Eva Kubelková 58
13:07,25
12:45,50
25:44,30
00:50,50
17,16
7
14
00420-01916 Jana Kakáčová 63
13:12,65
13:00,70
26:13,40
00:34,50
16,93
8
106
00420-02845 Lucie Machková 40
13:18,06
13:23,80
26:41,90
00:57,60
16,63
9
38
00420-02507 Denisa Kucerova 64
15:04,64
14:45,40
29:50,10
03:36,70
14,88
10
33
00420-03151 Hana Svěchotová 30
15:29,15
15:07,70
30:36,80
03:55,00
14,51
11
85
00420-02529 Lenka Pařízková 66
16:34,30
16:05,70
32:40,00
02:50,00
13,60
12
54
00420-02763 Jitka Tůmová 66
17:27,77
18:01,50
35:29,30
04:52,50
12,52
13
71
00420-02534 Helena Vidovičová 66
21:57,91
20:44,70
42:42,60
10:02,60
10,41
14
66
00420-02900 Gabriela Uriková 66
24:24,38
23:48,90
48:13,20
12:44,00
9,21
                   
Třída: CCMRNB - Canicross muži uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4 km
 2. kolo
 4 km
 Celkem
 8 km
OdstupRychlost
1
107
00420-02723 Jan Danko 65
13:04,01
12:51,90
25:55,90
00:00,00
17,13
2
90
00420-01850 Lukáš Marešovský 58
14:29,26
14:36,80
29:06,00
03:10,10
15,26
3
61
00420-02619 Zdeněk Mráz 9
16:19,22
16:12,80
32:32,00
03:26,00
13,65
                   
Třída: CCWRNB - Canicross ženy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4 km
 2. kolo
 4 km
 Celkem
 8 km
OdstupRychlost
1
123
00420-03026 Anežka Voříšková 56
13:03,20
12:58,00
26:01,20
00:00,00
17,07
2
110
00420-02879 Libuše Blahoutová 56
14:13,19
14:28,20
28:41,30
02:40,10
15,48
3
58
00420-00502 Zdeňka Zetková 35
15:32,27
15:21,00
30:53,30
02:12,00
14,38
4
37
00420-02839 Markéta Bělíková 30
16:58,77
16:38,70
33:37,50
02:44,10
13,21
5
60
00420-02618 Jiřina Šindelářová 9
17:08,00
16:55,50
34:03,50
00:26,10
13,04