Napsat dotaz

Břežanská stopa 2023

Výsledková listina - Břežany u Horažďovic (04.11.2023 - 05.11.2023)
Třída: MU - Spřežení 7-12 psů
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 13.5 km
 2. kolo
 13.5 km
 Celkem
 27 km
OdstupRychlost
1
137
00420-01599 Vít Kolátor 25
37:08,52
42:00,48
01:19:09,00
00:00,00
20,55
2
135
 
Erik Copko SVK
 
47:37,71
56:22,27
01:43:59,98
24:50,98
15,69
3
105
00420-00276 Stanislav Kučera 57
59:18,60
01:20:34,10
02:19:52,70
35:52,72
11,86
4
94
00420-02887 Martin Vysocký 69
01:11:06,53
01:11:00,70
02:22:07,23
02:14,53
11,40
                   
Třída: MU1 - Spřežení 7-12 psů uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 13.5 km
 2. kolo
 13.5 km
 Celkem
 27 km
OdstupRychlost
1
4
00420-01164 Lucie Müllerová 40
55:06,82
01:01:04,38
01:56:11,20
00:00,00
13,98
2
49
00420-00687 Martin Svoboda 16
01:11:15,09
01:21:05,67
02:32:20,76
36:09,56
10,68
                   
Třída: MB - Spřežení 4-6 psů
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 13.5 km
 2. kolo
 13.5 km
 Celkem
 27 km
OdstupRychlost
1
136
00420-02029 Anna Kolátorová 40
37:35,25
40:25,99
01:18:01,24
00:00,00
20,79
2
122
00420-01459 Ivan Alscher 35
58:03,10
57:25,20
01:55:28,30
37:27,06
14,03
3
106
00420-02293 Michal Břínek 57
58:05,31
01:01:51,04
01:59:56,35
04:28,05
13,52
4
114
00420-01833 Borivoj Ledvinka 40
01:01:53,93
01:06:42,62
02:08:36,55
08:40,20
12,62
                   
Třída: MB1 - Spřežení 4-6 psů uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 13.5 km
 2. kolo
 13.5 km
 Celkem
 27 km
OdstupRychlost
1
166
00420-01832 Jan Kotiš 40
46:39,17
51:26,52
01:38:05,69
00:00,00
16,56
2
3
00420-01775 Dana Koňáková 40
47:39,92
52:07,24
01:39:47,16
01:41,47
16,27
3
138
00420-00659 Ondřej Stejskal 35
50:34,59
56:13,69
01:46:48,28
07:01,12
15,22
4
10
00420-02079 Marketa Tomaskova 40
56:36,16
01:00:43,21
01:57:19,37
10:31,09
13,83
5
42
00420-00321 Martin Brzek 35
01:00:50,11
01:08:04,15
02:08:54,26
11:34,89
12,61
6
132
00420-00591 Tomáš Voříšek 56
01:05:34,82
01:11:27,66
02:17:02,48
08:08,22
11,84
                   
Třída: MB2 - Spřežení 4-6 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 13.5 km
 2. kolo
 13.5 km
 Celkem
 27 km
OdstupRychlost
1
16
00420-02727 Pavlína Seifertová 35
01:20:06,37
01:19:07,62
02:39:13,99
00:00,00
10,18
2
98
00420-01625 David Vondráček 59
01:28:05,77
01:29:10,19
02:57:15,96
18:01,97
9,14
3
129
00420-01109 Alena Pešková 20
01:29:50,02
01:29:34,91
02:59:24,93
02:08,97
9,03
                   
Třída: MBKJ - Bikejöring s jedním psem
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 13.5 km
 2. kolo
 13.5 km
 Celkem
 27 km
OdstupRychlost
1
155
00420-02218 Lukáš Pubrdle 64
44:49,07
42:24,48
01:27:13,55
00:00,00
18,59
2
71
00420-03088 Jan Sládek 49
48:59,40
44:42,37
01:33:41,77
06:28,22
17,33
3
22
00420-02853 Martina Hozáková 20
01:06:31,17
01:00:13,91
02:06:45,08
33:03,31
12,82
4
44
00420-02839 Markéta Bělíková 30
01:05:30,22
01:15:50,79
02:21:21,01
14:35,93
11,53
                   
Třída: MSC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 13.5 km
 2. kolo
 13.5 km
 Celkem
 27 km
OdstupRychlost
1
100
00420-02700 Sára Schmidtová 40
51:22,01
52:47,86
01:44:09,87
00:00,00
15,56
2
99
00420-01051 Miloš Tomášek 40
55:38,73
55:24,87
01:51:03,60
06:53,73
14,59
3
40
00420-02542 Zdeněk Fleming 65
56:21,69
54:55,51
01:51:17,20
00:13,60
14,56
4
142
00420-02097 Marie Prokopová Ml. 66
55:20,01
01:03:46,57
01:59:06,58
07:49,38
13,67
5
107
00420-01203 Lucie Pospíšilová 58
01:01:56,36
01:09:24,66
02:11:21,02
12:14,44
12,38
6
56
00420-02625 Jakub Macoun 30
01:05:20,69
01:12:30,79
02:17:51,48
06:30,46
11,79
7
110
00420-01876 Monika Mundilová 30
01:08:17,63
01:10:59,68
02:19:17,31
01:25,83
11,64
8
53
00420-02458 Kateřina Soldánová 35
01:12:10,27
01:16:17,44
02:28:27,71
09:10,40
10,92
9
93
00420-02821 Karolína Skoblová 20
01:16:28,87
01:18:53,45
02:35:22,32
06:54,61
10,43
                   
Třída: MSC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 13.5 km
 2. kolo
 13.5 km
 Celkem
 27 km
OdstupRychlost
1
79
00420-02801 Monika Vytinová 58
33:17,54
34:52,53
01:08:10,07
00:00,00
23,78
2
121
00420-01144 Pavel Janovský 35
40:01,68
41:37,74
01:21:39,42
13:29,35
19,85
3
103
00420-02345 Lucie Ficíková 30
41:15,19
44:32,05
01:25:47,24
04:07,82
18,91
4
70
00420-01734 Anna Rožňová 16
45:08,11
49:29,65
01:34:37,76
08:50,52
17,16
                   
Třída: MCC - Canicross s jedním psem
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 13.5 km
 2. kolo
 13.5 km
 Celkem
 27 km
OdstupRychlost
1
76
00420-02912 Jan Štěpánek 9
52:46,47
53:59,05
01:46:45,52
00:00,00
15,18
2
89
 
Sabine Wallner AUT
 
01:00:01,30
01:00:23,69
02:00:24,99
13:39,47
13,46
3
47
00420-02568 Veronika Stropnická 40
01:03:09,54
01:04:01,85
02:07:11,39
06:46,40
12,74
4
160
00420-02537 Kristýna Zábranská 16
01:05:04,76
01:08:08,63
02:13:13,39
06:02,00
12,17
5
48
00420-02859 David Stropnický 40
01:07:51,24
01:14:23,06
02:22:14,30
09:00,91
11,42
6
73
00420-02618 Jiřina Šindelářová 9
01:15:12,82
01:16:52,65
02:32:05,47
09:51,17
10,66
7
156
00420-02569 Šárka Veselá 40
01:20:44,99
01:19:26,44
02:40:11,43
08:05,96
10,12