Napsat dotaz

Břežanská stopa 2023

Výsledková listina - Břežany u Horažďovic (04.11.2023 - 05.11.2023)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
125
00420-00999 Rostislav Job 40
12:23,50
12:43,62
25:07,12
00:00,00
26,28
2
126
00420-01428 Jana Králová 40
13:38,60
13:15,70
26:54,30
01:47,18
24,54
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
38
00420-02554 Věra Gráfová 65
15:37,31
16:17,04
31:54,35
00:00,00
20,70
2
37
00420-02521 Leona Čabalová 65
17:07,30
18:43,74
35:51,04
03:56,69
18,45
3
66
00420-01945 Patrik Bebr 40
18:07,38
17:45,55
35:52,93
00:01,89
18,40
4
41
00420-00035 Jiří Stejskal 35
16:53,29
19:49,55
36:42,84
00:49,91
18,09
5
133
00420-02160 Sandra Hutařová 56
20:18,30
24:40,70
44:59,00
08:16,16
14,81
                   
Třída: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
130
00420-02525 Alfréd Krček 49
27:24,60
31:55,53
59:20,13
00:00,00
11,19
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
140
00420-02502 Ladislav Vopat 64
10:58,64
11:09,41
22:08,05
00:00,00
29,82
2
90
00420-00593 Dagmar Nešněrová 17
11:07,71
11:54,78
23:02,49
00:54,44
28,68
3
91
00420-00593 Dagmar Nešněrová 2 17
13:10,43
13:22,89
26:33,32
03:30,83
24,86
4
148
00420-00707 Romana Bielikova 40
14:28,61
15:26,46
29:55,07
03:21,75
22,09
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
31
00420-01534 Roman Zasadil 20
14:29,21
13:53,98
28:23,19
00:00,00
23,26
2
5
00420-02079 Markéta Tomášková 40
17:37,06
17:23,17
35:00,23
06:37,04
18,86
3
115
00420-01850 Lukáš Marešovský 58
18:35,65
17:12,35
35:48,00
00:47,77
18,47
4
26
00420-00083 Jiří Houdek
 
20:13,94
20:40,02
40:53,96
05:05,96
16,14
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
54
00420-02440 Antonín Hutnik 20
25:19,17
26:03,59
51:22,76
00:00,00
12,85
2
77
00420-00501 Martin Slepička 35
29:14,78
31:53,33
01:01:08,11
09:45,35
10,88
3
52
00420-01458 Oto Koudelka 35
28:55,01
32:49,59
01:01:44,60
00:36,49
10,67
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
60
00420-03005 Alexandr Nosek 58
10:34,26
10:43,27
21:17,53
00:00,00
31,06
2
104
00420-02861 Tomáš Vápeník 58
10:31,98
10:56,23
21:28,21
00:10,68
30,70
3
154
00420-02218 Lukáš Pubrdle 64
11:40,26
12:20,90
24:01,16
02:32,95
27,50
4
17
00420-03013 Adam Blažek 49
12:55,68
11:49,23
24:44,91
00:43,75
26,73
5
167
 
Roman Reištetter SVK
 
12:18,50
13:12,95
25:31,45
00:46,54
25,89
6
85
00420-01339 Vlastimil Keltner 58
12:52,80
13:05,44
25:58,24
00:26,79
25,42
7
69
00420-00023 Karel Voráček 25
14:47,05
14:45,76
29:32,81
03:34,57
22,34
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
83
00420-00674 Linda Suchá 58
10:43,58
10:43,22
21:26,80
00:00,00
30,78
2
29
 
Daniela Lakatošová SVK
 
10:54,21
10:56,21
21:50,42
00:23,62
30,22
3
119
00420-01865 Veronika Levová 58
10:49,32
11:04,91
21:54,23
00:03,81
30,14
4
120
00420-01865 Veronika Levová 2 58
10:58,06
11:04,18
22:02,24
00:08,01
29,95
5
84
00420-00675 Jiřina Heroudková 58
11:16,76
11:16,52
22:33,28
00:31,04
29,27
6
139
00420-02500 Klára Volfová 64
11:14,47
11:40,51
22:54,98
00:21,70
28,82
7
19
00420-01461 Nicole Blažek Marešová 49
11:19,57
11:47,26
23:06,83
00:11,85
28,57
8
158
00420-02662 Kristina Konětopská 16
11:30,00
12:36,30
24:06,30
00:59,47
27,44
9
57
00420-02594 Hana Žohová 58
13:44,94
13:54,85
27:39,79
03:33,49
23,86
10
127
00420-02413 Markéta Janovská 35
14:50,56
15:40,64
30:31,20
02:51,41
21,64
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
92
00420-02303 Michal Kozel 56
09:55,30
09:57,36
19:52,66
00:00,00
33,21
2
82
00420-00215 Jiří Suchý 2 58
10:33,57
10:36,72
21:10,29
01:17,63
31,18
3
81
00420-00215 Jiří Suchý 58
10:35,04
10:37,06
21:12,10
00:01,81
31,13
4
128
00420-02508 Lucie Dvořáková 58
10:38,70
10:43,45
21:22,15
00:10,05
30,89
5
153
00420-01779 Marian Kdýr 58
10:49,91
11:15,90
22:05,81
00:43,66
29,88
6
24
00420-02852 Simona Šarochová 20
11:02,37
11:33,31
22:35,68
00:29,87
29,23
7
175
00420-02305 Lucie Dostálová 58
11:12,04
11:36,72
22:48,76
00:13,08
28,94
8
150
00420-00234 Pavel Ženíšek 58
12:00,55
12:15,53
24:16,08
01:27,32
27,20
9
151
00420-00234 Pavel Ženíšek 2 58
12:22,96
12:15,57
24:38,53
00:22,45
26,79
10
27
00420-00721 Jaroslav Špaček 40
12:03,54
12:39,88
24:43,42
00:04,89
26,72
11
86
00420-01339 Vlastimil Keltner 58
12:26,62
12:56,84
25:23,46
00:40,04
26,01
12
36
00420-00212 Pavel Šarkovský 59
18:40,35
18:37,29
37:17,64
11:54,18
17,70
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
45
00420-02343 Jan Wimmer 16
13:09,15
12:55,33
26:04,48
00:00,00
25,32
2
46
00420-02343 Jan Wimmer2 16
13:10,74
13:04,16
26:14,90
00:10,42
25,15
3
51
00420-02837 Petra Lovasova 30
12:51,02
14:05,95
26:56,97
00:42,07
24,55
4
146
00420-02724 Šimon Malý 20
13:05,18
13:56,97
27:02,15
00:05,18
24,44
5
65
00420-01808 Veronika Klímová 40
14:30,22
14:36,54
29:06,76
02:04,61
22,67
6
50
00420-02837 Petra Lovasová 30
14:06,37
15:01,12
29:07,49
00:00,73
22,68
7
55
00420-02428 Veronika Macounová 30
14:48,94
15:28,24
30:17,18
01:09,69
21,80
8
72
00420-03088 Jan Sládek 49
16:41,26
17:16,20
33:57,46
03:40,28
19,45
9
64
00420-02632 Mikuláš Klíma 40
17:06,50
17:05,29
34:11,79
00:14,33
19,30
10
25
00420-02862 Barbora Zimková 42
16:25,85
18:16,73
34:42,58
00:30,79
19,07
11
165
00420-01929 Pavlína Hrabalová 3
17:39,11
17:22,40
35:01,51
00:18,93
18,84
12
123
00420-01887 Max Čurda 59
18:30,24
17:54,52
36:24,76
01:23,25
18,13
13
143
00420-02947 Michala Cenkerová 65
18:25,46
19:44,73
38:10,19
01:45,43
17,31
14
15
00420-02645 Simona Blafková 69
18:44,01
20:05,94
38:49,95
00:39,76
17,02
15
35
00420-02382 Zuzana Zasadilová 20
19:44,11
19:07,44
38:51,55
00:01,60
16,99
16
13
00420-03129 Michaela Flekačová 69
21:00,77
20:42,89
41:43,66
02:52,11
15,82
17
14
00420-03179 Martin Flekac 69
20:54,20
21:24,65
42:18,85
00:35,19
15,60
18
162
00420-02009 Bára Adámková 20
20:36,95
22:22,59
42:59,54
00:40,69
15,38
19
97
00420-02424 Vanesa Vondračková 59
21:33,18
23:43,99
45:17,17
02:17,63
14,61
20
108
00420-02599 Ida Pospíšilová 58
24:28,45
26:30,26
50:58,71
05:41,54
12,97
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
134
00420-02651 Ondřej Svěchota 30
10:50,43
10:45,01
21:35,44
00:00,00
30,57
2
102
00420-02692 Veronika Beňasová 64
10:56,41
11:19,37
22:15,78
00:40,34
29,65
3
161
00420-02537 Kristýna Zábranská 16
11:52,54
12:01,67
23:54,21
01:38,43
27,62
4
152
00420-02479 Sára Kdýrová 58
12:00,31
12:23,30
24:23,61
00:29,40
27,07
5
149
00420-02929 Lenka Žižková 64
12:18,59
12:40,63
24:59,22
00:35,61
26,42
6
172
00420-02511 Eliška Smrčková 58
12:52,52
12:25,18
25:17,70
00:18,48
26,10
7
33
00420-02072 Tereza Zasadilová 20
12:47,56
12:46,93
25:34,49
00:16,79
25,81
8
118
00420-02986 Kamil Sobotka2 63
12:40,97
13:15,17
25:56,14
00:21,65
25,46
9
34
00420-01510 Petra Zasadilová 20
12:53,25
13:34,94
26:28,19
00:32,05
24,96
10
21
00420-02853 Martina Hozáková 20
13:07,96
13:40,21
26:48,17
00:19,98
24,64
11
176
00420-02511 Eliška Smrčková 58
13:24,90
13:44,37
27:09,27
00:21,10
24,33
12
124
00420-02706 Kristýna Kubíková 40
12:43,55
14:31,13
27:14,68
00:05,41
24,31
13
101
00420-02136 Veronika Nehodová 64
12:57,12
14:32,48
27:29,60
00:14,92
24,09
14
23
00420-03172 Iva Petráňová 20
13:51,75
14:05,95
27:57,70
00:28,10
23,61
15
116
00420-02986 Kamil Sobotka 63
13:27,34
14:33,92
28:01,26
00:03,56
23,59
16
2
00420-02964 Julie Kunštová 40
15:06,62
16:25,56
31:32,18
03:30,92
20,97
17
96
00420-03185 Jan Fajfrlík 56
18:23,65
18:27,95
36:51,60
05:19,42
17,91
18
141
00420-02096 Marie Prokopová 56
22:32,20
23:27,51
45:59,71
09:08,11
14,36
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
75
00420-02912 Jan Štěpánek 9
18:11,30
18:53,98
37:05,28
00:00,00
17,80
2
67
00420-02857 Petr Schoř 40
20:44,34
21:12,28
41:56,62
04:51,34
15,74
3
131
00420-02856 Jakub Morgenstern 40
22:21,00
22:13,27
44:34,27
02:37,65
14,81
4
11
00420-02665 Jiří Vlas 40
24:33,28
24:44,91
49:18,19
04:43,92
13,39
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
58
00420-03074 Ivana Babková 64
19:15,47
19:08,20
38:23,67
00:00,00
17,19
2
30
 
Daniela Lakatošová SVK
 
21:18,85
21:56,99
43:15,84
04:52,17
15,26
3
9
00420-02845 Lucie Machková 40
22:55,56
20:43,81
43:39,37
00:23,53
15,16
4
63
00420-03095 Jana Šeblová 30
25:50,32
25:22,37
51:12,69
07:33,32
12,89
5
163
00420-02572 Františka Petráková 40
31:31,05
31:58,51
01:03:29,56
12:16,87
10,40
6
111
00420-01834 Julie Ledvinkova 40
34:46,59
33:55,91
01:08:42,50
05:12,94
9,61
                   
Třída: CCJD - Canicross s jedním psem - dorost
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 3.5 km
 2. kolo
 3.5 km
 Celkem
 7 km
OdstupRychlost
1
68
00420-03140 Klára Nedvědová 66
14:12,84
14:27,81
28:40,65
00:00,00
14,65
2
88
00420-02981 Diana Cinádrová 64
29:57,71
11:19,82
41:17,53
12:36,88
10,17
3
145
00420-02609 Andrea Bieliková 40
30:50,09
10:55,35
41:45,44
00:27,91
10,05
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 1.5 km
 2. kolo
 1.5 km
 Celkem
 3 km
OdstupRychlost
1
32
00420-02072 Tereza Zasadilová 20
06:51,80
06:22,81
13:14,61
00:00,00
13,60
2
1
00420-02964 Julie Kunštová 40
07:27,73
07:10,25
14:37,98
01:23,37
12,31
3
112
00420-02902 Antonie Ledvinkova 40
09:19,23
09:35,08
18:54,31
04:16,33
9,52
4
109
00420-02743 Ema Pospíšilová 58
12:15,59
11:43,49
23:59,08
05:04,77
7,50
                   
Třída: CCJM - Canicross s jedním psem - mladší žáci
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 0.7 km
 2. kolo
 0.7 km
 Celkem
 1.4 km
OdstupRychlost
1
113
00420-03192 Anezka Ledvinkova 40
04:44,29
05:01,56
09:45,85
00:00,00
8,61
2
147
00420-03082 Jan Koňák 40
04:52,93
04:56,19
09:49,12
00:03,27
8,55
3
164
00420-03025 Anička Petráková 40
07:28,29
07:14,09
14:42,38
04:53,26
5,71
                   
Třída: CCMRNB - Canicross muži uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
144
00420-02723 Jan Danko 65
19:39,52
19:37,18
39:16,70
00:00,00
16,81
2
74
00420-02619 Zdeněk Mráz 9
22:15,18
22:35,03
44:50,21
05:33,51
14,72
3
168
 
Roman Reištetter SVK
 
24:48,41
27:13,42
52:01,83
07:11,62
12,71