Napsat dotaz

Memoriál J.Svobody

Výsledková listina - Abertamy areál Technických služeb (07.10.2023 - 08.10.2023)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
OdstupRychlost
1
163
00420-01687 Mencák Jiří 20
08:29,21
08:24,42
16:53,63
00:00,00
36,23
2
138
00420-00999 Job Rostislav 40
09:27,92
09:24,67
18:52,59
01:58,96
32,42
3
153
 
Zellmer Daniela GER
 
10:28,58
09:45,99
20:14,57
03:20,94
30,23
4
154
 
Zellmer Daniela GER
 
11:00,89
10:14,86
21:15,75
04:22,12
28,78
5
152
 
Gurnth Marcel GER
 
11:07,23
10:37,99
21:45,22
04:51,59
28,13
6
149
00420-00945 Bebr Patrik
 
13:10,57
13:04,68
26:15,25
09:21,62
23,31
7
121
00420-02887 Vysocký Martin 69
17:49,06
17:42,74
35:31,80
18:38,17
17,22
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
OdstupRychlost
1
101
00420-01014 Habásko Roman 9
10:53,38
10:37,02
21:30,40
00:00,00
28,46
2
130
00420-01832 Kotiš Jan 40
12:05,68
12:07,99
24:13,67
02:43,27
25,26
3
115
00420-02042 Svoboda Jan 69
12:56,93
12:33,74
25:30,67
04:00,27
23,99
4
131
00420-01775 Koňáková Dana 40
13:25,29
13:57,70
27:22,99
05:52,59
22,35
5
146
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
14:25,58
13:15,11
27:40,69
06:10,29
22,11
6
164
00420-01164 Mullerová Lucie 40
14:06,73
14:22,38
28:29,11
06:58,71
21,48
7
166
00420-00591 Voříšek Tomáš 56
15:52,92
15:30,66
31:23,58
09:53,18
19,49
8
114
00420-00035 Stejskal Jiří 35
16:22,86
16:05,69
32:28,55
10:58,15
18,84
9
112
00420-02521 Čabalová Leona 65
17:27,34
15:03,21
32:30,55
11:00,15
18,83
10
126
00420-00236 Šindelář Milan 9
22:43,75
18:26,96
41:10,71
19:40,31
14,86
                   
Třída: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
OdstupRychlost
1
129
00420-02440 Hutník Antonín 20
23:16,08
23:02,28
46:18,36
00:00,00
13,22
2
172
00420-01275 Vraštil Vladimír 59
22:56,28
23:55,94
46:52,22
00:33,86
13,06
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
OdstupRychlost
1
103
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
09:02,08
09:10,55
18:12,63
00:00,00
33,61
2
169
00420-02092 Schoenová Lucie 16
09:20,85
09:04,81
18:25,66
00:13,03
33,21
3
110
00420-02502 Vopat Ladislav 64
09:31,96
09:18,48
18:50,44
00:37,81
32,48
4
162
00420-00207 Tobiášek Michal 30
09:43,40
09:39,76
19:23,16
01:10,53
31,57
5
104
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
10:22,08
09:45,29
20:07,37
01:54,74
30,41
6
170
 
Lambertz Tamara GER
 
10:44,75
10:25,01
21:09,76
02:57,13
28,92
7
137
00420-01428 Králová Jana 40
10:44,35
10:36,98
21:21,33
03:08,70
28,66
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
OdstupRychlost
1
109
00420-01798 Fialová Eva 9
12:13,77
11:39,78
23:53,55
00:00,00
25,61
2
107
00420-01534 Zasadil Roman 20
12:23,30
11:58,95
24:22,25
00:28,70
25,11
3
111
00420-02554 Gráfová Věra 65
11:44,79
12:38,28
24:23,07
00:29,52
25,10
4
145
00420-00247 Šťastná Libuše 9
13:42,10
13:05,84
26:47,94
02:54,39
22,84
5
113
00420-00321 Brzek Martin 35
13:41,64
13:31,88
27:13,52
03:19,97
22,48
6
147
00420-02079 Tomášková Markéta 40
14:38,26
12:56,97
27:35,23
03:41,68
22,18
7
168
00420-02834 Slavík Karel 17
13:42,48
15:58,84
29:41,32
05:47,77
20,61
8
161
00420-00162 Valtrová Iva 9
17:08,65
19:15,66
36:24,31
12:30,76
16,81
9
117
00420-00835 Houdek JIří 55
18:12,52
18:22,26
36:34,78
12:41,23
16,73
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
OdstupRychlost
1
165
00420-01191 Němec Vojtěch 35
16:48,70
18:39,36
35:28,06
00:00,00
17,26
2
144
00420-01590 Piskač Zdeněk 20
19:31,90
19:51,04
39:22,94
03:54,88
15,54
3
135
00420-02727 Seifertová Pavlína 35
19:43,72
21:12,53
40:56,25
05:28,19
14,95
4
102
00420-01944 Svoboda Petr 9
21:38,47
20:36,40
42:14,87
06:46,81
14,49
5
157
00420-01625 Vondráček David 59
24:35,43
23:37,26
48:12,69
12:44,63
12,69
6
122
00420-01458 Koudelka Oto 35
24:51,95
23:34,80
48:26,75
12:58,69
12,63
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
OdstupRychlost
1
47
00420-02181 Rinn Jakub 30
08:40,02
08:47,36
17:27,38
00:00,00
35,06
2
56
00420-02298 Exler Ondřej 49
08:35,39
08:55,60
17:30,99
00:03,61
34,94
3
42
00420-01939 Klár Martin 49
08:52,48
08:55,63
17:48,11
00:20,73
34,38
4
71
00420-01825 Vančura Václav 30
08:58,97
09:00,94
17:59,91
00:32,53
34,00
5
66
00420-03005 Nosek Alex 58
08:58,50
09:05,65
18:04,15
00:36,77
33,87
6
15
00420-02026 Hladký Jan 64
09:06,72
09:16,83
18:23,55
00:56,17
33,27
7
57
00420-02298 Exler Ondřej 49
09:17,94
10:03,56
19:21,50
01:54,12
31,61
8
49
00420-02473 Matoušek Jan 58
09:43,37
09:58,45
19:41,82
02:14,44
31,07
9
87
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
10:06,60
10:42,20
20:48,80
03:21,42
29,40
10
6
00420-03036 Rebmann Andreas 49
10:23,37
10:28,99
20:52,36
03:24,98
29,32
11
65
00420-03188 Šafránek Libor 49
10:27,95
10:28,97
20:56,92
03:29,54
29,21
12
84
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
11:03,53
11:14,81
22:18,34
04:50,96
27,44
13
3
00420-02061 Petráš Zdeněk 42
13:04,97
13:40,13
26:45,10
09:17,72
22,88
14
37
00420-03002 Haifler David 69
14:04,06
14:10,33
28:14,39
10:47,01
21,67
15
39
00420-01590 Piskač Zdeněk 20
15:03,44
14:32,50
29:35,94
12:08,56
20,68
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
OdstupRychlost
1
29
00420-00466 Erlebachová Ilona 30
08:18,21
08:31,61
16:49,82
00:00,00
36,36
2
50
00420-01693 Draslarová Jana 58
08:18,09
08:36,83
16:54,92
00:05,10
36,18
3
16
00420-02677 Hálová Veronika 58
08:43,68
08:49,19
17:32,87
00:43,05
34,88
4
53
00420-02690 Ulčová Karolína 66
09:07,66
09:15,21
18:22,87
01:33,05
33,29
5
48
00420-01720 Jílková Zuzana 49
09:18,40
09:19,52
18:37,92
01:48,10
32,85
6
24
00420-02576 Šolcová Tereza 58
09:47,58
10:00,02
19:47,60
02:57,78
30,92
7
63
00420-02796 Šafránková Klára 64
11:20,65
11:17,76
22:38,41
05:48,59
27,03
8
41
00420-02832 Machková Nikola 66
19:08,11
19:30,89
38:39,00
21:49,18
15,83
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
OdstupRychlost
1
55
00420-01151 Ženíšek Michal 58
08:36,42
08:34,97
17:11,39
00:00,00
35,60
2
90
00420-00267 Ševelová Marie 58
08:24,47
08:51,30
17:15,77
00:04,38
35,45
3
86
00420-00215 Suchý Jiří 58
08:42,07
08:46,59
17:28,66
00:17,27
35,02
4
69
00420-01602 Navrátilová Veronika 30
08:59,82
08:51,45
17:51,27
00:39,88
34,28
5
52
00420-02183 Konvalinová Aneta 49
08:53,20
09:07,70
18:00,90
00:49,51
33,97
6
18
00420-02852 Šarochová Simona 20
09:22,43
09:10,78
18:33,21
01:21,82
32,99
7
13
00420-02460 Schejbal Jakub 35
09:21,60
09:29,41
18:51,01
01:39,62
32,47
8
14
00420-01840 Staňková Eva 16
09:28,52
09:30,07
18:58,59
01:47,20
32,25
9
89
 
Lambertz Tamara GER
 
10:13,94
09:55,58
20:09,52
02:58,13
30,36
10
88
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
10:01,44
10:18,68
20:20,12
03:08,73
30,10
11
78
00420-00707 Bieliková Romana 40
12:59,95
13:06,25
26:06,20
08:54,81
23,45
12
100
00420-02629 Macháčková Kateřina 9
12:53,86
14:29,70
27:23,56
10:12,17
22,34
13
79
00420-02380 Heller Ladislav 9
17:39,95
20:35,24
38:15,19
21:03,80
16,00
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
OdstupRychlost
1
142
00420-02343 Wimmer Jan 16
11:00,67
11:26,37
22:27,04
00:00,00
27,26
2
143
00420-02343 Wimmer Jan 16
11:02,49
11:30,22
22:32,71
00:05,67
27,15
3
160
00420-02724 Malý Šimon 20
11:54,90
11:08,65
23:03,55
00:36,51
26,54
4
148
00420-01808 Klímová Veronika 40
12:47,85
12:35,16
25:23,01
02:55,97
24,11
5
108
00420-02837 Lovasová Petra 30
12:53,89
12:50,04
25:43,93
03:16,89
23,78
6
141
00420-02428 Macounová Veronika 30
13:18,18
13:04,65
26:22,83
03:55,79
23,20
7
159
00420-02724 Malý Šimon 20
13:31,53
14:54,41
28:25,94
05:58,90
21,52
8
118
00420-02542 Fleming Zdeněk 65
14:31,73
14:34,45
29:06,18
06:39,14
21,03
9
116
00420-02843 Ventluková Karolína 69
15:01,37
14:56,32
29:57,69
07:30,65
20,43
10
171
00420-00843 Kubelka JIří 59
15:27,36
14:44,35
30:11,71
07:44,67
20,27
11
133
00420-02645 Blafková Simona 69
14:38,11
15:56,63
30:34,74
08:07,70
20,01
12
120
00420-02700 Schmidtová Sára 40
16:08,69
14:55,54
31:04,23
08:37,19
19,70
13
132
00420-03129 Flekačová Michaela 69
15:39,52
15:50,50
31:30,02
09:02,98
19,43
14
140
00420-02097 Prokopová Marie ml. 66
16:45,27
15:21,37
32:06,64
09:39,60
19,06
15
167
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
15:51,50
16:19,69
32:11,19
09:44,15
19,01
16
155
00420-02628 Valihrach Zdeněk 30
16:15,15
16:10,70
32:25,85
09:58,81
18,87
17
156
00420-02703 Sládková Eva 30
15:14,91
17:55,97
33:10,88
10:43,84
18,44
18
123
00420-01051 Tomášek Miloš 40
17:26,03
16:46,71
34:12,74
11:45,70
17,89
19
158
00420-02424 Vondráčková Vanesa 59
16:25,24
18:01,21
34:26,45
11:59,41
17,77
20
134
00420-02947 Cenkerová Michaela 65
16:55,01
17:44,71
34:39,72
12:12,68
17,66
21
139
00420-02096 Prokopová Marie 56
17:27,00
17:27,21
34:54,21
12:27,17
17,53
22
136
00420-02784 Ďásek Jan 20
18:37,16
18:04,74
36:41,90
14:14,86
16,68
23
119
00420-02657 Jančata Pavel 65
17:42,77
20:17,46
38:00,23
15:33,19
16,10
24
150
00420-01887 Čurda Max 59
18:57,89
19:27,53
38:25,42
15:58,38
15,93
25
151
00420-02009 Adámková Bára 20
18:14,35
21:50,93
40:05,28
17:38,24
15,27
26
125
00420-02824 Kout Ondřej 65
20:41,29
20:26,51
41:07,80
18:40,76
14,88
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
OdstupRychlost
1
68
00420-01733 Spilka Kryštof 58
09:13,42
09:27,07
18:40,49
00:00,00
32,77
2
54
00420-01151 Ženíšek Michal 58
09:22,02
09:21,88
18:43,90
00:03,41
32,67
3
70
00420-01825 Vančura Václav 30
09:17,86
09:28,93
18:46,79
00:06,30
32,59
4
22
00420-02651 Svěchota Ondřej 30
09:20,00
09:27,11
18:47,11
00:06,62
32,58
5
33
00420-01182 Štěpánková Martina
 
09:20,83
09:30,77
18:51,60
00:11,11
32,45
6
85
00420-00215 Suchý Jiří 58
09:36,79
09:38,34
19:15,13
00:34,64
31,79
7
67
00420-02196 Ságnerová Lucie 58
09:49,08
10:08,35
19:57,43
01:16,94
30,67
8
12
00420-02460 Schejbal Jakub 35
10:02,14
10:28,05
20:30,19
01:49,70
29,85
9
25
00420-02576 Šolcová Tereza 58
10:20,28
10:14,60
20:34,88
01:54,39
29,74
10
26
00420-02537 Zábranská Kristýna 16
10:39,62
10:07,86
20:47,48
02:06,99
29,44
11
17
00420-02149 Viktora Václav 30
10:19,31
10:34,74
20:54,05
02:13,56
29,28
12
27
00420-01832 Kotiš Jan 40
10:53,20
10:22,27
21:15,47
02:34,98
28,79
13
51
00420-02183 Konvalinová Aneta 49
10:25,67
10:55,97
21:21,64
02:41,15
28,65
14
10
00420-02601 Novotná Adéla 58
10:58,01
10:39,68
21:37,69
02:57,20
28,30
15
106
00420-02072 Zasadilová Tereza 20
11:05,25
10:59,49
22:04,74
03:24,25
27,72
16
75
00420-01606 Kuříková Václava 58
11:02,43
11:06,65
22:09,08
03:28,59
27,63
17
105
00420-01510 Zasadilová Petra 20
11:26,33
11:12,43
22:38,76
03:58,27
27,02
18
30
00420-02717 Hes Petr 58
11:46,67
11:58,18
23:44,85
05:04,36
25,77
19
4
00420-02500 Volfová Klára 64
12:13,55
12:11,16
24:24,71
05:44,22
25,07
20
36
00420-01734 Rožňová Anna 16
12:05,01
12:50,42
24:55,43
06:14,94
24,55
21
34
00420-02097 Prokopová Marie ml. 66
16:25,75
17:01,40
33:27,15
14:46,66
18,29
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
OdstupRychlost
1
31
00420-02717 Hes Petr 58
19:22,51
18:15,10
37:37,61
00:00,00
16,26
2
21
00420-02859 Stropnický David 40
20:00,93
20:11,30
40:12,23
02:34,62
15,22
3
19
00420-02530 Polívka Štěpán 58
21:09,59
20:41,07
41:50,66
04:13,05
14,63
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
OdstupRychlost
1
5
00420-02123 Dvořáková Michaela 58
15:36,58
15:46,71
31:23,29
00:00,00
19,50
2
77
00420-02609 Bieliková Andrea 40
16:55,59
16:09,93
33:05,52
01:42,23
18,49
3
20
00420-02568 Stropnická Veronika 40
20:25,90
19:22,16
39:48,06
08:24,77
15,38
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 1.8 km
 2. kolo
 1.8 km
 Celkem
 3.6 km
OdstupRychlost
1
1
00420-02072 Zasadilová Tereza 20
05:05,79
05:07,24
10:13,03
00:00,00
21,14
2
8
00420-02871 Rebmann Cornelia 49
05:36,64
05:26,34
11:02,98
00:49,95
19,55
3
64
00420-03130 Šafránková Nikola 64
05:54,45
05:23,76
11:18,21
01:05,18
19,11
4
46
00420-02632 Klíma Mikuláš 40
06:01,60
06:03,10
12:04,70
01:51,67
17,88
5
2
00420-02382 Zasadilová Zuzana 20
06:08,21
06:17,45
12:25,66
02:12,63
17,38
6
80
00420-02380 Heller Ladislav 9
07:31,87
08:07,31
15:39,18
05:26,15
13,80
7
83
00420-02743 Pospíšilová Ema 58
08:01,72
09:59,28
18:01,00
07:47,97
11,99
                   
Třída: CCJM - Canicross s jedním psem - mladší žáci
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 1.2 km
 2. kolo
 1.2 km
 Celkem
 2.4 km
OdstupRychlost
1
74
00420-01687 Mencák Jiří Max 20
04:48,14
04:48,21
09:36,35
00:00,00
14,99
2
72
00420-02163 Vančurová Anežka 30
04:41,64
05:00,40
09:42,04
00:05,69
14,84
3
60
00420-02350 Muller Sebastián 40
05:22,95
05:46,10
11:09,05
01:32,70
12,91
4
45
00420-03190 Stejskalová Lucie 35
07:10,20
07:26,48
14:36,68
05:00,33
9,86
5
44
00420-03057 Stejskalová Linda 35
08:09,00
07:16,64
15:25,64
05:49,29
9,33
6
61
00420-02348 Mullerová Rozárka 40
07:47,97
07:43,57
15:31,54
05:55,19
9,27
                   
Třída: P - Pulka s jedním psem
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
OdstupRychlost
1
32
 
Suchanová Kateřina
 
25:52,70
26:39,46
52:32,16
00:00,00
11,65
                   
Třída: CCMV - Canicross s jedním psem - muži veteráni
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
OdstupRychlost
1
76
00420-02019 Sovák Libor 58
14:45,42
15:01,59
29:47,01
00:00,00
20,55
2
81
00420-01267 Dočekal Milan 56
16:29,71
16:01,65
32:31,36
02:44,35
18,82
                   
Třída: CCWV - Canicross s jedním psem - ženy veteránky (40+)
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
OdstupRychlost
1
7
00420-02872 Rebmann Daniela 49
20:44,82
19:48,94
40:33,76
00:00,00
15,09
                   
Třída: CCMRNB - Canicross muži uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
OdstupRychlost
1
28
00420-02723 Danko Jan 65
16:52,31
16:13,17
33:05,48
00:00,00
18,49
2
59
00420-01721 Muller Lukáš 40
17:09,10
17:37,64
34:46,74
01:41,26
17,60
3
62
00420-02459 Soukup Petr 9
19:35,13
19:52,92
39:28,05
06:22,57
15,51
4
82
00420-02803 Sůra Rudolf 35
20:36,46
20:14,84
40:51,30
07:45,82
14,98
5
38
00420-03002 Haifler David 69
21:53,42
22:23,44
44:16,86
11:11,38
13,82
                   
Třída: CCWRNB - Canicross ženy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
OdstupRychlost
1
23
00420-02662 Koňetopská Kristina 16
22:30,67
23:15,33
45:46,00
00:00,00
13,37
2
35
00420-02956 Raichová Veronika 56
23:19,35
22:32,94
45:52,29
00:06,29
13,34
3
11
00420-02618 Šindelářová Jiřina 9
23:13,56
23:03,20
46:16,76
00:30,76
13,22