Napsat dotaz

Hrobská jízda

Výsledková listina - Hrob u Teplic (30.09.2023 - 01.10.2023)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.65 km
 2. kolo
 5.65 km
 Celkem
 11.3 km
OdstupRychlost
1
68
00420-00756 Heller Radek 40
23:42,89
25:18,96
49:01,85
00:00,00
13,83
2
30
00420-00945 Bebr Patrik
 
19:30,97
30:42,94
50:13,91
01:12,06
13,50
3
9
00420-00575 Hellerová Jana 9
27:48,93
30:16,31
58:05,24
09:03,39
11,67
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.65 km
 2. kolo
 5.65 km
 Celkem
 11.3 km
OdstupRychlost
1
1
00420-01014 Habásko Roman 9
14:14,66
14:07,09
28:21,75
00:00,00
23,90
2
39
00420-01832 Kotiš Jan 40
15:23,35
16:10,38
31:33,73
03:11,98
21,48
3
26
00420-01775 Koňáková Dana 40
16:27,84
17:10,00
33:37,84
05:16,09
20,16
4
4
00420-01164 Mullerová Lucie 40
16:41,77
17:21,06
34:02,83
05:41,08
19,91
5
91
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
18:03,14
16:43,25
34:46,39
06:24,64
19,50
6
86
00420-02624 Baxa Daniel 65
19:17,88
19:54,60
39:12,48
10:50,73
17,29
7
63
00420-00035 Stejskal Jiří 35
21:43,16
18:17,99
40:01,15
11:39,40
16,94
8
78
00420-02107 Mach Ondřej 30
21:08,76
18:55,34
40:04,10
11:42,35
16,92
9
76
00420-01033 Šoupal Pavel 30
22:09,30
23:11,25
45:20,55
16:58,80
14,95
10
45
00420-02887 Vysocký Martin 69
25:45,23
24:46,04
50:31,27
22:09,52
13,42
                   
Třída: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.65 km
 2. kolo
 5.65 km
 Celkem
 11.3 km
OdstupRychlost
1
116
00420-02525 Krček Alfréd 49
31:14,26
28:00,30
59:14,56
00:00,00
11,44
2
115
00420-01109 Pešková Alena 20
32:06,94
27:16,03
59:22,97
00:08,41
11,42
3
117
00420-02440 Hutník Antonín 20
35:24,81
27:45,87
01:03:10,68
03:56,12
10,73
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.65 km
 2. kolo
 5.65 km
 Celkem
 11.3 km
OdstupRychlost
1
64
00420-01428 Králová Jana 40
15:18,22
14:50,69
30:08,91
00:00,00
22,49
2
108
00420-00707 Bieliková Romana 40
17:24,04
16:24,01
33:48,05
03:39,14
20,06
3
79
00420-01912 Novák Jakub 17
19:42,66
20:39,06
40:21,72
10:12,81
16,80
4
34
00420-02820 Hromas Vladimír 17
22:10,33
21:12,64
43:22,97
13:14,06
15,63
5
67
00420-01459 Alscher Ivan 35
21:38,74
22:32,08
44:10,82
14:01,91
15,35
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.65 km
 2. kolo
 5.65 km
 Celkem
 11.3 km
OdstupRychlost
1
2
00420-01798 Fialová Eva 9
15:38,74
16:20,82
31:59,56
00:00,00
21,19
2
36
00420-02554 Gráfová Věra 65
16:28,39
15:32,89
32:01,28
00:01,72
21,17
3
97
00420-01051 Tomášek Miloš 40
17:58,61
18:38,68
36:37,29
04:37,73
18,51
4
69
00420-00321 Brzek Martin 35
20:57,71
17:15,10
38:12,81
06:13,25
17,74
5
70
00420-03107 Brzek Lukáš 35
20:51,14
18:40,62
39:31,76
07:32,20
17,15
6
35
00420-00162 Valtrová Iva 9
23:48,83
25:25,72
49:14,55
17:14,99
13,77
7
41
00420-01701 Charouz Jaroslav 16
24:30,40
25:35,98
50:06,38
18:06,82
13,53
8
93
00420-01876 Mundilová Monika 30
26:13,17
26:06,18
52:19,35
20:19,79
12,96
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.65 km
 2. kolo
 5.65 km
 Celkem
 11.3 km
OdstupRychlost
1
80
00420-01191 Němec Vojtěch 35
23:47,77
21:53,79
45:41,56
00:00,00
14,84
2
52
00420-02727 Seifertová Pavlína 35
32:54,77
23:22,26
56:17,03
10:35,47
12,05
3
33
00420-01458 Koudelka Oto 35
32:00,91
28:43,41
01:00:44,32
15:02,76
11,16
4
101
00420-00501 Slepička Martin 35
30:01,47
31:59,67
01:02:01,14
16:19,58
10,93
5
113
00420-01625 Vondráček David 59
40:27,74
33:40,86
01:14:08,60
28:27,04
9,14
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.65 km
 2. kolo
 5.65 km
 Celkem
 11.3 km
OdstupRychlost
1
96
00420-01461 Blažek Adam 49
12:42,52
12:12,94
24:55,46
00:00,00
27,20
2
61
00420-02114 Mayer Michal 58
12:38,16
12:29,11
25:07,27
00:11,81
26,99
3
85
00420-03002 Haifler David 69
16:50,88
17:36,54
34:27,42
09:31,96
19,68
4
82
00420-03002 Haifler David 69
16:32,69
20:43,04
37:15,73
12:20,27
18,20
5
58
00420-03179 Flekač Martin 69
20:23,20
21:02,13
41:25,33
16:29,87
16,37
6
74
00420-02930 Smutný JIří 30
22:49,40
29:25,65
52:15,05
27:19,59
12,98
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.65 km
 2. kolo
 5.65 km
 Celkem
 11.3 km
OdstupRychlost
1
94
00420-01461 Blažek Nicole 49
12:08,50
11:55,07
24:03,57
00:00,00
28,18
2
112
00420-01931 Tomanová Dominika 58
12:10,01
12:00,20
24:10,21
00:06,64
28,05
3
107
00420-02500 Volfová Klára 64
15:13,61
13:03,05
28:16,66
04:13,09
23,98
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.65 km
 2. kolo
 5.65 km
 Celkem
 11.3 km
OdstupRychlost
1
105
00420-02502 Vopat Ladislav 64
11:58,48
11:44,97
23:43,45
00:00,00
28,58
2
95
00420-03013 Blažek Adam 49
12:23,47
12:07,85
24:31,32
00:47,87
27,65
3
106
00420-02502 Vopat Ladislav 64
12:18,03
12:24,69
24:42,72
00:59,27
27,44
4
89
00420-02537 Zábranská Kristýna 16
13:45,87
13:00,58
26:46,45
03:03,00
25,32
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.65 km
 2. kolo
 5.65 km
 Celkem
 11.3 km
OdstupRychlost
1
77
00420-02343 Wimmer Jan 16
13:02,76
13:17,17
26:19,93
00:00,00
25,75
2
66
00420-02343 Wimmer Jan 16
13:09,16
13:19,14
26:28,30
00:08,37
25,61
3
120
00420-02724 Malý Šimon 20
14:44,40
14:02,96
28:47,36
02:27,43
23,55
4
13
00420-02678 Kozdera Jan 20
15:38,67
14:15,57
29:54,24
03:34,31
22,67
5
71
00420-02628 Valihrach Zdeněk 30
15:06,69
14:57,15
30:03,84
03:43,91
22,55
6
54
00420-03001 Návrat Patrik 69
16:17,38
14:55,69
31:13,07
04:53,14
21,72
7
29
00420-01808 Klímová Veronika 40
15:48,00
15:36,71
31:24,71
05:04,78
21,58
8
60
00420-02715 Slatinský Adam 30
16:16,25
15:55,32
32:11,57
05:51,64
21,06
9
118
00420-01929 Hrabalová Pavlína 3
17:26,47
15:56,87
33:23,34
07:03,41
20,31
10
98
00420-03088 Sládek Jan 49
17:46,78
16:27,39
34:14,17
07:54,24
19,80
11
90
00420-02428 Macounová Veronika 30
16:54,40
17:41,15
34:35,55
08:15,62
19,60
12
22
00420-02862 Zimková Barbora 42
17:57,05
16:57,47
34:54,52
08:34,59
19,42
13
55
00420-02843 Ventluková Karolína 69
17:35,77
17:26,77
35:02,54
08:42,61
19,35
14
119
00420-02724 Malý Šimon 20
17:23,01
17:55,63
35:18,64
08:58,71
19,20
15
65
00420-02880 Cudrák Jan 69
18:21,57
17:02,64
35:24,21
09:04,28
19,15
16
38
00420-02542 Fleming Zdeněk 65
17:44,89
17:39,36
35:24,25
09:04,32
19,15
17
56
00420-02645 Blafková Simona 69
18:19,53
18:02,91
36:22,44
10:02,51
18,64
18
83
00420-02947 Cenkerová Michaela 65
20:23,76
21:28,23
41:51,99
15:32,06
16,19
19
114
00420-02424 Vondráčková Vanesa 59
23:17,72
20:59,26
44:16,98
17:57,05
15,31
20
59
00420-03129 Flekačová Michaela 69
21:46,78
22:45,66
44:32,44
18:12,51
15,22
21
14
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
23:17,19
21:53,10
45:10,29
18:50,36
15,01
22
15
00420-02599 Pospíšilová Ida 58
22:17,51
22:56,41
45:13,92
18:53,99
14,99
23
42
00420-02458 Soldánová Kateřina 35
22:05,01
23:37,83
45:42,84
19:22,91
14,83
24
37
00420-01887 Čurda Max 59
25:27,45
22:55,53
48:22,98
22:03,05
14,01
25
62
00420-02009 Adámková Bára 20
24:41,47
24:33,24
49:14,71
22:54,78
13,77
26
48
00420-02821 Skoblová Karolína 20
25:26,75
24:42,93
50:09,68
23:49,75
13,52
27
43
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
25:24,78
25:07,44
50:32,22
24:12,29
13,42
28
72
00420-02703 Sládková Eva 30
25:14,54
29:21,84
54:36,38
28:16,45
12,42
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.65 km
 2. kolo
 5.65 km
 Celkem
 11.3 km
OdstupRychlost
1
49
00420-02537 Zábranská Kristýna 16
12:49,53
12:24,90
25:14,43
00:00,00
26,86
2
40
00420-02853 Hozáková Martina 20
13:57,59
13:47,45
27:45,04
02:30,61
24,43
3
121
00420-02511 Smrčková Eliška 58
14:01,18
13:44,03
27:45,21
02:30,78
24,43
4
102
00420-02174 Švecová Adriana 58
14:25,54
13:34,67
28:00,21
02:45,78
24,21
5
122
00420-02511 Smrčková Eliška 58
14:43,80
13:49,08
28:32,88
03:18,45
23,75
6
44
00420-02002 Pešek Tomáš 17
14:59,47
14:26,34
29:25,81
04:11,38
23,04
7
50
00420-02002 Pešek Tomáš 17
17:41,57
15:48,09
33:29,66
08:15,23
20,24
8
109
 
Bielik Antonín
 
18:30,73
18:53,64
37:24,37
12:09,94
18,13
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.65 km
 2. kolo
 5.65 km
 Celkem
 11.3 km
OdstupRychlost
1
84
00420-02717 Hes Petr 58
22:14,51
21:45,66
44:00,17
00:00,00
15,41
2
24
00420-02859 Stropnický David 40
24:53,44
25:11,65
50:05,09
06:04,92
13,54
3
46
00420-02530 Polívka Štěpán 58
27:11,84
26:54,52
54:06,36
10:06,19
12,53
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.65 km
 2. kolo
 5.65 km
 Celkem
 11.3 km
OdstupRychlost
1
23
00420-02568 Stropnická Veronika 40
24:05,57
23:48,30
47:53,87
00:00,00
14,16
2
103
00420-02147 Švecová Adriana 58
26:48,96
25:29,13
52:18,09
04:24,22
12,96
3
73
00420-02703 Sládková Eva 30
44:43,48
49:48,66
01:34:32,14
46:38,27
7,17
                   
Třída: CCJD - Canicross s jedním psem - dorost
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 1.7 km
 2. kolo
 1.7 km
 Celkem
 3.4 km
OdstupRychlost
1
110
00420-02609 Bieliková Andrea 40
05:04,58
05:09,50
10:14,08
00:00,00
19,93
2
11
00420-02047 Sobecká Kateřina 17
05:35,89
05:52,71
11:28,60
01:14,52
17,78
3
111
 
Frýková Eliška
 
07:02,34
07:43,45
14:45,79
04:31,71
13,82
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 1.7 km
 2. kolo
 1.7 km
 Celkem
 3.4 km
OdstupRychlost
1
12
00420-02384 Sobecká Tereza 17
06:49,06
06:44,22
13:33,28
00:00,00
15,05
2
8
00420-02380 Heller Ladislav 9
07:43,32
08:57,91
16:41,23
03:07,95
12,22
3
51
00420-02902 Ledvinková Antonie 40
09:33,47
09:08,53
18:42,00
05:08,72
10,91
4
16
00420-02743 Pospíšilová Ema 58
09:30,54
10:03,79
19:34,33
06:01,05
10,42
5
19
00420-02934 Uchytilová Eliška 40
11:52,29
11:52,48
23:44,77
10:11,49
8,59
                   
Třída: CCJM - Canicross s jedním psem - mladší žáci
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 1.3 km
 2. kolo
 1.3 km
 Celkem
 2.6 km
OdstupRychlost
1
6
00420-02350 Muller Sebastián 40
06:21,41
06:19,82
12:41,23
00:00,00
12,30
2
25
00420-03082 Koňák Jan 40
06:36,33
06:15,10
12:51,43
00:10,20
12,13
3
7
00420-02348 Mullerová Rozárka 40
07:26,81
08:21,41
15:48,22
03:06,99
9,87
4
92
00420-03057 Stejskalová Linda 35
09:41,76
09:00,34
18:42,10
06:00,87
8,34
5
20
00420-03025 Petráková Anna 40
09:51,15
11:11,61
21:02,76
08:21,53
7,41
                   
Třída: CCWV - Canicross s jedním psem - ženy veteránky (40+)
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.65 km
 2. kolo
 5.65 km
 Celkem
 11.3 km
OdstupRychlost
1
10
00420-00209 Halířová Jarmila 17
21:49,16
21:20,80
43:09,96
00:00,00
15,71
2
17
00420-02572 Petráková Františka 40
33:26,33
32:33,81
01:06:00,14
22:50,18
10,27
3
57
00420-03014 Bojanovská Andrea 69
33:25,07
33:30,85
01:06:55,92
23:45,96
10,13
                   
Třída: CCMRNB - Canicross muži uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.65 km
 2. kolo
 5.65 km
 Celkem
 11.3 km
OdstupRychlost
1
47
00420-02723 Danko Jan 65
20:03,70
20:30,41
40:34,11
00:00,00
16,71
2
5
00420-01721 Muller Lukáš 40
20:54,72
20:44,31
41:39,03
01:04,92
16,28
3
31
00420-02619 Mráz Zdeněk 9
24:13,06
24:37,57
48:50,63
08:16,52
13,88
4
87
00420-02803 Sůra Rudolf 35
25:02,46
24:21,54
49:24,00
08:49,89
13,72
                   
Třída: CCWRNB - Canicross ženy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.65 km
 2. kolo
 5.65 km
 Celkem
 11.3 km
OdstupRychlost
1
32
00420-02618 Šindelářová Jiřina 9
28:43,84
29:28,19
58:12,03
00:00,00
11,65
2
75
 
Petržílková Michaela
 
28:01,07
31:22,12
59:23,19
01:11,16
11,42
3
21
00420-02892 Štěrbová Michaela 35
31:58,82
33:09,11
01:05:07,93
06:55,90
10,41
4
99
 
Čurdová Anna
 
34:45,05
36:09,29
01:10:54,34
12:42,31
9,56