Napsat dotaz

Zaječov

Výsledková listina - Zaječov (25.11.2023 - 26.11.2023)
Třída: MU - Spřežení 7-12 psů
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 12.2 km
 2. kolo
 12.2 km
 Celkem
 24.4 km
OdstupRychlost
1
167
00420-01599 Vít Kolátor 25
32:35,48
33:34,09
01:06:09,57
00:00,00
22,13
2
104
00420-02887 Martin Vysocký 69
58:32,92
55:52,00
01:54:24,92
48:15,35
12,79
                   
Třída: MU1 - Spřežení 7-12 psů uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 12.2 km
 2. kolo
 12.2 km
 Celkem
 24.4 km
OdstupRychlost
1
158
00420-01164 Lucie Müllerová 40
54:58,32
52:21,06
01:47:19,38
00:00,00
13,64
2
148
00420-00591 Tomáš Voříšek 56
56:28,05
57:40,94
01:54:08,99
06:49,61
12,80
3
122
00420-00687 Martin Svoboda 16
01:05:36,20
01:12:56,50
02:18:32,70
24:23,71
10,56
                   
Třída: MB - Spřežení 4-6 psů
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 12.2 km
 2. kolo
 12.2 km
 Celkem
 24.4 km
OdstupRychlost
1
166
00420-02029 Anna Kolátorová 40
38:17,82
40:33,22
01:18:51,04
00:00,00
18,56
2
174
00420-01833 Borivoj Ledvinka 40
56:54,27
59:55,14
01:56:49,41
37:58,37
12,53
                   
Třída: MB1 - Spřežení 4-6 psů uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 12.2 km
 2. kolo
 12.2 km
 Celkem
 24.4 km
OdstupRychlost
1
146
00420-01051 Miloš Tomášek 40
43:54,42
51:09,78
01:35:04,20
00:00,00
15,39
2
168
00420-03107 Lukáš Brzek 35
47:50,89
56:01,69
01:43:52,58
08:48,38
13,09
                   
Třída: MB2 - Spřežení 4-6 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 12.2 km
 2. kolo
 12.2 km
 Celkem
 24.4 km
OdstupRychlost
1
105
 
Zuzana Bachratá SVK
 
59:53,62
01:05:07,07
02:05:00,69
00:00,00
11,71
2
106
00420-02727 Pavlína Seifertová 35
01:02:13,41
01:04:06,52
02:06:19,93
01:19,24
11,58
                   
Třída: MBKJ - Bikejöring s jedním psem
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 12.2 km
 2. kolo
 12.2 km
 Celkem
 24.4 km
OdstupRychlost
1
192
00420-02218 Lukáš Pubrdle 64
32:31,84
36:07,83
01:08:39,67
00:00,00
21,32
2
156
00420-01185 Jan Burian 58
34:53,69
36:50,37
01:11:44,06
03:04,39
20,40
3
129
00420-02990 Otakar Sudík 35
01:03:11,31
01:06:07,07
02:09:18,38
57:34,32
11,32
                   
Třída: MSC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 12.2 km
 2. kolo
 12.2 km
 Celkem
 24.4 km
OdstupRychlost
1
140
00420-02428 Veronika Macounová 30
36:09,50
41:20,37
01:17:29,87
00:00,00
18,89
2
128
00420-03102 Jakub Sládek 49
38:08,23
40:18,48
01:18:26,71
00:56,84
18,66
3
111
00420-02542 Zdeněk Fleming 65
43:11,70
47:15,64
01:30:27,34
12:00,63
16,18
4
169
00420-02097 Marie Prokopová 66
44:12,77
51:37,20
01:35:49,97
05:22,63
15,27
5
188
00420-02724 Šimon Malý 20
46:10,93
53:56,56
01:40:07,49
04:17,52
14,62
6
182
00420-01203 Lucie Pospíšilová 58
50:58,97
01:00:04,87
01:51:03,84
10:56,35
13,18
                   
Třída: MSC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 12.2 km
 2. kolo
 12.2 km
 Celkem
 24.4 km
OdstupRychlost
1
123
00420-01144 Pavel Janovský 35
31:46,13
36:09,20
01:07:55,33
00:00,00
21,55
2
137
00420-01734 Anna Rožňová 16
41:36,48
47:53,94
01:29:30,42
21:35,09
16,35
                   
Třída: MCC - Canicross s jedním psem
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 12.2 km
 2. kolo
 12.2 km
 Celkem
 24.4 km
OdstupRychlost
1
173
00420-02912 Jan Štěpánek 9
44:54,03
52:00,61
01:36:54,64
00:00,00
15,10
2
141
00420-02568 Veronika Stropnická 40
53:06,87
55:36,03
01:48:42,90
11:48,26
13,46
3
133
00420-02972 Michal Kvasnička 30
54:45,62
59:28,37
01:54:13,99
05:31,09
12,81
4
125
00420-02111 Lenka Klímová 64
01:11:08,48
01:18:40,91
02:29:49,39
35:35,40
9,77