Napsat dotaz

Zaječov

Výsledková listina - Zaječov (25.11.2023 - 26.11.2023)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
127
00420-01945 Patrik Bebr 40
19:53,37
21:04,39
40:57,76
00:00,00
17,87
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
136
00420-02624 Daniel Baxa 65
24:42,21
25:50,83
50:33,04
00:00,00
14,48
2
119
00420-02160 Sandra Hutařová 56
30:25,98
32:08,44
01:02:34,42
12:01,38
11,69
                   
Třída: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
159
00420-02440 Antonín Hutnik 20
31:15,79
32:31,51
01:03:47,30
00:00,00
11,47
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
164
00420-02099 Michal Katzer 30
15:10,18
15:24,46
30:34,64
00:00,00
23,94
2
165
00420-01428 Jana Králová 40
17:53,24
17:36,52
35:29,76
04:55,12
20,62
3
190
00420-00707 Romana Bielikova 40
19:33,51
19:18,24
38:51,75
03:21,99
18,84
4
171
00420-02957 Michal Zapletal 35
25:19,76
29:00,83
54:20,59
15:28,84
13,47
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
135
00420-02554 Věra Gráfová 65
19:03,13
20:00,28
39:03,41
00:00,00
18,74
2
144
00420-01850 Lukáš Marešovský 58
20:39,40
22:06,59
42:45,99
03:42,58
17,12
3
110
00420-02834 Karel Slavík 17
21:46,94
22:17,98
44:04,92
01:18,93
16,61
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
155
00420-02458 Kateřina Soldánová 35
32:13,25
34:31,66
01:06:44,91
00:00,00
10,96
2
154
00420-00501 Martin Slepička 35
35:52,34
40:14,02
01:16:06,36
09:21,45
9,61
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
193
00420-02218 Lukáš Pubrdle 64
16:42,22
17:17,94
34:00,16
00:00,00
21,52
2
139
00420-03188 Libor Šafránek 49
17:42,97
17:51,30
35:34,27
01:34,11
20,58
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
115
00420-02519 Eva Kubelková 58
17:38,84
17:51,38
35:30,22
00:00,00
20,61
2
138
00420-02796 Klára Šafránková 64
20:44,63
19:20,72
40:05,35
04:35,13
18,26
3
186
00420-03136 Barbora Novotná 66
24:11,08
22:27,09
46:38,17
06:32,82
15,69
4
198
00420-02566 Dana Kubecova 30
26:19,54
27:51,18
54:10,72
07:32,55
13,51
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
101
00420-02002 Tomas Pesek 17
18:35,54
18:38,04
37:13,58
00:00,00
19,66
2
160
 
Erik Copko SVK
 
18:26,72
19:22,18
37:48,90
00:35,32
19,36
3
197
00420-02763 Jitka Tůmová 66
21:16,13
21:52,07
43:08,20
05:19,30
16,97
4
185
00420-03002 David Haifler 69
22:45,19
22:15,77
45:00,96
01:52,76
16,26
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
108
00420-02882 Anna Marie Slavíková 17
21:03,41
22:15,79
43:19,20
00:00,00
16,89
2
187
00420-02724 Šimon Malý 20
25:04,89
19:13,52
44:18,41
00:59,21
16,52
3
112
00420-01887 Max Čurda 59
25:04,78
23:06,10
48:10,88
03:52,47
15,19
4
134
00420-03185 Jan Fajfrlík 56
24:28,05
24:06,90
48:34,95
00:24,07
15,07
5
117
00420-02503 Artem Bredo 65
25:23,88
25:55,26
51:19,14
02:44,19
14,26
6
116
00420-02947 Michala Cenkerová 65
25:55,11
27:42,59
53:37,70
02:18,56
13,65
7
152
00420-02524 Radka Dočekalová 49
30:40,23
32:46,90
01:03:27,13
09:49,43
11,53
8
107
00420-02279 Dušan Bílek 64
29:42,06
33:46,89
01:03:28,95
00:01,82
11,52
9
151
00420-02525 Alfréd Krček 49
33:42,88
31:47,25
01:05:30,13
02:01,18
11,17
10
183
00420-02599 Ida Pospíšilová 58
36:34,00
38:01,79
01:14:35,79
09:05,66
9,81
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
172
00420-02912 Jan Štěpánek2 9
21:50,63
23:48,14
45:38,77
00:00,00
16,04
2
142
00420-02859 David Stropnicky 40
25:59,16
27:08,63
53:07,79
07:29,02
13,78
3
143
00420-03125 Lukáš Kundrát 35
31:39,22
29:50,02
01:01:29,24
08:21,45
11,90
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
131
00420-03018 Samira Hyndrák 58
21:11,35
21:06,87
42:18,22
00:00,00
17,30
2
130
00420-03074 Ivana Babková 64
21:27,79
21:48,50
43:16,29
00:58,07
16,91
3
114
00420-00209 Jarmila Haliřová 17
22:26,91
23:04,87
45:31,78
02:15,49
16,08
4
132
00420-02981 Diana Cinádrová 64
23:35,14
23:58,54
47:33,68
02:01,90
15,39
5
153
00420-02611 Petra Hůlová 66
28:12,11
27:33,78
55:45,89
08:12,21
13,13
6
200
00420-01996 Anna Žáková 58
33:37,58
33:32,15
01:07:09,73
11:23,84
10,90
7
199
00420-02534 Helena Vidovičová 66
39:12,77
40:40,38
01:19:53,15
12:43,42
9,16
8
175
00420-01834 Juliana Ledvinkova 40
39:55,04
40:21,36
01:20:16,40
00:23,25
9,11
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6 km
 2. kolo
 2.1 km
 Celkem
 8.1 km
OdstupRychlost
1
180
00420-02380 Ladislav Heller 9
39:41,72
11:46,93
51:28,65
00:00,00
9,44
2
176
00420-02902 Antonie Ledvinkova 40
40:15,06
11:58,17
52:13,23
00:44,58
9,30
3
181
00420-02743 Ema Pospíšilová 58
47:31,13
12:58,75
01:00:29,88
08:16,65
8,03
                   
Třída: CCJM - Canicross s jedním psem - mladší žáci
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 6 km
OdstupRychlost
1
145
00420-03181 Sára Marešovská 58
39:07,08
00:00,00
39:07,08
00:00,00
9,35
2
177
00420-03192 Anezka Ledvinkova 40
55:01,43
00:00,00
55:01,43
15:54,35
6,65
                   
Třída: CCMRNB - Canicross muži uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
118
00420-02723 Jan Danko 65
22:10,67
22:10,31
44:20,98
00:00,00
16,51
2
163
00420-02619 Zdeněk Mráz 9
25:59,40
27:27,11
53:26,51
09:05,53
13,69
                   
Třída: CCWRNB - Canicross ženy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
162
00420-02618 Jiřina Šindelářová 9
30:21,29
30:09,18
01:00:30,47
00:00,00
12,09
2
102
00420-02892 Michaela Štěrbová 35
35:04,78
38:05,30
01:13:10,08
12:39,61
10,00
                   
Třída: SC1M - Scooter s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
189
00420-02593 Vojtěch Hrůza 64
15:26,57
16:12,78
31:39,35
00:00,00
23,12
                   
Třída: SC1W - Scooter s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
191
00420-02929 Lenka Žižková 64
17:27,68
18:02,44
35:30,12
00:00,00
20,61
2
120
00420-02203 Jana Horynová 49
19:57,31
20:33,48
40:30,79
05:00,67
18,07
3
179
00420-03172 Iva Petráňová 20
20:32,27
20:35,80
41:08,07
00:37,28
17,79