Napsat dotaz

Fitmin Hradecký mid 2023

Výsledková listina - Běleč nad Orlicí (18.11.2023 - 19.11.2023)
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 19.2 km
 2. kolo
 19.2 km
 Celkem
 38.4 km
OdstupRychlost
1
120
00420-02303 Michal Kozel 56
10:35,27
10:35,62
21:10,89
00:00,00
34,56
2
136
00420-02183 Aneta Konvalinová 49
10:48,21
10:52,69
21:40,90
00:30,01
33,76
3
178
00420-00215 Jiří Suchý 58
10:51,23
10:57,76
21:48,99
00:38,10
33,55
4
177
00420-00215 Jiří Suchý2 58
10:56,59
11:22,74
22:19,33
01:08,44
32,80
5
43
00420-01840 Eva Staňková 16
11:13,31
11:21,02
22:34,33
01:23,44
32,44
6
128
00420-01479 Marian Kdýr
 
11:52,81
11:41,81
23:34,62
02:23,73
31,04
7
137
00420-02183 Aneta Konvalinová2 49
11:50,88
11:56,10
23:46,98
02:36,09
30,78
8
183
00420-02929 Lenka Žižková 64
11:58,98
12:31,68
24:30,66
03:19,77
29,86
9
46
00420-02174 Adriana Švecová 58
12:29,39
12:15,58
24:44,97
03:34,08
29,58
10
94
00420-00721 Jaroslav Špaček 40
12:39,64
12:47,97
25:27,61
04:16,72
28,74
11
184
00420-00234 Pavel Ženíšek 58
12:42,05
13:17,12
25:59,17
04:48,28
28,17
12
175
00420-01339 Vlastimil Keltner 58
13:01,77
13:10,76
26:12,53
05:01,64
27,92
13
185
00420-00234 Pavel Ženíšek 2 58
12:58,36
13:41,66
26:40,02
05:29,13
27,45
14
147
00420-02853 Martina Hozáková 20
13:25,21
14:00,41
27:25,62
06:14,73
26,68
15
81
 
Mária Dornerová
 
14:17,97
14:58,85
29:16,82
08:05,93
25,00
16
8
00420-00212 Pavel Šarkovský 59
16:10,98
18:10,64
34:21,62
13:10,73
21,30
17
59
00420-03105 Pavlína Pavelková 17
19:23,91
19:36,86
39:00,77
17:49,88
18,76
18
76
00420-03002 David Haifler 69
19:56,31
19:23,16
39:19,47
18:08,58
18,62
19
62
00420-03195 Hana Rosenbergová 66
20:21,62
20:15,65
40:37,27
19:26,38
18,02
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 19.2 km
 2. kolo
 19.2 km
 Celkem
 38.4 km
OdstupRychlost
1
6
00420-01798 Eva Fialová 9
14:27,94
13:38,35
28:06,29
00:00,00
26,05
2
130
00420-01103 Radka Svačinová 57
14:43,53
14:10,86
28:54,39
00:48,10
25,33
3
158
00420-02837 Petra Lovasová 30
14:36,19
15:12,78
29:48,97
01:42,68
24,55
4
20
00420-02625 Veronika Macounová 30
15:19,54
14:37,15
29:56,69
01:50,40
24,44
5
224
00420-02724 Šimon Malý 20
15:20,65
14:46,74
30:07,39
02:01,10
24,31
6
69
00420-02862 Barbora Zimková 42
15:18,92
15:38,87
30:57,79
02:51,50
23,64
7
207
00420-01584 Marek Plšek 20
16:29,91
17:23,61
33:53,52
05:47,23
21,59
8
10
00420-01887 Max Čurda 59
17:40,42
16:36,51
34:16,93
06:10,64
21,35
9
35
00420-03129 Michaela Flekačová 69
17:20,65
17:37,01
34:57,66
06:51,37
20,93
10
225
00420-03196 Patrik Jindra 20
17:30,87
17:38,05
35:08,92
07:02,63
20,83
11
168
00420-03088 Jan Sládek 49
17:04,72
18:49,29
35:54,01
07:47,72
20,39
12
18
00420-02826 Tereza Zabloudilová 65
18:47,04
18:50,60
37:37,64
09:31,35
19,45
13
170
00420-01929 Pavlína Hrabalová 3
17:16,04
20:44,60
38:00,64
09:54,35
19,25
14
24
00420-02713 Helena Koutová 65
18:49,42
19:34,46
38:23,88
10:17,59
19,06
15
22
00420-02538 Karolina Bredo 65
19:41,84
19:54,23
39:36,07
11:29,78
18,48
16
36
00420-02645 Simona Blafková 69
18:54,43
20:43,06
39:37,49
11:31,20
18,48
17
155
00420-02947 Michala Cenkerová 65
19:22,41
20:58,07
40:20,48
12:14,19
18,15
18
13
00420-02424 Vanesa Vondráčková 59
20:31,44
20:21,90
40:53,34
12:47,05
17,90
19
26
00420-03191 Tomáš Riess 16
21:34,47
19:20,05
40:54,52
12:48,23
17,89
20
163
00420-01759 David Vodák 56
21:24,37
20:19,76
41:44,13
13:37,84
17,54
21
160
00420-00378 Milan Vodák 56
21:00,26
21:05,70
42:05,96
13:59,67
17,39
22
149
00420-03127 Petra Štysová 20
20:54,06
22:06,94
43:01,00
14:54,71
17,02
23
142
00420-02832 Nikola Machková 66
22:55,75
29:15,63
52:11,38
24:05,09
14,03
24
101
00420-02524 Radka Dočekalová 49
33:53,90
31:09,21
01:05:03,11
36:56,82
11,25
                   
Třída: MU - Spřežení 7-12 psů
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 19.2 km
 2. kolo
 19.2 km
 Celkem
 38.4 km
OdstupRychlost
1
32
 
Łukasz Ptaś
 
53:30,42
53:01,93
01:46:32,35
00:00,00
21,63
2
197
00420-02404 Aleš Schejbal 25
01:01:17,60
57:11,72
01:58:29,32
11:56,97
19,45
3
165
00420-02887 Martin Vysocký 69
01:29:33,25
01:24:35,38
02:54:08,63
01:07:36,28
13,23
                   
Třída: MU1 - Spřežení 7-12 psů uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 19.2 km
 2. kolo
 19.2 km
 Celkem
 38.4 km
OdstupRychlost
1
115
00420-01007 Václav Zetek 35
01:06:43,75
59:30,44
02:06:14,19
00:00,00
18,25
2
29
 
Piotr Czerepak
 
01:04:47,89
01:03:14,10
02:08:01,99
01:47,80
18,00
3
84
00420-01935 Jiří Dvořák 35
01:07:14,56
01:06:53,21
02:14:07,77
07:53,58
17,18
4
56
00420-02710 Patrik Dvořáček 35
01:24:54,39
01:20:57,73
02:45:52,12
39:37,93
13,89
5
27
 
Jacek Karasiński
 
01:21:53,96
01:26:53,25
02:48:47,21
42:33,02
13,65
6
95
00420-00687 Martin Svoboda 16
01:35:50,82
01:42:25,56
03:18:16,38
01:12:02,19
11,62
                   
Třída: MB - Spřežení 4-6 psů
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 19.2 km
 2. kolo
 19.2 km
 Celkem
 38.4 km
OdstupRychlost
1
78
00420-00121 Miroslav Pažur
 
50:35,51
47:33,68
01:38:09,19
00:00,00
23,47
2
218
00420-00004 Pavel Mazánek 20
53:21,64
52:54,82
01:46:16,46
08:07,27
21,68
3
30
 
Grzegorz Fiączyk
 
01:01:46,38
56:31,67
01:58:18,05
20:08,86
19,48
4
28
 
Paweł Smusz
 
01:16:17,09
01:16:47,80
02:33:04,89
54:55,70
15,05
5
204
00420-01807 Ondřej Beran 20
01:24:48,55
01:24:30,25
02:49:18,80
01:11:09,61
13,61
6
205
00420-00398 Michal Hanuš 20
01:35:06,86
01:35:58,01
03:11:04,87
01:32:55,68
12,06
7
2
00420-01564 Jiří Fendrych 20
02:11:41,68
01:56:10,71
04:07:52,39
02:29:43,20
9,30
                   
Třída: MB1 - Spřežení 4-6 psů uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 19.2 km
 2. kolo
 19.2 km
 Celkem
 38.4 km
OdstupRychlost
1
98
00420-01762 Zdeněk Brůna 16
57:10,20
57:20,36
01:54:30,56
00:00,00
20,12
2
171
00420-01164 Lucie Müllerová 40
01:03:59,41
01:07:19,70
02:11:19,11
16:48,55
17,55
3
15
00420-01882 Dita Pechánková 30
01:11:58,39
01:12:56,30
02:24:54,69
30:24,13
15,90
4
38
00420-03107 Lukáš Brzek 35
01:14:34,49
01:17:39,48
02:32:13,97
37:43,41
15,13
5
212
00420-00406 Pavel Šplouchal 20
01:18:58,35
01:14:42,91
02:33:41,26
39:10,70
14,99
6
113
00420-00659 Ondřej Stejskal 35
01:19:14,57
01:25:25,76
02:44:40,33
50:09,77
13,99
7
47
00420-01876 Monika Mundilová 30
01:33:55,69
01:36:09,14
03:10:04,83
01:15:34,27
12,12
                   
Třída: MB2 - Spřežení 4-6 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 19.2 km
 2. kolo
 19.2 km
 Celkem
 38.4 km
OdstupRychlost
1
104
00420-02727 Pavlína Seifertová 35
01:40:30,62
01:36:50,01
03:17:20,63
00:00,00
11,67
2
57
 
Zuzana Bachratá
 
01:41:22,89
01:45:11,94
03:26:34,83
09:14,20
11,15
3
100
00420-01109 Alena Pešková 20
01:43:18,07
01:47:56,69
03:31:14,76
13:54,13
10,91
4
12
00420-01625 David Vondráček 59
02:30:16,49
00:00,00
00:00,00
00:00,00
                   
Třída: MBKJ - Bikejöring s jedním psem
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 19.2 km
 2. kolo
 19.2 km
 Celkem
 38.4 km
OdstupRychlost
1
50
00420-02431 Petr Komrska 58
42:23,76
43:39,33
01:26:03,09
00:00,00
26,78
2
181
00420-02218 Lukáš Pubrdle 64
45:01,04
46:52,85
01:31:53,89
05:50,80
25,07
3
77
00420-01734 Anna Rožňová 16
46:31,52
48:43,70
01:35:15,22
09:12,13
24,19
4
169
00420-03088 Jan Sládek 49
50:33,04
49:20,05
01:39:53,09
13:50,00
23,07
5
73
00420-03142 Zdenka Rajčanová 16
01:00:34,98
59:52,82
02:00:27,80
34:24,71
19,13
6
223
00420-02507 Denisa Kučerová 64
01:04:23,86
01:00:43,71
02:05:07,57
39:04,48
18,41
7
138
00420-02839 Markéta Bělíková 30
01:23:31,50
00:00,00
00:00,00
00:00,00
                   
Třída: MSC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 19.2 km
 2. kolo
 19.2 km
 Celkem
 38.4 km
OdstupRychlost
1
131
00420-01832 Jan Kotiš 40
54:05,47
56:13,59
01:50:19,06
00:00,00
20,89
2
123
00420-02537 Kristýnka Zábranská 16
55:06,39
55:14,33
01:50:20,72
00:01,66
20,88
3
55
00420-02288 Veronika Brůnová 16
57:52,04
56:48,85
01:54:40,89
04:21,83
20,09
4
116
00420-00502 Zdenka Zetkova 35
58:45,52
57:00,61
01:55:46,13
05:27,07
19,90
5
93
00420-02700 Sára Schmidtová 40
01:06:22,58
01:07:11,10
02:13:33,68
23:14,62
17,25
6
157
00420-02880 Jan Cudrák 69
01:10:48,14
01:04:18,38
02:15:06,52
24:47,46
17,05
7
92
00420-01051 Miloš Tomášek 40
01:08:59,57
01:06:28,10
02:15:27,67
25:08,61
17,01
8
19
00420-02625 Jakub Macoun 30
01:29:55,18
01:32:01,37
03:01:56,55
01:11:37,49
12,66
9
226
00420-01771 Jiří Stareček 3
01:38:24,74
01:36:20,66
03:14:45,40
01:24:26,34
11,83
10
153
00420-02784 Jan Ďásek 20
01:42:38,37
01:53:10,67
03:35:49,04
01:45:29,98
10,68
                   
Třída: MSC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 19.2 km
 2. kolo
 19.2 km
 Celkem
 38.4 km
OdstupRychlost
1
140
00420-02801 Monika Vytinová 58
46:06,02
46:46,78
01:32:52,80
00:00,00
24,81
2
195
00420-02115 Zdeněk Jančík 25
48:20,01
49:44,38
01:38:04,39
05:11,59
23,49
3
209
00420-01726 Petr Kolář 3
50:50,79
48:10,96
01:39:01,75
06:08,95
23,26
4
9
00420-01144 Pavel Janovský 35
51:44,22
50:09,89
01:41:54,11
09:01,31
22,61
5
217
00420-01754 Martin Ducháč 20
51:48,00
51:51,12
01:43:39,12
10:46,32
22,23
6
139
00420-02345 Lucie Ficíková 30
54:07,86
57:48,01
01:51:55,87
19:03,07
20,58
7
206
00420-02393 Lukáš Hanuš 20
59:53,62
01:05:02,66
02:04:56,28
32:03,48
18,44
8
172
00420-02717 Petr Hes 58
01:01:33,94
01:12:04,41
02:13:38,35
40:45,55
17,24
9
150
00420-02190 Patrik Koláček 16
01:06:48,53
01:14:29,97
02:21:18,50
48:25,70
16,30
                   
Třída: MCC - Canicross s jedním psem
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 19.2 km
 2. kolo
 19.2 km
 Celkem
 38.4 km
OdstupRychlost
1
154
00420-01964 Martin Řezáč 63
01:14:42,54
01:08:51,32
02:23:33,86
00:00,00
16,05
2
203
00420-02938 Tomáš Krejsa 20
01:19:57,54
01:23:55,50
02:43:53,04
20:19,18
14,06
                   
Třída: SC1M - Scooter s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 19.2 km
 2. kolo
 19.2 km
 Celkem
 38.4 km
OdstupRychlost
1
220
00420-01733 Kryštof Spilka 58
11:15,45
11:31,84
22:47,29
00:00,00
32,13
2
64
 
Mario Adamko
 
11:43,05
11:54,86
23:37,91
00:50,62
30,97
3
45
00420-02460 Jakub Schejbal 35
12:41,57
12:06,45
24:48,02
02:00,73
29,52
4
214
00420-02593 Vojtěch Hrůza 64
12:12,91
12:35,43
24:48,34
02:01,05
29,52
5
119
00420-02896 Kamil Sobotka 17
12:58,27
13:07,68
26:05,95
03:18,66
28,05
6
129
00420-01479 Marian Kdýr
 
13:24,04
13:31,74
26:55,78
04:08,49
27,18
7
208
00420-01577 Filip Kostelecký 20
13:56,27
13:44,54
27:40,81
04:53,52
26,44
8
222
00420-03108 Lukáš Stanner 30
13:52,12
13:51,13
27:43,25
04:55,96
26,41
9
174
00420-01339 Vlastimil Keltner 58
14:28,48
15:27,16
29:55,64
07:08,35
24,45
10
60
00420-03106 Bohumil Pavelka 17
25:59,54
23:49,88
49:49,42
27:02,13
14,69
                   
Třída: SC1W - Scooter s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 19.2 km
 2. kolo
 19.2 km
 Celkem
 38.4 km
OdstupRychlost
1
4
 
Martina Štěpánková
 
11:22,87
11:36,56
22:59,43
00:00,00
31,85
2
66
00420-02692 Veronika Beňasová 64
11:38,08
11:46,53
23:24,61
00:25,18
31,26
3
221
00420-02196 Lucie Ságnerová 58
12:04,66
12:23,84
24:28,50
01:29,07
29,90
4
51
 
Barbara Hinterberger
 
12:13,11
12:23,97
24:37,08
01:37,65
29,74
5
40
00420-01720 Zuzana Jílková 49
13:16,20
12:04,41
25:20,61
02:21,18
28,88
6
68
00420-02136 Veronika Nehodová 64
12:55,89
13:00,57
25:56,46
02:57,03
28,23
7
145
00420-02852 Simona Šarochová 20
12:47,83
13:10,13
25:57,96
02:58,53
28,19
8
199
00420-02072 Tereza Zasadilová 20
12:54,85
13:10,46
26:05,31
03:05,88
28,06
9
134
00420-02765 Kateřina Janouchová 58
13:07,64
13:07,04
26:14,68
03:15,25
27,89
10
144
00420-02852 Simona Šarochová2 20
13:06,80
13:13,28
26:20,08
03:20,65
27,80
11
91
00420-01446 Žaneta Klikarová 30
13:12,15
13:13,56
26:25,71
03:26,28
27,69
12
202
00420-01510 Petra Zasadilová 20
13:04,37
13:23,63
26:28,00
03:28,57
27,66
13
148
00420-03137 Aneta Klusoňová 20
13:20,69
13:17,46
26:38,15
03:38,72
27,48
14
133
00420-02511 Eliška 2 Smrčková 58
13:34,59
13:35,76
27:10,35
04:10,92
26,94
15
132
00420-02511 Eliška Smrčková 58
13:44,08
13:36,95
27:21,03
04:21,60
26,76
16
146
00420-03172 Iva Petráňová 20
13:38,85
14:04,99
27:43,84
04:44,41
26,39
17
182
00420-01998 Blanka Jedličková 58
14:01,02
14:18,99
28:20,01
05:20,58
25,84
18
141
00420-02522 Dominika Potměšilová 66
15:58,22
16:45,35
32:43,57
09:44,14
22,36