Napsat dotaz

TLAPKROS 2023

Výsledková listina - TZ Littner, Bzenec (21.10.2023 - 22.10.2023)
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
OdstupRychlost
1
5
00420-01939 Klár, Martin 49
08:04,06
08:11,50
16:15,57
00:00,00
32,47
2
7
00420-03005 Nosek, Alexandr 58
08:12,92
08:46,38
16:59,30
00:43,73
31,07
3
11
00420-02377 Straka, Zdeněk 64
08:31,60
08:40,71
17:12,32
00:56,74
30,68
4
21
00420-02854 Grim, Martin 30
09:07,49
09:02,74
18:10,24
01:54,67
29,05
5
125
00420-03131 Šorejs, Jakub 66
08:35,21
11:03,70
19:38,92
03:23,35
26,87
6
26
00420-02829 Jelínek, Martin 49
10:37,59
11:07,34
21:44,93
05:29,36
24,27
6
9
00420-02963 Švancara, Jiří 16
07:48,38
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
OdstupRychlost
1
6
00420-01382 Tomášková, Jana 62
08:31,51
08:45,53
17:17,04
00:00,00
30,54
2
14
 
Mucha, Zofia POL
 
09:38,31
08:50,63
18:28,94
01:11,90
28,56
3
16
00420-02414 Marková, Petra 64
09:23,24
09:16,21
18:39,45
01:22,41
28,29
4
23
 
Štefaniková, Monika SVK
 
09:17,53
09:21,97
18:39,50
01:22,46
28,29
5
19
 
Bergauer, Petra AUT
 
09:31,89
09:50,04
19:21,94
02:04,89
27,26
6
18
 
Vojnic, Barbara AUT
 
09:33,63
09:50,41
19:24,04
02:07,00
27,21
7
24
00420-00795 Valentová, Eva 64
10:04,85
10:25,74
20:30,59
03:13,55
25,74
8
27
00420-03183 Bartošová, Kateřina 66
11:02,84
10:41,28
21:44,12
04:27,07
24,29
9
56
00420-02414 Marková 2, Petra 64
10:55,14
11:05,64
22:00,78
04:43,74
23,98
10
29
00420-03171 Ševčíková, Markéta 68
11:11,18
11:06,43
22:17,61
05:00,57
23,68
11
30
00420-02660 Lachmanová, Františka 66
11:46,78
11:09,92
22:56,71
05:39,66
23,01
12
28
00420-02583 Zemanová, Milada 66
11:46,64
11:36,03
23:22,68
06:05,63
22,58
12
10
 
Maderova, Alica SVK
 
08:37,58
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
OdstupRychlost
1
31
 
Sedilek, Branislav SVK
 
08:41,12
08:30,95
17:12,07
00:00,00
30,69
2
39
00420-01382 Tomášková, Jana 62
08:24,95
09:17,78
17:42,73
00:30,65
29,81
3
33
00420-02869 Turzo, Pavel 49
10:32,66
10:01,09
20:33,75
03:21,68
25,67
4
57
00420-00795 Valentová, Eva 64
11:02,74
10:46,53
21:49,27
04:37,20
24,19
5
35
00420-02928 Kárníková, Aneta 64
12:14,80
12:03,86
24:18,67
07:06,59
21,71
6
37
 
Dornerová, Mária SVK
 
12:05,54
12:33,54
24:39,08
07:27,00
21,41
7
38
 
Hargašová, Viera SVK
 
16:14,19
16:25,88
32:40,08
15:28,00
16,16
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
OdstupRychlost
1
64
00420-02905 Nedvědová, Kačka 56
13:19,94
12:42,89
26:02,84
00:00,00
20,27
2
60
00420-02862 Zimková, Barbora 42
13:16,26
13:38,39
26:54,65
00:51,81
19,62
3
59
 
Rybár, Lukáš SVK
 
13:46,49
14:08,14
27:54,63
01:51,79
18,91
4
62
00420-03054 Riessová, Veronika 16
14:47,67
14:27,99
29:15,66
03:12,82
18,04
5
61
00420-02881 Cudráková, Anna Marie 69
16:50,69
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
5
63
00420-02832 Machková, Nikola 66
19:15,78
22:34,91
41:50,69
15:47,85
12,61
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
OdstupRychlost
1
40
00420-02043 Štípalová, Hana 30
08:40,42
08:51,13
17:31,55
00:00,00
30,12
2
2
 
Pająk, Zuzanna POL
 
09:01,43
08:50,26
17:51,70
00:20,14
29,56
3
41
00420-02374 Ciprysová, Jana 64
08:59,66
09:02,03
18:01,69
00:30,14
29,28
4
44
00420-02040 Mánková, Lea 30
10:05,22
10:07,72
20:12,95
02:41,40
26,11
5
45
00420-02072 Zasadilová, Tereza 20
10:09,70
10:07,61
20:17,31
02:45,76
26,02
6
15
00420-01939 Klár, Martin 49
10:01,98
10:36,29
20:38,28
03:06,73
25,58
7
46
00420-01510 Zasadilová, Petra 20
10:39,53
10:13,47
20:53,01
03:21,45
25,28
8
49
00420-03174 Antesová, Petra 30
11:20,48
11:20,97
22:41,46
05:09,90
23,26
9
48
00420-03176 Podborská, Karolína 49
12:19,55
12:31,29
24:50,84
07:19,28
21,24
10
51
00420-02522 Potměšilová, Dominika 66
12:40,62
12:21,09
25:01,72
07:30,16
21,09
11
47
00420-02901 Kopecky, Radim 66
13:18,42
12:53,11
26:11,54
08:39,98
20,15
12
12
00420-02043 Štípalová, Hana 30
08:52,35
08:54,46
17:46,81
00:00,00
29,69
12
53
00420-02893 Kahancová, Kristýna 66
16:38,17
15:24,66
32:02,83
14:31,28
16,47
12
54
00420-02813 Matulíková, Anežka 66
15:39,08
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
12
52
00420-03164 Novotná, Barbora 66
13:49,82
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
12
42
00420-02692 Beňasová, Veronika 64
11:53,27
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
OdstupRychlost
1
65
00420-01480 Fochler, Petr 62
12:49,73
12:43,60
25:33,34
00:00,00
20,66
2
66
 
Oslanec, Ľubomír SVK
 
13:24,51
13:12,27
26:36,79
01:03,44
19,83
3
67
00420-02988 Rozmahel, Vojtěch 68
14:06,75
14:13,07
28:19,82
02:46,48
18,63
4
68
00420-02431 Komrska, Petr 58
15:44,32
15:07,87
30:52,19
05:18,85
17,10
5
3
00420-02977 Vízner, Ondřej 66
18:33,95
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
5
69
00420-03165 Loprais, Petr 66
16:29,07
17:35,78
34:04,85
08:31,51
15,49
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
OdstupRychlost
1
71
 
Pelikánová, Lucia SVK
 
15:11,89
14:56,71
30:08,60
00:00,00
17,51
2
72
00420-03074 Babková, Ivana 64
15:41,38
14:41,59
30:22,98
00:14,38
17,37
3
76
 
Straková, Melánia SVK
 
22:56,03
22:36,38
45:32,41
15:23,81
11,59
                   
Třída: CCJD - Canicross s jedním psem - dorost
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 2.4 km
 2. kolo
 2.4 km
 Celkem
 4.8 km
OdstupRychlost
1
93
00420-03170 Rychterová, Natálie 68
08:41,76
08:52,45
17:34,21
00:00,00
16,39
2
92
00420-02478 Sedláková, Petra 63
08:58,82
08:42,00
17:40,82
00:06,60
16,28
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 1.6 km
 2. kolo
 1.6 km
 Celkem
 3.2 km
OdstupRychlost
1
117
00420-02072 Zasadilová, Tereza 20
05:55,29
05:46,91
11:42,20
00:00,00
16,40
2
121
00420-02382 Zasadilová, Zuzana 20
06:58,55
06:54,71
13:53,27
02:11,07
13,82
3
120
00420-02999 Balážová, Kateřina 68
07:21,45
07:05,94
14:27,39
02:45,19
13,28
4
119
00420-02762 Tůma, Julian 66
08:10,04
08:11,10
16:21,14
04:38,94
11,74
5
118
00420-03040 Pohludková, Eliška 63
07:42,22
09:21,67
17:03,89
05:21,69
11,25
                   
Třída: CCWV - Canicross s jedním psem - ženy veteránky (40+)
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
OdstupRychlost
1
73
 
Bergauer, Petra AUT
 
16:09,57
16:20,57
32:30,14
00:00,00
16,24
2
74
00420-02611 Hůlová, Petra 66
19:25,62
19:53,11
39:18,73
06:48,58
13,43
3
75
00420-02763 Tůmová, Jitka 66
23:14,29
22:15,45
45:29,74
12:59,59
11,60
4
77
00420-02900 Uriková, Gabriela 66
30:04,52
31:00,53
01:01:05,05
28:34,90
8,64
                   
Třída: CCMRNB - Canicross muži uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
OdstupRychlost
1
90
00420-02880 Cudrák, Jan 69
22:57,14
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00