Napsat dotaz

Libová jízda oficiál

Výsledková listina - Jedomělice u Slaného, okres Kladno, Středočeský kraj (25.03.2023 - 26.03.2023)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
57
00420-00999 Rostislav Job 40
13:15,68
13:08,36
26:24,04
00:00,00
25,00
2
3
00420-02099 Michal Katzer 30
14:52,77
11:52,78
26:45,55
00:02,15
24,98
3
46
 
Erik Copko SVK
 
20:43,77
14:35,16
35:18,93
00:85,49
19,27
4
37
00420-02713 Helena Koutová 65
27:34,16
26:36,56
54:10,72
02:74,67
12,19
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
67
00420-01164 Lucie Müllerová 40
17:54,15
17:32,37
35:26,52
00:00,00
18,62
2
44
00420-00616 Anita Bebr 40
18:53,48
16:36,64
35:30,12
00:00,36
18,67
3
2
00420-00659 Ondřej Stejskal 35
19:04,55
16:42,85
35:47,40
00:02,09
18,52
4
30
00420-02887 Martin Vysocký 69
22:24,23
23:10,94
45:35,17
01:00,86
14,48
5
61
00420-02279 Dušan Bílek 64
26:27,93
24:23,37
50:51,30
01:52,48
13,00
6
111
00420-01109 Alena Pešková 20
33:51,59
27:45,59
01:01:37,18
02:61,07
10,82
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
109
00420-02502 Ladislav Vopat 64
12:44,75
12:30,21
25:14,96
00:00,00
26,14
2
54
00420-01428 Jana Králová 40
16:32,97
15:10,17
31:43,14
00:62,82
20,85
3
64
00420-01459 Ivan Alscher 35
19:57,43
18:41,90
38:39,33
01:32,44
17,10
4
65
00420-02820 Vladimír Hromas 17
23:27,28
23:39,13
47:06,41
02:15,15
14,01
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
33
00420-02834 Karel Slavík 17
18:04,51
17:54,37
35:58,88
00:00,00
18,35
2
78
 
Monika Vevericikova SVK
 
19:06,98
19:47,47
38:54,45
00:25,56
16,97
3
110
00420-02525 Alfréd Krček 49
25:46,53
25:46,11
51:32,64
01:53,38
12,81
4
15
00420-01625 David Vondráček 59
34:46,13
32:42,61
01:07:28,74
03:12,99
9,79
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
70
00420-02298 Ondřej Exler2 49
10:39,07
10:07,81
20:46,88
00:00,00
31,78
2
40
00420-01659 Martin Dostál 58
12:41,00
12:05,68
24:46,68
00:35,98
26,65
3
51
00420-02114 Michal Mayer 58
13:25,97
13:09,59
26:35,56
00:54,87
24,83
4
45
00420-02459 Petr Soukup 9
14:26,76
15:59,34
30:26,10
00:93,92
21,74
5
10
00420-03114 Adam Běláč 30
18:35,65
17:27,50
36:03,15
01:51,63
18,33
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
6
39
00420-02305 Lucie Dostálová 58
11:53,30
11:35,19
23:28,49
00:24,16
28,12
7
71
00420-02809 Daniela Horáková 30
14:47,01
14:22,14
29:09,15
00:82,23
22,65
8
92
00420-03109 Eva Jeřábková 30
15:19,52
14:26,79
29:46,31
00:85,94
22,19
9
11
00420-03085 Karolina Vršková 30
17:18,54
15:49,12
33:07,66
01:22,08
19,97
10
35
00420-02572 Františka Petráková 40
17:27,16
16:37,01
34:04,17
01:31,73
19,39
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
69
00420-02183 Aneta Konvalinova 49
10:28,03
10:12,66
20:40,69
00:00,00
31,93
2
59
00420-02508 Lucie Dvořáková 58
10:47,56
10:44,34
21:31,90
00:05,12
30,66
3
18
00420-02294 Vlastimil Rec 49
11:12,08
11:00,88
22:12,96
00:13,23
29,71
4
112
 
Marcel Dučák SVK
 
13:20,41
11:12,99
24:33,40
00:35,27
27,08
5
41
00420-02763 Jitka Tůmová 66
18:03,33
16:38,10
34:41,43
01:40,07
19,06
6
55
00420-01428 Jana Králová 40
18:17,44
17:48,64
36:06,08
01:52,54
18,29
7
7
00420-02009 Bára Adámková 20
19:27,50
19:13,94
38:41,44
01:80,07
17,06
8
29
00420-03016 Jaroslava Sedláková 58
19:27,50
21:02,08
40:29,58
01:94,89
16,33
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
9
00420-02343 Jan Wimmer 16
13:55,48
14:00,74
27:56,22
00:00,00
23,63
2
8
00420-01699 Adéla Havlíčková 16
14:54,91
14:05,52
29:00,43
00:10,42
22,78
3
32
00420-02428 Veronika Macounová 30
16:10,91
15:35,87
31:46,78
00:35,06
20,78
4
13
00420-02843 Karolina Ventluková 69
19:25,20
18:24,20
37:49,40
00:95,32
17,46
5
34
00420-02834 Karel Slavík 17
19:03,21
18:49,88
37:53,09
00:95,69
17,42
6
38
00420-03054 Veronika Riessová 16
19:31,73
19:01,98
38:33,71
01:03,75
17,12
7
113
00420-02521 Leona Čabalová 65
20:20,41
19:05,36
39:25,77
01:12,95
16,76
8
5
00420-02566 Dana Kubecova 30
20:01,86
20:24,86
40:26,72
01:23,05
16,32
9
17
00420-02542 Zdeněk Fleming 65
20:42,70
20:32,38
41:15,08
01:31,89
16,00
10
114
00420-02096 Marie Prokopová 56
21:53,39
21:56,82
43:50,21
01:55,40
15,06
11
12
00420-02424 Vaneska Vondráčková 59
23:29,05
23:40,68
47:09,73
01:91,35
14,00
12
4
00420-03104 Zuzana Heřmanová 35
22:41,54
24:36,20
47:17,74
01:92,15
13,98
13
31
00420-02821 Karolína Skoblová 20
24:23,26
28:13,02
52:36,28
02:44,01
12,62
14
52
00420-01458 Oto Koudelka 35
31:16,27
29:18,82
01:00:35,09
03:23,89
10,91
15
6
00420-02892 Michaela Štěrbová 35
31:39,86
30:14,07
01:01:53,93
03:35,77
10,67
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
74
00420-01139 Martina Štěpánková 49
11:15,62
10:59,07
22:14,69
00:00,00
24,11
2
93
00420-02576 Tereza Šolcová 58
12:06,68
11:29,48
23:36,16
00:12,15
27,99
3
72
00420-02298 Ondřej Exler 49
12:21,18
11:21,20
23:42,38
00:12,77
27,89
4
56
00420-02706 Kristýna Kubíková 40
14:24,59
13:01,17
27:25,76
00:51,11
24,13
5
94
00420-00189 Adri Švecová 56
14:04,17
13:33,94
27:38,11
00:52,34
23,89
6
36
00420-02097 Marie Prokopová Ml. 66
19:57,01
19:18,73
39:15,74
01:70,10
16,82
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
66
00420-01721 Lukáš Müller 40
20:51,20
19:47,16
40:38,36
00:00,00
16,25
2
76
00420-02863 Jakub Šmerda 58
20:25,44
20:34,89
41:00,33
00:02,20
16,10
3
48
00420-02859 David Stropnický 40
24:03,30
22:37,08
46:40,38
00:60,20
14,16
4
53
00420-03002 David Haifler 69
23:44,60
23:08,20
46:52,80
00:61,44
14,08
5
115
00420-02530 Štěpán Polívka 58
25:20,67
26:05,20
51:25,87
01:04,75
12,84
6
47
 
Erik Copko SVK
 
26:43,44
27:28,65
54:12,09
01:33,37
12,18
7
62
00420-03101 Jan Štěrba 69
33:16,77
36:22,87
01:09:39,64
02:90,13
9,50
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
73
00420-01139 Martina Štěpánková 49
18:09,75
17:42,98
35:52,73
00:00,00
23,97
2
58
00420-03016 Jaroslava Sedláková 58
19:38,54
20:25,66
40:04,20
00:41,15
16,48
3
68
00420-02183 Aneta Konvalinova 2 49
22:14,47
22:26,14
44:40,61
00:84,79
14,78
4
49
00420-02568 Veronika Stropnická 40
22:50,15
22:46,57
45:36,72
00:94,40
14,47
5
43
00420-02611 Petra Hůlová 66
23:49,30
23:30,11
47:19,41
01:12,67
13,95
6
28
00420-02507 Denisa Kučerová 64
24:37,19
23:57,49
48:34,68
01:24,20
13,59
7
50
00420-02662 Kristina Konětopská 16
25:51,62
24:54,08
50:45,70
01:45,30
13,01
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4 km
 2. kolo
 4 km
 Celkem
 8 km
OdstupRychlost
1
42
00420-02762 Julian Tůma 66
20:47,36
28:34,97
49:22,33
00:00,00
13,71