Napsat dotaz

BŘEŽANSKÁ STOPA

Výsledková listina - BŘEŽANY U HORAŽĎOVIC (05.11.2022 - 06.11.2022)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
35
00420-00999 Job Rostislav 40
11:18,83
11:05,76
22:24,59
00:00,00
29,46
2
56
00420-01945 Bebr Patrik 40
17:18,30
16:10,34
33:28,64
11:04,05
19,74
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
60
00420-01832 Kotiš Jan 40
15:09,32
15:08,66
30:17,98
00:00,00
21,78
2
62
00420-01103 Svacinova Radka 57
16:26,09
16:39,39
33:05,48
02:47,50
19,95
3
15
00420-00035 Stejskal Jiří 35
18:29,94
19:16,98
37:46,92
07:28,94
17,48
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
77
00420-02502 Vopat Ladislav 64
11:37,19
11:18,58
22:55,77
00:00,00
28,79
2
29
00420-01428 Králová Jana 40
14:28,62
14:33,32
29:01,94
06:06,17
22,73
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
52
00420-01534 Zasadil Roman 20
13:54,73
13:26,63
27:21,36
00:00,00
24,14
2
23
00420-01051 Tomášek Miloš 40
18:43,89
18:33,29
37:17,18
09:55,82
17,71
3
9
00420-02160 Hutařová Sandra 56
19:13,75
18:59,41
38:13,16
10:51,80
17,27
4
76
00420-01343 Zetek Zdeněk 16
20:45,41
20:02,90
40:48,31
13:26,95
16,18
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
101
00420-02279 Bílek Dušan 64
26:55,91
23:30,87
50:26,78
00:00,00
13,14
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
128
00420-02305 Dostál Martin 58
11:20,62
11:35,60
22:56,22
00:00,00
28,78
2
93
 
Reištetter Roman SVK
 
12:45,00
12:54,19
25:39,19
02:42,97
25,73
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
127
00420-02305 Dostálová Lucie 58
11:32,35
11:14,25
22:46,60
00:00,00
28,99
2
30
00420-01931 Tomanová Dominika 58
12:02,99
11:33,41
23:36,40
00:49,80
27,97
3
2
00420-02572 Petráková Františka 40
15:41,71
15:46,30
31:28,01
08:41,41
20,98
4
135
00420-01753 Kaněrová Michaela 20
23:06,83
17:25,12
40:31,95
17:45,35
16,62
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
12
00420-02852 Šarochová Simona 20
11:28,83
10:58,24
22:27,07
00:00,00
29,41
2
18
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
11:54,46
11:27,65
23:22,11
00:55,04
27,12
3
85
00420-02218 Pubrdle Lukáš 64
11:52,23
11:54,88
23:47,11
01:20,04
27,75
4
19
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
12:34,20
12:26,59
25:00,79
02:33,72
27,52
5
86
00420-01449 Růžička Petr 58
13:54,92
12:39,82
26:34,74
04:07,67
24,89
6
28
00420-00142 Králová Jana
 
13:53,89
13:06,16
27:00,05
04:32,98
24,47
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
66
00420-02343 Wimmer Jan 16
12:41,57
12:59,12
25:40,69
00:00,00
25,71
2
67
00420-01699 Havlíčková Adéla 16
13:29,35
12:33,43
26:02,78
00:22,09
25,37
3
64
00420-02678 Kozdera Jan 20
14:26,89
13:54,78
28:21,67
02:40,98
23,28
4
51
00420-02837 Lovasová Petra 30
14:50,88
14:40,89
29:31,77
03:51,08
22,36
5
22
00420-02700 Schmidtová Sára 40
15:36,44
14:10,37
29:46,81
04:06,12
22,21
6
80
00420-02724 Malý Šimon 20
16:11,11
16:53,13
33:04,24
07:23,55
19,97
7
53
00420-01510 Zasadilová Petra 20
16:42,66
18:37,25
35:19,91
09:39,22
18,74
8
65
00420-02839 Bělíková Markéta 9
19:06,91
18:40,31
37:47,22
12:06,53
17,47
9
131
00420-01584 Plšek Marek 20
19:10,10
19:06,35
38:16,45
12:35,76
17,25
10
58
00420-02424 Vondráčková Vaneska 59
19:45,08
19:30,51
39:15,59
13:34,90
16,82
11
38
00420-02554 Gráfová Věra 65
19:38,32
20:13,27
39:51,59
14:10,90
16,56
12
39
00420-02713 Koutová Helena 65
21:13,02
21:59,57
43:12,59
17:31,90
15,28
13
109
00420-02599 Pospíšilová Ida 58
23:42,54
24:14,84
47:57,38
22:16,69
13,77
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
84
00420-02929 Žižková Lenka 64
12:01,72
11:55,57
23:57,29
00:00,00
27,54
2
104
00420-02303 Kozel Michal 56
12:21,48
11:38,62
24:00,10
00:02,81
27,52
3
45
00420-02508 Dvořáková Lucie 58
12:22,47
11:44,47
24:06,94
00:09,65
27,39
4
14
00420-02460 Schejbal Jakub 35
12:31,56
11:49,58
24:21,14
00:23,85
27,13
5
34
00420-02706 Kubíková Kristýna 40
12:58,13
13:39,77
26:37,90
02:40,61
24,80
6
50
00420-01185 Burian ST. Jan 58
13:41,38
13:24,62
27:06,00
03:08,71
24,36
7
31
 
Lakatošová Daniela SVK
 
13:51,81
13:23,97
27:15,78
03:18,49
24,22
8
87
00420-01449 Růžička Petr 58
13:33,64
13:55,70
27:29,34
03:32,05
24,01
9
8
00420-02853 Hozáková Martina 20
13:53,40
13:44,08
27:37,48
03:40,19
23,90
10
1
00420-02964 Kunštová Julie 40
16:01,80
15:08,06
31:09,86
07:12,57
21,20
11
111
00420-00706 Bielik Antonín 40
16:52,49
15:06,84
31:59,33
08:02,04
20,70
12
92
00420-02096 Prokopová Marie 56
20:02,47
20:27,46
40:29,93
16:32,64
16,30
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
49
00420-00807 Burian Jan 58
18:54,07
18:40,37
37:34,44
00:00,00
17,57
2
121
00420-01964 Řezáč Martin 63
20:24,55
18:37,84
39:02,39
01:27,95
16,94
3
4
00420-00285 Schoř Petr
 
20:42,58
20:42,93
41:25,51
03:51,07
15,93
4
98
00420-02665 Vlas Jiří 40
24:44,69
24:30,62
49:15,31
11:40,87
13,40
5
43
00420-02530 Polívka Štěpán 58
27:43,27
26:32,46
54:15,73
16:41,29
12,17
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
72
00420-02913 Štěpánková Tereza 9
21:00,72
20:55,64
41:56,36
00:00,00
15,74
2
112
00420-02962 Bartošová Adéla 58
21:10,60
21:06,17
42:16,77
00:20,41
15,61
3
105
00420-02212 Myslivcová Markéta 40
21:32,84
21:09,44
42:42,28
00:45,92
15,46
4
48
00420-02568 Stropnická Veronika 40
22:49,47
23:08,67
45:58,14
04:01,78
14,36
5
32
 
Lakatošová Daniela SVK
 
22:49,88
23:09,37
45:59,25
04:02,89
14,35
6
136
 
Wallner Sabine DE
 
23:19,18
24:23,07
47:42,25
05:45,89
13,84
7
13
00420-02845 Machková Lucie 40
24:08,70
25:02,21
49:10,91
07:14,55
13,43
8
83
00420-02116 Jančíková Barbora 25
26:37,21
26:16,88
52:54,09
10:57,73
12,48
9
99
00420-02663 Vlasová Vendula 40
28:49,78
29:49,00
58:38,78
16:42,42
11,26
                   
Třída: CCJD - Canicross s jedním psem - dorost
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 3 km
 2. kolo
 3 km
 Celkem
 6 km
OdstupRychlost
1
118
00420-02609 Bieliková Andrea 40
10:15,13
10:08,64
20:23,77
00:00,00
17,65
2
133
00420-03065 Kašparová Josefína 20
13:22,06
13:26,78
26:48,84
06:25,07
13,43
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 1.6 km
 2. kolo
 1.6 km
 Celkem
 3.2 km
OdstupRychlost
1
132
 
Mališková Klára
 
07:01,95
06:49,57
13:51,52
00:00,00
13,86
2
54
00420-02072 Zasadilová Tereza 20
07:03,81
06:49,57
13:53,38
00:01,86
13,83
3
115
00420-02902 Ledvinková Antonie 40
15:41,46
10:20,87
26:02,33
12:10,81
7,70
                   
Třída: CCJM - Canicross s jedním psem - mladší žáci
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 1 km
 2. kolo
 1 km
 Celkem
 2 km
OdstupRychlost
1
55
00420-02382 Zasadilová Zuzana 20
03:28,99
03:28,54
06:57,53
00:00,00
17,25
2
89
00420-02680 Růžička Denis 58
03:35,00
03:46,03
07:21,03
07:21,03
16,34
3
116
 
Kolářová Marie
 
04:35,78
05:01,78
09:37,56
02:40,03
12,49
4
5
00420-03082 Koňák Jan 40
05:19,20
04:59,58
10:18,78
03:21,25
11,65
5
110
00420-02743 Pospíšilová Ema 58
04:56,62
05:53,48
10:50,10
03:52,57
11,16
6
3
00420-03025 Petráková Anna 40
05:37,16
06:10,57
11:47,73
04:50,20
10,20
7
40
00420-03058 Kout Filip 65
06:55,25
06:32,86
13:28,11
06:30,58
8,92
                   
Třída: CCMRNB - Canicross muži uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
42
00420-02723 Danko Jan 65
20:05,37
20:43,36
40:48,73
00:00,00
16,18
2
11
00420-02619 Mráz Zdeněk 9
23:22,15
24:00,38
47:22,53
06:33,80
13,94
                   
Třída: CCWRNB - Canicross ženy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
96
 
Reištetterová Carla SVK
 
22:11,82
23:17,25
45:29,07
00:00,00
14,52
2
97
 
Šnajderova Eliška SVK
 
24:11,05
24:37,56
48:48,61
03:19,54
13,53