Napsat dotaz

Memoriál J.Svobody

Výsledková listina - Abertamy areál Technických služeb (08.10.2022 - 09.10.2022)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
104
00420-00999 Job Rostislav 40
09:50,96
09:35,13
19:26,09
00:00,00
30,25
2
151
00420-00207 Tobiášek Michal 30
09:53,86
09:38,54
19:32,40
00:06,31
30,09
3
114
 
Copko Erik SVK
 
12:29,45
13:41,39
26:10,84
06:44,75
22,46
4
78
00420-02545 Bártová Kristýna 69
16:28,87
16:17,65
32:46,52
13:20,43
17,94
5
90
00420-02524 Kout Ondřej 49
20:57,81
20:49,51
41:47,32
22:21,23
14,07
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
51
00420-01014 Habásko Roman 9
10:57,73
10:53,09
21:50,82
00:00,00
26,91
2
70
00420-01164 Mullerová Lucie 40
12:34,21
12:16,89
24:51,10
03:00,28
23,66
3
134
00420-02042 Svoboda Jan 69
12:56,75
12:49,88
25:46,63
03:55,81
22,81
4
127
00420-01832 Kotiš Jan 40
13:09,30
12:56,36
26:05,66
04:14,84
22,53
5
113
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
13:42,98
12:56,99
26:39,97
04:49,15
22,05
6
162
00420-01775 Koňáková Dana 40
14:07,78
14:12,53
28:20,31
06:29,49
20,75
7
67
00420-02176 Lukeš Jan 25
14:57,18
15:01,04
29:58,22
08:07,40
19,62
8
126
00420-01804 Tomášek Lukáš 40
17:05,47
13:50,09
30:55,56
09:04,74
19,01
9
56
00420-00035 Stejskal Jiří 35
16:28,86
16:25,12
32:53,98
11:03,16
17,87
10
68
00420-02176 Lukeš Jan 25
16:55,52
24:47,33
41:42,85
19:52,03
14,10
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
154
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
09:15,44
09:43,62
18:59,06
00:00,00
30,97
2
72
00420-01850 Marešovský Lukáš 58
14:47,34
16:03,31
30:50,65
11:51,59
19,06
3
145
00420-02820 Hromas Vladimír 17
18:00,26
17:14,59
35:14,85
16:15,79
16,68
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
58
00420-01534 Zasadil Roman 20
12:03,88
11:41,33
23:45,21
00:00,00
24,75
2
61
00420-01798 Fialová Eva 9
12:30,91
12:17,03
24:47,94
01:02,73
23,71
3
93
00420-02554 Gráfová Věra 65
12:54,52
13:20,08
26:14,60
02:29,39
22,41
4
118
00420-01051 Tomášek Miloš 40
13:24,41
13:45,54
27:09,95
03:24,74
21,64
5
108
00420-00591 Voříšek Tomáš 56
14:27,45
15:01,70
29:29,15
05:43,94
19,94
6
155
00420-00247 Šťastná Libuše 9
16:58,08
14:08,72
31:06,80
07:21,59
18,90
7
149
00420-00321 Brzek Martin 35
17:47,06
16:48,51
34:35,57
10:50,36
17,00
8
73
00420-00835 Houdek Jiří 55
17:41,92
19:16,53
36:58,45
13:13,24
15,90
9
52
00420-00378 Vodák Milan 56
21:19,31
20:19,55
41:38,86
17:53,65
14,12
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
62
00420-01944 Svoboda Petr 9
22:35,21
22:21,66
44:56,87
00:00,00
13,08
2
136
00420-02822 Bambas Jakub 20
22:21,18
23:27,46
45:48,64
00:51,77
12,84
3
131
00420-01625 Vondráček David 59
24:27,89
28:40,89
53:08,78
08:11,91
11,06
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
63
00420-02518 Zwettler Roman 64
09:08,84
09:03,72
18:12,56
00:00,00
32,29
2
166
00420-02149 Viktora Václav 30
09:09,71
09:04,21
18:13,92
00:01,36
32,25
3
89
00420-01939 Klár Martin 49
09:43,89
09:21,85
19:05,74
00:53,18
30,79
4
103
00420-02473 Matoušek Jan 58
09:48,62
09:44,39
19:33,01
01:20,45
30,08
5
116
00420-02218 Pubrdle Lukáš 64
09:49,00
09:50,07
19:39,07
01:26,51
29,92
6
100
00420-03013 Blažek Adam 49
10:20,34
10:22,96
20:43,30
02:30,74
28,38
7
102
00420-01461 Blažek Adam 49
11:23,71
11:11,85
22:35,56
04:23,00
26,03
8
168
00420-02444 Galajda Jan 35
13:39,71
14:39,14
28:18,85
10:06,29
20,77
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
98
00420-00466 Erlebachová Ilona 30
08:32,09
08:32,53
17:04,62
00:00,00
34,43
2
97
00420-01382 Tomášková Jana 62
09:06,99
09:01,49
18:08,48
01:03,86
32,41
3
120
00420-02018 Kučerová Hana 58
09:15,46
09:09,57
18:25,03
01:20,41
31,93
4
88
00420-01943 Klárová Lenka 49
09:18,70
09:15,00
18:33,70
01:29,08
31,68
5
167
00420-02677 Hálová Veronika 58
09:23,14
09:32,16
18:55,30
01:50,68
31,08
6
121
00420-02018 Kučerová Hana 58
09:35,57
09:20,35
18:55,92
01:51,30
31,06
7
99
00420-01720 Jílková Zuzana 49
09:38,25
09:31,66
19:09,91
02:05,29
30,68
8
87
00420-02414 Marková Petra 64
10:30,26
10:11,62
20:41,88
03:37,26
28,41
9
75
00420-02519 Kubelková Eva 58
10:50,04
10:23,48
21:13,52
04:08,90
27,70
10
141
00420-01428 Králová Jana 40
14:10,80
14:10,88
28:21,68
11:17,06
20,73
11
150
00420-02572 Petráková Františka 40
16:18,78
14:37,12
30:55,90
13:51,28
19,01
12
161
00420-02832 Machková Nikola 66
20:01,04
19:33,37
39:34,41
22:29,79
14,86
13
135
00420-02821 Skoblová Karolína 20
24:21,90
26:52,89
51:14,79
34:10,17
11,47
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
157
00420-01151 Ženíšek Michal 58
08:44,84
08:33,10
17:17,94
00:00,00
33,99
2
140
00420-00215 Suchý Jiří 58
08:44,90
08:40,53
17:25,43
00:07,49
33,75
3
124
00420-02830 Heřmanová Lucie 58
08:53,39
08:47,64
17:41,03
00:23,09
33,25
4
96
00420-01382 Tomášková Jana 62
08:54,95
08:55,70
17:50,65
00:32,71
32,95
5
158
00420-01151 Ženíšek Michal 58
08:57,04
08:58,78
17:55,82
00:37,88
32,79
6
54
00420-01840 Staňková Eva 16
09:16,04
09:04,17
18:20,21
01:02,27
32,07
7
101
00420-01461 Blažek Nicole 49
09:33,73
09:26,39
19:00,12
01:42,18
30,94
8
119
00420-01779 Kdýr Marián 58
09:34,52
09:28,71
19:03,23
01:45,29
30,86
9
69
00420-01922 Zbožínková Alena 64
09:52,19
09:20,01
19:12,20
01:54,26
30,62
10
169
00420-02305 Dostálová Lucie 58
09:52,66
09:47,21
19:39,87
02:21,93
29,90
11
82
00420-02852 Šarochová Simona 20
10:01,02
09:47,93
19:48,95
02:31,01
29,67
12
86
00420-02556 Procyk Radek 30
10:09,91
10:12,96
20:22,87
03:04,93
28,85
13
159
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
10:13,64
10:30,75
20:44,39
03:26,45
28,35
14
55
00420-02174 Švecová Adriana 58
10:34,67
10:26,07
21:00,74
03:42,80
27,98
15
160
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
10:54,79
10:58,00
21:52,79
04:34,85
26,87
16
65
00420-00721 Špaček Jaroslav 40
11:03,20
11:01,74
22:04,94
04:47,00
26,63
17
123
00420-02537 Zábranská Kristýna 16
11:29,21
11:01,55
22:30,76
05:12,82
26,12
18
170
00420-02002 Pešek Tomáš 17
11:42,92
11:19,34
23:02,26
05:44,32
25,52
19
142
00420-01428 Králová Jana 40
11:54,34
11:15,18
23:09,52
05:51,58
25,39
20
200
00420-02629 Macháčková Kateřina 9
12:10,91
11:54,76
24:05,67
06:47,73
24,40
21
110
00420-02097 Prokopová Marie ml. 66
19:22,66
16:33,23
35:55,89
18:37,95
16,36
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
129
00420-02343 Wimmer Jan 16
11:46,79
11:25,65
23:12,44
00:00,00
25,34
2
130
00420-01699 Havlíčková Adéla 16
11:29,59
11:43,29
23:12,88
00:00,44
25,33
3
152
00420-02678 Kozdera Jan 20
12:03,37
11:56,23
23:59,60
00:47,16
24,51
4
144
00420-02628 Valihrach Zdeněk 30
12:54,71
12:30,57
25:25,28
02:12,84
23,13
5
59
00420-01510 Zasadilová Petra 20
12:52,19
13:21,23
26:13,42
03:00,98
22,42
6
77
00420-02837 Lovasová Petra 30
13:15,19
13:04,10
26:19,29
03:06,85
22,34
7
128
00420-01808 Klímová Veronika 35
13:51,37
14:09,18
28:00,55
04:48,11
20,99
8
146
00420-02834 Slavík Karel 17
15:04,21
15:53,88
30:58,09
07:45,65
18,99
9
79
00420-02645 Radová Simona 69
16:10,19
14:53,48
31:03,67
07:51,23
18,93
10
40
00420-02542 Fleming Zdeněk 65
15:18,56
16:12,40
31:30,96
08:18,52
18,66
11
164
00420-02724 Malý Šimon 20
16:03,13
15:32,80
31:35,93
08:23,49
18,61
12
117
00420-01929 Schmidtová Sára 3
16:03,78
15:55,49
31:59,27
08:46,83
18,38
13
80
00420-02995 Glogar David 69
15:56,74
16:42,89
32:39,63
09:27,19
18,00
14
95
00420-02566 Kubecová Dana 30
16:15,83
17:47,89
34:03,72
10:51,28
17,26
15
111
00420-02097 Prokopová Marie 66
17:15,26
17:52,37
35:07,63
11:55,19
16,74
16
53
00420-01759 Vodák David 56
17:20,37
17:58,36
35:18,73
12:06,29
16,65
17
81
00420-02993 Glogar Lucie 69
16:56,32
18:46,18
35:42,50
12:30,06
16,47
18
91
00420-02713 Koutová Helena 65
18:16,84
17:50,74
36:07,58
12:55,14
16,28
19
94
00420-02428 Macounová Veronika 30
17:31,55
19:05,40
36:36,95
13:24,51
16,06
20
57
00420-02947 Cenkerová Michaela 65
18:35,07
18:24,72
36:59,79
13:47,35
15,89
21
132
00420-02424 Vondráčková Vanesa 59
18:07,19
18:58,85
37:06,04
13:53,60
15,85
22
83
00420-02839 Bělíková Markéta 9
19:37,46
17:58,58
37:36,04
14:23,60
15,64
23
92
00420-02624 Baxa Daniel 65
17:45,92
20:00,90
37:46,82
14:34,38
15,56
24
163
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
18:24,89
19:23,15
37:48,04
14:35,60
15,56
25
106
00420-03033 Poláková Jarmila 17
18:52,12
18:57,41
37:49,53
14:37,09
15,55
26
133
00420-02843 Ventluková Karolína 69
22:47,39
24:25,19
47:12,58
24:00,14
12,46
27
71
00420-01458 Koudelka Oto 35
26:49,30
33:17,83
01:00:07,13
36:54,69
9,78
28
85
00420-02990 Sudík Otakar 69
35:48,91
28:56,34
01:04:45,25
41:32,81
9,08
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
156
00420-02651 Svěchota Ondřej 30
09:40,41
09:42,53
19:22,94
00:00,00
30,34
2
139
00420-01671 Suchý Matěj 58
10:03,43
09:52,99
19:56,42
00:33,48
29,49
3
112
00420-02601 Novotná Adéla 58
10:06,77
09:54,85
20:01,62
00:38,68
29,36
4
125
00420-02593 Hrůza Vojtěch 64
10:14,56
10:08,86
20:23,42
01:00,48
28,84
5
138
00420-01606 Kuříková Václava 58
10:23,21
10:18,49
20:41,70
01:18,76
28,41
6
105
00420-02706 Kubíková Kristýna 40
11:14,22
11:03,57
22:17,79
02:54,85
26,37
7
115
00420-02929 Žižková Lenka 64
11:21,47
11:14,71
22:36,18
03:13,24
26,01
8
143
00420-02511 Smrčková Eliška 58
11:30,02
11:06,97
22:36,99
03:14,05
26,00
9
60
00420-02072 Zasadilová Tereza 20
11:41,83
11:22,04
23:03,87
03:40,93
25,49
10
74
00420-02693 Půlpánová Viktorie 30
11:56,83
11:47,24
23:44,07
04:21,13
24,77
11
165
00420-02717 Hes Petr 58
12:09,96
12:06,21
24:16,17
04:53,23
24,23
12
122
00420-03036 Rebmann Andreas 49
12:43,35
11:40,18
24:23,53
05:00,59
24,11
13
76
00420-02114 Mayer Michal 58
12:29,84
12:35,36
25:05,20
05:42,26
23,44
14
64
00420-02859 Stropnický David 40
14:55,65
13:43,59
28:39,24
09:16,30
20,52
15
147
00420-00707 Bieliková Romana 40
13:57,69
14:44,26
28:41,95
09:19,01
20,49
16
84
00420-02983 Thiel Pavel 64
15:04,78
14:47,18
29:51,96
10:29,02
19,69
17
107
00420-02897 Lederer Jan 9
15:01,45
15:21,53
30:22,98
11:00,04
19,35
18
148
00420-03025 Uchytilová Eliška 40
18:00,13
17:18,03
35:18,16
15:55,22
16,66
19
137
00420-02380 Heller Ladislav 9
18:52,84
23:07,57
42:00,41
22:37,47
14,00
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
14
00420-02912 Štěpánek Jan 9
15:43,13
16:02,73
31:45,86
00:00,00
18,51
2
24
00420-02100 Beran Ladislav 30
15:56,14
16:12,81
32:08,95
00:23,09
18,29
3
15
00420-02544 Vorlík Tomáš 9
18:34,92
18:26,39
37:01,31
05:15,45
15,88
4
19
 
Copko Erik SVK
 
26:30,84
26:25,98
52:56,82
21:10,96
11,11
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
39
00420-01829 Srchová Michaela 58
14:20,72
14:29,36
28:50,08
00:00,00
20,39
2
7
00420-02159 Marešovská Jaroslava 58
15:50,66
15:27,92
31:18,58
02:28,50
18,78
3
6
00420-02690 Ulčová Karolína 66
16:15,30
16:31,64
32:46,94
03:56,86
17,94
4
10
00420-02255 Erlebachová Aneta 30
17:27,64
17:29,52
34:57,16
06:07,08
16,82
5
8
00420-02666 Procyková Kristýna 64
17:54,09
18:08,33
36:02,42
07:12,34
16,32
6
13
00420-02913 Štěpánková Tereza 9
19:34,72
19:00,32
38:35,04
09:44,96
15,24
7
16
00420-01838 Polachová Renata 9
20:31,66
20:28,23
40:59,89
12:09,81
14,34
8
2
00420-02568 Stopnická Veronika 40
21:27,30
21:09,27
42:36,57
13:46,49
13,80
9
20
00420-02662 Konětopská Kristina 16
21:16,29
21:24,02
42:40,31
13:50,23
13,78
10
38
00420-02810 Malkosová Nicole 58
23:32,36
23:01,25
46:33,61
17:43,53
12,63
                   
Třída: CCJD - Canicross s jedním psem - dorost
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 3 km
 2. kolo
 3 km
 Celkem
 6 km
OdstupRychlost
1
34
00420-02609 Bieliková Andrea 40
10:42,72
10:55,58
21:38,30
00:00,00
16,64
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 3 km
 2. kolo
 3 km
 Celkem
 6 km
OdstupRychlost
1
26
00420-02543 Svoboda Šimon 69
13:32,74
13:09,20
26:41,94
00:00,00
13,48
2
23
00420-02871 Rebmann Cornelia 49
14:08,06
12:59,70
27:07,76
00:25,82
13,27
3
37
00420-03034 Klusoň František 30
18:47,66
18:48,36
37:36,02
10:54,08
9,57
4
41
00420-02599 Pospíšilová Ida 58
29:39,62
33:03,97
01:02:43,59
36:01,65
5,74
5
35
00420-02934 Uchytilová Eliška 40
30:09,49
32:46,71
01:02:56,20
36:14,26
5,72
                   
Třída: CCJM - Canicross s jedním psem - mladší žáci
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 1.6 km
 2. kolo
 1.6 km
 Celkem
 3.2 km
OdstupRychlost
1
1
00420-02382 Zasadilová Zuzana 20
05:59,52
06:16,06
12:15,58
00:00,00
15,66
2
27
00420-02380 Heller Ladislav 9
06:57,12
06:28,12
13:25,24
01:09,66
14,31
3
9
00420-03058 Kout Filip 65
10:01,99
10:12,61
20:14,60
07:59,02
9,48
4
18
 
Stejskalová Linda
 
11:43,01
11:51,75
23:34,76
11:19,18
8,14
                   
Třída: CCMV - Canicross s jedním psem - muži veteráni
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
28
00420-02019 Sovák Libor 58
15:14,64
15:19,58
30:34,22
00:00,00
19,23
2
29
00420-01150 Smrčka Petr 58
16:42,68
16:56,57
33:39,25
03:05,03
17,47
                   
Třída: CCWV - Canicross s jedním psem - ženy veteránky (40+)
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
21
00420-01139 Štěpánková Martina 49
14:38,78
14:48,35
29:27,13
00:00,00
19,96
2
3
00420-03016 Sedláková Jaroslava 58
16:17,39
16:46,50
33:03,89
03:36,76
17,78
3
25
00420-02796 Šafránková Klára 64
17:21,58
16:48,59
34:10,17
04:43,04
17,21
4
22
00420-02872 Rebmann Daniela 49
19:51,35
19:15,46
39:06,81
09:39,68
15,03
                   
Třída: CCMRNB - Canicross muži uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
5
00420-02723 Danko Jan 65
17:02,41
17:20,85
34:23,26
00:00,00
17,10
2
4
00420-01721 Muller Lukáš 40
17:49,15
17:55,35
35:44,50
01:21,24
16,45
3
30
00420-02459 Soukup Petr 9
19:40,40
19:46,53
39:26,93
05:03,67
14,91
4
11
00420-02619 Mráz Zdeněk 9
20:55,30
21:37,31
42:32,61
08:09,35
13,82
5
17
00420-02803 Sůra Rudolf 35
24:05,28
23:08,42
47:13,70
12:50,44
12,45
                   
Třída: CCWRNB - Canicross ženy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
31
00420-02457 Soukup Alena 9
20:47,28
21:16,80
42:04,08
00:00,00
13,98
2
12
00420-02618 Šindelářová Jiřina 9
23:28,24
23:49,34
47:17,58
05:13,50
12,43
3
32
00420-02703 Sládková Eva 30
26:27,73
26:28,50
52:56,23
10:52,15
11,11
4
33
00420-02882 Slavíková Anna 17
26:26,48
26:42,61
53:09,09
11:05,01
11,06
5
36
00420-02009 Adámková Barbora 20
27:46,07
28:26,75
56:12,82
14:08,74
10,46