Napsat dotaz

Ježdění na Valše 2020

Výsledková listina - Louka u Olešnice (18.09.2020 - 20.09.2020)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.3 km
 2. kolo
 4.3 km
 Celkem
 8.6 km
OdstupRychlost
1
24
00420-00207 Tobiášek Michal 30
10:03,77
09:20,32
19:24,09
00:00,00
 
2
27
00420-01523 Vrtěl Martin 11
10:16,89
09:15,95
19:32,84
00:08,75
 
3
25
00420-02099 Katzer Michal 30
10:29,45
09:48,92
20:18,37
00:54,28
 
4
26
00420-01695 Twardek Tomáš 63
25:04,26
25:11,01
50:15,27
30:51,18
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.3 km
 2. kolo
 4.3 km
 Celkem
 8.6 km
OdstupRychlost
1
29
00420-01343 Zetek Zdeněk 16
18:08,54
18:24,82
36:33,36
00:00,00
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.3 km
 2. kolo
 4.3 km
 Celkem
 8.6 km
OdstupRychlost
1
1
 
Dučák Marcel SVK
 
08:35,16
08:48,72
17:23,88
00:00,00
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.3 km
 2. kolo
 4.3 km
 Celkem
 8.6 km
OdstupRychlost
1
3
00420-00267 Ševelová Marie 58
08:18,70
08:13,80
16:32,50
00:00,00
 
2
4
00420-02124 Fabiánková Simona 64
08:45,80
08:37,09
17:22,89
00:50,39
 
3
5
00420-01840 Staňková Eva 16
09:46,20
08:48,39
18:34,59
02:02,09
 
4
8
00420-02549 Janouchová Viktorie 58
10:43,09
10:56,20
21:39,29
05:06,79
 
5
6
00420-02514 Rašková Taťána 30
13:08,36
12:46,57
25:54,93
09:22,43
 
6
7
00420-01993 Ulmanová Adéla 63
15:38,22
12:51,76
28:29,98
11:57,48
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.3 km
 2. kolo
 4.3 km
 Celkem
 8.6 km
OdstupRychlost
1
9
00420-01382 Tomášková Jana 62
08:00,81
07:54,20
15:55,01
00:00,00
 
2
10
00420-02502 Vopat Ladislav 64
08:57,89
09:54,73
18:52,62
02:57,61
 
3
12
00420-02174 Švecová Adriana 30
09:41,57
09:18,41
18:59,98
03:04,97
 
4
13
00420-02261 Sedlák Radek 58
09:35,16
09:29,13
19:04,29
03:09,28
 
5
15
00420-00423 Hurych Jaromír 20
17:52,01
16:13,01
34:05,02
18:10,01
 
6
11
00420-01771 Stareček Jiří 3
18:35,11
17:12,41
35:47,52
19:52,51
 
7
14
00420-00754 Levíčková Barbora 49
20:52,09
19:49,57
40:41,66
24:46,65
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.3 km
 2. kolo
 4.3 km
 Celkem
 8.6 km
OdstupRychlost
0
23
00420-02502 Vopat Ladislav 64
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
1
17
00420-02377 Straka Zdeněk 64
08:24,77
08:34,01
16:58,78
00:00,00
 
2
22
00420-01382 Tomášková Jana 62
08:48,20
08:57,45
17:45,65
00:46,87
 
3
16
00420-02040 Mánková Lea 30
09:30,36
09:40,16
19:10,52
02:11,74
 
4
18
00420-01879 Strašáková Monika 30
10:00,11
09:53,89
19:54,00
02:55,22
 
5
47
00420-02508 Dvořáková Lucie 58
10:17,70
09:47,42
20:05,12
03:06,34
 
6
19
00420-02419 Dohnal Dalibor 63
11:37,20
10:35,01
22:12,21
05:13,43
 
7
20
00420-02052 Svobodová Petra 30
20:00,51
20:51,51
40:52,02
23:53,24
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.3 km
 2. kolo
 4.3 km
 Celkem
 8.6 km
OdstupRychlost
1
30
00420-01480 Fochler Petr 62
12:11,09
11:43,64
23:54,73
00:00,00
 
2
32
00420-02141 Šebek David 64
12:06,32
12:12,09
24:18,41
00:23,68
 
3
33
00420-02189 Pischek Pavel 64
12:10,13
13:00,20
25:10,33
01:15,60
 
4
34
00420-02100 Beran Ladislav 30
13:33,67
13:51,09
27:24,76
03:30,03
 
5
35
00420-02717 Hes Petr Ing. 58
16:36,20
16:26,98
33:03,18
09:08,45
 
6
31
00420-01742 Frydrych Bronislav 20
19:20,42
16:33,06
35:53,48
11:58,75
 
7
36
00420-02518 Zwettler Roman 64
21:31,45
20:25,51
41:56,96
18:02,23
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.3 km
 2. kolo
 4.3 km
 Celkem
 8.6 km
OdstupRychlost
0
39
00420-02129 Hladká Tereza 64
22:36,82
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
1
40
00420-02125 Šebková Petra 64
16:06,20
15:58,01
32:04,21
00:00,00
 
2
38
00420-02147 Václavová Linda 64
16:41,67
16:02,95
32:44,62
00:40,41
 
3
43
00420-01818 Hložková Veronika 64
17:24,20
17:08,89
34:33,09
02:28,88
 
4
45
00420-01116 Chovancová Markéta
 
17:56,07
17:37,89
35:33,96
03:29,75
 
5
42
00420-02375 Pešková Tereza 64
22:09,98
21:11,32
43:21,30
11:17,09
 
6
46
00420-01116 Chovancová Michaela
 
20:53,11
24:02,61
44:55,72
12:51,51
 
7
41
00420-01749 Páslerová Jana 20
27:07,32
27:10,13
54:17,45
22:13,24