Napsat dotaz

Ježdění na Valše 2019

Výsledková listina - Louka u Olešnice (21.09.2019 - 22.09.2019)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.4 km
 2. kolo
 4.4 km
 Celkem
 8.8 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
0
123
00420-00011 Levíčková Helena Ing 49
18:34,09
22:04,09
00:00,00
00:00,00
0
 
1
145
00420-01523 Vrtěl Martin 49
10:23,76
09:55,54
20:19,30
00:00,00
25.98
 
2
101
00420-02091 Hrabica Lukáš 16
13:28,26
13:52,09
27:20,35
07:01,05
19.31
 
3
157
00420-00011 Levíčková Helena Ing 49
19:25,86
21:14,98
40:40,84
20:21,54
0
 
4
146
00420-01343 Zetek Zdeněk 16
26:29,01
24:55,29
51:24,30
31:05,00
0
 
5
147
00420-01695 Twardek Tomáš 63
31:30,22
29:11,70
01:00:41,92
40:22,62
0
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.4 km
 2. kolo
 4.4 km
 Celkem
 8.8 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
0
107
00420-00897 Weber Petr 40
12:55,67
00:00,00
00:00,00
00:00,00
20.42
 
1
110
00420-02294 Rec Vlastimil 64
09:24,09
09:42,89
19:06,98
00:00,00
27.62
 
2
111
00420-02294 Rec Vlastimil 64
09:41,45
09:43,48
19:24,93
00:17,95
27.19
 
3
119
00420-01939 Klár Martin 30
10:12,54
11:09,13
21:21,67
02:14,69
24.72
 
4
141
 
Dučák Marcel SVK
 
10:30,61
11:18,89
21:49,50
02:42,52
24.19
 
5
144
00420-02261 Sedlák Radek 58
12:19,73
12:12,54
24:32,27
05:25,29
21.52
 
6
128
00420-02044 Zbořil Jan 3
12:46,06
13:45,09
26:31,15
07:24,17
19.91
 
7
137
 
Klusoň Oldřich
 
13:39,32
13:30,29
27:09,61
08:02,63
19.44
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.4 km
 2. kolo
 4.4 km
 Celkem
 8.8 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
0
122
00420-02235 Janovská Radmila 42
23:26,32
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
1
108
00420-01461 Marešová Nicole 58
09:58,89
10:11,36
20:10,25
00:00,00
26.18
 
2
105
00420-01840 Staňková Eva 16
10:45,48
10:29,23
21:14,71
01:04,46
24.85
 
3
121
00420-01943 Klárová Lenka 30
10:44,73
10:43,01
21:27,74
01:17,49
24.6
 
4
112
00420-00795 Valentová Eva 64
11:54,54
12:22,48
24:17,02
04:06,77
21.74
 
5
113
00420-00795 Valentová Eva 64
13:40,76
11:49,67
25:30,43
05:20,18
20.7
 
6
116
00420-01922 Zbožínková Alena 64
14:07,06
14:16,70
28:23,76
08:13,51
18.59
 
7
131
00420-01993 Ulmanová Adéla 63
17:24,83
14:16,80
31:41,63
11:31,38
16.66
 
8
150
00420-02378 Šimáňová Lucie 64
16:35,58
15:53,16
32:28,74
12:18,49
16.26
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.4 km
 2. kolo
 4.4 km
 Celkem
 8.8 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
124
00420-02099 Katzer Michal 30
10:20,95
09:58,07
20:19,02
00:00,00
25.99
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.4 km
 2. kolo
 4.4 km
 Celkem
 8.8 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
140
00420-01866 Tassler Lukáš 30
14:04,89
15:16,89
29:21,78
00:00,00
17.98
 
2
126
00420-01791 Sudek Milan 20
14:39,89
15:11,36
29:51,25
00:29,47
17.69
 
3
106
00420-01742 Frydrych Bronislav 20
20:03,51
20:15,57
40:19,08
10:57,30
13
 
4
133
00420-01649 Fučík David 16
24:13,92
23:51,82
48:05,74
18:43,96
0
 
5
155
00420-01966 Šmotek Jiří 63
28:54,80
30:52,73
59:47,53
30:25,75
0
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.4 km
 2. kolo
 4.4 km
 Celkem
 8.8 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
0
149
00420-01919 Grexová Petra 58
28:29,54
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
1
143
00420-02125 Fürstová Petra 64
17:57,22
18:05,01
36:02,23
00:00,00
14.65
 
2
130
00420-02222 Štelclová Lenka 17
22:17,58
21:47,95
44:05,53
08:03,30
0
 
3
153
 
Komárková Zdeňka
 
22:25,09
22:05,76
44:30,85
08:28,62
0
 
4
125
00420-01749 Páslerová Jana 20
24:35,48
24:52,86
49:28,34
13:26,11
0
 
5
148
00420-02129 Hladká Tereza 64
26:18,22
27:48,39
54:06,61
18:04,38
0
 
6
104
 
Tláskalová Markéta
 
27:10,29
27:10,32
54:20,61
18:18,38
0
 
7
156
00420-01967 Šmotková Lucie
 
27:57,58
26:34,41
54:31,99
18:29,76
0
 
8
154
 
Lišková Věra
 
31:39,32
33:28,89
01:05:08,21
29:05,98
8
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.4 km
 2. kolo
 4.4 km
 Celkem
 8.8 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
0
142
00420-02124 Fabiánková Simona 64
14:10,41
00:00,00
00:00,00
00:00,00
18.63
 
0
102
00420-01601 Pospíšil Petr 17
29:49,09
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
1
120
00420-01939 Klár Martin 30
10:58,73
10:32,86
21:31,59
00:00,00
24.53
 
2
109
00420-01461 Marešová Nicole 58
10:51,09
10:48,39
21:39,48
00:07,89
24.38
 
3
152
00420-01382 Tomášková Jana 62
10:54,06
10:48,32
21:42,38
00:10,79
24.32
 
4
103
00420-02508 Dvořáková Lucie 58
11:45,41
11:32,98
23:18,39
01:46,80
22.65
 
5
138
00420-01879 Strašáková Monika 30
10:58,58
12:27,26
23:25,84
01:54,25
22.53
 
6
118
00420-02040 Mánková Lea 30
12:34,58
12:30,16
25:04,74
03:33,15
21
 
7
127
00420-02052 Svobodová Petra 30
27:38,73
29:25,61
57:04,34
35:32,75
0
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.4 km
 2. kolo
 4.4 km
 Celkem
 8.8 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
151
00420-01382 Tomášková Jana 62
09:49,92
09:50,20
19:40,12
00:00,00
26.84
 
2
136
00420-00207 Tobiášek Michal 30
09:53,73
09:59,95
19:53,68
00:13,56
26.54
 
3
135
00420-00250 Vopat Ladislav NAPOM
 
10:52,64
10:11,42
21:04,06
01:23,94
25
 
4
114
00420-01789 Čuřík Michal 63
11:37,20
11:19,86
22:57,06
03:16,94
23
 
5
129
00420-01726 Kolář Petr 3
11:18,76
12:07,01
23:25,77
03:45,65
22.54
 
6
117
 
Dohnal Dalibor
 
11:20,07
12:44,54
24:04,61
04:24,49
21.93
 
7
115
00420-01648 Tkadlec Ladislav 63
13:11,13
14:43,54
27:54,67
08:14,55
18.92
 
8
139
00420-01761 Kopecký Jan 45
13:51,32
15:30,20
29:21,52
09:41,40
17.98