Napsat dotaz

Abertamský sprint

Výsledková listina - Abertamy, Karlovarský kraj (12.10.2019 - 13.10.2019)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
125
00420-00207 Tobiášek Michal 30
09:10,80
08:53,88
18:04,68
00:00,00
32.53
 
2
114
00420-01599 Kolátor Vít 25
10:36,62
09:19,39
19:56,01
01:51,33
29.5
 
3
115
00420-00999 Job Rostislav 40
11:52,17
10:57,90
22:50,07
04:45,39
25.75
 
4
134
00420-01459 Alscher Ivan 35
17:23,44
18:20,77
35:44,21
17:39,53
16.45
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
108
00420-01014 Habásko Roman 9
10:52,51
10:35,43
21:27,94
00:00,00
27.39
 
2
112
00420-01837 Kulhánková Kateřina 35
12:28,62
11:55,46
24:24,08
02:56,14
24.1
 
3
128
00420-01775 Koňáková Dana 35
12:11,08
13:59,68
26:10,76
04:42,82
22.46
 
4
107
00420-00246 Gurega Petr 9
13:25,46
13:49,98
27:15,44
05:47,50
21.57
 
5
106
00420-00236 Šindelář Milan 9
13:52,93
13:49,91
27:42,84
06:14,90
21.22
 
6
101
00420-02176 Lukeš Jan 25
16:00,99
16:37,63
32:38,62
11:10,68
18.01
 
7
113
00420-00767 Hladovcová Klára 35
18:35,17
17:24,39
35:59,56
14:31,62
16.34
 
8
110
00420-00321 Brzek Martin 35
17:33,95
19:28,05
37:02,00
15:34,06
15.88
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
00420-02294 Rec Vlastimil 64
09:06,17
08:42,51
17:48,68
00:00,00
33.01
 
2
90
00420-02298 Exler Ondřej 58
09:13,59
08:35,99
17:49,58
00:00,90
32.98
 
3
32
00420-01733 Spilka Kryštof 58
09:14,26
08:39,34
17:53,60
00:04,92
32.86
 
4
4
00420-02294 Rec Vlastimil 64
09:08,13
08:46,18
17:54,31
00:05,63
32.84
 
5
84
00420-01687 Mencák Jiří 20
09:15,25
08:52,06
18:07,31
00:18,63
32.45
 
6
78
00420-01151 Ženíšek Michal 58
09:16,72
09:00,95
18:17,67
00:28,99
32.14
 
7
49
00420-01825 Vančura Václav 30
09:35,36
09:17,88
18:53,24
01:04,56
31.13
 
8
47
00420-01425 Lorenz Tomáš 35
09:43,57
09:41,39
19:24,96
01:36,28
30.28
 
9
39
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
10:43,45
10:23,30
21:06,75
03:18,07
27.85
 
10
65
00420-02218 Pubrdle Lukáš 64
10:50,50
10:30,69
21:21,19
03:32,51
27.54
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
73
00420-00267 Ševelová Marie 58
09:09,98
08:57,48
18:07,46
00:00,00
32.44
 
2
42
00420-00674 Suchá Linda 58
09:10,20
09:02,85
18:13,05
00:05,59
32.28
 
3
83
00420-02043 Štípalová Hana 58
09:14,80
08:59,33
18:14,13
00:06,67
32.24
 
4
14
00420-02306 Chlumská Veronika 30
09:26,27
09:00,97
18:27,24
00:19,78
31.86
 
5
37
00420-01943 Klárová Lenka 30
09:32,15
09:01,45
18:33,60
00:26,14
31.68
 
6
41
00420-00675 Heroudková Jiřina 58
09:58,76
09:38,52
19:37,28
01:29,82
29.97
 
7
31
00420-02196 Ságnerová Lucie 58
10:09,66
09:38,43
19:48,09
01:40,63
29.69
 
8
46
00420-01784 Zapletalová Kateřina 58
10:38,49
09:38,55
20:17,04
02:09,58
28.99
 
9
66
00420-01865 Levová Veronika 58
10:40,61
09:45,58
20:26,19
02:18,73
28.77
 
10
23
00420-01838 Polachová Renata 9
10:23,60
10:08,00
20:31,60
02:24,14
28.65
 
11
16
00420-01922 Zbožínková Alena 64
12:02,10
11:41,57
23:43,67
05:36,21
24.78
 
12
17
00420-02378 Šimáňová Lucie 64
14:05,81
13:03,55
27:09,36
09:01,90
21.65
 
13
87
00420-02092 Schonová Lucie 16
18:22,71
16:15,33
34:38,04
16:30,58
16.98
 
14
85
00420-02097 Prokopová Marie ml. 56
21:29,63
20:12,52
41:42,15
23:34,69
14.1
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
132
00420-01687 Mencák Jiří 20
08:30,08
08:17,00
16:47,08
00:00,00
35.03
 
2
111
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
09:51,66
08:37,83
18:29,49
01:42,41
31.8
 
3
123
00420-02099 Katzer Michal 30
09:55,15
09:37,66
19:32,81
02:45,73
30.08
 
4
121
00420-00707 Bieliková Romana 40
10:37,20
11:04,21
21:41,41
04:54,33
27.11
 
5
120
00420-01428 Králová Jana 40
12:40,52
13:21,18
26:01,70
09:14,62
22.59
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
130
00420-02042 Svoboda Jan 65
11:26,42
11:16,38
22:42,80
00:00,00
25.89
 
2
102
00420-01534 Zasadil Roman 20
11:40,13
11:07,58
22:47,71
00:04,91
25.79
 
3
124
00420-01164 Mullerová Lucie 35
12:32,66
13:08,97
25:41,63
02:58,83
22.88
 
4
122
00420-01793 Klíma Lukáš 16
13:04,56
13:00,63
26:05,19
03:22,39
22.54
 
5
117
00420-02079 Tomášková Markéta 40
12:57,46
13:56,08
26:53,54
04:10,74
21.86
 
6
126
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
13:56,67
13:30,02
27:26,69
04:43,89
21.42
 
7
119
00420-00616 Bebr Anita 35
14:15,11
13:54,15
28:09,26
05:26,46
20.88
 
8
116
00420-01832 Kotiš Jan 40
13:39,52
14:58,83
28:38,35
05:55,55
20.53
 
9
104
00420-00035 Stejskal Jiří 35
16:53,26
17:26,00
34:19,26
11:36,46
17.13
 
10
105
00420-00835 Houdek Jiří 55
17:11,32
17:21,61
34:32,93
11:50,13
17.02
 
11
103
00420-01007 Zetek Václav 35
17:09,71
18:33,96
35:43,67
13:00,87
16.46
 
12
131
00420-01835 Zelenková Věra 65
18:31,80
20:08,84
38:40,64
15:57,84
15.2
 
13
127
00420-01873 Šoltys Martin 30
21:25,42
20:37,95
42:03,37
19:20,57
13.98
 
14
118
00420-01804 Hospr Lukáš 40
22:54,66
23:28,73
46:23,39
23:40,59
12.68
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
00420-02201 Jaša Tomáš 58
12:01,27
12:11,70
24:12,97
00:00,00
24.28
 
2
71
00420-01480 Fochler Petr 62
12:52,80
12:45,05
25:37,85
01:24,88
22.94
 
3
94
00420-02181 Rinn Jakub 30
14:04,93
14:04,23
28:09,16
03:56,19
20.89
 
4
15
00420-02100 Beran Ladislav 30
14:13,51
14:15,85
28:29,36
04:16,39
20.64
 
5
9
00420-02204 Jindra Aleš 62
14:35,70
14:53,61
29:29,31
05:16,34
19.94
 
6
60
00420-02542 Fleming Zdeněk 65
22:50,92
23:32,73
46:23,65
22:10,68
12.67
 
                           
Kategorie: CCMZ - Canicross mladší žáci 7-11 let a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 1.6 km
 2. kolo
 1.6 km
 Celkem
 3.2 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
00420-02382 Zasadilová Zuzana 20
09:54,21
10:33,80
20:28,01
00:00,00
9.38
 
                           
Kategorie: CCSZ - CaniCross starší žáci 12-14 let a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 2.8 km
 2. kolo
 2.8 km
 Celkem
 5.6 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
55
00420-02609 Bieliková Andrea 40
13:02,84
12:35,21
25:38,05
00:00,00
13.11
 
2
19
00420-02072 Zasadilová Tereza 20
13:48,34
13:05,93
26:54,27
01:16,22
12.49
 
3
21
00420-02312 Kučírková Anna 20
13:33,70
13:21,42
26:55,12
01:17,07
12.48
 
4
38
00420-01686 Heroudek Matouš 58
13:02,89
18:04,54
31:07,43
05:29,38
14.84
 
5
18
00420-02311 Šturzová Karolína 20
16:55,45
16:21,94
33:17,39
07:39,34
10.09
 
6
91
00420-02599 Pospíšilová Ida 58
28:14,28
30:13,10
58:27,38
32:49,33
5.75
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
45
00420-02360 Zoubková Barbora 30
15:04,51
14:35,18
29:39,69
00:00,00
19.82
 
2
25
00420-02006 Lehká Zorka 30
15:11,51
15:26,00
30:37,51
00:57,82
19.2
 
3
7
00420-02438 Jurigová Leontýna 58
15:36,51
15:26,80
31:03,31
01:23,62
18.93
 
4
75
00420-02159 Marešovská Jaroslava 58
15:42,87
16:10,73
31:53,60
02:13,91
18.44
 
5
13
00420-00209 Halířová Jarmila 17
15:43,31
16:13,01
31:56,32
02:16,63
18.41
 
6
96
00420-02182 Lesiuková Veronika 30
16:38,42
16:32,17
33:10,59
03:30,90
17.72
 
7
58
00420-02373 Cabajová Markéta 64
17:32,56
16:38,58
34:11,14
04:31,45
17.2
 
8
59
00420-02457 Soukup Alena 9
19:12,78
19:21,83
38:34,61
08:54,92
15.24
 
9
2
00420-00502 Dušková Zdeňka 35
20:55,98
20:40,21
41:36,19
11:56,50
14.13
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
44
00420-00215 Suchý Jiří 58
09:14,42
09:03,76
18:18,18
00:00,00
32.13
 
2
72
00420-00267 Ševelová Marie 58
09:21,29
09:00,04
18:21,33
00:03,15
32.03
 
3
48
00420-01825 Vančura Václav 30
09:23,01
09:06,81
18:29,82
00:11,64
31.79
 
4
81
00420-02043 Štípalová Hana 58
09:52,37
09:13,95
19:06,32
00:48,14
30.78
 
5
35
00420-01382 Tomášková Jana 62
10:04,54
09:36,14
19:40,68
01:22,50
29.88
 
6
79
00420-01151 Ženíšek Michal 58
09:52,24
09:56,36
19:48,60
01:30,42
29.68
 
7
67
00420-01606 Kuříková Václava 58
10:29,15
09:51,78
20:20,93
02:02,75
28.9
 
8
54
00420-02508 Dvořáková Lucie 58
10:48,65
09:57,60
20:46,25
02:28,07
28.31
 
9
74
00420-02593 Hrůza Vojtěch 64
11:16,43
09:54,64
21:11,07
02:52,89
27.76
 
10
27
00420-01446 Klikarová Žaneta 30
11:09,44
10:26,85
21:36,29
03:18,11
27.22
 
11
24
00420-01838 Polachová Renata 9
11:18,23
11:09,85
22:28,08
04:09,90
26.17
 
12
26
00420-00420 Lehká Gabriela
 
11:34,07
11:36,34
23:10,41
04:52,23
25.37
 
13
52
00420-02556 Procyk Radek 30
12:16,65
12:07,04
24:23,69
06:05,51
24.1
 
14
69
00420-01850 Marešovský Lukáš 58
13:26,05
13:42,62
27:08,67
08:50,49
21.66
 
15
1
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
14:01,61
13:29,17
27:30,78
09:12,60
21.37
 
16
63
00420-02496 Němec Lukáš 65
16:11,01
15:46,15
31:57,16
13:38,98
18.4
 
17
62
00420-02521 Čabalová Leona 65
17:11,18
17:42,55
34:53,73
16:35,55
16.85
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
43
00420-00215 Suchý Jiří 58
08:27,94
08:08,99
16:36,93
00:00,00
35.39
 
2
50
00420-01602 Navrátilová Veronika 30
08:32,23
08:24,92
16:57,15
00:20,22
34.69
 
3
34
00420-01382 Tomášková Jana 62
08:56,17
08:31,52
17:27,69
00:50,76
33.67
 
4
36
00420-01939 Klár Martin 30
09:01,01
08:53,99
17:55,00
01:18,07
32.82
 
5
76
00420-01904 Milatová Gabriela 63
09:09,80
08:52,11
18:01,91
01:24,98
32.61
 
6
88
00420-02092 Schonová Lucie 16
09:30,22
08:59,24
18:29,46
01:52,53
31.8
 
7
77
00420-01904 Milatová Gabriela 63
09:53,07
09:44,54
19:37,61
03:00,68
29.96
 
8
80
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
09:57,03
11:11,32
21:08,35
04:31,42
27.82
 
9
30
00420-02029 Tichá Anna 40
11:18,08
10:11,32
21:29,40
04:52,47
27.36
 
10
5
00420-01798 Fialová Eva 17
11:48,36
10:51,43
22:39,79
06:02,86
25.95
 
11
70
00420-02345 Ficíková Lucie 30
13:01,03
12:54,15
25:55,18
09:18,25
22.69
 
                           
Kategorie: SC21 - Scooter - koloběžka a 1-2 psi - čistokrevní (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
10
00420-02271 Lovas Matěj 20
11:28,22
10:50,05
22:18,27
00:00,00
26.36
 
2
12
00420-01399 Havlíčková Adéla
 
10:59,87
11:28,34
22:28,21
00:09,94
26.17
 
3
11
00420-02343 Wimmer Jan 16
11:59,21
11:59,53
23:58,74
01:40,47
24.52
 
4
29
00420-01882 Pechánková Dita 30
12:48,85
11:19,51
24:08,36
01:50,09
24.36
 
5
53
00420-01267 Dočekal Milan 56
12:40,26
12:17,73
24:57,99
02:39,72
23.55
 
6
57
00420-01721 Muller Lukáš 35
13:12,98
13:28,65
26:41,63
04:23,36
22.03
 
7
56
00420-01808 Klímová Veronika 35
13:59,15
13:05,52
27:04,67
04:46,40
21.72
 
8
68
00420-01999 Hojná Markéta 56
13:34,04
14:10,00
27:44,04
05:25,77
21.2
 
9
8
00420-02107 Mach Ondřej 30
14:14,47
13:34,69
27:49,16
05:30,89
21.14
 
10
64
00420-02459 Soukup Petr 9
14:34,36
15:06,96
29:41,32
07:23,05
19.81
 
11
51
00420-02566 Kubecová Dana 30
16:23,53
17:47,51
34:11,04
11:52,77
17.2
 
12
6
00420-02428 Macounová Veronika 30
17:19,11
17:02,30
34:21,41
12:03,14
17.11
 
13
22
00420-00591 Voříšek Tomáš 56
15:34,98
19:54,30
35:29,28
13:11,01
16.57
 
14
61
00420-02538 Bredo Karolína 65
20:28,18
19:44,38
40:12,56
17:54,29
14.62
 
15
86
00420-02096 Prokopová Marie 56
22:26,17
22:22,11
44:48,28
22:30,01
13.12