Napsat dotaz

Hradecký sprint

Výsledková listina - Běleč nad Orlicí (17.11.2018 - 18.11.2018)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
OdstupRychlost
1
155
 
Reguli Jakub SVK
 
12:32,00
12:24,00
24:56,00
00:00,00
 
2
150
00420-01523 Vrtěl Martin 11
13:40,00
12:09,00
25:49,00
00:54,00
 
3
151
00420-00207 Tobiášek Michal 30
12:36,00
14:08,00
26:44,00
01:48,00
 
4
152
00420-00004 Mazánék Pavel 20
15:25,00
15:30,00
30:56,00
06:00,00
 
5
157
00420-01695 Twardek Tomáš 63
19:02,00
21:40,00
40:42,00
15:46,00
 
6
154
 
Lubo Strapec SVK
 
20:54,00
23:30,00
44:24,00
19:28,00
 
7
158
00420-01793 Kubín Tomáš 16
28:03,00
27:12,00
55:15,00
30:19,00
 
8
156
00420-01232 Rabas Adolf 20
32:59,00
35:29,00
01:08:28,00
43:32,00
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
OdstupRychlost
1
159
00420-01014 Habásko Roman 9
13:47,00
13:37,00
27:24,00
00:00,00
 
2
160
00420-01837 Kulhánková Kateřina 49
15:55,00
16:31,00
32:25,00
05:02,00
 
3
161
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
16:51,00
16:11,00
33:02,00
05:38,00
 
4
162
00420-00236 Šindelář Milan 9
16:59,00
17:42,00
34:41,00
07:18,00
 
5
163
00420-00321 Brzek Martin 35
20:13,00
20:16,00
40:29,00
13:05,00
 
6
164
00420-00162 Valtrová Iva 35
22:03,00
23:36,00
45:39,00
18:15,00
 
                   
Třída: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
OdstupRychlost
1
176
00420-00423 Hurych Jaromír 20
25:17,00
28:54,00
54:11,00
00:00,00
 
2
175
 
Bachratá Zuzana SVK
 
28:08,00
29:49,00
57:57,00
03:46,00
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
OdstupRychlost
1
98
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
11:16,00
11:21,00
22:36,00
00:00,00
 
2
99
00420-01687 Mencák Jiří 20
11:31,00
11:08,00
22:39,00
00:03,00
 
3
100
00420-01496 Vacke Ivo 30
12:12,00
12:21,00
24:33,00
01:57,00
 
4
102
 
Copko Erik SVK
 
15:11,00
15:10,00
30:21,00
07:44,00
 
5
101
 
Balko Michal SVK
 
18:41,00
19:17,00
37:58,00
15:22,00
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
OdstupRychlost
1
165
00420-01699 Havlíčková Adéla 16
14:12,00
14:27,00
28:40,00
00:00,00
 
2
1
00420-01534 Zasadil Roman 20
14:57,00
15:09,00
30:07,00
01:27,00
 
3
166
00420-01796 Klíma Lukáš 49
16:04,00
16:01,00
32:04,00
03:25,00
 
4
168
00420-02014 Mašková Věra 20
16:04,00
16:16,00
32:20,00
03:41,00
 
5
173
00420-02167 Luptovská Viktorie 20
16:53,00
16:21,00
33:14,00
04:34,00
 
6
169
00420-00035 Stejskal Jiří 35
17:52,00
17:05,00
34:57,00
06:17,00
 
7
171
00420-01051 Tomášek Miloš 40
19:40,00
20:36,00
40:15,00
11:36,00
 
7
167
 
Laurenčík Jozef SVK
 
20:26,00
19:49,00
40:15,00
11:35,00
 
9
170
00420-00835 Houdek jiři 55
20:46,00
20:51,00
41:37,00
12:58,00
 
10
174
00420-02463 Strihavka Vladimír 20
24:48,00
23:35,00
48:23,00
19:43,00
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
OdstupRychlost
1
177
00420-01598 Piskač Zdeněk 55
22:04,00
21:51,00
43:55,00
00:00,00
 
2
178
00420-01944 Svoboda Petr 35
23:01,00
24:39,00
47:41,00
03:46,00
 
3
180
00420-02098 Bárta Tomáš 59
25:07,00
25:28,00
50:35,00
06:40,00
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
OdstupRychlost
1
83
00420-00009 Krupička Petr 49
10:51,00
10:52,00
21:43,00
00:00,00
 
2
86
 
Dučák Marcel SVK
 
11:10,00
10:52,00
22:02,00
00:19,00
 
3
89
00420-01733 Spilka Kryštof 58
10:58,00
11:06,00
22:04,00
00:21,00
 
4
84
00420-02294 Rec Vlastimil 64
11:21,00
11:07,00
22:28,00
00:45,00
 
5
82
00420-01444 Erbs Dušan 62
11:18,00
11:19,00
22:36,00
00:53,00
 
6
95
00420-02189 Pischek Pavel 64
11:26,00
11:24,00
22:50,00
01:07,00
 
7
85
00420-01151 Ženíšek Michal 58
11:34,00
11:36,00
23:10,00
01:27,00
 
8
87
00420-01880 Hes Martin 58
11:43,00
11:37,00
23:21,00
01:37,00
 
9
88
00420-01425 Lorenz Tomáš 35
12:19,00
12:08,00
24:27,00
02:44,00
 
10
90
00420-02473 Matoušek Jan 58
12:36,00
12:25,00
25:00,00
03:17,00
 
11
92
00420-01786 Blucha Jan 63
12:32,00
12:30,00
25:01,00
03:18,00
 
12
97
00420-02102 Tichý Jaroslav 30
12:32,00
12:39,00
25:11,00
03:28,00
 
13
94
00420-01116 Chovanec Michael 49
12:54,00
12:31,00
25:25,00
03:41,00
 
14
96
00420-01449 Růžička Petr 58
12:51,00
13:10,00
26:01,00
04:17,00
 
15
93
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
15:57,00
16:17,00
32:15,00
10:31,00
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
OdstupRychlost
1
63
00420-00267 Ševelová Marie 58
11:18,00
11:43,00
23:01,00
00:00,00
 
2
68
00420-00587 Pekárková Vendula 30
11:37,00
11:33,00
23:10,00
00:09,00
 
3
65
00420-00674 Suchá Linda 58
11:38,00
11:44,00
23:23,00
00:22,00
 
4
73
00420-02018 Kučerová Hana 58
11:46,00
11:45,00
23:31,00
00:30,00
 
5
67
00420-01461 Marešová Nicole 58
12:02,00
11:51,00
23:53,00
00:53,00
 
6
64
00420-02305 Dostálová Lucie 58
12:38,00
11:52,00
24:29,00
01:29,00
 
7
78
00420-01729 Bluchová Kateřina 58
12:03,00
12:37,00
24:40,00
01:40,00
 
8
79
00420-01831 Mencáková Petra 58
12:21,00
12:30,00
24:52,00
01:51,00
 
9
77
00420-01431 Valentova Vendula 16
12:34,00
12:43,00
25:17,00
02:16,00
 
10
76
00420-00795 Valentova Eva 64
13:36,00
12:18,00
25:55,00
02:54,00
 
11
71
00420-01840 Staňková Eva 16
13:42,00
12:37,00
26:19,00
03:19,00
 
12
72
00420-02236 Rabelová Petra 42
13:16,00
13:18,00
26:34,00
03:33,00
 
13
74
00420-02043 Štípalová Hana 58
13:52,00
13:38,00
27:31,00
04:30,00
 
14
70
00420-02235 Janovská Radmila 42
16:54,00
16:54,00
33:48,00
10:47,00
 
15
80
00420-02208 Sluková Jindřiška 58
17:37,00
17:06,00
34:43,00
11:42,00
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
OdstupRychlost
1
105
00420-00215 Suchý Jiří 58
11:00,00
11:05,00
22:05,00
00:00,00
 
2
104
00420-01602 Navrátilová Veronika 30
10:57,00
11:11,00
22:08,00
00:03,00
 
3
116
00420-01902 Křížková Petra 62
11:48,00
11:34,00
23:22,00
01:16,00
 
4
107
00420-01779 Kdýr Marian 58
11:56,00
11:49,00
23:45,00
01:40,00
 
5
113
00420-02092 Schönová Lucie 16
12:21,00
12:15,00
24:36,00
02:31,00
 
6
119
00420-02043 Štípalová Hana 58
12:22,00
12:23,00
24:45,00
02:40,00
 
7
109
00420-00675 Heroudková Jiřina 58
12:21,00
12:43,00
25:04,00
02:59,00
 
8
108
00420-01904 Milatová Gabriela 63
12:48,00
12:47,00
25:35,00
03:30,00
 
9
103
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
12:44,00
13:10,00
25:54,00
03:48,00
 
10
112
00420-02269 Krombholcová Barbora 20
13:03,00
13:00,00
26:03,00
03:58,00
 
11
91
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
12:56,00
13:18,00
26:14,00
04:09,00
 
12
114
00420-02114 Mayer Michal 58
13:12,00
13:24,00
26:36,00
04:31,00
 
13
115
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17
14:05,00
13:12,00
27:17,00
05:11,00
 
14
117
00420-00999 Job Rostislav 40
14:42,00
14:52,00
29:34,00
07:29,00
 
15
111
 
Bezányi Ľudovít SVK
 
14:38,00
15:07,00
29:45,00
07:40,00
 
16
110
 
Horňáková Petra SVK
 
15:54,00
16:20,00
32:14,00
10:09,00
 
17
118
00420-01828 Riegerová Eliška 30
19:23,00
22:58,00
42:21,00
20:16,00
 
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
OdstupRychlost
1
182
00420-02271 Lovas Matěj 30
14:47,00
14:38,00
29:25,00
00:00,00
 
2
185
00420-01882 Pechánková Dita 30
15:25,00
14:35,00
30:00,00
00:34,00
 
3
181
00420-01761 Kopecký Jan 45
15:21,00
15:24,00
30:46,00
01:20,00
 
4
189
00420-02107 Mach Ondřej 30
15:42,00
15:20,00
31:01,00
01:36,00
 
5
186
00420-01929 Hrabalová Pavlína 3
15:31,00
15:46,00
31:17,00
01:52,00
 
5
194
00420-01798 Fialová Eva 17
16:15,00
15:02,00
31:17,00
01:52,00
 
7
192
00420-02009 Adámková Bára 20
16:07,00
15:31,00
31:39,00
02:14,00
 
8
184
00420-01808 Klímová Veronika 35
15:56,00
15:48,00
31:44,00
02:18,00
 
9
191
00420-02303 Dočekalová Nikola 56
16:21,00
16:58,00
33:19,00
03:54,00
 
10
201
00420-00843 Kubelka Jiří 59
16:51,00
16:33,00
33:23,00
03:58,00
 
11
196
00420-01535 Rezová Lenka 20
17:01,00
16:36,00
33:37,00
04:12,00
 
12
187
00420-02065 Plšek Martin 16
16:45,00
16:54,00
33:39,00
04:13,00
 
13
183
00420-02034 Polishchuk Oleksiy 20
19:12,00
16:46,00
35:58,00
06:33,00
 
14
202
00420-02428 Macounová Veronika 30
18:19,00
20:49,00
39:08,00
09:43,00
 
15
197
00420-01584 Plšek Marek 20
19:30,00
19:44,00
39:14,00
09:49,00
 
16
198
00420-01935 Dvořák Jiří 35
20:00,00
19:44,00
39:43,00
10:18,00
 
17
195
00420-01876 Mundilová Monika 30
22:25,00
22:01,00
44:25,00
15:00,00
 
18
203
00420-02096 Prokopová Marie 56
22:18,00
22:32,00
44:50,00
15:25,00
 
19
200
00420-01728 Weigert Miloš 9
22:33,00
22:40,00
45:13,00
15:47,00
 
20
193
00420-01361 Svobodová Blanka 9
23:36,00
23:51,00
47:26,00
18:01,00
 
21
199
00420-02468 Šťastná Kristýna 56
25:32,00
24:34,00
50:06,00
20:41,00
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
OdstupRychlost
1
120
00420-01139 Štěpánková Martina 62
11:52,00
11:55,00
23:46,00
00:00,00
 
2
121
00420-01825 Vančura Václav 30
12:03,00
11:58,00
24:01,00
00:15,00
 
3
131
00420-01461 Marešová Nicole 58
12:24,00
12:05,00
24:29,00
00:43,00
 
4
135
00420-01733 Spilka Kryštof 58
12:13,00
12:17,00
24:31,00
00:44,00
 
5
141
00420-02181 Rinn Jakub 30
12:26,00
12:28,00
24:53,00
01:07,00
 
6
123
00420-02377 Straka Zdeněk 64
12:29,00
12:28,00
24:56,00
01:10,00
 
7
122
00420-00466 Erlebachová Ilona 30
12:34,00
12:29,00
25:03,00
01:17,00
 
8
143
00420-02283 Lněničková Michaela 58
12:43,00
12:37,00
25:20,00
01:34,00
 
9
138
00420-01151 Ženíšek Michal 58
12:43,00
12:53,00
25:36,00
01:50,00
 
10
124
 
Kotuliakova Mariana SVK
 
12:53,00
13:05,00
25:58,00
02:11,00
 
11
132
 
Dučák Marcel SVK
 
13:22,00
13:30,00
26:52,00
03:06,00
 
12
145
00420-01449 Růžička Petr 58
13:35,00
13:36,00
27:11,00
03:25,00
 
13
136
00420-02261 Sedlák Radek 58
13:46,00
13:37,00
27:23,00
03:37,00
 
14
128
00420-02128 Herčíková Markéta 64
13:54,00
13:39,00
27:33,00
03:47,00
 
15
134
00420-01446 Klikarová Žaneta 30
13:56,00
13:51,00
27:48,00
04:01,00
 
16
133
00420-00003 Stejskal Tomáš 58
14:06,00
13:47,00
27:53,00
04:06,00
 
17
127
00420-02026 Hladký Jan 64
13:53,00
14:04,00
27:57,00
04:11,00
 
18
139
00420-02443 Sršeň Jan 20
14:12,00
14:12,00
28:23,00
04:37,00
 
19
147
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
14:36,00
13:56,00
28:32,00
04:46,00
 
20
140
00420-01753 Kaněrová Michaela 20
13:33,00
15:19,00
28:52,00
05:06,00
 
21
144
00420-02002 Pešek Tomáš 17
14:32,00
14:32,00
29:04,00
05:18,00
 
22
126
00420-02322 Odložilík Radim 42
14:54,00
14:35,00
29:29,00
05:43,00
 
23
142
00420-02124 Fabiánková Simona 64
14:36,00
15:34,00
30:10,00
06:24,00
 
24
146
00420-02345 Ficíková Lucie 30
16:01,00
16:10,00
32:11,00
08:25,00
 
25
125
 
Horník Jan SVK
 
18:28,00
20:01,00
38:29,00
14:43,00
 
26
149
00420-02393 Hanuš Lukáš 20
19:24,00
20:38,00
40:02,00
16:16,00
 
27
130
00420-01907 Zelenková Pavlína 20
20:22,00
23:32,00
43:54,00
20:08,00
 
28
148
00420-02474 Fendrych Matěj 20
26:05,00
27:28,00
53:33,00
29:47,00
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
OdstupRychlost
1
204
00420-01480 Fochler Petr 62
17:44,00
17:25,00
35:09,00
00:00,00
 
2
206
00420-01791 Sudek Milan 20
17:53,00
18:09,00
36:02,00
00:54,00
 
3
207
00420-01938 Červenka Pavel 30
18:43,00
18:21,00
37:03,00
01:55,00
 
4
211
00420-02141 Šebek David 64
20:00,00
20:20,00
40:20,00
05:11,00
 
5
205
00420-02149 Viktora Václav 30
21:28,00
21:33,00
43:01,00
07:52,00
 
6
208
00420-01742 Frydrych Broňa 20
21:52,00
21:31,00
43:23,00
08:14,00
 
7
210
00420-00417 Svoboda Jiří 56
31:05,00
30:06,00
01:01:11,00
26:03,00
 
8
209
00420-01925 Urbánek Jiří 20
33:41,00
31:52,00
01:05:33,00
30:25,00
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
OdstupRychlost
1
214
00420-01139 Štěpánková Martina 62
19:10,00
19:00,00
38:10,00
00:00,00
 
2
216
00420-00209 Halířová Jarmila 17
20:58,00
21:42,00
42:40,00
04:30,00
 
3
220
00420-01753 Kaněrová Michaela 20
22:36,00
22:06,00
44:41,00
06:32,00
 
4
218
00420-02147 Václavová Linda 64
22:41,00
22:45,00
45:26,00
07:16,00
 
5
213
00420-02125 Fürstová Petra 64
23:24,00
23:33,00
46:57,00
08:47,00
 
6
212
00420-02212 Myslivcová Markéta 40
23:26,00
23:32,00
46:58,00
08:48,00
 
7
215
00420-01956 Mikušová Barbora 63
23:29,00
23:32,00
47:00,00
08:51,00
 
8
217
00420-01902 Křížková Petra 62
22:44,00
24:34,00
47:18,00
09:08,00
 
9
219
00420-01749 Páslerová Jana 20
28:42,00
27:55,00
56:38,00
18:28,00
 
                   
Třída: CCJD - Canicross s jedním psem - dorost
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 2.2 km
 2. kolo
 2.2 km
 Celkem
 4.4 km
OdstupRychlost
1
224
00420-01720 Jílková Zuzana 62
23:34,00
23:55,00
47:29,00
00:00,00
 
2
225
00420-02231 Nováková Kateřina 64
24:53,00
25:31,00
50:24,00
02:56,00
 
3
222
00420-01968 Štihlová Anežka 63
26:14,00
25:56,00
52:09,00
04:41,00
 
                   
Třída: CCMZ - Canicross s jedním psem - mladší žáci
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 2.2 km
 2. kolo
 2.2 km
 Celkem
 4.4 km
OdstupRychlost
1
241
00420-01992 Štihlová Rozalie 63
06:45,00
06:53,00
13:38,00
00:00,00
 
2
248
00420-01806 Erbsová Sofie 62
07:16,00
07:17,00
14:33,00
00:56,00
 
3
239
00420-02449 Barchánková Adda 20
07:29,00
07:16,00
14:45,00
01:07,00
 
4
238
00420-02072 Zasadilová Tereza 20
07:45,00
07:29,00
15:14,00
01:36,00
 
5
242
00420-02311 Šturzová Karolína 20
08:08,00
07:59,00
16:07,00
02:30,00
 
6
243
00420-02312 Kučírková Anna 20
09:02,00
08:31,00
17:33,00
03:56,00
 
7
240
00420-02479 Kdýrová Sára 58
09:17,00
09:09,00
18:26,00
04:48,00
 
8
246
00420-02317 Rubešová Adéla 30
10:04,00
10:17,00
20:21,00
06:44,00
 
9
245
00420-01536 Rez Martin 20
12:14,00
11:18,00
23:32,00
09:54,00
 
10
244
00420-02424 Vondráčková Vanesa 59
12:42,00
12:11,00
24:53,00
11:15,00
 
11
247
00420-02477 Svobodová Kristýna 30
14:42,00
14:17,00
28:59,00
15:21,00
 
                   
Třída: CCSZ - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 2.2 km
 2. kolo
 2.2 km
 Celkem
 4.4 km
OdstupRychlost
1
227
00420-02200 Ježková Matilda 58
06:26,00
06:30,00
12:57,00
00:00,00
 
2
228
00420-02006 Lehká Zorka 30
06:46,00
06:55,00
13:41,00
00:44,00
 
3
236
00420-02255 Erlebachová Aneta 30
07:01,00
06:56,00
13:57,00
01:01,00
 
4
237
00420-02007 Mojžíšková Klára 20
08:07,00
08:06,00
16:13,00
03:16,00
 
5
234
00420-02478 Sedláková Petra 63
08:17,00
08:22,00
16:39,00
03:43,00
 
6
231
00420-01590 Merhautová Lucie 20
08:08,00
08:32,00
16:40,00
03:43,00
 
7
233
00420-02344 Čermáková Adéla 63
08:19,00
08:23,00
16:42,00
03:45,00
 
8
230
00420-02167 Luptovská Viktorie 20
08:57,00
08:46,00
17:43,00
04:47,00
 
9
232
00420-02169 Kejřová Anna 20
08:37,00
09:16,00
17:53,00
04:57,00
 
10
235
00420-02446 Hromková Šárka 20
10:46,00
10:50,00
21:36,00
08:39,00