Napsat dotaz

Eduardův mid

Datum akce: 09.01 - 10.01.2021
Místo konání: Abertamy,areál technických služeb
Závod vložil: Dagmar Šindelářová
Tříkolový závod.Sobota dopoledne 32km v sobotu večer 16km neděle 32km

Pořadatel: Krušnohorský sportovní klub psích spřežení z.s.
Ředitel závodu: Milan Šindelář
Hlavní rozhodčí: Roman Habásko
Traťový komisař: Petr Gurega
Přihlášky: Milan Šindelář | rajcak@volny.cz | Telefon: 724972181

Datum uzávěrky přihlášek: 06.01.2021
Datum odvolání závodu: 07.01.2021
Startovné: 900
Místo prezentace: Abertmy areál technických služeb
Termín prezentace: 08.01.2021 00:00

Popis trati: Technicky nenáročná trať po hřebenech Krušných hor. Trať bude ve větší míře upravena rolbou, lze očekávat zejména v hřebenových partiích tratí sníženou viditelnost a závěje. Trať bude na hřebenech kontrolována hlídkou na sněžném skůtru.
Start: sobota první kolo v 11.00 - 32km sobota druhé kolo v 19.00 - 16km neděle třetí kolo závodu v 11.00 - 32km organizátor závodu může vzhledem k počasí a počtu startujících změnit čas začátku závodu v midu.
Ubytování: vlastní, organizátor nezajišťuje ubytování. Penzion Heller,Sporthotel Abertamy atd.
Stravování: zajištěn v místě
Veterinární podmínky: Platná vakcinace proti vzteklině, psince, parviroze, hepatitidě, parainfluenze Platná vakcinace proti psincovému kašli vakcínou Pneumodog nebo Nobivac KC !!! Tato povinnost se vztahuje na všechny psy starší 6 měsíců, na psy kteří budou přivezeni za účelem účasti na závodech psích spřežení a nebo budou přivezeni do prostoru konání sportovní akce doprovodem závodníka nebo závodníkem samým.
Příjezd: v pátek od 11.00h , závodníci se budou při příjezdu řídit pokyny organizátora akce a budou respektovat rozdělení parkoviště dle velikosti spřežení.
Povinná výbava: Náhradní zimní bunda, náhradní rukavice, lyžařské nebo sluneční brýle, čelová svítilna s dostatečným světelným účinkem a náhradní baterií, další poviná výbava dle pravidel a řádů ČASS pro závody MID
Zvláštnosti a upozornění pořadatele: Zákaz volného pohybu a venčení psů v obci Abertamy, na louce u Větrova a v prostoru úvaziště psů, startu a cíle. Zákaz tréninku se psy na upravených závodních tratích v sobotu od 05.00h do konce závodu. Zákaz chůze po tratích závodu.