Napsat dotaz

Hradecký mid 2015

Výsledková listina - Běleč n/O (21.11.2015 - 22.11.2015)
www stránky závodu: http://metuje.mushing.cz
Kategorie: CC - CaniCross (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
85
00420-00604 Šáfr Vladimír 58
01:25:44,00
01:27:45,00
02:53:29,00
00:00,00
15.63
 
2
144
 
Bergauer Petra
PL
01:30:40,00
01:34:51,00
03:05:31,00
12:02,00
14.62
 
3
10
00420-01577 Kostelecký Filip
 
01:36:58,00
01:43:49,00
03:20:47,00
27:18,00
13.51
 
4
148
00420-01756 Kynclová ml. Zuzana 59
01:44:35,00
01:49:25,00
03:34:00,00
40:31,00
12.67
 
5
75
00420-01375 Pícl Aleš 25
01:50:15,00
01:54:00,00
03:44:15,00
50:46,00
12.09
 
6
2
00420-01925 Urbánek Jiří 20
02:05:00,00
02:04:50,00
04:09:50,00
01:16:21,00
10.86
 
999
172
00420-01608 David Miloš 58
01:47:17,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: MB - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
232
00420-01052 Sochor Jiří 25
55:25,00
01:00:59,00
01:56:24,00
00:00,00
23.3
 
2
209
00420-01745 Kovařík Petr 20
01:03:50,00
01:03:14,00
02:07:04,00
10:40,00
21.34
 
3
189
 
Ptaœ Monika
PL
01:05:12,00
01:05:28,00
02:10:40,00
14:16,00
20.76
 
4
210
00420-01562 Peka Jan 16
01:05:15,00
01:06:59,00
02:12:14,00
15:50,00
20.51
 
5
227
00420-01007 Zetek Václav 35
01:06:27,00
01:12:21,00
02:18:48,00
22:24,00
19.54
 
6
216
00420-01330 Navrátil Dan 3
01:17:03,00
01:20:18,00
02:37:21,00
40:57,00
17.24
 
7
238
 
Furdzik Grzegorz
PL
01:32:04,00
01:33:13,00
03:05:17,00
01:08:53,00
14.64
 
8
201
00420-00988 Petrus Zdeněk 20
01:38:55,00
01:37:13,00
03:16:08,00
01:19:44,00
13.83
 
9
214
 
Gregora Miroslav
 
01:43:17,00
01:37:26,00
03:20:43,00
01:24:19,00
13.71
 
10
239
00420-01126 Hanuš Jaromír 20
01:47:36,00
01:47:37,00
03:35:13,00
01:38:49,00
12.6
 
11
202
00420-01807 Beran Ondřej 20
01:49:48,00
01:51:55,00
03:41:43,00
01:45:19,00
12.23
 
12
180
00420-01564 Fendrych Jiří 20
02:04:13,00
02:07:40,00
04:11:53,00
02:15:29,00
10.77
 
13
221
00420-00398 Hanuš Michal 20
02:33:35,00
02:03:40,00
04:37:15,00
02:40:51,00
9.78
 
14
185
00420-01232 Rabas Adolf 20
02:12:40,00
02:30:15,00
04:42:55,00
02:46:31,00
9.59
 
                           
Kategorie: MB1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
183
00420-01047 Fiala Jaroslav 35
01:11:09,00
01:09:02,00
02:20:11,00
00:00,00
19.35
 
2
236
00420-01762 Brůna Zdenek 16
01:11:04,00
01:10:24,00
02:21:28,00
01:17,00
19.17
 
3
194
00420-01775 Koňáková Dana 35
01:11:06,00
01:12:31,00
02:23:37,00
03:26,00
18.88
 
4
225
00420-01774 Toman Tomáš 35
01:12:42,00
01:14:14,00
02:26:56,00
06:45,00
18.46
 
5
122
00420-01705 Paclt Zdeněk 20
01:17:15,00
01:18:10,00
02:35:25,00
15:14,00
17.45
 
6
233
00420-02012 Žitná Tereza
 
01:25:32,00
01:22:47,00
02:48:19,00
28:08,00
16.11
 
7
218
00420-00427 Burda Richard 25
01:30:24,00
01:31:34,00
03:01:58,00
41:47,00
14.9
 
8
181
00420-01695 Twardek Tomáš 63
01:35:36,00
01:33:26,00
03:09:02,00
48:51,00
14.35
 
9
212
00420-00867 Svoboda Martin
 
01:38:13,00
01:38:24,00
03:16:37,00
56:26,00
13.79
 
10
195
00420-01848 Šmahel Lukáš 35
01:39:53,00
01:41:05,00
03:20:58,00
01:00:47,00
13.49
 
11
184
00420-00325 Stejskal Jiří
 
01:46:29,00
02:15:13,00
04:01:42,00
01:41:31,00
11.22
 
12
229
00420-00351 Kmochova Vanda 17
01:59:26,00
02:11:43,00
04:11:09,00
01:50:58,00
10.8
 
                           
Kategorie: MBKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
100
00420-01865 Levová Veronika 58
53:54,00
58:19,00
01:52:13,00
00:00,00
24.17
 
2
109
00420-01576 Hanušová Tereza 20
01:02:37,00
01:00:11,00
02:02:48,00
10:35,00
22.08
 
3
130
 
Gonzalez Hatu
MEX
01:03:31,00
01:02:36,00
02:06:07,00
13:54,00
21.5
 
4
38
 
Hrdlička Jan
 
01:09:45,00
01:09:39,00
02:19:24,00
27:11,00
19.45
 
5
35
 
Hrdličková Petra
 
01:09:27,00
01:10:15,00
02:19:42,00
27:29,00
19.41
 
6
160
00420-00211 Roháčková Anna 58
58:47,00
01:22:27,00
02:21:14,00
29:01,00
19.2
 
7
140
00420-01761 Kopecký Jan 45
01:12:27,00
01:09:07,00
02:21:34,00
29:21,00
19.16
 
8
28
 
Grenzner Branislav
 
01:14:44,00
01:13:50,00
02:28:34,00
36:21,00
18.25
 
9
151
00420-01840 Staňková Eva 16
01:15:57,00
01:19:08,00
02:35:05,00
42:52,00
17.49
 
10
157
00420-01102 Bálek Petr
 
01:17:36,00
01:21:42,00
02:39:18,00
47:05,00
17.02
 
11
15
00420-01728 Weigert Miloš 9
01:23:58,00
01:30:05,00
02:54:03,00
01:01:50,00
15.58
 
                           
Kategorie: MSC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
165
00420-00807 Burian Jan 58
55:38,00
01:04:36,00
02:00:14,00
00:00,00
22.56
 
2
14
00420-00999 Job Rostislav 40
01:01:40,00
01:03:29,00
02:05:09,00
04:55,00
21.67
 
3
20
00420-01815 Tuháčková Alena
 
01:04:03,00
01:02:29,00
02:06:32,00
06:18,00
21.43
 
4
36
00420-01727 Vlček Viktor 3
01:02:55,00
01:17:00,00
02:19:55,00
19:41,00
19.38
 
5
39
 
Kacper Stanek
PL
01:09:24,00
01:11:05,00
02:20:29,00
20:15,00
19.3
 
6
41
00420-01721 Müller Lukáš 35
01:10:23,00
01:11:08,00
02:21:31,00
21:17,00
19.16
 
7
8
00420-01907 Adamová Pavlína 20
01:16:49,00
01:17:11,00
02:34:00,00
33:46,00
17.61
 
8
40
00420-00821 Petruželka Milan 20
01:18:38,00
01:21:14,00
02:39:52,00
39:38,00
16.96
 
9
99
 
Adámek Zbyněk
 
01:00:34,00
01:41:05,00
02:41:39,00
41:25,00
16.78
 
10
5
00420-00502 Dušková Zdenka 35
01:21:13,00
01:22:16,00
02:43:29,00
43:15,00
16.59
 
11
174
00420-01766 Pavlišáková Kateřina 35
01:20:22,00
01:26:50,00
02:47:12,00
46:58,00
16.22
 
12
135
00420-01223 Kronus Roman 55
01:20:05,00
01:29:11,00
02:49:16,00
49:02,00
16.02
 
13
131
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
01:26:40,00
01:33:49,00
03:00:29,00
01:00:15,00
15.03
 
14
168
00420-02042 Svoboda Jan 65
01:35:16,00
01:33:56,00
03:09:12,00
01:08:58,00
14.33
 
15
47
00420-01746 Kovaříková Jana 20
01:25:46,00
01:46:47,00
03:12:33,00
01:12:19,00
14.08
 
16
82
 
Plšek Martin
 
01:38:37,00
01:36:10,00
03:14:47,00
01:14:33,00
13.92
 
                           
Kategorie: MU - Unlimited spřežení 7 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
207
 
Maas Horst
A
53:14,00
53:17,00
01:46:31,00
00:00,00
25.46
 
2
237
00420-01428 Zetková Jana 40
01:03:49,00
01:01:37,00
02:05:26,00
18:55,00
21.62
 
3
115
00420-00011 Levíčková Helena 49
01:11:54,00
01:07:39,00
02:19:33,00
33:02,00
19.43
 
4
235
 
Tomaszewski Maciej
PL
59:03,00
01:22:23,00
02:21:26,00
34:55,00
19.18
 
5
208
 
Ptaœ £ukasz
PL
01:07:31,00
01:15:25,00
02:22:56,00
36:25,00
18.97
 
6
118
00420-00010 Levíček Martin 49
01:11:42,00
01:12:36,00
02:24:18,00
37:47,00
18.79
 
7
231
00420-01341 Pelant Michal 20
01:14:58,00
01:10:40,00
02:25:38,00
39:07,00
18.62
 
8
223
00420-01034 Merhaut Michal 20
01:14:06,00
01:24:22,00
02:38:28,00
51:57,00
17.11
 
9
206
00420-00575 Holá Jana 9
01:28:25,00
01:28:51,00
02:57:16,00
01:10:45,00
15.3
 
10
213
 
Polášek Roman
 
01:49:16,00
02:04:23,00
03:53:39,00
02:07:08,00
11.61
 
11
186
00420-01732 Pfeifer Petr 16
02:31:32,00
02:34:12,00
05:05:44,00
03:19:13,00
8.87
 
999
215
00420-01747 Lovette Rodney 20
01:10:07,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: MU1 - Unlimited spřežení 7 a více psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
182
00420-00861 Henychová Jana 20
01:18:57,00
01:19:58,00
02:38:55,00
00:00,00
17.07
 
2
87
00420-00767 Hladovcová Klára 35
01:17:49,00
01:22:05,00
02:39:54,00
00:59,00
16.96
 
3
198
00420-01751 Twardková Barbora 63
01:39:50,00
01:33:17,00
03:13:07,00
34:12,00
14.04