Napsat dotaz

Eduardův sprint

Výsledková listina - Abertamy-náhradní termín (16.01.2016 - 17.01.2016)
www stránky závodu: http://eduarduvmid.blog.cz/rubrika/eduarduv-sprint-2016
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
311
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
01:08:29,00
01:16:42,00
02:25:11,00
00:00,00
11.16
 
2
320
00420-01945 Bebr Patrik 35
01:32:42,00
01:39:15,00
03:11:57,00
46:46,00
8.44
 
                           
Kategorie: B2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
318
00420-01702 Heczko Zbigniew 17
52:07,00
55:43,00
01:47:50,00
00:00,00
15.02
 
2
314
00420-01191 Němec Vojta 35
01:15:01,00
01:14:16,00
02:29:17,00
41:27,00
10.85
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
322
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
22:09,00
21:49,00
43:58,00
00:00,00
20.47
 
2
321
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
23:36,00
22:45,00
46:21,00
02:23,00
19.42
 
3
307
00420-01815 Tuháčková Alena 30
26:23,00
27:13,00
53:36,00
09:38,00
16.79
 
4
306
00420-01835 Zelenková Věra 65
40:15,00
44:28,00
01:24:43,00
40:45,00
10.62
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
329
 
Wlodarczyk Mikolaj
PL
21:18,00
22:17,00
43:35,00
00:00,00
20.65
 
2
328
00420-01837 Kulhánková Kateřina 35
28:42,00
33:54,00
01:02:36,00
19:01,00
14.38
 
3
305
00420-01804 Hospr Lukáš 40
36:58,00
43:56,00
01:20:54,00
37:19,00
11.12
 
4
309
00420-01935 Dvořák Jiří 35
42:14,00
43:51,00
01:26:05,00
42:30,00
10.45
 
5
301
00420-00351 Kmochová Vanda 17
44:25,00
48:36,00
01:33:01,00
49:26,00
9.68
 
6
325
 
Hutařová Sandra
 
44:46,00
54:56,00
01:39:42,00
56:07,00
9.03
 
7
323
00420-01033 Šoupal Pavel 35
45:53,00
54:00,00
01:39:53,00
56:18,00
9.01
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
310
 
Stawowczyk Waldemar
PL
29:25,00
32:15,00
01:01:40,00
00:00,00
14.59
 
2
315
00420-01598 Piskač Zdeněk 55
47:55,00
50:27,00
01:38:22,00
36:42,00
9.15
 
3
304
00420-00542 Janko Ota 25
57:42,00
58:26,00
01:56:08,00
54:28,00
7.75
 
4
313
00420-00501 Slepička Martin 35
01:13:01,00
59:36,00
02:12:37,00
01:10:57,00
6.79
 
                           
Kategorie: SKJ - Skijöring - běžec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
324
00420-01267 Dočekal Milan 56
53:40,00
59:50,00
01:53:30,00
00:00,00
14.27
 
2
303
00420-01759 Vodák David 56
01:38:40,00
01:44:31,00
03:23:11,00
01:29:41,00
7.97
 
                           
Kategorie: SKJ2 - Skijöring - bězec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
327
00420-01823 Děrglová Eliška 30
38:21,00
41:37,00
01:19:58,00
00:00,00
20.26
 
2
312
00420-00913 Strnad Jiří 58
40:43,00
46:09,00
01:26:52,00
06:54,00
18.65
 
3
308
00420-00999 Job Rostislav 40
45:32,00
54:03,00
01:39:35,00
19:37,00
16.27
 
4
326
00420-01833 Ledvinka Bořivoj
 
58:42,00
01:07:47,00
02:06:29,00
46:31,00
12.81