Napsat dotaz

Bernartické Benátky

Výsledková listina - Bernartice nad Odrou (24.10.2015 - 25.10.2015)
www stránky závodu: https://www.facebook.com/events/777017985778401/
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
92
00420-01138 Brož Ondra 63
12:23,50
12:15,20
24:38,70
00:00,00
25.32
 
2
59
00420-00449 Dostál Lukáš 63
13:34,20
13:37,40
27:10,60
02:32,90
22.95
 
3
58
00420-00443 Krkoška Štěpán 49
17:33,70
13:06,10
30:39,80
06:01,10
20.35
 
4
8
00420-00010 Levíček Martin 49
17:08,20
14:12,30
31:20,50
06:41,80
19.91
 
5
62
00420-00011 Levíčková Helena 49
17:51,30
14:52,10
32:43,40
08:04,70
19.07
 
6
61
00420-01695 Twardek Tomáš 63
17:07,80
16:36,20
33:44,00
09:05,30
18.5
 
7
60
00420-01343 Zetek Zdeněk 16
18:59,70
17:37,80
36:37,50
11:58,80
17.04
 
8
64
00420-00423 Hurych Jaromír 20
21:26,90
22:36,80
44:03,70
19:25,00
14.16
 
9
63
00420-01330 Navrátil Dan 3
25:48,00
23:23,10
49:11,10
24:32,40
12.69
 
                           
Kategorie: BKJJ - Bikejöring junioři - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
 
Gugula Adrian
PL
10:56,90
11:16,40
22:13,30
00:00,00
28.08
 
2
18
 
Skrzynski Jakub
PL
11:48,80
11:24,80
23:13,60
01:00,30
26.87
 
3
21
00420-01903 Svobodová Michaela 63
11:57,70
11:55,10
23:52,80
01:39,50
26.13
 
4
85
00420-01970 Urbančík David - Město Bohumín 63
13:10,00
12:48,10
25:58,10
03:44,80
24.03
 
5
19
 
Bober Wiktoria
 
14:03,20
14:25,70
28:28,90
06:15,60
21.91
 
6
5
 
Byrgiel Monika
PL
15:37,70
16:24,50
32:02,20
09:48,90
19.48
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
00420-01939 Klár Martin 30
09:07,00
08:56,70
18:03,40
00:00,00
34.56
 
2
90
00420-01786 Blucha Jan 63
10:28,40
10:29,20
20:57,60
02:54,20
29.77
 
3
23
00420-01957 Mrovec Tomáš 63
10:55,30
10:43,60
21:38,90
03:35,50
28.82
 
4
25
 
Doležel Tomáš
 
11:18,20
10:49,10
22:07,30
04:03,90
28.21
 
5
24
00420-01933 Složil Radek 25
11:34,80
11:39,20
23:14,00
05:10,60
26.86
 
6
26
00420-01973 Pupík Petr 16
14:33,60
13:23,00
27:56,60
09:53,20
22.33
 
7
91
00420-01903 Pavlovec Michal 63
13:35,10
14:55,10
28:30,20
10:26,80
21.89
 
999
24
00420-01933 Složil Radek - DNS 25
16:35,60
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
7
 
Kalat Jolanta
PL
12:58,50
12:10,50
25:09,00
00:00,00
24.81
 
2
34
00420-01993 Ulmanová Adéla 63
13:51,00
12:02,20
25:53,20
00:44,20
24.11
 
3
32
00420-01919 Grexová Petra 58
15:49,80
13:19,90
29:09,70
04:00,70
21.4
 
4
31
 
Sládková Michaela
 
15:09,10
15:55,00
31:04,10
05:55,10
20.08
 
5
28
 
Schonová Lucie
 
17:01,80
18:26,80
35:28,60
10:19,60
17.59
 
6
29
 
Černá Lucie
 
20:07,60
17:43,50
37:51,10
12:42,10
16.49
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
66
00420-01699 Havlíčková Adéla 16
13:55,40
14:02,60
27:58,00
00:00,00
22.31
 
2
69
 
Kupčák Daniel
 
14:40,70
13:55,40
28:36,10
00:38,10
21.82
 
3
67
00420-00687 Svoboda Martin 16
17:11,40
16:00,50
33:11,90
05:13,90
18.8
 
4
68
 
Nguyenová Marta
 
18:14,00
16:56,10
35:10,10
07:12,10
17.74
 
5
70
00420-00463 Růčka Bronislav 42
17:30,30
17:42,80
35:20,10
07:22,10
17.66
 
6
65
00420-01703 Netri Tomáš 63
19:56,90
20:31,10
40:28,00
12:30,00
15.42
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
71
00420-01480 Fochler Petr 62
14:40,10
14:21,20
29:01,30
00:00,00
21.5
 
2
72
 
Daško Milan
 
16:14,90
16:41,40
32:56,30
03:55,00
18.94
 
3
73
00420-01958 Navrátil Jaroslav 63
17:28,40
17:04,40
34:32,80
05:31,50
18.06
 
4
74
00420-01960 Poledník Michal 63
18:46,30
17:47,00
36:33,30
07:32,00
17.07
 
5
22
 
Dučák Marcel
SK
17:46,40
19:46,80
37:33,20
08:31,90
16.62
 
6
75
 
Chatowicki Bartlomiej
PL
20:34,60
20:30,80
41:05,40
12:04,10
15.19
 
7
80
 
Vacula Adam
 
22:43,80
21:32,30
44:16,10
15:14,80
14.1
 
8
79
 
Imiolczyk Kisiel
PL
24:57,30
26:40,90
51:38,20
22:36,90
12.08
 
9
76
00420-01983 Koliba Martin 63
26:02,30
26:47,50
52:49,80
23:48,50
11.81
 
999
77
 
Olšar Petr - DNS
 
20:19,90
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCMJ - CaniCross Muži junioři - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
78
 
Paluch Mateusz
PL
05:49,20
05:28,70
11:17,90
00:00,00
16.99
 
2
12
 
Gagula Szymon
PL
05:46,10
05:46,80
11:32,90
00:15,00
16.63
 
3
4
 
Chrostek Kacper
PL
06:29,00
06:20,70
12:49,70
01:31,80
14.97
 
4
16
 
Lysek Erik
PL
08:22,90
08:16,60
16:39,50
05:21,60
11.53
 
5
17
 
Keniž Jakub
PL
11:38,10
09:39,60
21:17,70
09:59,80
9.02
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
81
00420-01729 Bluchová Kateřina 58
17:03,80
17:18,80
34:22,60
00:00,00
18.15
 
2
84
 
Jurek Weronika
PL
17:13,20
17:11,70
34:24,90
00:02,30
18.13
 
3
82
00420-01946 Čaganová Petra 63
18:43,20
18:56,20
37:39,40
03:16,80
16.57
 
4
30
00420-01956 Mikušová Barbora 63
20:49,40
20:41,40
41:30,80
07:08,20
15.03
 
5
88
 
Kolibová Jana
 
23:29,40
22:15,40
45:44,80
11:22,20
13.64
 
6
86
00420-01855 Cihlářová Natalie 63
22:41,00
24:10,50
46:51,50
12:28,90
13.32
 
                           
Kategorie: CCWJ - CaniCross Ženy juniorky - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
00420-01968 Štíhlová Anežka 63
05:56,30
05:57,70
11:54,00
00:00,00
16.13
 
2
11
 
Kaputa Aleksandra
PL
06:32,20
05:41,50
12:13,70
00:19,70
15.7
 
3
9
 
Opyrchal Patrycja
PL
06:25,30
06:11,60
12:36,90
00:42,90
15.22
 
4
5
 
Byrgiel Monika
PL
06:42,30
06:57,30
13:39,60
01:45,60
14.06
 
5
3
 
Gorny Aleksandra
PL
07:05,10
06:59,00
14:04,10
02:10,10
13.65
 
6
6
 
Slonina Kinga
PL
07:31,40
06:41,00
14:12,40
02:18,40
13.51
 
7
15
00420-01954 Lacinová Kateřina 63
07:12,50
07:17,40
14:29,90
02:35,90
13.24
 
8
14
 
Martinátová Kateřina
 
07:06,00
07:59,80
15:05,80
03:11,78
12.72
 
9
13
 
Hrtánková Marie
 
07:31,70
08:35,40
16:07,10
04:13,10
11.91
 
10
2
00420-01982 Kašíková Adéla 63
09:56,20
09:06,60
19:02,80
07:08,80
10.08
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
49
 
Imiolczyk Nikolas
PL
10:19,50
10:22,90
20:36,40
00:00,00
30.28
 
2
50
00420-01382 Tomášková Jana 62
11:10,10
11:09,40
22:19,40
01:43,00
27.95
 
3
52
00420-01904 Milatová Gabriela 63
11:40,70
11:09,20
22:49,90
02:13,50
27.33
 
4
51
 
Vigodová Katarina
SK
12:00,40
11:23,90
23:24,30
02:47,90
26.66
 
5
54
 
Mánková Lea
 
13:11,30
12:55,70
26:07,00
05:30,60
23.89
 
6
53
 
Mayer Michal
 
14:24,00
14:40,50
29:04,50
08:28,10
21.46
 
7
55
 
Šperlichová Zuzana
 
16:45,80
16:00,50
32:46,30
12:09,90
19.04
 
8
56
00420-02001 Kubeš Radek 16
17:50,90
16:22,10
34:13,00
13:36,60
18.24
 
9
57
00420-01974 Přikryl Michal 16
22:02,40
22:38,70
44:41,10
24:04,70
13.96
 
999
87
 
Paloušková Jana - DNS
 
00:00,00
20:18,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
 
Lučanský Patrik
 
10:54,00
10:47,80
21:41,80
00:00,00
28.76
 
2
37
 
Bičkošová Lenka
 
12:40,40
13:55,70
26:36,10
04:54,30
23.46
 
3
41
 
Nowroth Justyna
PL
13:30,30
13:21,30
26:51,60
05:09,80
23.23
 
4
38
 
Hrtánek Petr
 
14:28,80
12:57,70
27:26,50
05:44,70
22.74
 
5
35
 
Sumrák Dušan
 
13:33,70
15:32,50
29:06,20
07:24,40
21.44
 
6
35
 
Sumrák Dušan 
 
15:14,20
18:35,30
33:49,50
12:07,70
18.45
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
42
00420-01789 Čuřík Michal 63
11:13,90
11:05,20
22:19,10
00:00,00
27.96
 
2
24
00420-01933 Složil Radek 25
12:40,70
12:41,80
25:22,50
03:03,40
24.59
 
3
43
 
Janovský Lukáš
 
14:51,90
14:31,80
29:23,70
07:04,60
21.23
 
4
39
 
Ziaja Katarzyna
PL
15:18,10
14:07,30
29:25,40
07:06,30
21.21
 
5
28
 
Schonová Lucie
 
16:05,30
17:15,80
33:21,10
11:02,00
18.71
 
6
45
00420-02016 Dluhošová Zuzana 16
17:11,60
17:11,30
34:22,90
12:03,80
18.15
 
7
47
 
Vrublovská Radka
 
16:48,30
21:34,30
38:22,60
16:03,50
16.26
 
997
44
 
Brůhová Veronika - DNF
 
19:24,90
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
998
46
 
Adámek Zbyněk - DNS
 
19:21,80
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
999
89
00420-01613 Urbančík Martin - Město Bohumín - DNS 63
10:41,30
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0