Napsat dotaz

Šediváčkův long 2016 MR long

Výsledková listina - Deštné v Orlických horách (26.01.2016 - 30.01.2016)
www stránky závodu: www.sedivackuv-long.cz
Kategorie: LA1 - Čistokrevní 5-8 psů (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
25
00420-01774 Toman Tomáš 35
03:51,38
03:13,38
07:05,16
00:00,00
13.26
 
2
39
00420-00246 Gurega Petr 9
04:11,59
03:25,12
07:37,11
00:31,55
12.34
 
3
63
 
Brunner Christoph
I
04:18,10
03:19,47
07:37,57
00:32,41
12.32
 
4
33
 
Oeser Michael
D
04:14,29
03:24,10
07:38,39
00:33,23
12.3
 
5
20
00420-00022 Novotný Roman 57
04:12,07
03:27,40
07:39,47
00:34,31
12.27
 
6
61
 
Matsch Janine
CH
04:25,12
03:26,16
07:51,28
00:46,12
11.96
 
7
6
 
Häusler Heiko
D
04:19,14
03:39,48
07:59,02
00:53,46
11.77
 
8
41
 
Hierzer Jürgen
A
04:42,44
03:56,03
08:38,47
01:33,31
10.87
 
9
32
 
Wahrhausen Johannes
D
04:46,51
03:54,17
08:41,08
01:35,52
10.82
 
10
46
 
Zimmerti Peter
CH
05:06,46
03:42,56
08:49,42
01:44,26
10.65
 
11
19
00420-01646 Hladovec Pavel 35
04:55,15
03:54,50
08:50,05
01:44,49
10.64
 
12
31
 
Speer Wofgang
D
04:57,29
03:59,47
08:57,16
01:52,00
10.5
 
13
30
00420-01705 Paclt Zdeněk 20
04:56,28
04:13,37
09:10,05
02:04,49
10.25
 
14
42
00420-00427 Burda Richard 25
05:02,13
04:14,10
09:16,23
02:11,07
10.14
 
15
48
 
Amstätter Carmen
D
05:04,23
04:21,03
09:25,26
02:20,10
9.97
 
16
47
 
Frey Patrick
CH
05:08,50
04:23,20
09:32,10
02:26,54
9.86
 
17
26
 
Bau Julia
D
05:51,37
04:54,36
10:46,13
03:40,57
8.73
 
18
80
 
Reincke Christine
D
06:07,41
05:01,34
11:09,15
04:03,59
8.43
 
19
18
00420-01896 Hrabal David 3
06:14,15
05:02,12
11:16,27
04:11,11
8.34
 
20
13
 
Fehringer Wolfgang
D
06:12,53
05:06,01
11:18,54
04:13,38
8.31
 
21
55
 
Wagner Uli
D
06:15,17
05:27,32
11:42,49
04:37,33
8.02
 
992
75
 
Willing André - DQ
D
05:30,12
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
993
9
 
Klaushofer Lisa - DQ
A
05:36,30
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
994
58
 
Mair Michael - DNS
A
07:35,50
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
995
49
 
Langer Bernd - DNS
D
08:04,33
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
996
17
 
Geidl Lisa - DNS
D
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
997
66
 
Umbach Wilfried - DQ
D
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
998
72
 
Csonthó László - DQ
H
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
999
90
00420-00274 Kučera Pavel - DQ 57
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LC1 - Čistokrevní 2-4 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
73
00420-01775 Koňáková Dana 35
04:39,48
03:45,59
08:25,47
00:00,00
11.15
 
2
65
00420-01796 Klíma Lukáš 35
04:45,14
03:57,19
08:42,33
00:16,46
10.79
 
3
50
00420-01762 Brůna Zdeněk 16
04:57,54
03:55,56
08:53,50
00:28,03
10.57
 
4
29
00420-01701 Charouz Jaroslav 16
04:53,42
04:09,16
09:02,58
00:37,11
10.39
 
5
88
00420-00486 Kotiš Martin 40
05:07,43
04:42,59
09:50,42
01:24,55
9.55
 
6
82
00420-00473 Sadílek František 57
05:31,16
04:48,44
10:20,00
01:54,13
9.1
 
7
10
 
Höckenreiner Jürgen
D
05:40,08
04:46,29
10:26,37
02:00,50
9
 
8
71
00420-01275 Vraštil Vladimír 59
06:16,50
04:32,19
10:49,09
02:23,22
8.69
 
                           
Kategorie: LP - Pulka long - běžec na lyžích a 1-3 psi táhnoucí pulku (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
79
 
Weiss Günter
D
06:53,06
06:30,35
13:23,41
00:00,00
6.87
 
999
56
 
Stäger Beat - DQ
CH
07:09,46
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LU - Otevření 9 a více psů (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
78
00420-01007 Zetek Václav 35
03:21,15
02:40,05
06:01,20
00:00,00
15.61
 
2
77
00420-01428 Zetková Jana 35
03:58,24
03:07,15
07:05,39
01:04,19
13.25
 
3
85
00420-01727 Vlček Viktor 3
04:23,52
03:04,17
07:28,09
01:26,49
12.59
 
4
59
 
Ragula Regina
H
04:27,02
03:17,43
07:44,45
01:43,25
12.14
 
5
43
00420-00575 Holá Jana 9
04:28,07
03:21,05
07:49,12
01:47,52
12.02
 
6
14
 
Zacher Marc
D
04:31,00
03:19,19
07:50,19
01:48,59
11.99
 
7
24
 
Webers Marco
D
05:19,05
03:37,01
08:56,06
02:54,46
10.52
 
8
23
 
Klauser Miriam
D
05:15,06
04:12,57
09:28,03
03:26,43
9.93
 
9
60
00420-01534 Zasadil Roman 20
05:23,29
04:20,28
09:43,57
03:42,37
9.66
 
10
12
 
van de Ven Marc
NL
06:07,34
04:51,40
10:59,14
04:57,54
8.56
 
11
70
00420-01732 Pfeifer Petr 16
06:31,54
05:28,15
12:00,09
05:58,49
7.83
 
12
81
 
Wasylewska Kinga
PL
07:03,03
05:24,09
12:27,12
06:25,52
7.55
 
999
27
 
Fredersdorf Ingo - DNS
D
06:43,48
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LU1 - Čistokrevní 9 a více psů (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
53
00420-01014 Habásko Roman 9
03:42,15
02:52,13
06:34,28
00:00,00
14.3
 
2
1
 
Schinzel Gerald
A
04:30,55
03:38,45
08:09,40
01:35,12
11.52
 
3
45
 
Ramseier Norbert
CH
04:46,58
03:50,58
08:37,56
02:03,28
10.89
 
4
54
 
Rest Michael
D
04:55,02
03:48,18
08:43,20
02:08,52
10.78
 
5
4
 
Takacs Günter
A
05:07,49
04:10,47
09:18,36
02:44,08
10.1
 
6
38
00420-00321 Brzek Martin 35
05:17,19
04:31,52
09:49,11
03:14,43
9.57
 
999
51
 
Gramberger-Kral Dieter - DNS
A
05:38,01
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0