Napsat dotaz

Stochov 2015

Výsledková listina - Stochov (14.11.2015 - 15.11.2015)
www stránky závodu: http://stochov.wordpress.com
Kategorie: CC - CaniCross (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
108
00420-00604 Šáfr Vladimír 58
49:44,66
28:54,42
01:18:39,08
00:00,00
17.55
 
2
107
00420-01996 Křížová Anna 58
59:04,26
35:26,99
01:34:31,25
15:52,17
14.6
 
3
113
00420-01827 Macháčková Kateřina 30
01:06:01,09
39:23,22
01:45:24,31
26:45,23
13.09
 
4
135
 
Kocián David
 
01:05:32,58
01:12:43,84
02:18:16,42
59:37,34
12.58
 
                           
Kategorie: MB - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
44
00420-01007 Zetek Václav 35
35:50,22
19:35,13
55:25,35
00:00,00
24.9
 
2
25
00420-01052 Sochor JIří 25
36:32,21
19:01,97
55:34,18
00:08,83
24.83
 
3
38
00420-00707 Bieliková Romana 40
47:43,43
26:31,95
01:14:15,38
18:50,03
18.58
 
4
29
00420-01836 Ledvinková Juliana
 
56:02,23
30:38,00
01:26:40,23
31:14,88
15.92
 
5
23
00420-01232 Rabas Adolf 20
01:19:48,73
44:09,35
02:03:58,08
01:08:32,73
11.13
 
                           
Kategorie: MB1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
57
00420-01047 Fiala Jaroslav 35
42:16,70
22:15,47
01:04:32,17
00:00,00
21.38
 
2
37
00420-01775 Koňáková Dana 35
43:25,12
21:14,50
01:04:39,62
00:07,45
21.34
 
3
18
00420-01499 Guregová Romana 9
41:55,88
23:22,19
01:05:18,07
00:45,90
21.13
 
4
60
00420-01774 Toman Tomáš 35
44:46,01
23:42,50
01:08:28,51
03:56,34
20.15
 
5
58
00420-01832 Kotiš Jan 40
50:58,03
25:54,40
01:16:52,43
12:20,26
17.95
 
6
24
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
56:48,59
27:23,54
01:24:12,13
19:39,96
16.39
 
7
19
00420-01896 Hrabal David 3
53:16,17
31:27,64
01:24:43,81
20:11,64
16.29
 
8
9
00420-00351 Kmochová Vanda 17
01:10:13,33
39:45,45
01:49:58,78
45:26,61
12.55
 
                           
Kategorie: MB2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
45
00420-01191 Němec Vojta 35
01:14:45,26
01:18:37,55
02:33:22,81
00:00,00
11.34
 
2
46
 
Soukupová Kateřina
 
01:16:49,08
01:17:44,01
02:34:33,09
01:10,28
11.26
 
                           
Kategorie: MBKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
69
00420-00906 Brázda Petr 3
33:07,56
18:58,24
52:05,80
00:00,00
26.49
 
2
84
00420-01931 Tomanová Dominika 58
35:09,53
19:59,78
55:09,31
03:03,51
25.02
 
3
10
00420-01761 Kopecký Jan 45
41:32,48
21:12,93
01:02:45,41
10:39,61
21.99
 
4
67
 
Hrdličková Petra
 
41:16,51
22:55,01
01:04:11,52
12:05,72
21.5
 
5
30
 
Vít Petr
 
40:18,44
24:29,21
01:04:47,65
12:41,85
21.3
 
6
66
 
Hrdlička Jan
 
42:17,17
23:10,90
01:05:28,07
13:22,27
21.08
 
7
56
00420-00211 Roháčková Anna 58
44:14,17
22:25,28
01:06:39,45
14:33,65
20.7
 
                           
Kategorie: MSC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
80
00420-01829 Srchová Michaela 58
32:03,20
18:13,70
50:16,90
00:00,00
27.45
 
2
28
00420-01144 Janovský Pavel 35
38:47,33
21:56,97
01:00:44,30
10:27,40
22.72
 
3
78
00420-01815 Tuháčková Alena
 
38:56,30
22:49,71
01:01:46,01
11:29,11
22.34
 
4
63
00420-01721 Muller Lukáš 35
40:12,17
24:49,86
01:05:02,03
14:45,13
21.22
 
5
31
00420-01934 Drncová Zuzana 40
45:05,70
25:50,28
01:10:55,98
20:39,08
19.45
 
6
27
00420-01907 Adamová Pavlína 20
46:00,31
25:13,96
01:11:14,27
20:57,37
19.37
 
7
4
00420-01236 Kronusová Eva 55
48:35,86
28:00,43
01:16:36,29
26:19,39
18.01
 
8
43
00420-01734 Rožňová Anna 16
50:49,66
28:48,58
01:19:38,24
29:21,34
17.33
 
9
40
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
53:11,67
36:27,01
01:29:38,68
39:21,78
15.39
 
                           
Kategorie: MU - Unlimited spřežení 7 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
00420-01428 Zetková Jana 40
43:40,66
23:22,47
01:07:03,13
00:00,00
20.58
 
2
79
00420-01747 Rodney Lovette 20
49:37,80
24:42,50
01:14:20,30
07:17,17
18.56
 
3
35
00420-00575 Holá Jana 9
50:56,35
27:34,61
01:18:30,96
11:27,83
17.58
 
4
85
00420-01459 Alscher Ivan 35
01:02:09,74
34:11,09
01:36:20,83
29:17,70
14.32
 
                           
Kategorie: MU1 - Unlimited spřežení 7 a více psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
68
00420-01014 Habásko Roman 9
36:37,26
19:30,31
56:07,57
00:00,00
24.59
 
2
65
00420-00767 Hladovcová Klára 35
48:24,62
24:57,92
01:13:22,54
17:14,97
18.81
 
3
14
00420-00321 Brzek Martin 35
55:26,46
30:35,50
01:26:01,96
29:54,39
16.04