Napsat dotaz

Stochov 2015

Výsledková listina - Stochov (14.11.2015 - 15.11.2015)
www stránky závodu: http://stochov.wordpress.com
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-01945 Bebr Patrik 35
25:46,36
13:03,44
38:49,80
00:00,00
16.38
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
00420-00009 Krupička Petr 49
12:53,08
07:15,16
20:08,24
00:00,00
31.58
 
2
22
00420-01658 Krátký Adam
 
13:21,48
07:27,47
20:48,95
00:40,71
30.55
 
3
54
00420-01824 Děrgel Pavel 30
13:24,74
07:29,64
20:54,38
00:46,14
30.42
 
4
17
00420-00913 Strnad Jiří 58
15:47,84
08:56,13
24:43,97
04:35,73
25.71
 
5
15
00420-00913 Strnad Jiří 58
16:10,84
09:09,91
25:20,75
05:12,51
25.09
 
6
7
00420-01979 Prokůpek Otakar 56
16:46,31
08:45,58
25:31,89
05:23,65
24.91
 
7
6
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
17:30,01
09:34,93
27:04,94
06:56,70
23.48
 
8
5
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
18:04,95
10:13,71
28:18,66
08:10,42
22.46
 
9
87
 
Basl Pavel
 
19:16,15
11:39,79
30:55,94
10:47,70
20.56
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
50
00420-00674 Suchá Linda 58
13:06,69
07:45,34
20:52,03
00:00,00
30.48
 
2
73
00420-01693 Draslarová Jana 58
13:50,26
07:55,74
21:46,00
00:53,97
29.22
 
3
48
00420-00675 Heroudková Jiřina 58
14:25,75
08:19,51
22:45,26
01:53,23
27.95
 
4
53
00420-01823 Děrglová Eliška 30
15:13,90
08:18,97
23:32,87
02:40,84
27.01
 
5
76
 
Prokopová Marie
 
21:15,96
10:52,25
32:08,21
11:16,18
19.79
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
64
00420-01796 Klíma Lukáš 35
19:48,46
10:31,06
30:19,52
00:00,00
20.97
 
2
3
00420-01223 Kronus Roman 55
23:56,79
12:50,84
36:47,63
06:28,11
17.29
 
3
89
00420-01837 Kulhánková Kateřina 35
24:48,10
12:15,66
37:03,76
06:44,24
17.16
 
4
55
 
Hutařová Sandra
 
27:51,95
11:17,84
39:09,79
08:50,27
16.24
 
5
1
00420-00378 Vodák Milan 56
28:54,61
14:21,75
43:16,36
12:56,84
14.7
 
6
16
00420-01033 Šoupal Pavel 35
28:53,23
14:55,02
43:48,25
13:28,73
14.52
 
7
62
00420-01164 Wegnerová Lucie 35
28:50,14
16:32,24
45:22,38
15:02,86
14.02
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
26
00420-01598 Piskač Zdeněk 55
26:45,87
13:24,43
40:10,30
00:00,00
15.83
 
2
41
00420-00501 Slepička Martin 35
31:38,02
18:19,21
49:57,23
09:46,93
12.73
 
3
12
00420-01736 Kamešová Marcela 35
33:18,84
17:14,83
50:33,67
10:23,37
12.58
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
120
00420-01150 Smrčka Petr 58
26:26,73
14:35,59
41:02,32
00:00,00
15.5
 
2
122
00420-01267 Dočekal Milan 56
27:04,64
14:52,41
41:57,05
00:54,73
15.16
 
3
114
00420-01791 Sudek Milan 20
29:40,98
16:23,93
46:04,91
05:02,59
13.8
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
145
00420-00209 Halířová Jarmila 17
25:27,76
14:04,26
39:32,02
00:00,00
16.09
 
2
126
00420-01606 Kuříková Vaclava 58
27:28,89
14:32,06
42:00,95
02:28,93
15.14
 
3
109
00420-01693 Draslarová Jana 58
28:49,34
14:03,45
42:52,79
03:20,77
14.83
 
4
111
00420-01842 Hájíčková Kamila 58
30:23,97
16:53,58
47:17,55
07:45,53
13.45
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
13
00420-01139 Štěpánková Martina 62
13:01,38
07:25,37
20:26,75
00:00,00
31.11
 
2
82
00420-01151 Ženíšek Michal 58
13:36,89
07:34,63
21:11,52
00:44,77
30.01
 
3
51
00420-00215 Suchý Jiří 58
14:10,55
07:49,99
22:00,54
01:33,79
28.9
 
4
74
00420-01606 Kuříková Václava 58
16:49,63
08:31,54
25:21,17
04:54,42
25.09
 
5
49
00420-00675 Heroudková Jiřina 58
16:43,97
09:38,37
26:22,34
05:55,59
24.12
 
6
32
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
20:06,77
11:32,28
31:39,05
11:12,30
20.09
 
7
42
 
Pekárková Vlasta
 
31:30,53
15:13,50
46:44,03
26:17,28
13.61
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
47
00420-01656 Halada Tomáš 36
21:45,46
11:43,07
33:28,53
00:00,00
19
 
2
8
00420-01935 Dvořák Jiří 35
22:50,30
12:06,81
34:57,11
01:28,58
18.2
 
3
71
00420-00502 Dušková Zdeňka 35
22:51,87
13:15,71
36:07,58
02:39,05
17.6
 
4
61
00420-01808 Klímová Veronika 35
23:11,08
13:14,68
36:25,76
02:57,23
17.46
 
5
11
00420-01804 Hospr Lukáš 40
23:40,68
12:51,24
36:31,92
03:03,39
17.41
 
6
75
00420-01361 Svobodová Blanka 9
25:26,44
13:49,85
39:16,29
05:47,76
16.19
 
7
77
 
Prokopová Marie st.
 
27:30,27
13:24,96
40:55,23
07:26,70
15.54
 
8
2
00420-01759 Vodák David 56
26:42,13
14:17,51
40:59,64
07:31,11
15.51
 
9
70
 
Pechánková Dita
 
25:30,67
18:54,42
44:25,09
10:56,56
14.32
 
10
52
00420-01944 Svoboda Petr 35
29:46,15
15:58,77
45:44,92
12:16,39
13.9
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
81
00420-01151 Ženíšek Michal 58
13:44,44
08:07,10
21:51,54
00:00,00
29.1
 
2
83
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
14:23,05
08:22,47
22:45,52
00:53,98
27.95
 
3
34
00420-02002 Pešek Tomáš 17
16:51,36
09:20,03
26:11,39
04:19,85
24.28
 
4
39
00420-01849 Knotková Kateřina 35
22:58,67
11:47,86
34:46,53
12:54,99
18.29
 
5
86
00420-00162 Valtrová Iva 35
25:44,41
14:07,82
39:52,23
18:00,69
15.95