Napsat dotaz

Mushing pod věží-Royal Canin cup

Výsledková listina - Radíkov-Chata pod věží (29.11.2014 - 30.11.2014)
www stránky závodu: http://hanackymushersclub.webnode.cz/
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
4
 
Martin Urbančík - Město Bohumín
 
08:21,00
08:13,00
16:34,00
00:00,00
25.35
 
2
1
 
Michal Čuřík
 
09:10,00
08:43,00
17:53,00
01:19,00
23.49
 
3
6
 
Petr Pupík
 
11:58,00
10:59,00
22:57,00
06:23,00
18.3
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
2
00420-01600 Markéta Pospíšilová 17
10:02,00
09:53,00
19:55,00
00:00,00
21.09
 
2
9
00420-01855 Natalie Cihlářová 63
11:29,00
11:12,00
22:41,00
02:46,00
18.52
 
3
8
 
Petra Horňáková
SK
12:27,00
12:18,00
24:45,00
04:50,00
16.97
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
53
00420-01703 Tomáš Netri 63 150541
14:00,00
13:12,00
27:12,00
00:00,00
15.44
 
2
54
00420-01132 Eva Bajgarová 16 150257
13:35,00
14:03,00
27:38,00
00:26,00
15.2
 
3
52
 
Lukáš Mráček
 
15:30,00
12:52,00
28:22,00
01:10,00
14.81
 
4
55
 
Yvona Galgaňáková
 
16:13,00
18:12,00
34:25,00
07:13,00
12.2
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
11
00420-01742 Broň Frydrych 20
14:38,00
15:02,00
29:40,00
00:00,00
14.16
 
2
12
 
Pavel Bezděk
 
15:55,00
16:22,00
32:17,00
02:37,00
13.01
 
3
15
 
Martin Urbančík - Město Bohumín
 
16:09,00
16:12,00
32:21,00
02:41,00
12.98
 
4
13
 
Petr Krejči
 
21:39,00
19:10,00
40:49,00
11:09,00
10.29
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
16
 
Adéla Voráčková
 
15:08,00
14:40,00
29:48,00
00:00,00
14.09
 
2
25
00420-01854 Kristina Fryzová 63 150290
14:20,00
15:50,00
30:10,00
00:22,00
13.92
 
3
24
 
Jana Kakáčová
 
15:29,00
15:36,00
31:05,00
01:17,00
13.51
 
4
27
 
Miroslava Šperlichov
 
18:15,00
18:08,00
36:23,00
06:35,00
11.54
 
5
30
 
Petra Horňáková
SK
17:48,00
19:12,00
37:00,00
07:12,00
11.35
 
6
31
00420-01855 Natalie Cihlářová 63
21:00,00
21:48,00
42:48,00
13:00,00
9.81
 
7
29
 
Adéla Havlíčková
 
21:18,00
22:12,00
43:30,00
13:42,00
9.66
 
8
26
 
Lenka Šteclová
 
23:40,00
21:23,00
45:03,00
15:15,00
9.32
 
9
21
 
Anna Hajná
 
21:04,00
24:01,00
45:05,00
15:17,00
9.32
 
10
23
 
Kateřina Nožičková
 
18:50,00
27:18,00
46:08,00
16:20,00
9.1
 
11
28
 
Květa Kouřilová
 
31:12,00
29:15,00
01:00:27,00
30:39,00
6.95
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
 
Šimon Navrátil
 
07:24,00
07:02,00
14:26,00
00:00,00
12.47
 
2
50
 
Kristýna Ticháčková
 
10:07,00
09:45,00
19:52,00
05:26,00
9.06
 
3
7
 
Viktorie Done
 
12:07,00
11:52,00
23:59,00
09:33,00
7.51
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
85
 
Martin Urbančík - Město Bohumín
 
08:38,00
09:20,00
17:58,00
00:00,00
23.38
 
2
80
 
Michal Pavlovec
 
09:32,00
09:10,00
18:42,00
00:44,00
22.46
 
3
84
 
Lubomír Sutter
 
09:58,00
09:33,00
19:31,00
01:33,00
21.52
 
4
72
00420-01601 Petr Pospíšil 17 150348
09:57,00
09:38,00
19:35,00
01:37,00
21.45
 
5
76
 
Markéta Pospíšilová
 
10:08,00
09:44,00
19:52,00
01:54,00
21.14
 
6
83
 
Michal Mayer
 
10:35,00
10:13,00
20:48,00
02:50,00
20.19
 
7
82
 
Martin Gremlica
 
10:56,00
10:54,00
21:50,00
03:52,00
19.24
 
8
81
 
Gabriela Milatová
 
11:45,00
12:06,00
23:51,00
05:53,00
17.61
 
9
79
 
Michal Jahoda
 
12:17,00
12:24,00
24:41,00
06:43,00
17.02
 
10
74
 
Zuzana Šperlichová
 
14:34,00
13:41,00
28:15,00
10:17,00
14.87
 
11
73
 
Lucie Schönová
 
16:10,00
14:03,00
30:13,00
12:15,00
13.9
 
12
91
 
Barbara Vojvodíková
 
20:47,00
21:04,00
41:51,00
23:53,00
10.04
 
13
71
 
Naděžda Lázničková
 
26:09,00
23:50,00
49:59,00
32:01,00
8.4
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
86
 
Vladimír Klučka
 
13:20,00
13:15,00
26:35,00
00:00,00
15.8
 
2
87
00420-01730 David Vičar 58 150388
13:30,00
18:55,00
32:25,00
05:50,00
12.96
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
92
 
Erik Copko
 
11:57,00
10:37,00
22:34,00
00:00,00
18.61
 
2
95
00420-01703 Tomáš Netri 63 150541
11:53,00
11:16,00
23:09,00
00:35,00
18.14
 
3
90
 
Kateřina Málková
 
15:40,00
13:49,00
29:29,00
06:55,00
14.25