Napsat dotaz

Hradecký mid - MR mid

Výsledková listina - Běleč n /O (22.11.2014 - 23.11.2014)
logo závodu
www stránky závodu: http://metuje.mushing.cz/mc/zavody/hradecky_mid/informace.php
Kategorie: CC - CaniCross (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
91
00420-00604 Šáfr Vladimír 58
01:19:26,00
01:21:31,00
02:40:57,00
00:00,0
16.85
 
2
107
 
Jánošík Rudolf
 
01:22:04,00
01:26:35,00
02:48:39,00
07:42,00
16.08
 
3
146
00420-01656 Halada Tomáš 36 150527
01:30:20,00
01:39:02,00
03:09:22,00
28:25,00
14.32
 
4
132
00420-01754 Ducháč Martin 20
01:38:24,00
01:40:35,00
03:18:59,00
38:02,00
13.63
 
5
19
00420-01756 Kynclová Zuzana ml. 59
01:42:02,00
01:48:02,00
03:30:04,00
49:07,00
12.91
 
6
25
00420-01757 Pelikán Radek 59
01:46:32,00
01:45:25,00
03:31:57,00
51:00,00
12.8
 
7
116
00420-01577 Kostelecký Filip
 
01:45:23,00
01:52:28,00
03:37:51,00
56:54,00
12.45
 
8
143
 
Hanáková Zuzana
 
01:50:38,00
01:57:18,00
03:47:56,00
01:06:59,00
11.9
 
9
1
00420-01898 Larionová Marianna 30
02:03:11,00
02:16:40,00
04:19:51,00
01:38:54,00
10.44
 
10
149
 
Prášil Jan
 
02:02:11,00
02:29:52,00
04:32:03,00
01:51:06,00
9.97
 
11
138
00420-01575 Hanuš Tomáš 20
02:37:42,00
02:30:32,00
05:08:14,00
02:27:17,00
8.8
 
99
105
 
Urbánek Jiří
 
01:53:47,00
00:00,0
00:00,00
00:00,00
0
 
99
33
 
Nejmanová Martina
 
02:06:22,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: MB - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
191
00420-01052 Sochor Jiří 25 150040
55:16,00
01:02:26,00
01:57:42,00
00:00,0
23.04
 
2
183
00420-01007 Zetek Václav 35 150092
57:09,00
01:02:13,00
01:59:22,00
01:40,00
22.72
 
3
92
 
Daujotiené Indré
LT
56:57,00
01:03:09,00
02:00:06,00
02:24,00
22.58
 
4
171
00420-01523 Vrtěl Martin - CARNILOVE TEAM 49 150002
01:14:54,00
01:00:33,00
02:15:27,00
17:45,00
20.02
 
5
87
00420-01648 Tkadlec Vladimír 63
01:11:51,00
01:15:10,00
02:27:01,00
29:19,00
18.45
 
6
147
00420-00004 Mazánek Pavel 20
01:04:41,00
01:25:02,00
02:29:43,00
32:01,00
18.11
 
7
173
00420-01745 Kovařík Petr 20
01:14:36,00
01:16:32,00
02:31:08,00
33:26,00
17.94
 
8
141
 
Ptaœ Monika
PL
01:18:11,00
01:24:39,00
02:42:50,00
45:08,00
16.66
 
9
190
00420-00988 Petrus Zdeněk 20 150601
01:28:17,00
01:30:10,00
02:58:27,00
01:00:45,00
15.2
 
10
108
 
Grobinsch Eduards
LV
01:54:52,00
01:04:30,00
02:59:22,00
01:01:40,00
15.12
 
11
174
00420-01330 Navrátil Dan 3 150097
01:34:14,00
01:40:55,00
03:15:09,00
01:17:27,00
13.9
 
12
165
00420-01793 Kubín Tomáš 16
01:54:23,00
01:56:45,00
03:51:08,00
01:53:26,00
11.73
 
13
185
00420-01564 Fendrych Jiří 20 150664
02:07:24,00
01:59:41,00
04:07:05,00
02:09:23,00
10.98
 
14
177
00420-00398 Hanuš Michal 20 150665
02:09:42,00
01:58:06,00
04:07:48,00
02:10:06,00
10.94
 
15
115
00420-01732 Pfeifer Petr 16
02:06:10,00
02:11:48,00
04:17:58,00
02:20:16,00
10.51
 
16
188
00420-01232 Rabas Adolf 20
02:05:05,00
02:13:12,00
04:18:17,00
02:20:35,00
10.5
 
17
187
00420-00263 Bahník Roman
 
02:29:44,00
02:30:12,00
04:59:56,00
03:02:14,00
9.04
 
                           
Kategorie: MB1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
180
00420-01762 Brůna Zdenek 16
01:08:24,00
01:14:51,00
02:23:15,00
00:00,0
18.93
 
2
113
00420-00022 Novotný Roman 57 150483
01:20:00,00
01:18:15,00
02:38:15,00
15:00,00
17.14
 
3
166
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 150063
01:19:27,00
01:22:59,00
02:42:26,00
19:11,00
16.7
 
4
114
00420-00616 Mikutová Anita 35 150050
01:28:20,00
01:35:42,00
03:04:02,00
40:47,00
14.74
 
5
23
00420-01223 Kronus Roman 55 150498
01:29:17,00
01:35:06,00
03:04:23,00
41:08,00
14.71
 
6
99
00420-01695 Twardek Tomáš 63
01:29:12,00
01:39:50,00
03:09:02,00
45:47,00
14.35
 
7
102
00420-00427 Burda Richard 25 150675
01:35:02,00
01:42:13,00
03:17:15,00
54:00,00
13.75
 
8
179
00420-01896 Hrabal David 3 150620
01:45:06,00
02:04:26,00
03:49:32,00
01:26:17,00
11.82
 
                           
Kategorie: MB2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
30
00420-01191 Němec Vojtěch 35 150087
01:43:31,00
01:44:00,00
03:27:31,00
00:00,0
13.07
 
2
175
00420-01664 Daňsová Zuzka 20
01:45:38,00
01:47:14,00
03:32:52,00
05:21,00
12.74
 
3
100
00420-00423 Hurych Jaromír 20 150419
01:50:02,00
02:00:33,00
03:50:35,00
23:04,00
11.76
 
4
186
00420-01109 Pešková Alena 20 150214
02:03:24,00
02:08:17,00
04:11:41,00
44:10,00
10.78
 
                           
Kategorie: MBKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-01867 Šimonek Petr 30 150690
54:48,00
01:01:27,00
01:56:15,00
00:00,0
23.33
 
2
95
 
Daujotas Laimonas
LT
57:18,00
59:36,00
01:56:54,00
00:39,00
23.2
 
3
164
00420-01865 Hakenová Veronika 58 150686
55:50,00
01:01:08,00
01:56:58,00
00:43,00
23.19
 
4
76
00420-01753 Prokopová Michaela 20
57:10,00
01:00:03,00
01:57:13,00
00:58,00
23.14
 
5
123
00420-01750 Středa David
 
01:00:17,00
01:05:04,00
02:05:21,00
09:06,00
21.64
 
6
11
00420-01842 Hajíčková Kamila 58
01:02:27,00
01:04:01,00
02:06:28,00
10:13,00
21.44
 
7
13
00420-01761 Kopecký Jan 45
01:09:37,00
01:13:02,00
02:22:39,00
26:24,00
19.01
 
8
35
00420-01102 Balek Petr
 
01:12:23,00
01:17:27,00
02:29:50,00
33:35,00
18.1
 
9
12
00420-01840 Staňková Eva 16
01:13:48,00
01:16:07,00
02:29:55,00
33:40,00
18.09
 
10
199
00420-01728 Weigert Miloš 9
01:19:25,00
01:20:52,00
02:40:17,00
44:02,00
16.92
 
11
144
00420-01790 Doubravová Jiřina 36 150561
01:17:05,00
01:26:43,00
02:43:48,00
47:33,00
16.56
 
99
221
00420-01608 David Miloš 58
58:44,00
00:00,0
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: MSC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
88
00420-01185 Burian Jan 58
56:40,00
58:58,00
01:55:38,00
00:00,0
23.45
 
2
2
00420-01144 Janovský Pavel 35
58:11,00
01:02:40,00
02:00:51,00
05:13,00
22.44
 
3
150
 
Góralczyk Adrian
PL
01:12:50,00
01:12:32,00
02:25:22,00
29:44,00
18.66
 
4
109
 
Stanek Kacper
PL
01:12:33,00
01:13:55,00
02:26:28,00
30:50,00
18.52
 
5
220
 
Furdzik Grzegorz
PL
01:15:18,00
01:14:20,00
02:29:38,00
34:00,00
18.12
 
6
74
00420-01727 Vlček Viktor 3
01:07:07,00
01:22:48,00
02:29:55,00
34:17,00
18.09
 
7
207
00420-01721 Müller Lukáš 35 150140
01:16:01,00
01:16:35,00
02:32:36,00
36:58,00
17.77
 
8
159
 
Adamová Pavlína
 
01:17:12,00
01:17:58,00
02:35:10,00
39:32,00
17.48
 
9
77
00420-01484 Urbášek Vladimír 3
01:18:21,00
01:19:00,00
02:37:21,00
41:43,00
17.24
 
10
216
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58 150165
01:17:14,00
01:23:09,00
02:40:23,00
44:45,00
16.91
 
11
37
00420-01236 Kronusová Eva 55 150709
01:16:14,00
01:26:49,00
02:43:03,00
47:25,00
16.63
 
12
200
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
150079
01:22:22,00
01:23:25,00
02:45:47,00
50:09,00
16.36
 
13
184
00420-01804 Hospr Lukáš 40 150629
01:24:06,00
01:34:03,00
02:58:09,00
01:02:31,00
15.22
 
14
18
 
Svoboda Martin
 
01:27:28,00
01:33:43,00
03:01:11,00
01:05:33,00
14.97
 
15
24
00420-01807 Beran Ondřej 20
01:29:09,00
01:33:14,00
03:02:23,00
01:06:45,00
14.87
 
16
209
00420-01730 Vičar David 58 150386
01:30:46,00
01:33:46,00
03:04:32,00
01:08:54,00
14.7
 
17
213
00420-00396 Kostelecký Vladimír 20
01:34:20,00
01:32:47,00
03:07:07,00
01:11:29,00
14.49
 
18
21
00420-01707 Kynclová Zuzana st. 59
01:48:04,00
01:51:37,00
03:39:41,00
01:44:03,00
12.35
 
                           
Kategorie: MU - Unlimited spřežení 7 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
189
 
Maas Horst
A
54:32,00
01:00:44,00
01:55:16,00
00:00,0
23.53
 
2
49
00420-00992 Zvolský Pavel 25 150683
57:13,00
01:02:47,00
02:00:00,00
04:44,00
22.6
 
3
106
00420-01725 Gregor Zdeněk 57 150549
01:00:14,00
01:01:16,00
02:01:30,00
06:14,00
22.32
 
4
192
00420-01599 Kolátor Vít 25
01:05:21,00
01:05:54,00
02:11:15,00
15:59,00
20.66
 
5
110
00420-01747 Lovette Rodney 20
01:04:47,00
01:09:14,00
02:14:01,00
18:45,00
20.24
 
6
182
 
Tomaszewski Maciej
PL
01:05:16,00
01:12:46,00
02:18:02,00
22:46,00
19.65
 
7
137
00420-01034 Merhaut Michal 20
01:09:43,00
01:10:46,00
02:20:29,00
25:13,00
19.3
 
8
118
00420-01428 Zetková Jana 40 150109
01:10:15,00
01:14:45,00
02:25:00,00
29:44,00
18.7
 
9
128
 
Ptaœ £ukasz
PL
01:10:18,00
01:25:34,00
02:35:52,00
40:36,00
17.4
 
10
139
00420-01341 Pelant Michal 20
01:18:44,00
01:25:44,00
02:44:28,00
49:12,00
16.49
 
11
130
00420-01323 Vlčková Barbora 3 150715
02:13:11,00
02:15:29,00
04:28:40,00
02:33:24,00
10.09
 
                           
Kategorie: MU1 - Unlimited spřežení 7 a více psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
22
00420-01705 Paclt Zdeněk 20 150548
01:19:25,00
01:29:31,00
02:48:56,00
00:00,0
16.05
 
2
90
00420-00767 Hladovcová Klára 35 150020
02:03:45,00
01:28:14,00
03:31:59,00
43:03,00
12.79
 
3
98
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 150071
01:41:16,00
01:57:35,00
03:38:51,00
49:55,00
12.39