Napsat dotaz

Royal Canine Mid Stochov

Výsledková listina - Stochov (15.11.2014 - 16.11.2014)
www stránky závodu: http://stochov.wordpress.com
Kategorie: CC - CaniCross (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
126
00420-00072 Bielik Jan 40
49:33,67
50:57,31
01:40:30,98
00:00,00
16.71
 
2
111
00420-01150 Smrčka Petr 58
59:11,99
01:03:07,53
02:02:19,52
21:48,54
13.73
 
3
143
 
Marková Zuzana
 
01:07:37,06
01:08:16,83
02:15:53,89
35:22,91
12.36
 
4
124
00420-01757 Pelikán Radek 59
01:08:22,57
01:08:29,12
02:16:51,69
36:20,71
12.28
 
5
123
00420-01827 Macháčková Kateřina 30
01:08:11,87
01:09:44,43
02:17:56,30
37:25,32
12.18
 
                           
Kategorie: MB - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
44
00420-01007 Zetek Václav 35 150092
38:51,04
38:11,63
01:17:02,67
00:00,00
21.81
 
2
57
00420-01232 Rabas Adolf 20
01:23:15,77
01:21:25,71
02:44:41,48
01:27:38,81
10.2
 
3
13
00420-01549 Černá Monika 35
01:22:42,97
01:24:54,30
02:47:37,27
01:30:34,60
10.02
 
                           
Kategorie: MB1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
42
00420-01047 Fiala Jaroslav 35
44:09,26
41:43,23
01:25:52,49
00:00,00
19.56
 
2
1
00420-01514 Smolíková Alena 20 150340
48:23,81
47:01,34
01:35:25,15
09:32,66
17.61
 
3
6
00420-01499 Guregová Romana 9 150191
50:39,37
50:52,57
01:41:31,94
15:39,45
16.55
 
4
34
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 150063
01:02:58,74
50:05,62
01:53:04,36
27:11,87
14.86
 
5
53
00420-01223 Kronus Roman 55 150498
57:35,08
58:05,38
01:55:40,46
29:47,97
14.52
 
6
2
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
150078
01:04:07,55
01:08:10,26
02:12:17,81
46:25,32
12.7
 
7
35
00420-00351 Kmochová Vanda 17 150657
01:28:05,51
01:27:10,47
02:55:15,98
01:29:23,49
9.59
 
                           
Kategorie: MB2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
00420-01191 Němec Vojtěch 35 150087
01:03:08,05
01:02:25,19
02:05:33,24
00:00,00
13.38
 
2
95
00420-01850 Herčík Lukáš 58
01:09:39,91
01:07:08,24
02:16:48,15
11:14,91
12.28
 
3
26
00420-01664 Daňsová Zuzana 20
01:13:08,91
01:09:53,67
02:23:02,58
17:29,34
11.74
 
4
16
00420-00501 Slepička Martin 35
01:18:23,60
01:20:46,21
02:39:09,81
33:36,57
10.56
 
5
116
00420-01109 Pešková Alena 20 150214
01:24:11,35
01:19:35,84
02:43:47,19
38:13,95
10.26
 
6
56
00420-00423 Hurych Jaromír 20 150419
01:28:51,64
01:30:12,70
02:59:04,34
53:31,10
9.38
 
                           
Kategorie: MBKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
83
00420-00906 Brázda Petr 3 150023
33:45,51
33:50,52
01:07:36,03
00:00,00
24.85
 
2
62
00420-01185 Burian Jan 58 150210
36:11,29
37:32,67
01:13:43,96
06:07,93
22.79
 
3
74
00420-00675 Heroudková Jiřina 58 150491
35:30,97
39:36,38
01:15:07,35
07:31,32
22.36
 
4
41
00420-00211 Roháčková Anna 58 150485
40:23,77
39:41,61
01:20:05,38
12:29,35
20.98
 
5
82
 
Plíšek Tomáš
 
41:08,53
40:02,37
01:21:10,90
13:34,87
20.69
 
6
65
 
Basl Pavel
 
40:56,94
41:11,09
01:22:08,03
14:32,00
20.45
 
7
12
00420-01761 Kopecký Jan 45
45:59,30
38:38,26
01:24:37,56
17:01,53
19.85
 
8
49
 
Bálek Petr
 
56:35,53
52:56,38
01:49:31,91
41:55,88
15.34
 
9
130
00420-01834 Ledvinka Bořivoj 40
57:53,27
55:50,62
01:53:43,89
46:07,86
14.77
 
                           
Kategorie: MSC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
59
00420-01144 Janovský Pavel 35
38:33,87
37:44,23
01:16:18,10
00:00,00
22.02
 
2
71
00420-01721 Muller Lukáš 35 150140
46:29,89
49:02,87
01:35:32,76
19:14,66
17.58
 
3
45
00420-00707 Bieliková Romana 40
50:10,18
50:39,02
01:40:49,20
24:31,10
16.66
 
4
94
 
Adamová Pavlína
 
51:55,99
50:59,94
01:42:55,93
26:37,83
16.32
 
5
25
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58 150165
53:39,62
54:40,41
01:48:20,03
32:01,93
15.51
 
6
54
00420-01236 Kronusová Eva 55 150709
54:32,31
59:08,32
01:53:40,63
37:22,53
14.78
 
7
17
00420-01804 Hospr Lukáš 40 150629
56:40,89
59:00,00
01:55:40,89
39:22,79
14.52
 
8
32
00420-01126 Hanuš Jaromír 20
59:20,32
01:01:41,67
02:01:01,99
44:43,89
13.88
 
9
77
 
Gotwald Petr
 
01:31:19,46
02:14:45,06
03:46:04,52
02:29:46,42
7.43
 
                           
Kategorie: MU - Unlimited spřežení 7 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
 
Lovette Rodney
 
45:42,57
43:18,51
01:29:01,08
00:00,00
18.87
 
2
33
00420-01428 Zetková Jana 40 150109
45:13,51
45:30,94
01:30:44,45
01:43,37
18.51
 
3
66
00420-00575 Holá Jana 9 150005
55:24,72
55:56,38
01:51:21,10
22:20,02
15.09
 
4
24
00420-01459 Alscher Ivan 35 150233
01:02:54,87
01:02:35,82
02:05:30,69
36:29,61
13.39
 
                           
Kategorie: MU1 - Unlimited spřežení 7 a více psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
11
00420-01014 Habásko Roman 9 150031
40:38,97
37:39,72
01:18:18,69
00:00,00
21.45
 
2
120
00420-01705 Paclt Zdeněk 20 150548
51:02,14
50:30,42
01:41:32,56
23:13,87
16.54
 
3
100
00420-00767 Hladovcová Klára 35 150020
55:42,42
53:31,73
01:49:14,15
30:55,46
15.38
 
4
31
00420-00321 Brzek Martin 35 150012
58:24,24
54:41,36
01:53:05,60
34:46,91
14.85
 
5
72
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 150071
01:07:25,66
01:11:12,31
02:18:37,97
01:00:19,28
12.12