Napsat dotaz

Šediváčkův long 2015

Výsledková listina - Deštné v Orlických horách (21.01.2015 - 24.01.2015)
Kategorie: BKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
8
 
Kopka Jan
 
04:21,03
04:06,12
00:00,00
01:13,17
09:40,32
00:00,00
13.54
 
2
3
 
Horák Martin
 
04:21,00
04:09,52
00:00,00
01:21,05
09:51,57
00:11,25
13.28
 
3
9
 
Navrátil Tomáš
 
04:33,16
04:27,21
00:00,00
01:18,23
10:19,00
00:38,28
12.7
 
4
10
 
Saňa Tomáš
 
04:35,25
05:05,05
00:00,00
01:32,09
11:12,39
01:32,07
11.69
 
5
13
 
Vaculík Jan
 
04:55,23
05:02,01
00:00,00
01:34,43
11:32,07
01:51,35
11.36
 
6
2
 
Sunkovský Milan
 
05:19,20
05:01,26
00:00,00
01:34,44
11:55,30
02:14,58
10.99
 
7
14
 
Malý Tomáš
 
05:13,01
05:17,27
00:00,00
01:43,39
12:14,07
02:33,35
10.71
 
8
1
 
Benedikt Zdeněk
 
05:32,57
05:49,27
00:00,00
01:36,56
12:59,20
03:18,48
10.09
 
9
12
 
Hron Zdeněk
 
05:19,46
05:42,50
00:00,00
01:59,35
13:02,11
03:21,39
10.05
 
10
6
 
Jansta Milan
 
06:09,08
05:25,54
00:00,00
01:52,38
13:27,40
03:47,08
9.73
 
11
16
 
Gsela Jakub
 
06:02,05
06:06,13
00:00,00
01:53,47
14:02,05
04:21,33
9.33
 
12
11
 
Duleba Lukáš
 
05:47,42
06:06,56
00:00,00
02:16,00
14:10,38
04:30,06
9.24
 
13
5
 
Jílek Milan
 
06:27,15
06:12,18
00:00,00
01:50,36
14:30,09
04:49,37
9.03
 
14
7
 
Kronus Roman
 
06:01,44
07:05,28
00:00,00
02:03,13
15:10,25
05:29,53
8.63
 
15
4
 
Kulda Jan
 
06:37,39
06:31,23
00:00,00
02:02,47
15:11,49
05:31,17
8.62
 
16
15
 
Barnek Ladislav
 
06:52,31
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
17
 
Kříž Jiří
 
00:0D,NS
06:01,13
00:00,00
01:46,46
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LA1 - Čistokrevní 5-8 psů (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
67
00420-01014 Habásko Roman 9 150027
03:34,17
03:54,51
02:44,40
01:21,27
11:35,15
00:00,00
14.93
 
2
87
 
Brunner Christoph
 
04:06,44
04:27,46
03:05,20
01:31,06
13:10,56
01:35,41
13.12
 
3
72
 
Match Janine
 
04:23,00
04:41,02
03:07,40
01:27,33
13:39,15
02:04,00
12.67
 
4
29
 
Brotzmann Holger
 
04:30,45
04:41,53
03:11,03
01:35,11
13:58,52
02:23,37
12.37
 
5
19
00420-00022 Novotný Roman 57 150481
04:26,29
04:52,59
03:25,21
01:32,56
14:17,45
02:42,30
12.1
 
6
75
00420-00246 Gurega Petr 9 150181
04:22,02
05:01,09
03:35,21
01:45,59
14:44,31
03:09,16
11.74
 
7
52
 
Hierzer Jürgen
 
04:49,56
05:14,35
03:29,17
01:46,24
15:20,12
03:44,57
11.28
 
8
46
 
Zimmerti Peter
 
04:45,02
05:14,24
03:38,03
01:44,18
15:21,47
03:46,32
11.26
 
9
44
 
Stein Silvia
 
04:46,28
05:02,40
03:49,09
01:48,59
15:27,16
03:52,01
11.19
 
10
89
00420-00427 Burda Richard 25 150717
04:41,30
05:14,08
03:47,08
01:50,32
15:33,18
03:58,03
11.12
 
11
99
00420-00767 Hladovcová Klára 35 150017
05:04,07
05:24,08
03:54,12
01:47,51
16:10,18
04:35,03
10.7
 
12
56
00420-01705 Paclt Zdeněk 20 150546
04:59,43
05:30,03
03:53,10
01:47,33
16:10,29
04:35,14
10.7
 
13
73
 
Ziltener Andreas
 
05:04,57
05:36,27
03:52,36
01:55,36
16:29,36
04:54,21
10.49
 
14
63
 
Wehrhausen Johannes
 
05:20,33
05:35,57
03:51,12
01:56,31
16:44,13
05:08,58
10.34
 
15
57
 
Rest Michael
 
05:25,48
05:56,18
03:46,13
01:54,12
17:02,31
05:27,16
10.15
 
16
39
 
Amstätter Carmen
 
04:53,14
06:13,14
04:06,43
01:58,41
17:11,52
05:36,37
10.06
 
17
40
 
Beier Manuel
 
05:39,29
05:48,14
03:57,55
02:01,54
17:27,32
05:52,17
9.91
 
18
74
00420-00321 Brzek Martin 35 150010
05:31,15
05:51,47
04:16,22
02:02,11
17:41,35
06:06,20
9.78
 
99
53
 
Langer Bernd
 
07:41,37
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
83
 
Wagner Uli
 
05:43,04
07:19,45
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
31
 
Prohaska Doris
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
43
 
Steiner Holger
 
08:00,23
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
59
 
Barwik Renate
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
38
 
Heep Thomas
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
50
 
Heckwolf Martin
 
06:18,41
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
77
 
Hörr Ralf
 
04:54,05
05:08,17
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
37
 
Geidl Gaby
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
49
 
Ewald Rolf
 
06:10,12
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
100
 
Kučera Pavel
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
51
 
Nikish Frank
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
41
 
Nehrenheim Phil
 
06:23,47
07:32,52
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
111
 
Mikulics Lukas
 
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LC1 - Čistokrevní 2-4 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
92
00420-00486 Kotiš Martin 40
05:04,30
05:38,53
03:52,45
01:54,40
16:30,48
00:00,00
10.48
 
3
62
00420-01701 Charouz Jaroslav 16 150538
05:24,13
06:04,24
03:43,36
01:51,13
17:03,26
00:32,38
10.14
 
4
54
 
Gramberger-Kral Dieter
 
05:44,25
05:40,15
03:59,03
01:56,19
17:20,02
00:49,14
9.98
 
5
105
 
Reincke Christine
 
06:11,26
06:44,21
04:47,30
02:19,55
20:03,12
03:32,24
8.63
 
99
61
00420-01796 Klíma Lukáš 35
05:20,09
05:34,27
03:51,04
01:58,23
00:00,DQ
00:00,00
0
 
99
101
00420-00473 Sadílek František 57
06:31,49
07:08,37
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
35
 
Tondorf Paul
 
06:18,40
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
110
 
Enzersdorfer Birgit
 
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LP - Pulka long - běžec na lyžích a 1-3 psi táhnoucí pulku (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
106
 
Weiss Günter
 
06:45,48
06:53,29
00:00,00
02:49,01
16:28,18
00:00,00
10.32
 
2
69
 
Trummer Udo
 
06:55,14
08:14,15
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LU - Otevření 9 a více psů (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
98
 
Kolátor Vít
 
03:23,58
03:46,21
02:44,53
01:22,34
11:17,46
00:00,00
15.32
 
2
85
00420-01007 Zetek Václav 35 150090
03:36,00
04:19,30
03:07,38
01:27,37
12:30,45
01:12,59
13.83
 
3
71
 
Gotthardt Ralf
 
04:12,54
04:25,46
03:01,40
01:32,27
13:12,47
01:55,01
13.09
 
4
93
00420-00575 Holá Jana 9 150004
04:06,09
04:42,50
03:16,16
01:36,39
13:41,54
02:24,08
12.63
 
5
84
00420-01428 Zetková Jana 40 150107
04:36,57
04:35,31
03:13,48
01:35,55
14:02,11
02:44,25
12.33
 
6
70
 
Henke Karol
 
05:01,55
04:42,32
02:57,50
01:27,03
14:09,20
02:51,34
12.22
 
7
34
 
Jasinski Bianka
 
04:35,52
04:54,37
03:25,12
01:35,17
14:30,58
03:13,12
11.92
 
8
108
00420-01727 Vlček Viktor 3 150734
04:45,20
05:14,00
03:32,42
01:45,47
15:17,49
04:00,03
11.31
 
9
96
 
Ragula Regina
 
05:01,40
05:00,50
03:42,54
01:38,24
15:23,48
04:06,02
11.24
 
99
112
 
Kouřil Jiří
 
03:27,16
04:09,45
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
88
 
Vollweiler Alberto
 
04:55,26
06:40,03
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
33
 
Reindl Ernst
 
05:25,22
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
65
 
Brunner Roman
 
04:37,35
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
32
 
Frey Sonja
 
06:24,28
07:20,55
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
64
 
Zauner Martin
 
05:39,14
06:24,07
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LU1 - Čistokrevní 9 a více psů (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
114
 
Kraft Andreas
 
04:13,20
04:30,23
02:54,49
01:28,58
13:07,30
00:00,00
13.18
 
2
30
 
Schinzel Gerald
 
04:10,48
04:31,20
03:17,33
01:34,01
13:33,42
00:26,12
12.76
 
3
42
 
Ramseier Norbert
 
05:39,03
05:36,05
03:48,53
01:51,15
16:55,16
03:47,46
10.22
 
4
55
 
van de Ven Marc
 
08:35,31
06:59,21
06:06,53
02:25,09
24:06,54
10:59,24
7.17
 
99
28
 
Etzler Alexander
 
05:20,57
06:02,03
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SKJ - Skijöring - běžec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
104
00420-01779 Kdýr Marián 58
03:32,22
03:56,34
02:40,20
01:32,36
11:41,52
00:00,00
14.53
 
2
86
00420-00502 Dušková Zdeňka 35
04:27,40
05:09,19
03:32,58
02:03,29
15:13,26
03:31,34
11.17
 
3
90
00420-01514 Smolíková Alena 20
04:55,50
05:23,13
03:31,40
02:11,39
16:02,22
04:20,30
10.6
 
4
95
00420-01828 Riegerová Eliška 30
05:49,02
07:13,50
04:09,30
02:38,07
19:50,29
08:08,37
8.57
 
5
60
 
Müller-Simon Elmar
 
06:39,19
06:08,40
04:32,04
02:47,40
20:07,43
08:25,51
8.45
 
6
103
00420-00707 Bieliková Romana 40
05:54,34
06:51,16
05:16,03
02:39,48
20:41,41
08:59,49
8.21
 
7
94
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
05:54,34
06:51,16
05:16,03
02:56,58
20:58,51
09:16,59
8.1
 
8
102
00420-01850 Herčík Lukáš 58
06:58,35
07:24,21
05:19,32
03:10,25
22:52,53
11:11,01
7.43
 
99
58
00420-01484 Urbášek Vladimír 3
06:23,03
06:54,14
05:22,30
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
0
 
99
79
 
Kahl Stefan
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
91
 
Jasbinscheck Babett
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
47
 
Rintish Joachim
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0