Napsat dotaz

Vroutecký sprint a Vroutecký canicross

Výsledková listina - Vroutek (11.10.2014 - 12.10.2014)
www stránky závodu: http://www.kskps.info
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
00420-01007 Zetek Václav 35 150088
16:39,43
16:06,66
32:46,09
00:00,00
23.07
 
2
26
00420-01428 Zetková Jana 35 150103
19:20,75
19:42,18
39:02,93
06:16,84
19.36
 
3
50
00420-00575 Holá Jana 9 150003
21:44,16
22:12,17
43:56,33
11:10,24
17.21
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
11
00420-01014 Habásko Roman 9 150024
15:59,52
16:26,08
32:25,60
00:00,00
23.31
 
2
9
00420-01499 Guregová Romana 9 150187
19:46,51
19:55,52
39:42,03
07:16,43
19.04
 
3
29
00420-00321 Brzek Martin 35 150007
21:33,97
22:48,07
44:22,04
11:56,44
17.04
 
4
42
00420-01534 Zasadil Roman 20
22:19,73
23:20,82
45:40,55
13:14,95
16.55
 
5
70
00420-01705 Paclt Zdeněk 20 150543
24:50,45
22:35,78
47:26,23
15:00,63
15.94
 
6
46
00420-00616 Mikutová Anita 35
23:46,04
24:17,11
48:03,15
15:37,55
15.73
 
7
71
00420-00567 Čurda Milan 59 150591
26:32,50
23:21,13
49:53,63
17:28,03
15.15
 
8
55
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 150066
26:27,28
27:32,69
53:59,97
21:34,37
14
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
48
00420-01608 David Miloš 58
13:54,30
14:01,25
27:55,55
00:00,00
27.07
 
2
38
00420-00892 Strnad Jiří
 
15:10,03
14:58,38
30:08,41
02:12,86
25.08
 
3
78
 
Šimonek Petr
 
15:29,15
15:15,73
30:44,88
02:49,33
24.59
 
4
39
00420-00913 Strnad Jiří 58
15:30,97
16:12,27
31:43,24
03:47,69
23.83
 
5
1
00420-01789 Čuřík Michal 63 150302
16:22,72
15:45,15
32:07,87
04:12,32
23.53
 
6
49
00420-01608 David Miloš 58
16:17,69
16:51,08
33:08,77
05:13,22
22.81
 
7
77
 
Basl Pavel
 
16:34,36
18:12,64
34:47,00
06:51,45
21.73
 
8
18
00420-01761 Kopecký Jan 45
17:50,87
17:12,99
35:03,86
07:08,31
21.56
 
9
13
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 150129
18:13,44
17:12,80
35:26,24
07:30,69
21.33
 
10
7
 
Prokůpek Ota
 
18:37,27
18:09,61
36:46,88
08:51,33
20.55
 
11
14
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
18:31,92
18:19,76
36:51,68
08:56,13
20.51
 
12
17
00420-01761 Kopecký Jan 45
19:37,55
19:28,23
39:05,78
11:10,23
19.34
 
13
2
 
Souček Jaroslav
 
21:42,84
21:00,34
42:43,18
14:47,63
17.7
 
14
15
00420-01102 Bálek Petr
 
21:19,23
21:45,85
43:05,08
15:09,53
17.55
 
15
68
00420-01728 Weigert Miloš 9
22:26,74
22:55,42
45:22,16
17:26,61
16.66
 
16
23
 
Šoupal Pavel
 
23:52,74
22:32,00
46:24,74
18:29,19
16.29
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
34
00420-01280 Lišková Kamila 30
13:42,30
13:55,02
27:37,32
00:00,00
27.37
 
2
35
00420-01280 Lišková Kamila 30
14:39,98
14:47,56
29:27,54
01:50,22
25.66
 
3
79
00420-01865 Hakenová Veronika 58 150461
16:53,31
17:16,05
34:09,36
06:32,04
22.13
 
4
81
 
Hašová Petra
 
19:24,03
18:35,48
37:59,51
10:22,19
19.9
 
5
64
 
Roslerová Markéta
 
18:49,51
19:38,27
38:27,78
10:50,46
19.66
 
6
80
00420-01835 Zelenková Věra 65
20:24,59
21:53,85
42:18,44
14:41,12
17.87
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
59
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 150176
14:59,70
14:53,63
29:53,33
00:00,00
25.29
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
00420-01796 Klíma Lukáš 35
19:58,86
19:56,60
39:55,46
00:00,00
18.94
 
2
19
00420-01701 Charouz Jaroslav 16 150539
21:14,84
20:22,76
41:37,60
01:42,14
18.16
 
3
30
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 150060
20:51,62
21:30,24
42:21,86
02:26,40
17.85
 
4
36
00420-01223 Kronus Roman 55 150497
22:49,99
23:31,46
46:21,45
06:25,99
16.31
 
5
43
00420-01837 Kulhánková Kateřina 35
24:24,92
25:54,61
50:19,53
10:24,07
15.02
 
6
45
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
150077
27:54,66
24:52,21
52:46,87
12:51,41
14.32
 
7
16
00420-00035 Stejskal Jiří 35 150055
27:23,60
25:48,77
53:12,37
13:16,91
14.21
 
8
4
00420-01759 Vodák Milan 56 150555
29:54,73
28:57,05
58:51,78
18:56,32
12.84
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
66
00420-01191 Němec Vojtěch 35 150085
28:06,91
27:33,31
55:40,22
00:00,00
13.58
 
2
44
00420-01109 Pešková Alena 20 150215
31:03,26
33:40,58
01:04:43,84
09:03,62
11.68
 
3
65
00420-00501 Slepička Martin 35
30:11,51
34:43,75
01:04:55,26
09:15,04
11.64
 
4
22
00420-01736 Kamešová Marcela 35 150236
34:03,49
39:46,24
01:13:49,73
18:09,51
10.24
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
222
00420-00072 Bielik Jan 40
21:53,84
22:57,07
44:50,91
00:00,00
16.86
 
2
216
00420-01608 David Milloš 58
24:42,43
25:25,86
50:08,29
05:17,38
15.08
 
3
213
00420-00417 Svoboda Jiří 56 150478
29:22,30
29:10,44
58:32,74
13:41,83
12.91
 
4
258
 
Baše Sláva
 
31:12,08
30:28,85
01:01:40,93
16:50,02
12.26
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
238
00420-00209 Halířová Jarmila 17 150006
23:41,50
23:48,44
47:29,94
00:00,00
15.92
 
2
221
00420-00675 Heroudková Jiřina 58 150490
26:53,77
27:02,48
53:56,25
06:26,31
14.02
 
3
237
00420-01827 Macháčková Kateřina 30
27:21,88
27:58,72
55:20,60
07:50,66
13.66
 
4
206
00420-01868 Dvořáčková Tereza 30
27:53,48
27:59,49
55:52,97
08:23,03
13.53
 
5
214
00420-01830 Cipro Karolína 30
27:58,81
29:02,75
57:01,56
09:31,62
13.26
 
6
215
 
Křížková Petra
 
29:33,56
30:46,96
01:00:20,52
12:50,58
12.53
 
7
220
00420-00707 Bieliková Romana 40
35:39,82
36:09,92
01:11:49,74
24:19,80
10.53
 
8
218
 
Škrlová Kristýna
 
40:08,72
38:08,41
01:18:17,13
30:47,19
9.66
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
63
00420-00675 Heroudková Jiřina 58 150493
17:35,18
17:32,44
35:07,62
00:00,00
21.52
 
2
84
00420-01497 Cipro Šimon 30 150523
19:07,36
16:00,79
35:08,15
00:00,53
21.52
 
3
12
00420-01838 Polachová Renata 9
18:22,60
17:11,95
35:34,55
00:26,93
21.25
 
4
33
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 150598
19:26,04
19:37,16
39:03,20
03:55,58
19.36
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
6
00420-01690 Valko Juraj 30 150161
21:14,55
20:54,05
42:08,60
00:00,00
17.94
 
2
56
00420-01721 Muller Lukáš 35 150142
22:18,47
21:52,17
44:10,64
02:02,04
17.11
 
3
24
00420-01804 Hospr Lukáš 40
24:11,82
26:07,37
50:19,19
08:10,59
15.02
 
4
21
00420-01808 Klímová Veronika 35
25:10,60
25:54,26
51:04,86
08:56,26
14.8
 
5
62
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
24:38,97
27:15,49
51:54,46
09:45,86
14.56
 
6
25
 
Tomášková Markéta
 
26:18,29
26:37,76
52:56,05
10:47,45
14.28
 
7
3
00420-01759 Vodák David 56 150559
27:17,55
26:34,14
53:51,69
11:43,09
14.04
 
8
75
00420-00162 Valtrová Iva 35 150248
28:08,60
28:23,55
56:32,15
14:23,55
13.37
 
9
61
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58 150168
28:19,25
29:06,22
57:25,47
15:16,87
13.17
 
10
31
 
Nedvědová Anežka
 
28:58,25
29:51,61
58:49,86
16:41,26
12.85
 
11
47
00420-01682 Pracner Josef 36 150530
30:35,83
28:18,70
58:54,53
16:45,93
12.83
 
12
37
00420-01264 Kronusová Jana 55 150504
29:53,23
29:28,15
59:21,38
17:12,78
12.74
 
13
82
 
Formánková Michaela
 
33:37,22
32:36,56
01:06:13,78
24:05,18
11.41
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
57
00420-00207 Tobiášek Michal - CalibraNonstop Team 30 150428
13:43,36
14:05,01
27:48,37
00:00,00
27.19
 
2
58
00420-00207 Tobiášek Michal - CalibraNonstop Team 30
13:58,33
13:57,75
27:56,08
00:07,71
27.06
 
3
67
00420-01144 Janovský Pavel 35
16:46,10
16:16,10
33:02,20
05:13,83
22.88
 
4
52
00420-00591 Voříšek Tomáš 56
18:15,04
17:55,68
36:10,72
08:22,35
20.9
 
5
5
00420-01690 Valko Juraj 30 150162
20:51,66
19:28,48
40:20,14
12:31,77
18.74
 
6
28
00420-01428 Zetková Jana 35 150110
21:00,62
20:26,53
41:27,15
13:38,78
18.24
 
7
32
00420-01848 Šmahel Lukáš 35
22:49,96
22:24,24
45:14,20
17:25,83
16.71
 
8
51
00420-01849 Knotková Kateřina 35
29:56,25
25:35,62
55:31,87
27:43,50
13.61
 
9
10
00420-01458 Koudelka Ota 35
48:10,45
47:14,44
01:35:24,89
01:07:36,52
7.92