Napsat dotaz

Hrobská jízda

Výsledková listina - Hrob u Teplic (05.10.2013 - 06.10.2013)
www stránky závodu: http://www.kskps.info
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
4
00420-01007 Zetek Václav 35 140116
14:42,67
15:11,98
29:54,65
00:00,00
24.7
 
2
22
 
Lovette Rodney
 
18:43,22
17:18,10
36:01,32
06:06,67
19.99
 
3
3
00420-01428 Zetková Jana 35 140131
17:59,81
18:38,44
36:38,25
06:43,60
19.65
 
4
7
00420-01695 Twardek Tomáš 63 140596
20:47,24
21:17,55
42:04,79
12:10,14
17.11
 
5
51
00420-00575 Holá Jana 9 140034
22:19,16
22:15,06
44:34,22
14:39,57
16.15
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
65
00420-01047 Fiala Jaroslav 35 140599
15:36,79
15:23,51
31:00,30
00:00,00
23.22
 
2
47
00420-00321 Brzek Martin 35 140426
17:46,64
19:12,67
36:59,31
05:59,01
19.47
 
3
25
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 140381
20:26,92
17:43,69
38:10,61
07:10,31
18.86
 
4
20
00420-00861 Henychová Jana 20 140594
18:37,82
19:45,20
38:23,02
07:22,72
18.76
 
5
26
00420-01534 Zasadil Roman 20 140326
18:24,88
20:47,05
39:11,93
08:11,63
18.37
 
6
53
00420-00246 Gurega Petr 9 140390
20:11,58
20:59,27
41:10,85
10:10,55
17.48
 
7
31
00420-01459 Alscher Ivan 35 140011
21:47,59
23:32,51
45:20,10
14:19,80
15.88
 
8
1
00420-00567 Čurda Milan 59 140297
23:36,19
22:28,63
46:04,82
15:04,52
15.62
 
9
42
00420-01014 Habásko Roman 9 140398
30:33,85
15:51,14
46:24,99
15:24,69
15.51
 
10
34
00420-01481 Hofreiter Roman 25 140598
27:54,07
30:30,85
58:24,92
27:24,62
12.33
 
11
72
00420-00351 Kmochová Vanda 17 140352
28:15,63
33:07,68
01:01:23,31
30:23,01
11.73
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
35
00420-01191 Němec Vojta 35 140519
26:28,64
25:26,33
51:54,97
00:00,00
13.87
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
59
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 140563
15:00,33
14:28,20
29:28,53
00:00,00
24.43
 
2
83
 
Bidlo Josef
 
14:54,82
14:40,50
29:35,32
00:06,79
24.33
 
3
14
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 140016
15:11,64
15:27,43
30:39,07
01:10,54
23.49
 
4
13
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 140017
15:43,98
15:53,32
31:37,30
02:08,77
22.77
 
5
12
00420-01761 Kopecký Jan 45 140333
16:37,37
16:20,41
32:57,78
03:29,25
21.84
 
6
27
00420-01804 Hospr Lukáš 40 140600
18:29,85
18:32,49
37:02,34
07:33,81
19.44
 
7
17
00420-01102 Bálek Petr
 
140597
19:21,98
18:26,28
37:48,26
08:19,73
19.5
 
8
9
00420-01728 Weigert Miloš 9 140595
19:02,98
19:24,44
38:27,42
08:58,89
18.72
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
39
00420-01606 Kuříková Václava 58 140275
14:35,77
14:28,43
29:04,20
00:00,00
24.77
 
2
62
00420-00675 Heroudková Jiřina 58 140553
15:37,76
16:23,93
32:01,69
02:57,49
22.48
 
3
57
 
Roslerová Markéta
 
20:15,38
19:22,80
39:38,18
10:33,98
18.17
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
74
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 140287
15:03,47
14:10,40
29:13,87
00:00,00
24.63
 
2
45
00420-01514 Smolíková Alena 20 140602
19:25,06
18:07,43
37:32,49
08:18,62
19.18
 
3
56
00420-01766 Pavlišáková Kateřina 35 140285
22:33,27
26:41,15
49:14,42
20:00,55
14.62
 
4
77
00420-01768 Krohová Monika 36 140535
29:23,07
30:36,03
59:59,10
30:45,23
12
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
50
00420-01701 Charouz Jaroslav 16 140365
19:01,53
19:25,70
38:27,23
00:00,00
18.72
 
2
44
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 140065
20:11,26
20:42,39
40:53,65
02:26,42
17.61
 
3
38
00420-00616 Mikutová Anita 35 140372
21:07,38
22:45,66
43:53,04
05:25,81
16.41
 
4
16
00420-01775 Koňáková Dana 35 140604
23:03,99
22:04,80
45:08,79
06:41,56
15.95
 
5
69
00420-01705 Paclt Zdeněk 20 140240
22:20,10
23:17,08
45:37,18
07:09,95
15.78
 
6
52
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
140039
23:54,04
23:43,47
47:37,51
09:10,28
15.12
 
7
28
00420-00378 Vodák Milan 56 140139
24:38,14
23:44,76
48:22,90
09:55,67
14.88
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
70
00420-01664 Daňsová Zuzana 20 140606
28:34,44
28:37,77
57:12,21
00:00,00
12.59
 
2
10
00420-01109 Pešková Alena 20 140255
27:32,39
29:40,39
57:12,78
00:00,57
12.58
 
3
41
00420-00501 Slepička Martin 35 140601
29:23,22
30:04,22
59:27,44
02:15,23
12.11
 
4
6
00420-01736 Kamešová Marcela 35 140532
32:31,10
33:56,50
01:06:27,60
09:15,39
10.83
 
5
11
00420-01524 Pešková Anna 20 140274
38:14,52
42:55,35
01:21:09,87
23:57,66
8.87
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
73
00420-00215 Suchý Jiří 58 140341
19:00,94
19:19,09
38:20,03
00:00,00
18.78
 
2
89
00420-00072 Bielik Jan 40 140605
20:13,28
20:38,96
40:52,24
02:32,21
17.62
 
3
79
00420-01656 Halada Tomáš 36 140531
22:21,46
20:55,47
43:16,93
04:56,90
16.64
 
4
64
 
Renč Tomáš
 
22:42,92
21:25,77
44:08,69
05:48,66
16.31
 
5
92
00420-00807 Burian Jan ml. 58 140496
22:11,28
22:30,68
44:41,96
06:21,93
16.11
 
6
76
00420-01185 Burian Jan 58 140603
23:16,68
24:16,55
47:33,23
09:13,20
15.14
 
7
99
 
Beneda Radek
 
25:38,46
24:20,42
49:58,88
11:38,85
14.41
 
8
75
00420-01804 Hospr Lukáš 40 140544
27:10,37
28:08,89
55:19,26
16:59,23
13.1
 
9
93
00420-00353 Nešněra Jiří 17 140286
33:35,09
32:56,79
01:06:31,88
28:11,85
10.82
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
71
00420-01784 Zapletalová Kateřina 58 140608
21:24,05
21:30,34
42:54,39
00:00,00
16.78
 
2
78
 
Kreidlová Barbora
 
22:14,48
22:47,99
45:02,47
02:08,08
15.99
 
3
87
00420-00707 Bieliková Romana 40 140607
30:15,71
31:40,87
01:01:56,58
19:02,19
11.62
 
4
90
00420-01704 Pacltová Marie 20 140246
31:52,36
31:42,73
01:03:35,09
20:40,70
11.32
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
00420-01139 Štěpánková Martina 62 140339
13:08,28
13:05,12
26:13,40
00:00,00
27.46
 
2
63
00420-01151 Ženíšek Michal 58 140461
14:10,99
13:39,12
27:50,11
01:36,71
25.87
 
3
23
00420-01823 Čerňanská Eliška 30 140296
17:12,21
16:01,07
33:13,28
06:59,88
21.67
 
4
55
00420-00267 Ševelová Marie 58 140609
18:00,64
18:20,55
36:21,19
10:07,79
19.81
 
5
32
 
Alscherová Daniela
 
22:05,99
21:50,11
43:56,10
17:42,70
16.39
 
6
19
 
Polachová Renata
 
31:56,45
29:59,53
01:01:55,98
35:42,58
11.63
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
48
00420-01656 Halada Tomáš 36 140611
17:37,63
17:37,50
35:15,13
00:00,00
20.42
 
2
49
00420-01700 Charouz Ondřej 16 140363
18:22,69
18:48,98
37:11,67
01:56,54
19.36
 
3
43
00420-01721 Muller Lukáš 35 140056
21:24,61
22:04,86
43:29,47
08:14,34
16.56
 
4
82
00420-00205 Kačur Jan 56 140612
22:12,67
22:01,02
44:13,69
08:58,56
16.28
 
5
37
00420-01808 Klímová Veronika 35 140549
23:13,93
21:57,41
45:11,34
09:56,21
15.93
 
6
46
00420-01514 Smolíková Alena 20 140424
21:40,51
23:37,49
45:18,00
10:02,87
15.89
 
7
36
00420-01796 Klíma Lukáš 35 140540
22:48,73
23:01,92
45:50,65
10:35,52
15.71
 
8
29
00420-01759 Vodák David 56 140258
23:14,88
23:16,52
46:31,40
11:16,27
15.48
 
9
100
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 140388
24:11,42
23:49,35
48:00,77
12:45,64
15
 
10
66
 
Fialová Eva
 
24:01,39
24:01,57
48:02,96
12:47,83
14.98
 
11
8
00420-01695 Twardek Tomáš 63 140325
23:49,41
26:25,31
50:14,72
14:59,59
14.33
 
12
24
 
Stejskalová Veronika
 
26:06,32
27:02,43
53:08,75
17:53,62
13.55
 
13
15
00420-01776 Havel Jan 35 140610
27:36,88
26:28,87
54:05,75
18:50,62
13.31
 
14
18
 
Soukupová Andrea
 
27:53,43
30:49,38
58:42,81
23:27,68
12.26
 
15
21
 
Plešáková Alena
 
27:11,12
47:39,50
01:14:50,62
39:35,49
9.62
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
60
00420-00215 Suchý Jiří 58 140340
12:18,69
12:07,64
24:26,33
00:00,00
29.46
 
2
67
00420-01151 Ženíšek Michal 58 140462
12:39,74
12:25,08
25:04,82
00:38,49
28.71
 
3
61
00420-00674 Suchá Linda 58 140579
13:23,17
13:01,20
26:24,37
01:58,04
27.27
 
4
40
00420-01606 Kuříková Václava 58 140281
14:12,60
14:07,94
28:20,54
03:54,21
25.4
 
5
58
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 140271
14:57,36
14:19,54
29:16,90
04:50,57
24.59
 
6
54
00420-00267 Ševelová Marie 58 140613
14:57,00
16:16,22
31:13,22
06:46,89
23.6
 
7
5
00420-01428 Zetková Jana 35 140138
19:39,78
20:42,62
40:22,40
15:56,07
17.83
 
8
81
00420-00162 Valtrová Iva 35 140516
26:24,94
24:21,02
50:45,96
26:19,63
14.18
 
9
2
 
Čurdová Barbora
 
26:11,89
25:24,84
51:36,73
27:10,40
13.95
 
10
30
00420-01458 Koudelka Ota 35 140614
39:17,35
38:42,04
01:17:59,39
53:33,06
9.23