Napsat dotaz

High Point CUP Finále

Výsledková listina - Lesná v Krušných Horách (09.02.2013 - 10.02.2013)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
8
00420-01523 Vrtěl Martin 49 130031
30:40,00
32:26,00
01:03:06,00
00:00,00
24.7227
 
2
13
 
Œlusarz Jerzy
PL
34:05,00
33:57,00
01:08:02,00
04:56,00
22.9299
 
3
27
00420-01047 Fiala Jaroslav - A1 35 130608
34:01,00
34:30,00
01:08:31,00
00:00,00
22.7682
 
4
44
00420-01007 Zetek Václav 35 130154
34:27,00
35:26,00
01:09:53,00
06:47,00
22.3229
 
5
15
00420-01428 Zetková Jana 35 130210
37:46,00
40:33,00
01:18:19,00
15:13,00
19.9191
 
6
34
00420-00659 Stejskal Ondřej - A1 35 130451
46:37,00
40:49,00
01:27:26,00
18:55,00
17.8422
 
7
30
00420-01223 Kronus Roman - A1 55 130624
46:54,00
47:15,00
01:34:09,00
25:38,00
16.5693
 
8
38
00420-01164 Wegnerová Lucie - A1 35 130173
55:22,00
49:24,00
01:44:46,00
36:15,00
14.8902
 
9
39
00420-00351 Kmochová Vanda - A1 17 130139
53:24,00
54:54,00
01:48:18,00
39:47,00
14.4044
 
10
6
00420-00567 Čurda Milan - A1 59 130429
58:02,00
51:55,00
01:49:57,00
41:26,00
14.1883
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
4
00420-01687 Mencák Jiří 20 130621
16:25,00
16:07,00
32:32,00
00:00,00
30.2459
 
2
20
00420-00215 Suchý Jirka 58 130199
16:42,00
16:08,00
32:50,00
00:18,00
29.9695
 
3
45
 
Paczyñski £ukasz
PL
17:34,00
16:53,00
34:27,00
01:55,00
28.5631
 
4
35
 
Œlusarz Jerzy
PL
17:44,00
17:15,00
34:59,00
02:27,00
28.1277
 
5
17
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 130267
18:16,00
18:10,00
36:26,00
03:54,00
27.0082
 
6
37
 
Paczyñski £ukasz - C1
PL
22:20,00
21:59,00
44:19,00
00:00,00
22.2038
 
7
24
00420-00234 Ženíšek Pavel 58 130952
26:26,00
18:55,00
45:21,00
12:49,00
21.6979
 
8
1
00420-00616 Mikutová Anita - C1 35 130422
29:38,00
27:50,00
57:28,00
13:09,00
17.123
 
9
60
00420-01167 Svoboda Jaroslav - C1
 
130014
34:01,00
31:52,00
01:05:53,00
21:34,00
14.9355
 
10
47
00420-01736 Kamešová Marcela - C1 35
53:58,00
54:51,00
01:48:49,00
01:04:30,00
9.04273
 
11
46
00420-00542 Janko Ota - C1 25
54:18,00
54:56,00
01:49:14,00
01:04:55,00
9.00824
 
99
29
00420-00760 Pavlík Slavomír - DNF 49 130933
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SKJ2 - Skijöring - bězec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
32
00420-01151 Ženíšek Michal 58 130254
23:26,00
22:47,00
46:13,00
00:00,00
29.0804
 
2
7
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 130926
24:21,00
22:49,00
47:10,00
00:57,00
28.4947
 
3
48
00420-00913 Strnad Jiří 58 130920
25:23,00
23:21,00
48:44,00
02:31,00
27.5787
 
4
11
00420-00211 Roháčková Anna 58
31:34,00
31:37,00
01:03:11,00
16:58,00
21.2714
 
5
26
00420-00162 Valtrová Iva 35 130468
40:47,00
39:28,00
01:20:15,00
34:02,00
16.7477
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
00420-01698 Cipro Šimon 25 130917
25:39,00
25:03,00
50:42,00
00:00,00
26.5089
 
2
22
00420-00982 Czastka Sven 58
26:10,00
26:58,00
53:08,00
02:26,00
25.2949
 
3
23
 
Leon Robin
B
27:34,00
26:40,00
54:14,00
03:32,00
24.7818
 
4
16
00420-00222 Čermák Roman
 
130757
29:53,00
29:06,00
58:59,00
08:17,00
22.7861
 
5
18
00420-01444 Erbs Dušan 62 130318
28:45,00
30:38,00
59:23,00
08:41,00
22.6326
 
6
28
00420-01659 Dostál Martin 58 130963
30:05,00
30:36,00
01:00:41,00
09:59,00
22.1478
 
7
9
00420-01673 Šefrna Michal 58
35:40,00
31:33,00
01:07:13,00
16:31,00
19.995
 
8
33
00420-01339 Keltner Vlasta 58 130197
40:57,00
39:59,00
01:20:56,00
30:14,00
16.6063
 
9
31
 
Balek Petr
 
49:29,00
48:15,00
01:37:44,00
47:02,00
13.7517
 
                           
Kategorie: SKJW - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
00420-01606 Kuříková Václava 58 130504
25:01,00
24:44,00
49:45,00
00:00,00
27.0151
 
2
2
00420-01693 Draslarová Jana 58 130128
25:48,00
25:37,00
51:25,00
01:40,00
26.1394
 
3
14
00420-01382 Tomášková Jana - napomenutí podle bodu 5.4. b Závodního řádu SSPS 62
25:55,00
26:12,00
52:07,00
02:22,00
25.7883
 
4
25
 
Tessa Tessa
B
32:59,00
30:50,00
01:03:49,00
14:04,00
21.0603
 
5
19
 
Benešová Markéta
 
35:43,00
31:51,00
01:07:34,00
17:49,00
19.8915
 
6
5
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58 130951
45:38,00
48:03,00
01:33:41,00
43:56,00
14.3462
 
99
42
00420-01139 Štěpánková Martina - DSQ podle bodu 5.4. b Závodního řádu SSPS 62 130037
25:02,00
24:40,00
49:42,00
00:00,00
27.0423