Napsat dotaz

Říčky, MR Skj1, Skj2

Výsledková listina - Říčky v Oh (16.03.2013 - 16.03.2013)
www stránky závodu: http://metuje.mushing.cz
Třída: SKJ2 - Skijöring s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
27
00420-01151 Ženíšek Michal 58
00:00,00
00:00,00
42:52,00
00:00,00
 
2
16
00420-01606 Kuříková Václava 58
00:00,00
00:00,00
43:10,00
00:18,00
 
3
22
00420-01602 Navrátilová Veronika 30
00:00,00
00:00,00
44:09,00
01:17,00
 
4
10
00420-00913 Strnad Jiří 58
00:00,00
00:00,00
49:45,00
06:53,00
 
5
7
00420-01034 Merhaut Michal 20
00:00,00
00:00,00
55:54,00
13:02,00
 
6
1
00420-01267 Dočekal Milan 56
00:00,00
00:00,00
01:05:13,00
22:21,00
 
7
18
00420-01748 Nejmanová Kateřina 20
00:00,00
00:00,00
01:22:48,00
39:56,00
 
8
23
00420-01577 Kostelecký Filip
 
00:00,00
00:00,00
01:28:49,00
45:57,00
 
9
5
00420-01576 Hanušová Tereza 20
00:00,00
00:00,00
01:31:22,00
48:30,00
 
                   
Třída: SKJ1M - Skijöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
15
00420-01497 Cipro Šimon 30
00:00,00
00:00,00
52:41,00
00:00,00
 
2
13
00420-01733 Spilka Kryštof 58
00:00,00
00:00,00
52:42,00
00:01,00
 
3
26
00420-01659 Dostál Martin 58
00:00,00
00:00,00
56:03,00
03:22,00
 
4
12
00420-00222 Čermák Roman
 
00:00,00
00:00,00
56:41,00
04:00,00
 
5
8
00420-01445 Klikar Richard 30
00:00,00
00:00,00
57:20,00
04:39,00
 
                   
Třída: SKJ1W - Skijöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
24
00420-01069 Klikarová Soňa 30
00:00,00
00:00,00
54:36,00
00:00,00
 
2
20
00420-01752 Vítková Marie 20
00:00,00
00:00,00
01:34:37,00
40:01,00
 
3
9
00420-01784 Zapletalova Katerina 58
00:00,00
00:00,00
01:37:58,00
43:22,00
 
4
4
00420-01734 Rožňová Anna 16
00:00,00
00:00,00
02:01:37,00
01:07:01,00
 
5
25
 
Cipro Karolína - DSQ
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: Jun - Juniorská třída
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
3
 
Cvanetová Iva
 
00:00,00
00:00,00
54:40,00
00:00,00
 
2
11
 
Prokopová Michala
 
00:00,00
00:00,00
01:04:58,00
10:18,00
 
3
2
 
Benešová Markéta
 
00:00,00
00:00,00
01:12:04,00
17:24,00
 
4
14
 
Spilková Anežka
 
00:00,00
00:00,00
01:31:21,00
36:41,00
 
5
19
 
Nejmanová Martina
 
00:00,00
00:00,00
01:32:39,00
37:59,00
 
6
17
 
Beran Ondřej
 
00:00,00
00:00,00
01:35:36,00
40:56,00
 
7
6
 
Šubertová Aneta
 
00:00,00
00:00,00
01:38:05,00
43:25,00