Napsat dotaz

Ježdění na Valše I.

Výsledková listina - Louka u Olešnice (okr.Blansko) (22.09.2012 - 23.09.2012)
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
00420-01330 Navrátil Dan 3 130479
29:29,64
22:55,70
52:25,34
00:00,00
9.04
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
18
00420-01658 Krátký Adam 1
 
130312
08:13,51
08:48,26
17:01,77
00:00,00
27.83
 
2
28
00420-01658 Krátký Adam 2
 
130313
09:00,17
08:46,86
17:47,03
00:45,26
26.65
 
3
24
00420-01613 Urbančík Martin 63 130117
09:35,82
09:52,09
19:27,91
02:26,14
24.35
 
4
1
 
Dučák Marcel
SK
11:13,82
10:47,95
22:01,77
05:00,00
21.52
 
5
30
 
Čech Martin
 
12:09,57
11:32,86
23:42,43
06:40,66
19.99
 
6
29
 
Kopecký Jan
 
14:42,32
12:15,73
26:58,05
09:56,28
17.58
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
00420-01382 Tomášková Jana 1 62 130264
10:11,54
09:59,48
20:11,02
00:00,00
23.48
 
2
17
00420-01382 Tomášková Jana 2 62
10:31,26
09:56,95
20:28,21
00:17,19
23.16
 
3
8
 
Vigodová Katarina
SK
11:29,57
11:25,20
22:54,77
02:43,75
20.69
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
26
00420-01523 Vrtěl Martin 2 49 130447
10:55,01
10:47,95
21:42,96
00:00,00
21.82
 
2
11
00420-01523 Vrtěl Martin 1 49 130437
11:29,09
11:57,61
23:26,70
01:44,26
20.21
 
3
16
00420-01538 Hrubý David 20 130480
11:37,36
14:44,06
26:21,42
04:39,54
17.98
 
4
37
00420-01532 Vondrů Tomáš 16 130481
21:32,32
20:09,23
41:41,55
19:59,41
11.37
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
2
 
Thill Emmanuel
SK
27:00,13
25:03,51
52:03,64
00:00,00
9.1
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
34
00420-01480 Fochler Petr 62 130222
09:37,07
09:27,29
19:04,36
00:00,00
20.76
 
2
33
 
Jílek Jiří
 
11:48,17
11:37,92
23:26,09
04:21,73
16.9
 
3
49
00420-01479 Šmotek Jiří
 
130507
17:33,06
17:27,09
35:00,15
15:55,79
11.31
 
4
50
00420-01110 Slaměník Miloslav
 
130506
18:00,51
17:57,36
35:57,87
16:53,51
11.01
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
00420-01139 Štěpánková Martina 62 130035
11:37,09
11:16,61
22:53,70
00:00,00
17.3
 
2
36
00420-01462 Matrková Lucie
 
130505
14:42,76
14:42,01
29:24,77
06:31,07
13.46
 
3
35
00420-01696 Kolmanová Petra 16 130088
18:09,11
17:19,98
35:29,09
12:35,39
11.16
 
4
7
00420-01674 Pospíšilová Kateřina
 
130405
18:53,07
16:42,82
35:35,89
12:42,19
11.12
 
5
27
 
Komárková Zdena - DNS
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
10
00420-00207 Tobiášek Michal 1 30 130146
09:16,57
09:22,98
18:39,55
00:00,00
25.4
 
2
21
00420-01139 Štěpánková Martina 62 130036
09:42,39
09:30,09
19:12,48
00:32,93
24.68
 
3
12
00420-00207 Tobiášek Michal 2 30
09:53,30
09:40,92
19:34,22
00:54,67
24.22
 
4
25
 
Blucha Richard
 
11:26,86
11:02,92
22:29,78
03:50,23
21.07
 
5
5
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17 130397
12:29,80
12:40,23
25:10,03
06:30,48
18.83
 
6
6
00420-01674 Pospíšilová Kateřina
 
130406
15:24,51
14:35,73
30:00,24
11:20,69
15.8
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
00420-01649 Fučík David 16 130509
12:51,64
12:42,01
25:33,65
00:00,00
18.54
 
2
32
 
Čuhel Jiří
 
13:33,54
13:04,48
26:38,02
01:04,37
17.8
 
3
13
 
Chovancová Markéta
 
17:02,92
17:02,13
34:05,05
08:31,40
13.91
 
4
19
00420-01763 Plšek Milan 16 130418
20:46,26
18:58,36
39:44,62
14:10,97
11.93
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
00420-00207 Tobiášek Michal 30 130147
08:01,26
08:00,92
16:02,18
00:00,00
29.56
 
2
23
00420-01613 Urbančík Martin 63 130119
08:52,64
08:40,82
17:33,46
01:31,28
27
 
3
22
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 130426
09:31,57
09:16,16
18:47,73
02:45,55
25.22
 
4
15
00420-00906 Brázda Petr 3 130508
10:53,61
10:40,54
21:34,15
05:31,97
21.98
 
5
4
00420-01601 Pospíšil Petr 17 130393
11:01,22
11:58,51
22:59,73
06:57,55
20.61