Napsat dotaz

Hradecký mid

Výsledková listina - Běleč n/O (24.11.2012 - 25.11.2012)
www stránky závodu: http://metuje.mushing.cz/mc/zavody/hradecky_mid/informace.php
Kategorie: MB - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
150
00420-01523 Vrtěl Martin 49 130033
57:36,00
01:02:07,00
01:59:43,00
00:00,00
22.65
 
2
18
00420-01007 Zetek Václav 35 130158
59:00,00
01:05:17,00
02:04:17,00
04:34,00
21.82
 
3
33
00420-00004 Mazánek Pavel 20 130763
01:04:43,00
01:08:49,00
02:13:32,00
13:49,00
20.31
 
4
72
00420-01413 Šafařík Tomáš 20 130686
01:07:58,00
01:11:03,00
02:19:01,00
19:18,00
19.51
 
5
88
00420-01034 Merhaut Michal 20 130748
01:11:36,00
01:11:31,00
02:23:07,00
23:24,00
18.95
 
6
32
00420-00575 Holá Jana 9 130275
01:25:27,00
01:29:55,00
02:55:22,00
55:39,00
15.46
 
7
118
00420-00988 Petrus Zdeněk 20 130592
01:33:57,00
01:36:23,00
03:10:20,00
01:10:37,00
14.25
 
8
73
00420-01564 Fendrych Jiří 20 130650
01:50:08,00
01:52:55,00
03:43:03,00
01:43:20,00
12.16
 
9
120
00420-00398 Hanuš Michal 20 130561
02:05:56,00
01:58:19,00
04:04:15,00
02:04:32,00
11.1
 
10
119
00420-01549 Černá Monika 35 130764
01:59:29,00
02:07:40,00
04:07:09,00
02:07:26,00
10.97
 
11
64
00420-01232 Rabas Adolf 20 130766
02:09:00,00
02:31:11,00
04:40:11,00
02:40:28,00
9.68
 
12
130
 
Thill Emmanuel
L
02:22:23,00
02:23:25,00
04:45:48,00
02:46:05,00
9.49
 
13
6
00420-01537 Cinková Martina 20 130743
01:15:47,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: MB1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
126
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 130454
01:16:00,00
01:18:40,00
02:34:40,00
00:00,00
17.53
 
2
101
00420-01705 Paclt Zdeněk 20 130238
01:21:50,00
01:26:21,00
02:48:11,00
13:31,00
16.13
 
3
110
00420-01051 Tomášek Miloš 40 130484
01:25:42,00
01:27:26,00
02:53:08,00
18:28,00
15.66
 
4
5
00420-01236 Kronusová Eva 55 130751
01:25:20,00
01:29:18,00
02:54:38,00
19:58,00
15.53
 
5
76
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 130177
01:24:14,00
01:30:42,00
02:54:56,00
20:16,00
15.5
 
6
30
00420-01695 Twardek Tomáš 63 130579
01:25:53,00
01:29:47,00
02:55:40,00
21:00,00
15.44
 
7
61
00420-01646 Hladovec Pavel 35 130234
01:29:29,00
01:41:13,00
03:10:42,00
36:02,00
14.22
 
8
135
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
130693
01:41:45,00
01:42:54,00
03:24:39,00
49:59,00
13.25
 
9
15
00420-00427 Burda Richard 25 130839
01:39:38,00
01:45:53,00
03:25:31,00
50:51,00
13.2
 
10
29
00420-00351 Kmochová Vanda 17 130137
01:41:30,00
01:46:53,00
03:28:23,00
53:43,00
13.01
 
11
122
00420-01481 Hofreiter Roman 25 130830
01:52:45,00
02:04:16,00
03:57:01,00
01:22:21,00
11.44
 
                           
Kategorie: MB2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
41
00420-00423 Hurych Jaromír 20 130309
01:45:13,00
01:44:51,00
03:30:04,00
00:00,00
12.91
 
2
114
00420-01191 Němec Vojtěch 35 130876
01:43:25,00
01:47:50,00
03:31:15,00
01:11,00
12.84
 
3
146
00420-01664 Daňsová Zuzana 20 130777
01:48:33,00
01:53:14,00
03:41:47,00
11:43,00
12.23
 
4
116
00420-01275 Vraštil Vladimír 59 130261
01:41:11,00
02:00:47,00
03:41:58,00
11:54,00
12.22
 
5
112
00420-01437 Kelemen Oto
 
130053
02:03:32,00
02:08:55,00
04:12:27,00
42:23,00
10.74
 
6
68
00420-01787 Lněnička Petr
 
130877
02:03:13,00
02:11:24,00
04:14:37,00
44:33,00
10.65
 
7
79
00420-01109 Pešková Alena 20 130303
02:09:56,00
02:11:51,00
04:21:47,00
51:43,00
10.36
 
8
74
00420-01106 Lněnička Pavel - diskvalifikován za špatné chování ke psům
 
130741
01:44:41,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: MBKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
85
00420-00906 Brázda Petr 3 130833
50:00,00
52:09,00
01:42:09,00
00:00,00
26.55
 
2
58
00420-00982 Czastka Sven 58 130825
51:50,00
52:15,00
01:44:05,00
01:56,00
26.06
 
3
23
00420-01750 Středa David
 
130828
55:23,00
54:51,00
01:50:14,00
08:05,00
24.6
 
4
106
00420-00234 Ženíšek Pavel 58 130762
52:54,00
01:00:11,00
01:53:05,00
10:56,00
23.98
 
5
75
00420-01721 Müller Lukáš 35 130242
01:14:50,00
01:16:36,00
02:31:26,00
49:17,00
17.91
 
6
53
00420-01728 Weigert Miloš 9 130739
01:19:14,00
01:20:01,00
02:39:15,00
57:06,00
17.03
 
7
78
00420-00424 Brzková Evženie 35 130022
01:42:25,00
01:51:05,00
03:33:30,00
01:51:21,00
12.7
 
                           
Kategorie: MSC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
143
00420-01144 Janovský Pavel 35 130769
55:14,00
59:44,00
01:54:58,00
00:00,00
23.59
 
2
102
00420-01606 Kuříková Václava 58 130499
54:50,00
01:00:15,00
01:55:05,00
00:07,00
23.57
 
3
20
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 130285
56:28,00
01:02:03,00
01:58:31,00
03:33,00
22.88
 
4
103
00420-01484 Urbášek Vladimír 3 130875
01:16:06,00
01:18:02,00
02:34:08,00
39:10,00
17.6
 
5
63
00420-00162 Valtrová Iva 35 130873
01:33:54,00
01:33:34,00
03:07:28,00
01:12:30,00
14.47
 
6
17
00420-01577 Kostelecký Filip
 
130765
01:34:24,00
01:40:08,00
03:14:32,00
01:19:34,00
13.94
 
7
14
00420-00263 Bahník Roman
 
130668
01:51:37,00
01:53:21,00
03:44:58,00
01:50:00,00
12.06
 
8
90
00420-01757 Pelikán Radek 59 130857
01:50:16,00
01:58:39,00
03:48:55,00
01:53:57,00
11.85
 
9
26
00420-01575 Hanuš Tomáš 20 130564
01:54:22,00
01:56:22,00
03:50:44,00
01:55:46,00
11.75
 
10
138
00420-01726 Kolář Petr 3 130364
01:53:56,00
01:58:04,00
03:52:00,00
01:57:02,00
11.69
 
                           
Kategorie: MU - Unlimited spřežení 7 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
133
00420-01052 Sochor Jiří 25 130597
58:35,00
59:30,00
01:58:05,00
00:00,00
22.97
 
2
43
00420-01725 Gregor Zdeněk 57 130770
58:44,00
01:02:01,00
02:00:45,00
02:40,00
22.46
 
3
4
 
Horst Maas
A
59:30,00
01:03:28,00
02:02:58,00
04:53,00
22.05
 
4
92
00420-00992 Zvolský Pavel 25 130681
01:01:58,00
01:02:36,00
02:04:34,00
06:29,00
21.77
 
5
21
00420-01428 Zetková Jana 35 130215
01:11:19,00
01:12:49,00
02:24:08,00
26:03,00
18.82
 
6
137
00420-01534 Zasadil Roman 20 130834
01:46:08,00
01:49:45,00
03:35:53,00
01:37:48,00
12.56
 
7
132
00420-01732 Pfeifer Petr 16 130450
02:11:38,00
02:23:03,00
04:34:41,00
02:36:36,00
9.87
 
                           
Kategorie: MU1 - Unlimited spřežení 7 a více psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
123
00420-01014 Habásko Roman 9 130167
01:04:48,00
01:08:23,00
02:13:11,00
00:00,00
20.36
 
2
77
00420-00767 Brzková Klára 35 130029
01:27:42,00
01:37:44,00
03:05:26,00
52:15,00
14.63