Napsat dotaz

Šediváčkův long 2013

Výsledková listina - Deštné v Orlických Horách (23.01.2013 - 26.01.2013)
Kategorie: LA1 - Čistokrevní 5-8 psů (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
29
00420-01014 Habásko Roman 9 130163
04:34,42
06:33,54
04:03,10
02:04,03
17:15,49
00:00,00
13.5
 
2
50
 
Eichmann Janine
 
04:57,17
07:31,15
04:34,31
02:22,18
19:25,21
02:09,32
12
 
3
104
 
Finazzer Roberto
 
05:51,17
08:49,02
05:02,43
02:27,00
22:10,02
04:54,13
10.51
 
4
17
00420-00022 Novotný Roman 57 130785
05:51,17
08:48,31
05:23,06
02:32,37
22:35,31
05:19,42
10.31
 
5
3
00420-01223 Kronus Roman 55 130626
05:51,27
08:52,47
05:30,05
03:00,34
23:14,53
05:59,04
10.02
 
6
38
 
Wahrhausen Johannes
 
06:38,24
08:57,57
05:35,42
02:49,25
24:01,28
06:45,39
9.7
 
7
46
 
Brotzmann Holger
 
05:58,34
09:49,23
06:17,06
03:20,01
25:25,04
08:09,15
9.17
 
8
26
 
Gramberger-Kral Dieter
 
07:20,00
09:43,57
05:40,46
03:02,40
25:47,23
08:31,34
9.03
 
99
22
 
Rest Michael
 
06:01,54
08:52,35
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
71
 
Molcik Hans
 
06:56,11
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
42
 
Darras Elodie
 
06:06,54
08:50,55
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
31
 
Hierzer Jürgen
 
07:20,51
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
18
 
Steiner Holger
 
09:02,15
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
51
 
Brantner Wolfgang
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
84
00420-00423 Hurych Jaromír 20 130308
08:27,23
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
5
 
Prohaska Doris
 
07:47,35
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
19
 
Akeret Andreas
 
09:24,09
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
91
 
Reincke Christine
 
07:58,28
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
16
 
Heckwolf Martin
 
07:13,42
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
82
 
Geidel Gabi
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
35
00420-01695 Twardek Tomáš 63 130577
07:39,51
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
34
00420-00308 Mikolášová Šárka
 
08:13,40
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
23
 
Barwik Renate
 
09:47,54
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
98
00420-01275 Vraštil Vladimír 59 130912
08:06,48
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
21
 
Nikisch Frank
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
69
 
Willig André
 
07:38,03
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
27
 
Zink Reinhold
 
09:25,09
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
14
 
Berr Klaus
 
08:24,40
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
25
 
Langer Bernd
 
08:05,11
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
33
 
Aue Detlef
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
11
 
Stein Silvia
 
06:27,03
09:46,25
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
12
 
Ludwig Markus
 
09:18,06
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
83
 
Topsnik Udo
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LC1 - Čistokrevní 2-4 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
66
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 130923
05:53,47
07:58,15
04:44,14
02:23,15
20:59,31
00:00,00
11.1
 
2
39
00420-01646 Hladovec Pavel 35 130233
05:40,58
08:43,06
05:34,08
02:56,57
22:55,09
01:55,38
10.17
 
3
92
00420-00564 Polanská Sarah
 
130706
05:44,52
08:48,24
05:55,56
02:49,02
23:18,14
02:18,43
10
 
4
32
 
Amstätter Carmen
 
06:51,26
10:56,54
07:30,30
04:10,46
29:29,36
08:30,05
7.9
 
99
7
 
Becke Julia
 
06:41,07
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
15
 
Bobits Roman
 
07:24,24
10:40,17
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
30
00420-00486 Kotiš Martin 40 130691
07:03,26
09:57,30
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
88
00420-00473 Sadílek František ml. 57 130791
06:55,06
11:26,12
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LP - Pulka long - běžec na lyžích a 1-3 psi táhnoucí pulku (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
90
 
Weiss Günter
 
07:33,37
11:51,37
08:00,23
03:22,47
30:48,24
00:00,00
7.53
 
99
94
 
Trummer Udo
 
08:39,50
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LU - Otevření 9 a více psů (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
67
00420-01599 Kolátor Vít 25 130774
03:40,50
05:46,38
03:21,26
01:47,18
14:36,12
00:00,00
15.96
 
2
80
00420-01375 Pícl Aleš 25 130922
03:44,48
05:48,10
03:23,30
01:46,06
14:42,34
00:06,22
15.84
 
3
93
00420-01034 Merhaut Michal 20 130747
04:15,05
06:58,18
04:16,56
02:21,40
17:51,59
03:15,47
13.04
 
4
75
00420-01007 Zetek Václav 35 130157
04:15,24
07:14,31
04:25,20
02:43,46
18:39,01
04:02,49
12.49
 
5
74
00420-01428 Zetková Jana 40 130212
04:53,54
07:27,30
04:33,57
02:38,17
19:33,38
04:57,26
11.91
 
6
45
 
Gotthardt Ralf
 
05:17,56
08:36,11
05:00,16
02:37,25
21:31,48
06:55,36
10.82
 
7
52
00420-00575 Holá Jana 9 130274
05:39,58
08:37,43
05:35,08
02:47,17
22:40,06
08:03,54
10.28
 
8
79
00420-01323 Boudová Bára 3 130696
05:39,06
09:10,33
06:00,35
03:08,16
23:58,30
09:22,18
9.72
 
99
64
00420-01732 Pfeifer Petr 16 130449
08:00,55
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
55
 
Brechbühler Kurt
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
56
 
Fichtinger Arnold
 
06:04,32
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
59
 
Klímová Kateřina
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
62
00420-01341 Pelant Michal 20 130572
05:22,13
09:28,43
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
63
00420-01413 Šafařík Tomáš 20 130685
06:09,11
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
72
 
Urban Werner
 
05:21,53
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
53
 
Sen Christine
 
07:21,23
09:29,24
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
40
 
Baillon Roland
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
9
 
Jasinski Bianka
 
06:27,51
11:30,13
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
41
 
Ohler Robert
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LU1 - Čistokrevní 9 a více psů (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
28
 
Ebertshäuser Volker
 
05:27,17
06:44,34
04:06,34
02:09,36
18:28,01
00:00,00
12.62
 
2
68
 
Hess Michael
 
05:17,59
08:02,51
04:36,49
02:29,16
20:26,55
01:58,54
11.39
 
3
6
 
Schinzel Gerald
 
05:32,18
07:57,34
04:43,59
02:18,08
20:31,59
02:03,58
11.35
 
4
58
 
Heis Hans-Peter
 
05:29,16
08:29,34
05:10,22
02:52,13
22:01,25
03:33,24
10.58
 
5
1
00420-00321 Brzek Martin 35 130009
05:57,42
08:42,47
05:33,07
02:52,48
23:06,24
04:38,23
10.08
 
6
20
 
Speer Wolfgang
 
07:21,12
09:47,42
05:58,49
02:59,25
26:07,08
07:39,07
8.92
 
99
61
 
Schneider Stefan
 
06:19,22
07:57,03
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
70
 
Webers Marco
 
06:09,24
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
36
 
Van de Ven Marc
 
08:41,36
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
43
 
Wilmotte Sebastien
 
06:09,37
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
110
00420-00274 Kučera Pavel 57
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
81
 
Farcy Ludwic
 
05:29,03
07:40,04
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
4
 
Takacs Günter
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0