Napsat dotaz

Vroutecký sprint / Krušnohorský pohár

Výsledková listina - Vroutek (13.10.2012 - 14.10.2012)
www stránky závodu: http://www.kskps.info
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
101
00420-01007 Zetek Václav 35 130154
13:38,12
13:39,34
27:17,46
00:00,00
24.18
 
2
103
00420-01428 Zetková Jana 40 130210
15:16,78
14:32,18
29:48,96
02:31,50
22.14
 
3
102
00420-00575 Holá Jana 9 130273
16:56,75
16:28,49
33:25,24
06:07,78
19.75
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
00420-01014 Habásko Roman 9 130161
11:52,76
11:29,79
23:22,55
00:00,00
28.23
 
2
58
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 130451
15:38,76
14:55,68
30:34,44
07:11,89
21.59
 
3
31
00420-00767 Brzková Klára 35 130023
16:14,71
14:57,56
31:12,27
07:49,72
21.15
 
4
61
00420-00567 Čurda Milan 59 130429
16:31,38
15:18,40
31:49,78
08:27,23
20.74
 
5
27
00420-01499 Guregová Romana 9 130290
17:58,79
17:26,55
35:25,34
12:02,79
18.63
 
6
66
00420-01223 Kronus Roman 55 130624
18:51,63
16:34,74
35:26,37
12:03,82
18.62
 
7
64
00420-01459 Alscher Ivan 35 130217
20:35,24
21:07,06
41:42,30
18:19,75
15.83
 
8
18
00420-00351 Kmochová Vanda 17 130139
20:18,19
22:16,00
42:34,19
19:11,64
15.5
 
9
78
00420-01318 Lovětínský Milan 35 130353
22:40,77
23:42,30
46:23,07
23:00,52
14.23
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
67
00420-01191 Němec Vojta 35 130635
21:16,55
20:11,31
41:27,86
00:00,00
15.92
 
2
79
00420-01437 Kelemen Oto
 
130358
22:09,07
21:21,34
43:30,41
02:02,55
15.17
 
3
43
00420-00542 Janko Ota 25 130320
26:54,54
29:40,04
56:34,58
15:06,72
11.67
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
57
00420-01613 Urbančík Martin 63 130117
11:56,51
11:56,42
23:52,93
00:00,00
27.64
 
2
97
 
Strnad Jiří
 
12:39,02
12:01,34
24:40,36
00:47,43
26.75
 
3
98
 
Strnad Jiří
 
12:23,10
12:19,33
24:42,43
00:49,50
26.71
 
4
24
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 130297
13:31,06
13:19,10
26:50,16
02:57,23
24.59
 
5
25
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
14:16,00
14:17,51
28:33,51
04:40,58
23.11
 
6
19
 
Kopecký Jan
 
14:27,85
14:53,96
29:21,81
05:28,88
22.48
 
7
17
 
Souček Jaroslav
 
16:30,25
15:56,28
32:26,53
08:33,60
20.34
 
8
99
00420-01728 Weigert Miloš 9 130613
16:24,45
16:56,77
33:21,22
09:28,29
19.79
 
9
94
00420-01721 Muller Lukáš 35 130239
16:09,50
17:28,95
33:38,45
09:45,52
19.62
 
10
95
00420-01721 Muller Lukáš 35 130415
18:20,46
18:13,89
36:34,35
12:41,42
18.05
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
39
00420-01602 Navrátilová Veronika 30
11:24,72
11:36,01
23:00,73
00:00,00
28.68
 
2
36
00420-01382 Tomášková Jana 62 130264
11:53,24
11:40,09
23:33,33
00:32,60
28.02
 
3
38
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 130424
11:47,65
11:49,33
23:36,98
00:36,25
27.95
 
4
23
00420-01514 Smolíková Alena 20 130368
16:54,02
18:15,32
35:09,34
12:08,61
18.77
 
5
45
 
Melčová Veronika
 
18:15,15
18:56,09
37:11,24
14:10,51
17.75
 
6
44
 
Melčová Stanislava
 
19:16,81
17:55,88
37:12,69
14:11,96
17.74
 
7
15
 
Suttnerová Mirka
 
22:45,43
20:18,27
43:03,70
20:02,97
15.33
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
81
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 130267
12:37,45
12:42,67
25:20,12
00:00,00
26.05
 
2
32
00420-00721 Špaček Jaroslav 40 130616
15:36,17
15:08,48
30:44,65
05:24,53
21.47
 
3
74
00420-00706 Bielik Antonín 40 130638
16:00,44
15:05,05
31:05,49
05:45,37
21.23
 
4
47
00420-00035 Stejskal Jiří 35 130140
19:16,71
19:01,56
38:18,27
12:58,15
17.23
 
5
80
00420-01768 Krohová Monika 36 130588
17:30,08
32:44,70
50:14,78
24:54,66
13.14
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
26
00420-00616 Mikutová Anita 35 130422
15:27,70
15:46,20
31:13,90
00:00,00
21.13
 
2
82
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 130176
15:57,61
16:08,20
32:05,81
00:51,91
20.56
 
3
71
00420-01646 Hladovec Pavel 35 130231
16:16,59
19:07,36
35:23,95
04:10,05
18.64
 
4
60
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
130014
20:05,37
20:35,33
40:40,70
09:26,80
16.22
 
5
41
00420-00378 Vodák Milan 56 130441
21:06,66
20:16,74
41:23,40
10:09,50
15.95
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
63
00420-00501 Slepička Martin 35 130607
22:32,44
23:19,30
45:51,74
00:00,00
14.39
 
2
83
00420-01109 Pešková Alena 20 130302
27:57,53
28:19,65
56:17,18
10:25,44
11.73
 
3
84
00420-01524 Pešková Anna 20 130617
26:52,40
29:45,10
56:37,50
10:45,76
11.66
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
35
00420-01656 Halada Tomáš 36 130236
19:42,52
17:20,82
37:03,34
00:00,00
17.81
 
2
88
00420-00252 Voříšek Jaroslav
 
130642
25:53,33
22:59,49
48:52,82
11:49,48
13.5
 
3
59
 
Svoboda Jiří
 
26:08,50
25:41,24
51:49,74
14:46,40
12.73
 
4
96
 
Hospr Lukáš
 
27:00,20
27:32,78
54:32,98
17:29,64
12.1
 
5
85
00420-00353 Nešněra Jiří 17 130265
31:17,30
32:15,29
01:03:32,59
26:29,25
10.39
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
51
00420-01139 Štěpánková Martina 62 130035
17:18,03
17:07,04
34:25,07
00:00,00
19.18
 
2
37
00420-01382 Tomášková Jana 62 130263
18:25,32
18:27,66
36:52,98
02:27,91
17.89
 
3
53
 
Tuhačková Alena
 
28:22,65
29:41,01
58:03,66
23:38,59
11.37
 
4
87
 
Fliegrová Lucie
 
30:13,14
31:16,29
01:01:29,43
27:04,36
10.73
 
5
28
00420-01499 Guregová Romana 9 130637
33:54,26
34:54,93
01:08:49,19
34:24,12
9.59
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
50
00420-01139 Štěpánková Martina 62 130036
11:38,30
11:28,85
23:07,15
00:00,00
28.55
 
2
68
00420-00207 Tobiášek Michal 30 130146
11:53,25
11:47,32
23:40,57
00:33,42
27.88
 
3
34
00420-00050 Porubský Pavel
 
130542
12:05,64
12:05,14
24:10,78
01:03,63
27.3
 
4
72
00420-01497 Cipro Šimon 30 130636
12:56,83
12:58,47
25:55,30
02:48,15
25.46
 
5
73
00420-01497 Cipro Šimon 30
15:18,51
16:29,50
31:48,01
08:40,86
20.75
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
29
00420-01700 Charouz Ondřej 16 130526
15:34,92
15:44,15
31:19,07
00:00,00
21.07
 
2
13
00420-00843 Kubelka Jiří 59 130604
16:06,54
15:39,06
31:45,60
00:26,53
20.78
 
3
106
00420-00843 Kubelka Jiří 59
16:18,44
15:49,85
32:08,29
00:49,22
20.54
 
4
30
00420-01701 Charouz Jaroslav 16 130535
16:26,08
16:37,86
33:03,94
01:44,87
19.96
 
5
77
00420-01694 Tůma Roman 36 130530
18:17,90
18:10,58
36:28,48
05:09,41
18.09
 
6
91
00420-00252 Voříšek Jaroslav
 
130641
18:43,38
19:41,45
38:24,83
07:05,76
17.18
 
7
46
 
Toman Tomáš
 
21:08,38
17:38,65
38:47,03
07:27,96
17.02
 
8
93
00420-00205 Kačur Jan 56 130640
20:42,63
19:37,71
40:20,34
09:01,27
16.36
 
9
22
00420-01514 Smolíková Alena 20 130370
20:42,05
19:46,19
40:28,24
09:09,17
16.31
 
10
104
00420-01550 Davidová Petra 9 130612
20:30,75
20:10,31
40:41,06
09:21,99
16.22
 
11
76
00420-00707 Bieliková Romana 40 130639
20:48,26
20:31,74
41:20,00
10:00,93
15.97
 
12
40
00420-01759 Vodák David 56 130439
23:20,28
21:31,11
44:51,39
13:32,32
14.71
 
13
65
 
Alscherová Daniela
 
25:08,80
22:49,45
47:58,25
16:39,18
13.76
 
14
42
00420-01736 Kamešová Marcela 35 130615
23:48,59
24:21,38
48:09,97
16:50,90
13.7
 
15
62
 
Čurdová Barbora
 
28:30,69
27:05,80
55:36,49
24:17,42
11.87
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
69
00420-00207 Tobiášek Michal 30 130147
10:48,82
10:49,29
21:38,11
00:00,00
30.51
 
2
33
00420-00050 Porubský Pavel
 
130543
11:02,98
11:05,78
22:08,76
00:30,65
29.8
 
3
55
00420-01613 Urbančík Martin 63 130119
11:16,58
11:01,54
22:18,12
00:40,01
29.59
 
4
92
00420-01144 Janovský Pavel 35 130634
12:03,19
11:55,10
23:58,29
02:20,18
27.53
 
5
70
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 130195
12:57,07
12:44,20
25:41,27
04:03,16
25.69
 
6
100
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 130288
13:33,07
12:41,91
26:14,98
04:36,87
25.14
 
7
90
00420-00591 Voříšek Tomáš 56 130153
13:23,90
13:04,99
26:28,89
04:50,78
24.92
 
8
52
 
Klíma Lukáš
 
18:52,76
18:15,05
37:07,81
15:29,70
17.78