Napsat dotaz

Hrobská jízda

Výsledková listina - Hrob u Teplic (01.10.2011 - 02.10.2011)
www stránky závodu: http://www.kskps.info
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
00420-01007 Zetek Václav 35 120142
16:53,37
14:06,96
31:00,33
00:00,00
22.45
 
2
2
00420-01428 Zetková Jana 35 120149
19:02,32
17:04,37
36:06,69
05:06,36
19.27
 
3
22
 
Lovette Rodney
 
21:37,49
19:16,35
40:53,84
09:53,51
17.02
 
4
47
00420-00236 Šindelář Milan 9 120660
26:46,90
24:00,75
50:47,65
19:47,32
13.7
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
00420-01014 Habásko Roman 9 120016
13:41,28
14:04,87
27:46,15
00:00,00
25.06
 
2
29
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 120106
15:58,57
14:52,25
30:50,82
03:04,67
22.56
 
3
61
00420-00368 Škoda Martin 17 120469
16:11,76
15:59,35
32:11,11
04:24,96
21.62
 
4
57
00420-00567 Čurda Milan 59 120568
17:12,20
16:51,11
34:03,31
06:17,16
20.44
 
5
20
00420-01534 Zasadil Roman 20 120200
17:46,97
17:04,49
34:51,46
07:05,31
19.97
 
6
12
00420-01046 Fialová Marie 17 120560
17:31,02
18:46,90
36:17,92
08:31,77
19.17
 
7
11
00420-00767 Brzková Klára 35 120235
16:54,75
21:30,16
38:24,91
10:38,76
18.12
 
8
32
00420-01223 Kronus Roman 55 120684
22:49,91
20:07,07
42:56,98
15:10,83
16.21
 
9
43
00420-01459 Alscher Ivan 35 120103
22:23,12
21:19,74
43:42,86
15:56,71
15.92
 
10
23
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 120124
22:21,45
21:41,11
44:02,56
16:16,41
15.8
 
11
15
00420-01499 Guregová Romana 9 120409
21:22,77
22:50,32
44:13,09
16:26,94
15.74
 
12
19
00420-00351 Kmochová Vanda 17 120474
25:19,06
27:45,84
53:04,90
25:18,75
13.11
 
13
53
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 120356
34:46,44
26:40,92
01:01:27,36
33:41,21
11.33
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
00420-00542 Janko Ota 25 120477
30:52,47
30:28,12
01:01:20,59
00:00,00
11.35
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
71
00420-00765 Schwoma Michal 58 120692
11:14,51
11:29,77
22:44,28
00:00,00
30.61
 
2
65
 
Lněnička Michal
 
12:38,46
13:10,92
25:49,38
03:05,10
26.95
 
3
69
 
Šafránek Daniel
 
12:27,99
15:29,58
27:57,57
05:13,29
24.89
 
4
37
00420-01612 Čechura Lukáš 58 120712
14:23,97
16:20,32
30:44,29
08:00,01
22.64
 
5
33
 
Krátký Jindřich
 
17:19,02
21:04,85
38:23,87
15:39,59
18.13
 
6
26
 
Weigert Miloš
 
19:39,41
20:31,23
40:10,64
17:26,36
17.32
 
7
24
00420-01721 Muller Lukáš 35 120747
19:33,07
21:16,87
40:49,94
18:05,66
17.05
 
8
49
 
David Jan
 
23:16,04
27:27,16
50:43,20
27:58,92
13.72
 
9
16
00420-00246 Gurega Petr 9 120368
25:57,48
27:39,75
53:37,23
30:52,95
12.98
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
38
00420-01461 Marešová Nicole 58 120748
12:05,17
11:42,44
23:47,61
00:00,00
29.25
 
2
18
 
Smolíková Alena
 
16:59,00
17:39,76
34:38,76
10:51,15
20.09
 
3
58
 
Čurdová Barbora
 
28:19,71
25:48,80
54:08,51
30:20,90
12.86
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
62
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 120264
12:49,18
11:32,85
24:22,03
00:00,00
28.56
 
2
63
 
Krohová Monika
 
21:25,23
19:10,46
40:35,69
16:13,66
17.15
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
66
00420-01646 Hladovec Pavel 35 120246
17:25,82
16:55,13
34:20,95
00:00,00
20.26
 
2
8
00420-00616 Mikutová Anita 35 120505
18:01,49
18:49,91
36:51,40
02:30,45
18.88
 
3
48
00420-01051 Tomášek Miloš 40 120454
19:09,32
19:39,00
38:48,32
04:27,37
17.94
 
4
27
00420-00502 Dušková Zdeňka 35 120423
18:47,95
22:51,58
41:39,53
07:18,58
16.71
 
5
34
00420-01705 Paclt Zdeněk 20 120702
21:36,64
24:28,94
46:05,58
11:44,63
15.1
 
6
42
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
120049
24:31,55
23:16,09
47:47,64
13:26,69
14.56
 
7
44
00420-00378 Vodák Milan 56 120749
26:16,87
23:02,14
49:19,01
14:58,06
14.11
 
8
5
 
Baltiar Milan
 
25:04,98
24:48,71
49:53,69
15:32,74
13.95
 
9
14
00420-01695 Twardek Tomáš 63 120587
31:44,23
21:45,73
53:29,96
19:09,01
13.01
 
10
4
00420-01318 Lovětínský Milan 35 120285
27:43,32
29:07,14
56:50,46
22:29,51
12.24
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
70
00420-01437 Kelemen Ota
 
120193
23:17,47
23:49,25
47:06,72
00:00,00
14.77
 
2
50
00420-01275 Vraštil Vladimír 59 120517
22:16,78
25:44,41
48:01,19
00:54,47
14.49
 
3
40
 
Slepička Martin
 
25:35,06
27:22,67
52:57,73
05:51,01
13.14
 
4
41
00420-01109 Pešková Alena 20 120047
30:21,84
27:21,15
57:42,99
10:36,27
12.06
 
5
3
00420-00241 Šťastný Václav 9 120267
39:53,49
38:22,53
01:18:16,02
31:09,30
8.89
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
98
00420-00215 Suchý Jiři 58 120331
17:29,14
17:33,53
35:02,67
00:00,00
19.86
 
2
83
00420-01444 Erbs Dušan 62 120524
17:33,03
17:34,16
35:07,19
00:04,52
19.82
 
3
91
00420-01497 Cipro Šimon 30 120527
18:53,17
18:47,55
37:40,72
02:38,05
18.47
 
4
95
00420-01656 Halada Tomáš 36 120301
18:57,65
18:55,14
37:52,79
02:50,12
18.37
 
5
94
00420-00072 Bielik Jan 40 120753
19:09,78
18:46,10
37:55,88
02:53,21
18.35
 
6
68
 
Homolka Rudolf
 
20:22,59
20:06,87
40:29,46
05:26,79
17.19
 
7
88
00420-01185 Burian Jan 58 120449
20:55,67
21:04,99
42:00,66
06:57,99
16.57
 
8
84
00420-01531 Hakl Daniel 58 120416
20:59,18
21:35,37
42:34,55
07:31,88
16.35
 
9
80
00420-01185 Burian Jan ml. 58 120449
23:59,28
23:51,26
47:50,54
12:47,87
14.55
 
10
82
 
Beneda Radek
 
28:15,78
26:00,59
54:16,37
19:13,70
12.82
 
11
96
00420-00353 Nešněra Jiří 17 120261
35:17,09
37:15,29
01:12:32,38
37:29,71
9.59
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
92
00420-00209 Halířová Jarmila 17 120755
19:29,54
19:16,95
38:46,49
00:00,00
17.95
 
2
81
00420-00502 Dušková Zdena 35 120424
25:08,49
25:07,35
50:15,84
11:29,35
13.85
 
3
87
00420-00675 Heroudková Jiřina 58 120293
25:18,75
26:09,82
51:28,57
12:42,08
13.52
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
46
00420-00644 Suchá Linda
 
120325
15:10,72
15:33,88
30:44,60
00:00,00
22.64
 
2
54
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 120365
16:51,81
16:25,16
33:16,97
02:32,37
20.91
 
3
64
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 120266
19:31,92
19:07,82
38:39,74
07:55,14
18
 
4
59
00420-00706 Bielik Antonín 40 120752
20:55,73
22:23,47
43:19,20
12:34,60
16.07
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
51
00420-00843 Kubelka JIří 59 120602
16:33,34
16:23,57
32:56,91
00:00,00
21.12
 
2
52
 
Kubelka JIří
 
17:14,76
16:02,27
33:17,03
00:20,12
20.91
 
3
6
00420-01700 Charouz Ondřej 16 120658
17:59,88
17:39,51
35:39,39
02:42,48
19.52
 
4
28
00420-00821 Petruželka Milan 20 120446
18:44,77
18:46,57
37:31,34
04:34,43
18.55
 
5
30
00420-01704 Pacltová Marie 20 120751
19:10,41
19:09,56
38:19,97
05:23,06
18.16
 
6
10
00420-01694 Tůma Roman 36 120584
19:29,69
19:50,26
39:19,95
06:23,04
17.7
 
7
31
 
Jaček Jan
 
18:09,92
21:10,11
39:20,03
06:23,12
17.69
 
8
7
00420-01701 Charouz Jaroslav 16 120634
20:08,75
20:02,20
40:10,95
07:14,04
17.32
 
9
60
00420-00707 Bieliková Romana 40 120754
25:33,61
23:47,97
49:21,58
16:24,67
14.1
 
10
25
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58 120253
24:28,69
25:22,65
49:51,34
16:54,43
13.96
 
11
67
 
Wolkmannová Jarmila
 
28:00,17
26:36,75
54:36,92
21:40,01
12.74
 
12
13
 
Fialová Eva
 
30:05,20
32:40,91
01:02:46,11
29:49,20
11.09
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
56
00420-00207 Tobiášek Michal 30 120544
12:28,40
11:54,98
24:23,38
00:00,00
28.54
 
2
45
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 120309
16:55,85
15:15,97
32:11,82
07:48,44
21.62
 
3
55
 
Valtrová Iva
 
22:25,59
24:01,76
46:27,35
22:03,97
14.98
 
4
35
00420-01264 Kronusová Jana 55 120750
23:54,69
24:05,37
48:00,06
23:36,68
14.5
 
                           
Kategorie: U1 - Unlimited spřežení 9 a více psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
00420-00861 Henychová Jana 20 120504
20:17,92
22:08,94
42:26,86
00:00,00
16.4