Napsat dotaz

Radíkovský sprint-podzim

Výsledková listina - Olomouc-Radíkov (05.11.2011 - 06.11.2011)
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
11
00420-01675 Gremlica Martin 16 120220
19:16,00
19:00,00
38:16,00
00:00,00
22.26
 
2
12
00420-00341 Macek Pavel 16 120167
36:31,00
40:36,00
01:17:07,00
38:51,00
11.05
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17 120207
19:49,00
18:53,00
38:42,00
00:00,00
22.02
 
2
16
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 120711
20:44,00
20:50,00
41:34,00
02:52,00
20.5
 
3
13
00420-01699 Havlíčková Adéla 16 120627
24:50,00
22:00,00
46:50,00
08:08,00
18.19
 
4
15
00420-01696 Kolmanová Petra 16 120619
26:12,00
25:47,00
51:59,00
13:17,00
16.39
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
 
Kocvrlichová Hana
 
24:02,00
23:34,00
47:36,00
00:00,00
17.9
 
2
24
00420-01703 Netri Tomáš 63 120727
26:41,00
27:53,00
54:34,00
06:58,00
15.61
 
3
44
00420-01343 Zetek Zdeněk 16 120190
32:01,00
29:09,00
01:01:10,00
13:34,00
13.93
 
4
40
 
Rzidki Petr
 
31:00,00
31:08,00
01:02:08,00
14:32,00
13.71
 
5
43
00420-01502 Mráček Lukáš 16 120196
39:37,00
34:53,00
01:14:30,00
26:54,00
11.44
 
6
34
00420-00813 Lexman Jiří 16 120014
40:01,00
39:18,00
01:19:19,00
31:43,00
10.74
 
7
19
00420-00463 Růčka Bronislav 42 120278
01:00:00,00
31:02,00
01:31:02,00
43:26,00
9.36
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
38
 
Jurčaga Jakub
 
19:21,00
19:19,00
38:40,00
00:00,00
15.36
 
2
19
 
Růčka Bronislav
 
22:32,00
23:52,00
46:24,00
07:44,00
12.8
 
3
35
 
Kolář František
 
25:23,00
24:43,00
50:06,00
11:26,00
11.86
 
4
48
 
Drábek Tomáš
 
26:15,00
27:16,00
53:31,00
14:51,00
11.1
 
5
37
 
Poulík Marek
 
29:00,00
29:33,00
58:33,00
19:53,00
10.15
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
23
 
Staňková Petra
 
23:31,00
25:24,00
48:55,00
00:00,00
12.14
 
2
32
 
Kocvrlichová Hana
 
31:26,00
30:12,00
01:01:38,00
12:43,00
9.64
 
3
21
 
Ráczová Jana
 
35:13,00
34:00,00
01:09:13,00
20:18,00
8.58
 
4
22
 
Kolářová Zuzana
 
35:07,00
34:24,00
01:09:31,00
20:36,00
8.54
 
5
50
 
Litnerová Radka
 
47:35,00
27:39,00
01:15:14,00
26:19,00
7.9
 
6
46
 
Bluchová Kateřina
 
01:26:00,00
19:25,00
01:45:25,00
56:30,00
5.63
 
7
51
 
Dobrá Libuše
 
44:25,00
01:10:00,00
01:54:25,00
01:05:30,00
5.19
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
28
 
Špringerová Vendula
 
04:58,00
04:58,00
09:56,00
00:00,00
18.12
 
2
29
 
Peka Filip
 
04:59,00
04:59,00
09:58,00
00:02,00
18.06
 
3
27
 
Pospíšilová Kateřina
 
05:49,00
05:49,00
11:38,00
01:42,00
15.47
 
4
30
 
Lexman Vojtěch
 
08:32,00
08:32,00
17:04,00
07:08,00
10.55
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
41
00420-01691 Špringer Ivo
 
120225
22:43,00
21:28,00
44:11,00
00:00,00
19.28
 
2
31
 
Adamusová Petra
 
27:10,00
26:07,00
53:17,00
09:06,00
15.99
 
3
25
00420-01703 Netri Tomáš 63 120818
29:34,00
29:40,00
59:14,00
15:03,00
14.38
 
4
26
 
Vojvodíková Barbara
 
32:16,00
33:41,00
01:05:57,00
21:46,00
12.92
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-01601 Pospíšil Petr 17 120212
19:25,00
20:07,00
39:32,00
00:00,00
21.55
 
2
47
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 120708
22:00,00
21:24,00
43:24,00
03:52,00
19.63
 
3
39
 
Blachová Lenka
 
23:08,00
24:13,00
47:21,00
07:49,00
17.99
 
4
18
 
Petr Pavlik
 
31:13,00
29:11,00
01:00:24,00
20:52,00
14.11